Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

Henryk

Do napisania komentarza zmusiło mnie jedno, widzę wynurzenia desperatów że ta firma taka owaka itd. ja współpracuję z tą firmą od dobrych 7 lat i geneza tych komentarzy jest jedna: alkohol. Na prawie każdym wyjeździe znajdował się typowy AS co to zanim dojechał do pracy albo i idąc do pracy był już mocno wstawiony. Dostał karę, a później było gadanie " JA ICH OPISZE, JA IM DAM KOMENTARZ. To tyle z mojej strony.

Zygmunt
@Henryk

W pełni się zgadzam z twoim komentarzem czasami trafiały mi się takie okazy że szkoda gadać. W tej chwili jestem na Czechach i już miałem styczność z kilkoma takimi.

@Henryk

Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z naszą firmą było pozytywne. Nasz zespół stara się zapewnić profesjonalną obsługę i pomóc kandydatom znaleźć idealne stanowisko. Cieszymy się, że jesteś w Naszym Zespole!

@Zygmunt

Panie Zygmuncie, Dziękujemy za Twoje miłe słowa! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że jesteś z nami. Życzymy Ci powodzenia

Jarek

Nie mam nic do zarzucenia w porównaniu do firm w których wcześniej pracowałem tu jest raj gorąco polecam.

Alek

Firma jest na prawdę poukładana pieniądze na czas, ciągłość pracy brak konfliktowych sytuacji.

Bartek

Jestem obecnie w Czechach to mój pierwszy wyjazd z @Pracodawca jestem mile zaskoczony

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Mnie też właśnie rzuciła się w oczy tamta oferta dla kontrolera jakości bez uprawnień, ale i tak nie podają w niej widełek. ciekaw jednak jestem tego ile by zapłacili, gdyby ktoś wszystkie wymagane posiadał. O jakie tak w ogóle chodzi i jaka to różnica w kwotach?

Ktoś tu pisał ze czeka na Norwegie, więcej osób poleca się wstrzymać? W oko mi wpadła po prostu ta oferta na Czechy dla kontrolera jakości, bo szukają bez uprawnień, a jak nie trudno się domyślić, aktualnie ich nie mam. To ogłoszenie już prawie miesiąc będzie wisiało. Był ktoś i rozmawiał?

Edmund

Jak wielu wcześniej pisało firma jest wypłacalna i daje stabilne zatrudnienie. Polecam

Seba

Praca spoko nie walą na godzinach jak w innych tego typu firmach. Przelew na revoluta na czas.

maks

Przelewy na czas ciągłość roboty więc współpraca z @Pracodawca układa nam się pozytywnie

Pablo morales

Jestem na Łotwie jest ok kasa wpływa na konto bez żadnych opóźnień.

Employee

Firma godna zaufania zdecydowanie polecam

kendal

Nie mogę narzekać 5 miesięcy współpracy z @Pracodawca i widzę że mają naprawdę profesjonalne podejście.

Waldek

Tak jak zapowiadali kumple jest super idzie zarobic dobra kase

Kamil

ja od 2 lat robie w tej firmie i jestem zadowolony zawsze mam wyplate na czas czyli do 20 dnia kazdego miesiaca. Pracuje w Czechach.

Frank

Jak to tej pory nie widzę powodu do narzekań, bardzo dobra współpraca z koordynatorami, pieniądze na czas i nie trzeba się o nic prosić.

edmund

Raz dają zarobić, dwa zawożą na miejsce, trzy zapewniają nocleg, cztery komu potrzeba dają zaliczki. Reasumując polecam

Monter Janek

3 lata pracuje nie mam na co narzekać, zaliczki są. Ktoś pisał o wekslach jak się nie ma zamiaru chlać na wyjeździe to nie ma żadnego problemu

Jurgen

Najbardziej mi sie podoba że na wyjazdach nie trzeba się martwić o nocleg. Pieniądze uczciwe i na czas.

Sergiusz

Byłem pracownikiem przez 7 lat dopóki zdrowie mi pozwalało i nigdy nie było powodu do narzekań, denerwuje mnie że ktoś zamieszcza komentarze nie znając nawet realiów.

Randak

Oprócz ładnej kasy na wyjazdach trzeba się martwić tylko o jedzenie reszta po ich stronie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 89 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export