Opinie o Moto Flota Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Moto Flota Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Moto Flota Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zarządzanie flotą, usługi CFM dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moto Flota Sp. z o.o. w Chorzów

Cinderella

Nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie w dziale CC. Niestety ale to prawda, liderka nie potrafi zarządzać ludźmi, wprowadza toksyczną atmosferę, dzieli zespół, cechuje ją nierówne traktowanie pracowników, stosuje mobbing, jedynie dobra jest w tabelkach. Swoje przykre działania próbuje rozszerzać na inne działy, na szczęście są jeszcze liderzy, którzy nie pozwolą sobie tej kobiecie wejść na głowę. Pieniądze są marne, firma uważa się za prestiżową w branży aczkolwiek żeby być prestiżowym trzeba zacząć od „swojego podwórka”. Jeśli już się ktoś zdecyduje radzę omijać ww dział.

@Cinderella

Dofin

Od dłuższego czasu nie mam do czynienia z tą firmą ale widzę, że co chwilę zamieszczają oferty pracy obsługi klienta - czyli nic się nie zmieniło. Firma ta to typowe korpo, wygnieść wycyckać i wypluć pracownika. Szczególnie szerokim łukiem omijać dział cc. Nie tyle chodzi o obowiązki zawodowe, co o panią liderkę, która zupełnie nie nadaje się na to stanowisko. Była już zgłoszona o mobbing ale ma nienaturalne poparcie dyrekcji więc się wybroniła. Mobbing, dwulicowość, podkładanie „świni”, to są hasła przewodnie które opisują ten dział. Podsumowując jeśli jesteś osobą, która ma poczucie własnej wartości i ambicje nie nadajesz się do tego działu - zniszczą cię, jeśli cechuje cię lizusostwo i dwulicowość będziesz w raju.

@Dofin

Jak najbardziej zgadzam się z opinia wystawiona powyżej, liderka która absolutnie nie powinna znaleźć się na danym stanowisku, jak widać nie ma nic wspólnego z zarządzaniem grupa osób. Fałsz, chamstwo, świństwo to jej mocna strona! Jak najdalej, nic nie jest warte takich pieniędzy a na pewno nie własne zdrowie psychiczne!!!! Odradzam, omijać szerokim łukiem!!!!!!!?

Zdziwiona

A ja znów powiem, że w firmie pracuje się super! Przyjacielska atmosfera, zarobki nie najgorsze.

@Zdziwiona

Nie wiem, w którym dziale pracujesz ale myśle ze opinia wystawiona typowo żeby podciągnąć średnia firmy :) Niestety, ale w tej pracy nie ma miłej atmosfery, a jeśli jest to chwilowo żeby oczarować nowego pracownika, nie poleciłabym nikomu pracy w tej firmie a już na pewno nie w cc :)

Administrator Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Moto Flota Sp. z o.o.? Czy można liczyć na pełen etat?

Jak wygląda ścieżka kariery w Moto Flota Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

... Nowy wpis

Brak jakiej kol wiek ścieżki rozwoju, kursów, szkoleń

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem swego czasu w tej firmie - nie jakoś długo, kilka miesięcy, ale mogę się wypowiedzieć. Kasa? Umowa zlecenia, i ledwo najniższa krajowa netto, ale cały czas trzeba pamiętać, że to było na zleceniu, gdyby to była umowa o pracę, to nie byłoby nawet tej najniższej. Sama praca to zwykłe call center, naganiania warsztatów na wycenę napraw aut, co nie wiedzieć czemu mają w poważaniu - mają dużo swojej roboty, ale są w sieci naprawczej (??). Organizacja bardzo kuleje, właściwie brak jest możliwości rozwoju.

Obiektywna

Pracowałam w firmie jakiś czas. Fakt kasa nie jest ogromna ale na rozmowie ta informacja jest podana więc każdy wie na co się pisze i ile wpłynie na jego konto. Więc tu nie ma o co się czepiać. Ludzie w pracy są mega! Są takie osoby z którymi mimo upływu czasu nadal mam kontakt więc to nie tylko znajome twarze zza biurka.(usunięte przez administratora) I fakt jest ciężka osobą. Czy odpowiednią na tym stanowisku - wątpię. Bardzo dzieli zespół co sprawia że często wynikają jakieś dziwne spięcia. Nie lubi jeśli ktoś z jej zespołu lepiej się dogaduje z kimś z innego zespołu. Blokuje przejście na inne stanowisko, jest problem z urlopem takim nagłym a nie oszukujmu się w życiu są różne sytuację. (usunięte przez administratora)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Moto Flota Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Account Manager - Specjalista ds. Klientów B2B. Jaki był jej rezultat?
Hej

Praca w tej firmie to ciągły stres i napięcie. Zero pochwał za dobrze wykonaną robotę. Tylko i wyłącznie (usunięte przez administratora). Do każdego pracownika podejście indywidualne. Atmosfera jest słaba, ciągle patrzą na ręce. Wynagrodzenie szału nie robi. Ilość pracy czasami potrafi mocno przygnieść. Jeśli nie ma Cię dłużej przy swoim komputerze potrafią już krzywo patrzeć - nawet jeśli nie ma roboty trzeba udawać że jest. Dla osób palących - nie można wyjść z kolegą na papierosa z tego samego działu, kiedy wyjdzie więcej osób na papierosa niż 3 potrafi zrobić się problem. Oczywiście dotyczy się to zwykłych pracowników. Ci który pracują tam dłużej i mają wyższe stanowiska mogą wychodzić jak chcą. Tak naprawdę firma dba o swoich stałych pracowników, którzy są tam od początku. Benefitow zero poza jakimś tam ubezpieczeniem i śmiesznymi owocowymi wtorkami. Kiedy próbowano ogarnąć multisporta, prawie całą firma była za, złożono prośbę - nic się nie zadziało. Jedynie czego można uświadczyć to kawy, herbaty i wody. Ta firma potrafi zwolnić pracownika z dnia na dzień bez wcześniejszego informowania, że robi się coś nie tak - już było kilka takich przypadków. Każde kliknięcie na komputerze jest monitorowane. Generalnie nie polecam pracy w tej firmie, możliwości awansu są zerowe, szkoleń zero, podnoszenia kwalifikacji tym bardziej nie ma. Najważniejsze, żeby zgadzały się cyferki. Zawsze presja na koniec miesiąc na zamykanie tematów. System na którym się pracuje też już jest przestarzały, działa wolno, jak już się nauczy jego obsługi, to wszystko klika się z pamięci - w kółko jedne i te same rzeczy. Telefony służbowe moja tylko wybrane osoby. Dostępu do katalogów części zamiennych też bez szału. Może z 3 loginy wykupione na 30 pracowników, ciągle jedna osoba wywala drugą - jedna osoba może pracować na jednym loginie. Konsultant tak naprawdę robi tam wszystko. Trochę bawi się w dział CC, trochę w dział serwisowy, trochę w dział reklamacji poza tym na swoją robotę i to wszystko na raz.

Baczny obserwator

Edit: I na koniec... Jeżeli dobrze domyślam się, kim jest autor tekstu... Akurat pracą działu serwisowego, działu reklamacji, działu rozliczeń się nie zajmowałeś i zupełnie nie musiałeś się w to bawić, co więcej, to właśnie te działy najczęściej musiały prostować Twoje tematy. Dział CallCenter? Biorąc pod uwagę charakter naszej pracy, w której głównym źródłem kontaktu jest telefon, nie rozumiem z czego wynika oburzenie, że musiałeś z niego korzystać, w końcu jednym z obowiązków Konsultantów jest umawianie zleceń i monitorowanie ich przebiegu MOTO Flota posiada świetnie rozbudowane Call Center, które zna swoje zadania, którymi również nie byłeś obarczony.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Moto Flota Sp. z o.o.?

najniższa krajowa plus premie, z czasem podwyżki są, ale wszystko zależy od doświadczenia i stanowiska

Ktoś

Kompletnie nie zrozumiałe wynagrodzenie. Jest jakiś tam podstawa, która sobie wynegocjujemy. Zazwyczaj jest to ok 3400 do 3600 plus kompletnie nie zrozumiałe premie, która się dostaje niby zależnie od ilości zleceń przerobionych w miesiącu. Jak się przebije pułap wymaganych zleceń, wtedy jest premia. Im więcej osób przebije ten pułap tym mniejsza premie (premia dzieli się na wszystkich, którzy ten pulap sięgnęli). Więc nigdy nie wiadomo tak naprawdę ile tej wypłaty będzie.

Cinderella

@Cinderella

Zdziwiona

Gabriela
@Zdziwiona

Super. A nienajgorsze zarobki to tak mniej więcej ile? Dużo ponad najniższą krajową? Wypłata to sama podstawa czy można też wyrobić jakaś premie?

Dofin

@Dofin

Praca w tej firmie to porażka, atmosfera - szkoda gadać..., wynagrodzenie bez szału. Lepiej szukać pracy z przyjazną atmosferą i w zgranym zespole

ciekawy

witam jak wyglada sytuacja na stanowisku Specjalista ds. obsługi technicznej pojazdów czy osoba doświadczona w motoryzacji ale bez doświadczenia w pracy biurowej może podjać się tego stanowiska ? i jakie są warunki finansowe ktoś coś wie ? z góry dziękuje za odpowiedz

Dariusz

Ostatni wpis nie nastraja optymistycznie. Widzę atmosfera nie za ciekawa i pieniądze tez bez szału. Ktoś powie ile konkretnie można tu zarobić? Bo może coś się zmieniło w tym temacie i zarobiłbym więcej? Przydałyby mi się widełki finansowe.

Niestety ale podejście 'przełożonego' do zwykłego pracownika to jest żart. Lizanie za przeproszeniem(usunięte przez administratora)zarządowi to u niektórych rzecz normalna - byleby się pokazać i podlizać, nawet kosztem innej osoby. Za takie pieniądze lepiej szukać pracy ze zgranym zespołem i faktycznie miłą atmosferą - a ciężko nie będzie.

admin

Jak zmieniła się atmosfera w firmie Moto Flota Sp. z o.o.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Moto Flota Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Moto Flota Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Moto Flota Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moto Flota Sp. z o.o.?

Moto Flota Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10
    41-506 Chorzów