DRIAL Poland

Rawa Mazowiecka

Opinie o DRIAL Poland

stefan 2014-06-23 16:52:53
jak najdalej od tej firmy
Johny 2014-11-01 22:24:13
kołchoz, omijać dalekim łukiem, wycisną was jak cytrynę i wyrzucą
zrytyberet 2014-11-06 12:01:27
ee Johnny co ty gadasz?dawaj jakieś info co i jak, moze ty w drial ukraina robiłes albo drial rosja?
heheh 2015-01-30 10:08:04
Tez tam pracowałem. I gośc z pierwszego posta ma rację. Może nie tyle firma jest zła ale jej Estonskii szef.
Większość która tam poszła dala sobie szybko spokój.
Nie polecam.
prezydentRosji 2015-09-25 19:31:09
Estoński szef i wszystkie jego ciecie którzy boją się odezwać, ci są ci najgorsi. cały serwis i wybrana część biura jest spoko. Również pracowałem i nie polecam.
PYTEK 2016-01-22 21:41:00
ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ PRZEDMÓWCÓW WYCISNĄ JAK CYTRUSA I... NAWET NIE PODZIĘKUJĄ
Dr Zilberstein 2016-04-26 10:15:22
Mateuszek? w petrochemii? gdzie??? chyba tylko na stronie internetowej oraz podczas wycieków oleju napędowego z firmowych maszyn. To jedyne miejsca gdzie pompy mają styczność z petrochemią. W górnictwie? chyba w poszukiwaniu złotego pociągu nad zalewem w Rawie.
Czas zgłębić wiedzę i chwilowo przynajmniej nie pisać głupot.
cytryna 2016-06-09 21:03:33
Wyciśnięty i wyrzucony, kołchoz i nic więcej
Claus Schenk Graf von Stauffenberg 2016-07-19 15:00:34
A czy to co się tu dzieje można nazwać przyjacielskimi stosunkami????
Nico 2016-07-20 13:57:04
W marcu a dokładnie 11 kwietnia. A co w tym ogłoszeniu było napisane, to mucha zdycha zanim usiądzie.
Musiał jakiś "tęgo-głowy" wymyślić, bo normalny by na takie "SLOGANY" nie wpadł.
Estończyk 2016-07-21 17:02:58
Boję się myśleć co hobbit musiał zrobić żeby dostać tą nominację. A prawda jest taka że tylko 57 firm się zgłosiło do całego konkursu z czego 35 na produkt roku i 8 na nową kategorię. Zostaje 14 zgłoszeń na pozostałe kategorie co oznacza że prawie każdy zgłoszony był nominowany :) co za drogocenna nagroda
dzidek 2016-07-21 17:20:15
heh jednym z kryteriów oceny firm w tej nagrodzie jest " inwestycje poczynione w flotę" a jak wszyscy wiedzą tym pompom bliżej do złomowiska niż na budowę . Chociaż z drugiej strony jeśli komuś chodziło nie o inwestowanie w nowy sprzęt czego się tutaj nie robi ale o to ile trzeba włożyć kasy i czasu w ożywanie tych szrotów to wtedy sytuacja wygląda zupełnie inaczej hehheheheheh
zadowolony bardziej 2016-08-03 21:25:30
Heh. Tak kroki poczynili i to znaczne- wywalaja na potęgę. Jesta tam większa rotacja ludzi niż gaci w mojej szafie. . Pracowałem tam i jest mi naprawde szkoda że zmarnowano duży potęcjał tkwiący w tej firmie. Teraz została sama śmietanka ludzi, którzy nie maja pomysłu na siebie i poklepuja hobbita po pleckach., drżąc zarazem o to czy bedzie im dane przepracować jeszcze jeden kolejny dzień w tej firmie. Szkoda gadac...
zonk 2016-08-10 10:10:56
Wielu ludzi nawet nie potrafię spamiętać ilu już tam się przewinęło. Przychodź jak se poradzisz to będziesz jak nie to za 2 miesiące znajdzie się inny na twoje miejsce
maj 2016-08-10 20:39:12
słuchaj musi byc jakis powod tego wszystkiego, dlaczego nikt z was nie opisze konkretniej sytaucji i nie poinformuje ludzi dlaczego sa zwolnienia i że zarz mozna wyleciec z firmy
Zostaw swoją opinię o DRIAL Poland - Rawa Mazowiecka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DRIAL Poland