DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Opinie o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Aktualność
Witaj cieszymy się, że tu jesteś i interesujesz się naszą firmą.

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dokładnie ją czytamy i analizujemy, zwłaszcza
konstruktywną krytykę.

Jesteśmy firmą dla której największą wartością jest człowiek. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że potęgę firmy i jej konkurencyjność należy budować zaczynając od postawienia pracowników na pierwszym miejscu.

Dynamicznie się rozwijamy dlatego każda pozytywna ocena naszej działalności to wiatr w nasze żagle, natomiast z konstruktywnej krytyki staramy się wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Pragniemy też wyraźnie zaznaczyć, że nie tolerujemy i nie zgadzamy się na wulgarne komentarze, wyzwiska czy szerzenie kłamstw na nasz temat.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem oraz naruszające regulamin serwisu gowork.pl będą archiwizowane przez Administratora portalu.

Jesteśmy po to aby pomóc Wam realizować projekty, spełniać Wasze marzenia i plany.
Doma Nowy wpis

Cześć. Z partnerem widzieliśmy właśnie ofertę dla serwisanta / mechanika maszyn budowlanych. Kwestie zarobkowe nas zastanawiają, ponieważ nie zostały wprost wskazane natomiast doświadczenie w zawodzie zostało stwierdzone jako mile widziane. partner je mimo wszystko posiada. zwiększa to szanse na wyższe zarobki?

Xxx Nowy wpis

Witam W Drialu pracowałem niedługi okres ale na tyle długo zeby zorientować sie ze to firma nastawiona na wyzysk pracownika za śmieszne pieniadze,ponadto atmosfera w pracy tragiczna

pablo Nowy wpis
@Xxx

ponieważ też tam pracowałem i wiem jak to tam wygląda

Witam. myślę o pracy jako przedstawiciel handlowy. W ofercie na stronie napisali, że doświadczenie na tym stanowisku będzie dodatkowym atutem, który posiadam. Na co to wpłynie? Czy otrzymam wyższa podstawę?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kk19996

17.03.2024 09:03

Kk19996 ikona wywiad

Chcę opowiedzieć o pracy w tej firmie.

Kk19996 ikona wywiad

Mechanik maszyn i diagnosta.

Kk19996 ikona wywiad

Słabe warunki pracy, kłamstwo w kwestii wysokości wynagrodzenia.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

3000-4000 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Kk19996 ikona wywiad

Pracowałem w tej firmie przez miesiąc.

Kk19996 ikona wywiad

Nie widzę żadnych pozytywnych aspektów pracy w tej firmie.

Kk19996 ikona wywiad

Ta praca to po prostu strata czasu. Zostałem nieuczciwie potraktowany, wynagrodzenie faktyczne nie zgadzało się z ustaleniami, a z firmą nie można się porozumieć.

Kk19996 ikona wywiad

Nie dostrzegam żadnych możliwości rozwoju.

Kk19996 ikona wywiad

Nie, nie było żadnych szkoleń. Nie wiem też nic o planowanych szkoleniach.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Kk19996 ikona wywiad

Uważam, że wynikało to z oszczędności. Pracodawcy szkoda jest pieniędzy na takie kwestie jak szkolenia.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Kk19996 ikona wywiad

Oceniam ją na 0. Jeden pracownik szuka "haków" na drugiego. Nie ma też przełożonego, z którym można się porozumieć - nikt o niczym nie wie na przykład jeśli chodzi o kwestię podpisania umowy.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Kk19996 ikona wywiad

Podobnie jak w przypadku atmosfery pomiędzy pracownikami, tę również oceniam na 0. Rekrutację prowadzi inna firma, która zbiera chętnych kandydatów, a potem nie ma z kim się porozumieć. Firma "łapie" ludzi na chwilę, ale warunki pracy nigdy nie są takie, jak ustalone wcześniej.

Kk19996 ikona wywiad

Jeśli mam być szczery, niespecjalnie interesuje mnie atmosfera panująca w firmie. Dużo większe znaczenia ma dla mnie wynagrodzenie.

Kk19996 ikona wywiad

Nie. Była ustalona stawka godzinowa, a później uległa ona bardzo dużej zmianie na moją niekorzyść. Pracodawca nie dostarczył także umowy w pierwszym dniu pracy.

Kk19996 ikona wywiad

Myślę, że w tej firmie rozwiązaniem mogłoby już chyba tylko jej zamknięcie.

Aplikowałeś na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy oferowane przez firmę DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Po przeczytaniu opisu warunków z innego oddziału niż mój docelowy zastanawiam się czy sytuacje się mogą jakoś powielać? Myślę o (usunięte przez administratora) jako doradca oczywiście. mam już doświadczenie, które było oznaczane jako mile widziane. interesuje mnie to czy w firmie występuje jakaś szczególna kultura (usunięte przez administratora)

Mack30

@Pracodawca Czy firma oferuje Multisport dla pracowników?

@Mack30

Tak, oczywiście.

@DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.

Witam, na jakich zasadach? W niektórych firmach trzeba pewien % dopłacić, czy tutaj również tak jest? i czy występują jeszcze inne benefity za dopłatą?

Kk99966rz

Nie polecam pracy Same obietnice a zero konkretów Zarobki miały być w granicy 6tys netto po rozmowie okazało się że to brutto. Strata czasu Firma bez pozycji na rynku szukajaca idiomów do pracy za śmieszne pieniądze

jatoon

nie polecam tam pracy, toksyczna atmosfera, lubią jak w firmie są konflikty gdy pracownicy sie lubią to jest zle, ludzie kierujący zespołami czy to na placach czy w biurze są niesprawiedliwi maja swoich ulubieńców i za nimi stoja murem a jeśli chodzi o pozostałych to cieszą sie jak cos komuś nie wyjdzie i sie tym karmią, cieszą sie z tego, ludzie którzy kierują zespolami powinni pomagac pracownikom przez siebie wybranym a nie zastraszać i poniewierać. Nikt tam nie jest godny zaufania do nikogo nie mozna pojsc powiedziec o watpliwociach, a biuro to juz szkoda gadac rządzi nieodpowiednia osoba której odbiła korba i mysli ze jest Panem i Władcą pracowników, Płaca na czas i bez problemów pracownikom ale to chyba jedyny plus

Inia

Ja tam widziałam w jednej z ofert benefit o dofinansowaniu do zajęć sportowych ale czy to konkretnie ten cały multisport o który teraz spytano? Możecie przy tym rozbić aktualny system premiowy na czynniki pierwsze? Spoglądam na wygasłą już ofertę dla techniczno-handlowego i zastanawiam się co w warunkach mogło ulec zmianie?

Aplikował ktoś na tego logistyka ze strony? Jaka ocena? Od początku grudnia wiem ze kogoś do siebie szukają. Piszą o zarobkach do 6,000 zł przy czym nie jestem pewna jakie wyksztalcenie jest potrzebne? Nie piszą o tym wprost.

Każda firma ma coś złego i coś dobrego? Było to stwierdzenie jednej z osób zatrudnionych, przy czym podkreślono ze tez zależy to od punktu widzenia. Skoro tak to jest tu ktoś kto może pracuje jako mechanik i mógłby się odnieść właśnie do tych całych plusów i minusów? I czy będzie wam kogoś potrzeba do ekipy w kolejnym roku?

Czy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dzień dobry. Niezmiennie, wszystkim swoim pracownikom oferujemy umowę o pracę. Pozdrawiam.

Aktualność
Witaj cieszymy się, że tu jesteś i interesujesz się naszą firmą.

konstruktywną krytykę.

Emila

Czy praca mechanika już się ustabilizowała? W poprzednich opiniach ludzie pisali o tym, że co chwile kogoś szukają, było to jakoś w styczniu a ostatnia oferta, która nam się udało znaleźć z partnerem pochodzi z marca. Do teraz już nikt się nie zmieniał? Cos się poprawiło? Partner pracy będzie potrzebował od kolejnego roku, planowany jest rozwój? podwyżki?

@Emila

Dzień dobry Pani Emilio. Nie wiem dokładnie o który nasz oddział Pani pyta. Aktualnie poszukujemy mechanika maszyn budowlanych do oddziału w Poznaniu i Warszawie. Oczywiście zapraszam Pani partnera do kontaktu z nami osobiście lub pod numer telefonu 502 919 276 na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy. Pozdrawiam.

Klaun

Kto w drialu pracuje ten w cyrku się nie śmieje…. (usunięte przez administratora), szkoda czasu i zdrowia…

Były Kontrahent

Sprzęt się sypie nie miłosiernie , stare pompy ale i nowe sie trafiały które też się sypały jedynie to chyba podesty przyjeżdżały już z wyciekami gdzie trzeba było odrazu po dowiezieniu sprzętu jechać i naprawiać , mieliśmy kilka najmów na pomorskim z Gdańska , to przyjeżdżał taki mały w okularach coś podłubał pojechał i na drugi dzień wracał z powrotem bo awarii nie usunął i jak my wynajmujący mamy mamy pracować , obsługa od strony magazynu w stronę klienta mega słaba , jedyny ogarnięty to Pan Igor , handlowcy to żenada tylko mydlą oczy żeby przeciągać najem nic więcej ba nawet przewoźnicy się chwalą naszym podwykonawcom że nie płacą na czas. Bierzemy od jakiegoś czasu od 3 konkurencji wiadomo bierzemy tam gdzie taniej i jakoś nie ma takich problemów . Poprawcie się jak chcecie coś osiągnąć bo DRIAL to chyba już totalne (usunięte przez administratora)

@Były Kontrahent

Dzień dobry , bardzo dziękuje za opinie zawsze staramy się wyciągać wnioski i udoskonalać prace zespołu aby wyżej wymienione sytuacje nie powtarzały się w przyszłości . Odnosząc się do opinii , która jest wystawiona we wrześniu chciałbym zauważyć ,że Pana Igora nie ma na oddziale od czerwca do dziś więc trudno mi się ustosunkować do wyżej wymienionej sytuacji. Jako handlowiec na terenie pomorskim zapewniam Pana ,że nie mieliśmy okazji współpracować ponieważ nie praktykuje takich działań jakie Pan opisał. Przede wszystkim dobro klienta jest na pierwszym miejscu , jeśli nie ma danego sprzętu klient jest informowany aby mógł zapewnić sobie ciągłość pracy. Z chęcią spotkam się z Panem aby wyjaśnić opisaną sytuacje. Pozdrawiam Adam Gdańsk

Ktoś
@Adam

Z calym szacunkiem. Mieliscie i macie beznadziejny sprzet. Oszczedzacie na pracownikach, w miejsce gdzie powinno byc 3 ludzi jest 1. Eymagacie cudow szybko byle jak byle jechalo. Podesty ruchome przegladaja ludzie bez jakiegokolwiek pojecia j wyszkolenia. Zreszta jak i agregaty nie mowiac o reszcie. Jedna wielka padaka nie polecam!!!!

PanKracy
@Ktoś

Sama prawda, nie wiem czy tam pracowałeś czy wynajmujesz sprzęt - ale jest jak piszesz 110 % Ta firma wyniszcza sie od środka i niedługo pójdzie pod młotek, bo nie będzie miał kto tam pracować… Maszyn coraz więcej, mechaników coraz mniej - bo odchodzą z tego cyrku. Efekt nie może być pozytywny… A jeszcze jak handlowy nie będzie miał czym handlować bo wszystkie maszyny uszkodzone, zacznie też odchodzić… Wtedy to już gwóźdź do trumny ????????????

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Kierownik Serwisu w firmie DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Ogłoszenie na Mechanik do DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Ktos

Omijaj to sserokim lukiem. Chyba ze lubisz (usunięte przez administratora) od rana do nocy. Odbierac telefony co chwile i sluchac pretensji klientow i tych z ktorymi robisz. Oni co chwile szukaja jak nie kierowce to mechanika, jak nie mechanika to magazyniera????????

Izabela
@Ktos

Nie wiem czy tak co chwilę, jaki to okres czasu tak konkretnie? Co wiadomo o umowach na okres próbny? Ilu pracowników jest tak w sumie potrzebnych, żeby firma sprawnie funkcjonowała na poszczególnych działach?

Kamil

Witam , chce podjąć prace w Sosnowcu . Powiecie coś o pracy ? O tym jak wyglada atmosfera? Warto czy nie warto ?

Zbyszek
@Kamil

Karol niby miły na rozmowie potem to już porażka latasz lawetą przeładowany nawet dwukrotnie. Ryzyko jazdy po budowach że gdzieś możesz wywrócić się z podestem . Ja osobiście nie polecam

Sławomir
@Zbyszek

I kto potem za to odpowiedzialność ponosi? On się nie boi was tak wysyłać? Był jakiś incydent kiedyś?

Jol jol
@Sławomir

Żadnych, absolutnie, skądże.

Kris
@Sławomir

Był. Iveco poszło do kasacji… nie z winy kierowcy Drial, ktoś wymusił… Na szczęście nie był przeładowany / pusta laweta była i przeżył. Gdyby miał maszynę na pace - śmierć na miejscu…

Izabela
@Kris

Kiedy miało do tego dojść o czym teraz piszesz? Jaka reakcja potem została wobec tego podjęta i co na to pozostali kierowcy? Teraz jest już bezpiecznie?

Były na szczęście

Zachowanie prezesa (usunięte przez administratora). Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora)

Olek
@Były na szczęście

Co ci się stało ? Mobbing ? Mają sporo ofert wystawionych na kat b ale jak taka lipa to zrezygnuję

Irena
@Były na szczęście

Co było taką kropką nad i, że stwierdziłeś, że odchodzisz?

Zostaw merytoryczną opinię o DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. - Rawa Mazowiecka

• Jak się pracuje w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.?

DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.