CQB TACTICAL

Łódź

Opinie o CQB TACTICAL

JohnnyWalker 2015-03-11 19:22:45
Zdecydowanie nie polecam.(usunięte przez administratora) Aplikowałem na stanowisko sprzedawcy w sklepie internetowym. Rozmowa z "dyrektorem", który miał do mnie kilkadziesiąt pytań wydrukowanych na kartce trwała PONAD godzinę. Wymagana znajomość programu graficznego, programów magazynowych i sprzedażowych, j. angielskiego w stopniu komunikatywnym. (usunięte przez administratora) Gdybym wcześniej wiedział, że proponuje tak niskie zarobki to w życiu bym tam na żadną rozmowę nie pojechał. Szkoda czasu i pieniędzy. Nic dziwnego, że co roku szukają kogoś nowego na to stanowisko. Omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)
Mariusz 2015-09-02 12:30:37
Postanowiłem napisać tę opinię ponieważ jestem zaskoczony szybkością przesyłki. Skontakotwałem się ze sklepem że potrzebuję dość szybko otrzymać bieliznę termoaktywną i latarkę na wyjazd do Norwegii. Zamawiałem w poniedziałek po południu, przysżło w środę po południu, co mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam
Piotr 2015-09-29 10:52:15
Kupiłem w tym sklepie lornetkę Explorera. Skusiła mnie cena szczerze mówiąc, ale obsługa również godna pochwalenia. Z pewnością wrócę na wiosnę po jakiś sprzęt
Seba 2015-09-29 12:58:47
Ze sklepu jestem zadowolony. Promocje zachęcające do kupna a towary wysokiej jakosci.
Dawid 2015-10-23 17:38:31
Fajny sklep oferują dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.Jeśli szukam czegoś w tej dziedzinie zawsze zaczynam od tego sklepu.
ajzer1 2015-10-30 12:20:44
kupowałem u nich nóż i parę takich survivalowych rzeczy - spoko sklep, wszytsko na czas.
Sail 2015-10-31 17:22:40
Witam . ja ich ocenię akurat jako klient CQB . Ja u nich kupowałam plecak . Produkt na prawdę bardzo dobrej jakości . warty tej ceny .
Bartii 2015-11-08 21:12:24
ja tam regularnie kupuję w cqb, bo bardzo szybko wszystko dochodzi, a ceny mają bez porównania, poza tym na promocje fajne można trafić. Dobry sklep
Kamila 2015-11-09 10:56:31
Bartii ? jak można regularnie kupować na CQB ? Możesz mi to wytłumaczyć ?.Raczej śmierdzisz reklamą z kilometra. Ja to faktycznie kupiłam na CQB . Plecak za 800 pare złotych . I gaz pieprzowy . Bo juz raz mnie napadnięto i okradziono. Jako pracownik sie nie wypowiadam .
Marzena 2015-12-14 09:40:40
Witam . ja się tu wypowiem w końcu ;) więc ja równiez polecam sklep CQB . jest teraz promocja ( chyba świąteczna ) dla osób które sa zainteresowane multitoolami ;) Ostatnio zakupiłam multitool swiss tech transformer 6 przeceniony z 69 zł na 20 ;) Tu jest własnie to dobre ,że sa tu promocje , a jak sa to już duże ;)
Francisca 2015-12-29 23:17:51
No nie , praca nie należy do najcięższych , także nie ma źle;) ja się tez wypowiem tu jako klient . I widze ,ze marzena zakupiła dokładnie tego samego multitoola co ja na cqb swiss tech , z tym ,ze nie dla siebie lecz jako prezent dla męża ;)
rozczarowany 2016-01-12 11:01:46
Uwaga na cqb sklep zamawiasz produkt dokonujesz płatności a później okazuje się że produkt jest 3 razy droższy i nie mogą zrealizować zamówienia
Porażka !!
Dawid 2016-01-15 13:56:22
Ja jestem zadowolony ze sklepu.Kupowałem u nich już parokrotnie i żadnych problemów. Szybka wysyłka towary naprawdę dobrej jakości a nie jakieś badziewie. Polecam
Damian 2016-02-12 10:08:32
Super sklep! Szeroki asortyment i błyskawiczna wysyłka. Polecam każdemu, zakupiony w tym sklepie nóż sprawuje się bardzo dobrze i jest bardzo solidnie wykonany.
Janek 2016-02-21 16:16:49
Jakie "ich produkty", z tego co wiem to nie faktoria tylko sklep, sprzedają produkty firm trzecich, a te są tej samej jakości bez względu na to, kto je sprzedaje:)
Dawid 2016-03-18 09:42:51
To prawda ale jak sklep mogą wybrać co kupują i później sprzedają. Więc jeśli mają rzeczy dobrej jakości to zamawiają widocznie tylko to czego są pewni żeby nie psuć sobie opinii. Ja zamawiałem kilka razy na cqb i za każdym razem byłem zadowolony.
Rafał 2016-04-12 16:49:25
Ja też mogę polecić sklep od strony klienta. Kilka razy zamawiałem i nei mam na co narzekać. Jeśli chodzi o zarobki to nie spodziewał bym się kokosów. Chyba że właściciel sam wszystko ogarnia to wtedy może więcej zarabiać :P
Piotr 2016-06-11 17:08:37
Ja staram zajrzeć sie na ich strone co najmniej raz w miesiącu bo zauważyłem że często dodają jakieś nowe produkty do zakładki z wyprzedażą!
werf 2016-06-19 21:01:28
@Piotr noo powiem Ci ze to dobrze ze cos takiego dodaja mozna dzieki temu byc na bierząco..ciekawe czy maja moze tam udosteniane jakies aktualne infomacje na temat ofert pracy wlasnie na tej stronie..
klient 2016-11-10 15:35:19
zdzierają kasę za wysyłkę, tylko kurier. a gdzie tańsze opcje wysyłki? zamawiając kilka metrów linki za 10 pln, za wysyłkę płacę u tych naciągaczy 15 pln. banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
klient 2016-11-10 15:35:55
Zostaw swoją opinię o CQB TACTICAL - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CQB TACTICAL