Opinie o CQB TACTICAL w

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CQB TACTICAL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CQB TACTICAL na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CQB TACTICAL w

Piotr Nowy wpis

Zamówiłem nóż Kizer Gemini, który użyłem jedynie dwukrotnie do otwarcia przesyłek. Okazał się on zbyt mały dla mnie, więc podjąłem decyzję o zwrocie. Sklep jednak odmówił przyjęcia zwrotu, argumentując, że nóż nosi ślady użytkowania, a ponadto nie został zakupiony w ich placówce, jako że zapisy na ostrzu różnią się od tych w aktualnej partii produkcyjnej. To jest jakaś (usunięte przez administratora) sklep twierdzi że to nie jest ich nóż ????Odradzam wam korzystanie z tego sklepu a ja osobiście zgłoszę sprawę do UOKIK. Tak nawiasem nie ma nawet możliwości kontaktu telefonicznego z nimi.

klient Nowy wpis

zdzierają kasę za wysyłkę, tylko kurier. a gdzie tańsze opcje wysyłki? zamawiając kilka metrów linki za 10 pln, za wysyłkę płacę u tych naciągaczy 15 pln. banda (usunięte przez administratora)

klient Nowy wpis

werf Nowy wpis

@Piotr noo powiem Ci ze to dobrze ze cos takiego dodaja mozna dzieki temu byc na bierząco..ciekawe czy maja moze tam udosteniane jakies aktualne infomacje na temat ofert pracy wlasnie na tej stronie..

Ja staram zajrzeć sie na ich strone co najmniej raz w miesiącu bo zauważyłem że często dodają jakieś nowe produkty do zakładki z wyprzedażą!

Rafał

Ja też mogę polecić sklep od strony klienta. Kilka razy zamawiałem i nei mam na co narzekać. Jeśli chodzi o zarobki to nie spodziewał bym się kokosów. Chyba że właściciel sam wszystko ogarnia to wtedy może więcej zarabiać :P

Dawid

To prawda ale jak sklep mogą wybrać co kupują i później sprzedają. Więc jeśli mają rzeczy dobrej jakości to zamawiają widocznie tylko to czego są pewni żeby nie psuć sobie opinii. Ja zamawiałem kilka razy na cqb i za każdym razem byłem zadowolony.

Damian

Super sklep! Szeroki asortyment i błyskawiczna wysyłka. Polecam każdemu, zakupiony w tym sklepie nóż sprawuje się bardzo dobrze i jest bardzo solidnie wykonany.

Dawid

Ja jestem zadowolony ze sklepu.Kupowałem u nich już parokrotnie i żadnych problemów. Szybka wysyłka towary naprawdę dobrej jakości a nie jakieś badziewie. Polecam

rozczarowany

Uwaga na cqb sklep zamawiasz produkt dokonujesz płatności a później okazuje się że produkt jest 3 razy droższy i nie mogą zrealizować zamówienia Porażka !!

Francisca

No nie , praca nie należy do najcięższych , także nie ma źle;) ja się tez wypowiem tu jako klient . I widze ,ze marzena zakupiła dokładnie tego samego multitoola co ja na cqb swiss tech , z tym ,ze nie dla siebie lecz jako prezent dla męża ;)

Marzena

Witam . ja się tu wypowiem w końcu ;) więc ja równiez polecam sklep CQB . jest teraz promocja ( chyba świąteczna ) dla osób które sa zainteresowane multitoolami ;) Ostatnio zakupiłam multitool swiss tech transformer 6 przeceniony z 69 zł na 20 ;) Tu jest własnie to dobre ,że sa tu promocje , a jak sa to już duże ;)

Janek
@Marzena

Jakie "ich produkty", z tego co wiem to nie faktoria tylko sklep, sprzedają produkty firm trzecich, a te są tej samej jakości bez względu na to, kto je sprzedaje:)

Kamila

Bartii ? jak można regularnie kupować na CQB ? Możesz mi to wytłumaczyć ?.Raczej śmierdzisz reklamą z kilometra. Ja to faktycznie kupiłam na CQB . Plecak za 800 pare złotych . I gaz pieprzowy . Bo juz raz mnie napadnięto i okradziono. Jako pracownik sie nie wypowiadam .

Bartii

ja tam regularnie kupuję w cqb, bo bardzo szybko wszystko dochodzi, a ceny mają bez porównania, poza tym na promocje fajne można trafić. Dobry sklep

Sail

Witam . ja ich ocenię akurat jako klient CQB . Ja u nich kupowałam plecak . Produkt na prawdę bardzo dobrej jakości . warty tej ceny .

ajzer1

kupowałem u nich nóż i parę takich survivalowych rzeczy - spoko sklep, wszytsko na czas.

Dawid

Fajny sklep oferują dobrej jakości produkty w przystępnych cenach.Jeśli szukam czegoś w tej dziedzinie zawsze zaczynam od tego sklepu.

Seba

Ze sklepu jestem zadowolony. Promocje zachęcające do kupna a towary wysokiej jakosci.

Kupiłem w tym sklepie lornetkę Explorera. Skusiła mnie cena szczerze mówiąc, ale obsługa również godna pochwalenia. Z pewnością wrócę na wiosnę po jakiś sprzęt

Mariusz

Postanowiłem napisać tę opinię ponieważ jestem zaskoczony szybkością przesyłki. Skontakotwałem się ze sklepem że potrzebuję dość szybko otrzymać bieliznę termoaktywną i latarkę na wyjazd do Norwegii. Zamawiałem w poniedziałek po południu, przysżło w środę po południu, co mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o CQB TACTICAL

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CQB TACTICAL?

Kandydaci do pracy w CQB TACTICAL napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CQB TACTICAL