Indesit

Opinie o Indesit

Ktoś

witam.Pracownika powinni płacić szkodliwe psychiczne za to co tam się dziej zdrowotne w idesycie sobie zdrowie tylko można zmarnować.

do....k

a co myślicie o Agnieszce z pakowalni, która przeszła do RISO

kasia

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie zarobki małe 1500zł na rękę a pracy bardzo dużo nie można odejść na chwilę nawet od lini poza tym wszedzie stwarzają problemy nie ma organizacji ani pomocy tylko chcą człowiekowi uprzykrzyć życie chodzi o kierowników ,mobing straszny kierownicy mają pracowników za nic rozporządzaja pracą na lini niesprawiedliwie ich ulubieńcy tzn lizusy lub ci co im robią "dobrze" stoją i nic nie robią reszta na nich (usunięte przez administratora) soboty pracują tylko wybrani tzn kierownicy ich rodziny i przydupasy no bo podwójna stawka to wiadomo a przeważnie i tak nic nie robią bo sobie wymyślają jakieś lekkie prace czy sprzatania a pracownicy nadrobia w tygodniu bo norma musi zjechać bo pan kierownik ma od tego premię chłopcy uwaga na dziale kuchenek jest jeden taki kierownik marian co czeka na wasze tyłki ...ogólnie to wszyscy oni mają coś nie tak z głową

s

Nie polecam. Ciągną na rekrutację do Łodzi, mimo że z góry wiedzą, że nie są w stanie spełnić oczekiwań finansowych kandydata ! Potem zapraszają jeszcze na drugi etap - zupełnie bez sensu. Na szczęście ten cymbał, który zorganizował taki cyrk, już w firmie nie pracuje. Korporacja się na nim poznała i go wypluła.

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

Zapraszam na montaż

nawet ukrainców zaczeli przyjmowac

xxxx

ja akurat byłam na montażu kuchenek tam przychodziłam tylko na dwie zmiany i tak raczej miało zostać nic w tej kwestii miało się nie zmienić, jako zwykły pracownik przez agencje miałam 11.2 brutto, przy przepracowanym całym miesiącu bez żadnego dnia wolnego bez nadgodzin i sobót maiłam 1400-1600 złoty na rękę razem z premią frekwencyjną (około 200 zloty brutto) , ekwiwalentem za 2 dni urlopu (tak samo około 200 zloty brutto), umowy prace dawane są co miesiąc, pierwsza tylko jest na tydzień a później jak się sprawdzisz dają już na miesiąc

Mark.

Cześć. Co do zarobków.Parę razy pojawiła się we wpisach kwota 9 zł na rękę, lub 11,20 brutto(więc ciut więcej niż 9zł netto) Mam jednak pytanie jak płacone są godziny nadliczbowe, lub noce, weekendy i święta. Jest dodatkowo 100%, 50 % ??? słyszałem że mając w grafiku kilka takich dni w miesiącu można jakoś wyjść bliżej 2 tys na rękę. Sam mieszkam na WidzewieWsch. i widzę jak w nocy i święta czasem ludzie tam pracują.. Mam dryg do montażu,w domu sam sporo robię i chętnie bym tam poszedł jak bliżej 2 tys można by wypracować. Układy personalne mam gdzieś w firmie się pracuje, a nie obgaduje, to nie "jarmark na wsi" jak kogos to kręci to jego sprawa. Bardzo proszę o odpowiedź jak z tymi nadliczbowymi godz. !

xxxx
@Mark.

płacone są więcej jednak nadgodziny kiedyś przynajmniej zdarzały się bardzo rzadko tak samo jak i praca w soboty, nocek na montażu kuchenek nie ma wcale chyba ze na lodówkach tam normalnie są trzy zmiany na kuchenkach też są działy gdzie ludzie przychodzą na trzy zmiany

sssss

praca jak w pgrach 9zeta godz

oli

do Man.nie przejdziesz badań jak powiesz że masz astme-farby i lakiery są pozabezpieczane ale przecież przy tym będziesz miał cały czas styczność a to jest bardzo szkodliwe na długą mete-nie polecam

opr

Italiano Mariano,masz racje ztym Verpol bo sam tam pracowałem na wtryskarkach w Indesicie .Do niunia-a wiesz dlaczego tylu ludzi się przewineło przez Verpol?Bo ludzie nie wytrzymują tempa na wtryskarkach dzięki nastawiaczom którzy mogą tak podkręcic maszyne że można się osmarkać,kierownicy na to przyzwalają bo liczy się ilość dobrych sztuk,im więcej tym lepiej.A nie zobaczyłaś może że ludzie z Verpol przeważnie jedzą za maszynami lub w szatni? bo ztych15 minut przerwy tak naprawde to masz z 10minut na jedzenie bo czas liczą już od odejścia z maszyny do powrotu,im dalej od stołówki tym gorzej .A do tego wielkie kolesiostwo,nastawiacze+kierownicy+szybkie dziewczyny,im się nic nie dzieje bo zawsze kierownik da im łatwą maszyne a nastawiacz ustawi dobrze wtryskarke i wszystko jest cacy.Mógłym opisać więcej takich sytuacji bo pracowałem tam przez agencje pracy i przez Indesit bo mnie przejeli na firme.Jedyny plus tej firmy to terminowe wypłaty, podwyżki co rok i to że jest siłownia,ale to chyba bybyło na tyle

gosc

Odradzam szczerze (usunięte przez administratora) kuchenki tragedia pensja nie doliczysz sie powyzej najniższej krajowej z premią za frekwencje z urlopami z pieniędzmi za pranie oszustwo buc kierownik Wojtek same bluznierstwa z jego ust 15 min na cale 8 godz przerwy z tego niewiadomo czy zapalic do wc czy zjeśc za cały miesiać charowania w (usunięte przez administratora) 1370 zl z premią 2 urolpy firmy posredniczace opowiadają głupoty praca ciężka nie adekwatna tych pieniędzy z daleko od tego żakladu

piter

Witam wszystkich. Aplikowałem tam na staż w dziale inżynieringu, czy ktoś wie jak wyglądają zarobki na stażu?

kaligula

Witam.Bardzo proszę osoby, które pracują w tej firmie o informację, jak obecnie kształtują się zarobki "na rękę" na początek i w dalszej perspektywie? z ewentualnymi dodatkami.Jaki obowiązuje system pracy? Jakie są wymagania? Jakie są układy między pracownikami a kadrą kierowniczą?

Mimi

Manpower 11.20,jak wytrzymasz rok to przy dobrych wiatrach przejdziesz na firme i dostaniesz 11.50

Jaką dają stawkę godz przez manpower wie ktoś

też ja
@ja

rozmawiałem dziś z manpower,stawka to 11,20 brutto.

niunia

Szlak mnie trafia jak czytam wasze opinie od kilku lat pracuję w Indesicie Verpol można powiedzieć od początku jak powstała ta forma i widzę co się dzieje przez ten czas przewinęło się tyle ludzi kto chce pracować to został a odchodzili ci którzy by spijali by tylko kawkę i plot kowali a do pracy to lewe ręce to fakt zarobki są troche za niskie ale są podwyżki i premie pracowałam nie w jednym zakładzie i powiem szczerze że jestem zadowolona i nie zmieniła bym na żaden inny zakład kierownictwo wyrozumiałe a najważniejsze ludzkie wiec kto chce pracować zapraszam do Werpolu Indesit

mechanik
@niunia

verpol werpol czy może jednak nazwa brzmi whirlpool...nie dziwię się że Ci praca tam odpowiada skoro jesteś takim tłukiem że nawet poprawnie nazwy nie umiesz napisać zakładu w którym pracujesz...i wszystko jasne w temacie

mariano italiano
@mechanik

Kolego mechaniku na terenie firmy znajdują się 3 fabryki i jedna z nich nazywa się Verpol.

xxx
@mechanik

Whirpool, to nazwa korporacji, która kupiła markę Indesit. Verpol, to nazwa zakładu.

Wolna
@niunia

Jak Ci nie zależy aż tak na kasie to sobie pracuj.

samaretanin

No fakt zakłada mini specjalnie a skąd ona jest?

---------------

Witam wszystkich Indesit to fabryka dla podpierdalaczy lub tych co lubia sex mowie o Radomsku nie dla ludzi pracy , poniewaz oni sie praca nie zajmuja , na BHP wszystko jest ustawione zostaja tylko ludzie po znajomosciach z kierownikami lub kadra ,potrafia podkrecic linie i powiedziec ze sie nie wyrabiasz zeby tylko jego kochanka zostala ,bardzo patrza na wyglad nie na to jak ci na pracy zalezy .Indesit to jedna wielka plota i kumoterstwo nie mowiac juz o seksie ze zwyklej grzecznosci .

malek

Witam ta z ontetloga karolina to jest łatwa? Niez (usunięte przez administratora) z niej ale jakąś sztywna

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit