Opinie o Gureco Sp. z o.o. w Rudna Wielka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gureco Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gureco Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gureco Sp. z o.o. w Rudna Wielka

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Gurbała Paweł Gureco Paweł Gurbała?

Leon Nowy wpis

Takie: jakoś sobie poradzicie, to wasz problem, nie wiem, jak nie masz kiedy to zrób po godzinach, zorganizujcie sobie.Firma porażka Omijać jak najdalej.

Wojtek

@porażka a jak dużo spóźnia się z wynagrodzeniem?

@Wojtek

Nie ma żadnych opóźnień

Adam Nowy wpis
@Wojtek

Nie ma żadnych opóźnień

Joanna Nowy wpis
@Adam

To świetnie, że pracodawca zawsze wypłaca wynagrodzenie w terminie i nie ma żadnych opóźnień, bardzo dziękuję za informację. A możecie powiedzieć coś o atmosferze w Gureco? Jak jest pod tym względem?

Porażka

Ludzie czytając komentarze zgadzam się że to prawdziwa firma "prywaciarza". Nie płaci na czas albo w ogóle za nadgodziny (pod stołem). Umowa najniższa na konto. Istny krętacz i (usunięte przez administratora) Dziwię się że CBA nie zainteresuje się wałami w tej firmie. A wam drodzy (byli) koledzy życzę zmiany pracy na normalną gdzie nikt nie podpiernicza. Pozdrawiam Pana D. ;)

@Porażka

To o czym piszecie to już historia... Teraz firma staje na nogi i zaczyna to dobrze wyglądać. Wypłaty są regularnie płacone a nadgodziny wypłacane wraz z wypłatą. Jak na razie nieźle to wygląda - byle tak dalej

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gurbała Paweł Gureco Paweł Gurbała? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Golo

Obecnie w zależności od potrzeby pracownika, nadgodziny albo są płatne wraz z wynagrodzeniem albo odbierane wolne dni lub godziny

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gureco Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Asystent / Asystentka ds. projektów ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
WACEK

Bardzo dużo zmieniło się w przeciągu 2020 roku po przejęciu przez nowego właściciela. Firma staje na nogi, wszystko reguluje już na bieżąco.

Misiek

Tak pewne, informacje z pierwszej ręki, dużo ludzi odeszło bo widzą co się dzieje a szef kombinator.

Wiktor

@misiek a masz pewne informacje ?

Misiek

Niestety ale krętacz, zaległości w wypłacaniu, nie pomogło nawet wejście wspólnika z Warszawy, zadłużony w hurtowniach, sprzedają mu tylko za gotówkę albo wcale, pracowników też kilku odeszło i teraz szuka nowych naiwnych.

Paweł Janusz (biznesu) Gurbała
@Misiek

Tu nie o to chodzi :P

Jakie wartości są cenione w Gurbała Paweł Gureco Paweł Gurbała?

Paweł Janusz (biznesu) Gurbała

Tu nie o to chodzi :P

Nie polecam

Nie polecam firma niewypłacalna nie płaci pracownikom

Paweł Gurbała to zwykły krętacz pomyliły mu sie lata bo takie rzeczy robiło się w latach 90' a nie teraz . Nie płaci pracownikom przelewów które ma płacić do 10 każdego miesiąca wypłata za pazdziernik przyszła 19 listopada dziś mamy 10 grudzien a ludzie nie dostali dalej swoich pieniedzy za listopad .Pracownicy dalej żyją złudzeniami że się poprawi boja się o swoje nieotrzymane pieniądze . Proszę sprawdzic ile osób się zwolniło w ostatnich kilku miesiącach . To nie są pomówienia to są rzeczy do sprawdzenia mam nadzieje ze wezmie sie za tego pseudo szefa w końcu PIP oraz SKARBÓWKA . Ktoś się pytał o szkolenia tak było szkolenie na podnośniki nożycowe pracownicy zdali egzaminy ale nie dostali dokumentów bo Paweł Gurbała nie zapłacił za kurs oraz egzaminy

NIEzapomiNAJKA
@Andrzej

Proszę sprawdzić, jeśli wie Pan jak Panie Andrzeju ilu pracowników odeszło z firmy Pawła Gurbały dobrowolnie w roku 2019. Jeśli by ten, jak Pan go nazwał "krętacz" był takim złym pracodawcą to pracowników stracił by bardzo szybko. Bezrobocie w Polsce nie jest już kilkunastoprocentowe i o pracę wcale nie jest tak trudno. Trudniej jest znaleźć na rynku dobrego pracownika. Przejściowe problemy każdy może mieć, czasem trzeba to po prostu zrozumieć. Ale nie każdy to potrafi. Albo nie chce.

Tyma

Nie polecam !! (usunięte przez administratora) Obiecuje i nie dotrzymuje słowa, nie płaci podwykonawcom i komu tylko może. Sprawdzcie w KRD jakie ma długi i na jakie pieniadze naciagnal innych.

Joanna
@Tyma

Widzę, że opinie w tej kwestii powtarzają się. Mam nadzieję, że to nie są żadne pomówienia i przekazujecie rzetelne info o Gureco. A umowy są na czarno czy na piśmie?

@Joanna

Witam Pani Joanno. Kiedyś tam pracowałem i nie polecam tego pracodawcy.

Joanna

Dzień dobry, a jaki jest powód tego, że nie polecasz pracy w Gureco? Były to może jakieś problemy z wynagrodzeniem? Proszę o szczere informacje.

Jerzyk

Słyszałem, że to dobry pracodawca. Podpowiecie czy potzrebuje ludzi i warto starać się?

Viki

Kłamca , (usunięte przez administratora) , nie wypłaca pracowników , za parę złoty jest wstanie sprzedać swoją matkę! Oszukuje firmy z którymi współpracuję! Jeżeli pomyślałeś o pracy w tej mordowni to powinieneś się leczyć! Tego złodzieja nie pozdrawiam

zapłaci

Nie tylko krętacz. Zwykły (usunięte przez administratora) albo idiota (pionek). Jak mu nie wyjdzie przetarg, to załatwi podwykonawców. veritatem laborare nimis saepe aiunt exstingui nunquam

@zapłaci

Obrażanie innych osób na forum jest zabronione. Rozumiem, że jesteś niezadowolony ze współpracy z firmą, ale wyrażając swoją krytykę, rób to w sposób merytoryczny i kulturalny. Czy mógłbyś napisać parę zadań na temat warunków pracy i zatrudnienia w firmie? Jak wygląda wysokość wynagrodzenia i atmosfera w pracy? To podstawowe informacje, które ułatwią decyzję innym osobom, czy chcą aplikować do firmy.

Mirek

Znam tą firmę od wielu lat, jest naprawdę dobrym miejscem do pracy i ma dobrego Szefem. Współpracowałem z nimą i nie wolno pisać złego zdania tak bez podstaw. Zarząd firmy jest wymagający, konkretny i za to mu Wielki Szacun. Powodzenia Panie Pawle.

Mirosław

@Uwaga, Twoja opinia nie zawiera żadnych argumentów. Czy tylko Ty tak oceniasz firmę? Przypominam Ci, że znajdujesz się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i trzeba swoje opinie wyrażać w kulturalnej formie. Odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Posty niezgodne z jego postanowieniami mogą zostać usunięte. Jeśli będziesz miał do dodania jakąś konstruktywną opinię na temat firmy, zrób to.

Uwaga

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Właściciel krętacz i oszust, nie płaci!

Mirosław

Cześć! Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w GURECO-Paweł Gurbała, czy mógłby mi ktoś przybliżyć obowiązki spoczywające na pracownikach? Jakie cele wyznacza sobie firma? @Nie polecam, możesz rozwinąć swoją opinie na temat wypłat? Dlaczego tak uważasz? To tylko Twoja opinia?

Nie polecam

Nie polecam tej firmy człowiek bez zasad niewypłacalny nie dotrzymuje słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Gureco Sp. z o.o. - Rudna Wielka

• Jak się pracuje w Gureco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gureco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gureco Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 16 lok. 1
    36-054 Rudna Wielka