Opinie o Mazowieckie Centrum Poligrafii w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mazowieckie Centrum Poligrafii. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mazowieckie Centrum Poligrafii o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazowieckie Centrum Poligrafii w Warszawa

Babcia Frania

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Uważać na właściciela- niezrównoważony psychicznie...pewnie nie zdiagnozowany

unknown

Mega (usunięte przez administratora) ale nie o tym pisać. Prym wiedzie niejaki ENDRJU, który jest bratem właściciela, a pełni rolę "kierownika zmiany". Na pierwszy rzut oka zwraca uwagę chodem- efekt długich lat spędzonych w siłowni daje się zauważyć. Prowadzi się jakby pod pachą nosił telewizory:) Oprócz chodu o profesjonalizmie tego człowieka świadczą...jego dresy:). Gość ma taki gust, że po prostu szok. Kompetencje? Żadnych- odpękanie swojej roboty, naobiecywanie wszystkiego i na końcu ucieczka albo kłamstwo- to akurat jest rodzinne. Nie wiem jak można trzymać takiego pasożyta...

A
@unknown

Czy ktoś coś z tym robi?

Umknown
@A

Tak, planują zakupić karnety do siłowni ????????????????

Jak długo czekaliście na odzew z Mazowieckie Centrum Poligrafii? Oddzwaniają zawsze?

Mark

Nie czekaj, szukaj innej lokalizacji.

zyzio

ludzie uciekajcie z tej firmy jeden wielki balagan

@zyzio

Potwierdzam. Co raz więcej pracy A zawsze za mało sie robi . A pieniądze te same. Szkoda pleców i nerwów na taka firmę . Pracownik nie jest tam doceniany Tam może zarobić tylko szef . Ty jedynie dorobisz się urazu kręgosłupa:D

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mazowieckie Centrum Poligrafii? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej na rynek niemiecki?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
bez włosów :)

Na szczęście nie pracuję tam już ponad 3 lata. Co miesiąc musiałem upominać się o wypłatę, a kokosy to nie były. Zawsze za wolno zawsze za mało, a organizacja pracy na poziomie przedszkola. Odszedłem i teraz dobrze zarabiam przy pracy umysłowej bo obecny pracodawca umie dostrzec potencjał u pracownika. Jak nie masz nic innego na horyzoncie i potrzebna kasa to z braku laku można iść (na chwilę).

bez włosów :)
@bez włosów :)

Zapomniałem dodać, że aktualny pracodawca sfinansuje mi studia II stopnia więc MCP to liga podwórkowa. Tak na marginesie czy Pawełek agresywny kierownik jeszcze tam pracuje czy Pan Hunkiewicz w końcu zmądrzał i wywalił go?

Arek

Pojawiło się 5 ofert pracy: 3 wakaty operator maszyn cyfrowych, krajacz i maszynista. Czy może ktoś odpisać skąd nagle tyle ofert pracy w jednym momencie?? Czy panuje tam taka rotacja pracowników??

Natalia

@xyz a możesz napisać dlaczego ?

xyz
@Natalia

Mógłbym...ale nie o to tu chodzi

xyz

Firma, jeżeli ktoś jej nie zna, stwarza wrażenie rozwijającej się, z dużymi aspiracjami. To tylko wrażenie. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem

Natalia

@zocha, @Elaa, @zyzio, co skłoniło Was do tego, że wyraziliście negatywną opinię na temat Mazowieckiego Centrum Poligrafii? Możecie rozwinąć bardziej swoje myśli. Czy atmosfera w pracy jest niestosowna? Może pracodawca nie wywiązuje się z obietnic? Czy są to jakieś inne aspekty, które sprawiają, że wypowiedzieliście się tak, a nie inaczej? Firma aktualizuje statusy na portalach społecznościowych, widzę też ofertę pracy. Czy jest ona aktualna? Jak wygląda proces rekrutacji i sama praca w danej firmie?

zocha

nie polecam, szkoda nerwów...

Elaa

Nie polecam

Cokol

Słyszałem, że w końcu zwolnili tego (usunięte przez administratora)

XXX

Jestem ciekawy pod jakim względem jest fantastyczna pracowałem tam

klopaman

Ten pan z góry powariował Firna jest cudowna!

Zyzio

Omijać szerokim łukiem. Wyciskanie pracowników jak cytrynę

Zostaw merytoryczną opinię o Mazowieckie Centrum Poligrafii - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazowieckie Centrum Poligrafii?

Zobacz opinie na temat firmy Mazowieckie Centrum Poligrafii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazowieckie Centrum Poligrafii?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mazowieckie Centrum Poligrafii