Diverse Consulting Group

Opinie o Diverse Consulting Group

anonim 2009-05-12 16:28:09
Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group:
Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:
2013-08-30 14:03:26
Jako były pracownik tej firmy chciałbym powiedzieć iz firma nie jest godnym polecenia pracodawcą. Wynagrodzenie żenująco niskie, atmosfera ciężka, brak wsparcia od przełożonego.
- Słowa kojarzące się z Diverse Consulting Group : niekompetentna.
- Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako 0. Brak szkoleń oraz mozliwości rozwoju.
- Atmosfera i ludzie tam pracujący są smutni.
-Najbardziej podobało mi się w Diverse Consulting Group: praca z ludźmi.
-Najbardziej nie podobało mi się w Diverse Consulting Group:atmosfera, wynagrodzenie, brak klientów, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju.
A 2016-03-03 15:08:50
Jestem byłym pracownikiem Diverse i polecam ją każdemu. Bardzo miła atmosfera pracy, wsparcie przełożonych i warunki płacowe. Wszystko na wysokim poziomie. POLECAM w 100 %
A 2016-03-04 15:07:46
Powiem tak, największym plusem dla ich kontraktorów jest to, ze nie ma opcji opóźnień płatności. Zawsze wszystko na czas. Pełna profeska. Na tle innych agencji Diverse wypada naprawdę bardzo dobrze. Śmiało mogę powiedzieć, że to czołówka jeśli chodzi o agencje tego typu.
bb 2016-03-15 11:52:23
Agencji jest bardzo duzo na rynku i Diverse wyróżnia się pozytywnie - pozostają w kontakcie, dopytują się, dzwonią z informacją zwrotną. Dużo bardziej znane i większe agencje o tym często zapominają.
dd 2016-03-20 18:59:24
Cześć, pojawila się na necie oferta pracy dodatkwej przy skanowani akt, dodana przez firmę DCG, miejsce pracy Świdnik. Czy ktoś zna może więcej szczegołow.
renata 2016-05-13 20:26:04
akurat wspominasz takie stanowiska, które mniej nie zarobią :) szkoda, że nie szukają nikogo do biura, do normalnej pracy :)
Zostaw swoją opinię o Diverse Consulting Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diverse Consulting Group