DARMAR LTD

London

Opinie o DARMAR LTD

ok 2010-04-10 10:27:12

Pracowalem tam i sobie chwale ,dobre zarobki ,tylko niemozna byc alkocholikiem, ani zlodziejem zato sie wylatuje
???? 2010-05-17 17:58:59
Gdzie te wypłaty na czas??? Dzisiaj 17 ,a wypłaty jak nie było tak nie ma!!! Powinna być 15 i co ???
zuzannateresa 2010-05-17 22:41:42
Faktem jest ,że Pan (usunięte przez administratora) nie jest słowny .
Obiecuje i nie dotrzymuje słowa , a tak nie postępuje prawdziwy pracodawca . Obiecana stawka za roboczo-godzinę nijak się ma do wypłaty , i chodźbyś liczył niewiem jak , to i tak się nie zgodzi z ustnymi ustaleniami.
Zastanawia mnie jedna rzecz , co się stanie kiedy wszyscy fachowcy nie będą chcieli pracować w tej firmie ?
xxx 2010-05-18 22:05:36
Co wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracuje w tej firmie juz dosyc dlugo i jest wszystko w pozadku jestem zadowolony
CBŚ 2010-05-19 17:12:02
Witam, po przeczytaniu waszych opini oraz obserwacji dodam i swoją.
Dla mnie ta firma jest koszmarem iż, wpłaty powinny przychodzić w kilka godzin a nie w kilka dni !
Urlopy powinny być płatne !
Pracownicy przychodzą pijani na budowę - trzeba z tym zrobić porządek.
Ostrzegam jeżeli się nie zmieni coś z wyżej wymienionych spraw skutki będą katastrofalne względem firmy !!!
budowlaniec 2010-05-19 18:31:55
Niestety ale muszę zgodzić się z moimi przedmówcami. Jest to firma zarejestrowana w Anglii, według której ustalona jest całkiem przyzwoita stawka za godzinę niemniej jednak na payslipie widnieje najniższa krajowa obowiązująca w UK plus premia która nie wiem na jakich zasadach jest wyliczana. W każdym razie liczba przepracowanych godzin przemnożona przez ustaloną stawkę nie ma prawa się zgodzić. Poważne firmy doskonale dokumentują każdy grosz. Wydaje mi się że na tym polega polityka firmy. Zwyczajnie ludzie nie są świadomi swoich możliwości zarobkowych za swoją pracę, firma zapłaci 5-7 tyś i ludzie są zadowoleni a pracują po 250h. Uważam że jest to bardzo niesprawiedliwe względem niewielu prawdziwych fachowców którzy tam pracują i znają się na swojej robocie, szkoda mi ich. Każdy budowlaniec znający swoją wartość i fach wie ile zarabia się w normalnej angielskiej firmie na angielskich zasadach. Ludzie którzy zarządzają tą firmą nie mają pojęcia o czymś takim jak overtime czy holiday. Urlop powinien być płatny. Ludzie którzy jadą odpocząć ciągle myślą o tym że w przyszłym miesiącu będą kuleć finansowo bo według tej firmy urlop płatny im się nie należy. Następną sprawą są przestoje w pracy. Nie rozumiem jak po zakończonej budowie można kierować ludzi do kraju i skazać ich na czekanie tygodniami na telefon w sprawie kolejnej budowy nie płacąc im przy tym ani grosza (ustawowo należy im się określona część wynagrodzenia). Rzecz jasna każdy budowlaniec zdaje sobie sprawę że różnie to bywa z budowami ale traktowanie ludzi w tej sposób jest zupełnie niepoważne. Kolejną sprawą jest atmosfera na budowie. Każdy kto pracował w tej firmie zna osobę o pseudonimie Terror co jest zupełnie adekwatne do poziomu pracy tego człowieka. Dla tych ludzi którzy nie wiedzą jest to rodzina właściciela firmy. Facet nie ma za grosz podejścia do ludzi. Jego metoda mobilizacji pracowników polega na ciągłym ich zastraszaniu powrotem do kraju. Człowiek nie ma pojęcia o budownictwie nie wspominając o odpowiednim wykształceniu technicznym. Alkoholizm jest zmorą pracowników, co tydzień chodzą pijani po weekendzie. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego prezes firmy nie potrafi zrobić z tym porządek i zadbać o poziom pracowników w swojej firmie. Generalnie nie polecam, zwłaszcza fachowcom którzy znają się na swojej pracy bo zwyczajnie są niedoceniani.
anonim 2010-05-19 22:44:28
Ty baranie ja też pracóję dość długo i jest mi dobrze jest bynajmniej porządek i dyscyplina,a tobie w żadnej firmie nie było dobrze .
anonim 2010-06-19 11:15:16
Ta firma to koszmar!!!
kasa 2010-07-11 21:26:42
ten kto to pisz to majster albo jakiś (usunięte przez administratora) który nic nie potrafi i chce zabłysnąć to jest cała prawda ta firma to dno ,wiem bo tam pracuje ale mi to odpowiada bo mogie pozwolić sobie na wszystko ,opisy o firmie są prawdziwe fachowców brakuje ludzie są na sztukie jeden robi a kilku ściemnia jedynym plusem jest to że nietrzeba się znać na robocie a i tak będzie się pracowało i niema co wieżyć panu (usunięte przez administratora) jest to osoba która nie dotrzymuje słowa
kadra 2010-07-15 21:52:50
Panie (usunięte przez administratora) kiedy zacznie pan płacić nam uczciwie za naszą pracę???Uciekniemy Wszyscy!!!
Z poważaniem
PRACOWNICY
obecny pracownik... 2010-07-16 12:16:34
też lada moment uciekam, ludzie nigdy tu nie wruce,kpina i wyzysk a do tego poniżanie... banda złodziei, nic nie na czas ... ten co pisze dobrze o tej firmie to jakiś (usunięte przez administratora) który chce zwabić kogoś nowego do tej firmy,następnego jelenia do ponizania... naprawde odradzam wszystkim którzy maja jakas dume, bedziecie załowac po pierwszym dniu pracy
xxx 2010-07-16 12:28:08
ps. a wyplaty jak nie bylo pak nie ma ... wszystko na czas-akurat,kpina!!!
Gumiś2012 2010-08-02 15:32:56
Opowiadacie bzdury,może z jakimś sensem.Ktoś narzeka,ale pasuje mu bo wszystko może.Drugi chciałby inaczej.ale przecież nie będzie odstawał od innych.Jesteście bandą kolesiów,pucujecie się jeden drugiemu,tolerujecie swoje przygłupawe zachowania w pracy i poza pracą.Jednym słowem,jak was widzą,tak was traktują.Zabolało ,czy coś jeszcze dopisać?
Gumiś2012 2010-08-04 22:06:15
Inteligentem nie jestem i nigdy nie byłem.Nie jestem też kaszaniarzem szarej strefy.
anonimkaszaniarzem 2010-08-21 20:42:45
Kaszaniarzem może nie jesteś ale rozumu to nie masz za wiele. Firma DARMAR byłaby niezłą firmą gdyby nie jedna osoba tj. majster "TERROR". Niedość że nie zna się na robocie, to w dodatku skutecznie pozbywa się dobrych fachowców którzy mają swoje zdanie.Jak tak dalej będzie , to w tej firmie zostaną same zające...które się tłuką bez żadnych konsekwencji.
Gumis2012 2010-08-24 18:06:35
Pojechales po moim rozumie,po Terrorze i po calej reszcie.Musze glowe pochylic przed Twoim intelektem.Poczytaj wczesniejsze posty.Terror jest,jaki jest.Sa budowy,gdzie go nie ma.i co lepiej jest?Jesli tak,to komu?Ide po rozum.
inni 2010-09-16 21:52:29
Chłopaki z Newport! Trzymajcie się!!
pracownik 2010-09-18 15:56:43
Chlopaki z Newport trzymajcie sie cieplo , niech was dalej okradaja z waszych stawek.
anonim 2010-09-27 17:42:01
Zawziety jestes,ale w swoim poscie.Tak mi cie zal,biedaczek,jeszcze nic nie brales?Walnij sobie,pomoze,wszyscy tak robia...
pracownik 2010-09-27 22:37:27
Uwazam,ze powinnismy zejsc ze wszystkich buduw-bo inaczej (usunięte przez administratora) bedzie nas zawsze oszukiwal i rabal.Trzymajcie sie chlopaki
Glowny Ksiegowy 2010-09-28 22:03:40
Panowie opiszcie np na Pana TERRORA jaka to jest menda.Kaze na siebie mowic MAISTER a sam nie wie co znaczy ten TYTUŁ.Tu podslucha tam podpowiedza i jakos sie ciagnie a ludzie u niego (usunięte przez administratora) bo jak ktos zwolni to ma po premii.Chlopaki z Newport wywalczcie jak najwiecej i sie nie poddawajcie i zostewcie cos dla nas.Pozdrawiam GLOWNY KSIEGOWY DARMARU
Pracownik 2010-09-28 22:26:16
Chlopaki z Newport nie poddawajcie sie
Fachowiec 2010-09-28 22:32:15
Powinniscie zarabiac co najmniej 10.000 zł min za wasze godziny.Pracuje w ZRE Katowice i jak nam sie trafia budowa na obczyznie to mamy okolo 11.000 z wyzywieniem. Walczcie o swoje
anonim 2010-09-28 22:38:17
Terror to wasze najlepsze lekarstwo na nude i na kaca
anonim 2010-10-09 11:39:42
Chłopaki z newport dostaliscie wyrownanie ?????
kuki 2010-10-18 14:53:01
nie dostałem do dziś wypłaty,nie wspominając o wyrównaniu. Mam nadzieje że wypłata na dniach wpłynie bo jestem pusty.
ZETA 2010-10-23 17:58:19
zobacz jak mieszkają ludzie , mieszkania bez mebli i lodówki w reklamówkach za oknem trzymają jedzenie wstyd ,dorabiacie się na na ludzkiej krzywdzie , ALE WSZYSTKO DO WAS WRÓCI I BĘDZIE BOLAŁO
anonim 2010-10-24 09:29:55
zeta o czym ty mowisz ???
anonim 2011-01-20 20:52:45
Chłopaki Soka bau wypłaca za urlopy!!!
IZOLER 2011-10-26 21:18:08
Witam , wczoraj dostałem propozycje wyjazdu do Szwecji i mam pytanie o co chodzi z tymi umowami angielskimi za funty a przeliczają i płacą w euro ?
były pracownik 2012-02-08 06:59:25
Moi drodzy ja pracowałem w tej firmie i jestem zadowolony,szkoda tylko ze miałem problem z alkoholem bo pracowałbym tam pewnie dalej wypłata była zawsze w terminie i wysokosc lepiej niz myślałem wszystko wporządku bardziej kulturalnej osoby niż Pan [usunięte przez administratora]nie spodkałem musze przyznać ze jest mi przykro ze mając w dzisiejszych czasach tak dobrą i dobrze płatną prace nie umiecie tego docenić popatrzcie co sie dzieje u nas gdzie znajdziesz człowieku taką prace? zamiast sie cieszyć i dziękować to wy tu oczerniacie wszystkich do okoła anonimami oczywiscie dlaczego? bo pewnie pracujecie tam i boicie sie przyznac ze to nie prawda wstydzcie sie nie ładnie ja choc juz nie pracuje pozdrawiam gorąco i życze wytrwałości z takimi pracownikami
pracownik 2012-03-05 13:26:14
witam, czy przyszła wam jakakolwiek wiadomość czy nawet pieniądze ??
wiarygodny 2012-03-08 15:19:03
Jak dostales propozycje wyjazdu do szwecji to zapewne na moje miejsce ,nie pchaj sie tam jak masz odrobine szacunku dla samego siebie tam jest BANDA podzielona na lepszych i gorszych od razu na wejsciu bedziesz tym drugim ,a o tych lepszych jak sobie pomysle to mi sie zygac chce.Lepiej szukaj gdzie indziej.
123 2012-03-23 15:33:34
były pracownik - 2012-02-08 06:59:25

Moi drodzy ja pracowałem w tej firmie i jestem zadowolony,szkoda tylko ze miałem problem z alkoholem bo pracowałbym tam pewnie dalej wypłata była zawsze w terminie i wysokosc lepiej niz myślałem wszystko wporządku bardziej kulturalnej osoby niż Pan Mateusz nie spodkałem musze przyznać ze jest mi przykro ze mając w dzisiejszych czasach tak dobrą i dobrze płatną prace nie umiecie tego docenić popatrzcie co sie dzieje u nas gdzie znajdziesz człowieku taką prace? zamiast sie cieszyć i dziękować to wy tu oczerniacie wszystkich do okoła anonimami oczywiscie dlaczego? bo pewnie pracujecie tam i boicie sie przyznac ze to nie prawda wstydzcie sie nie ładnie ja choc juz nie pracuje pozdrawiam gorąco i życze wytrwałości z takimi pracownikami
Moi drodzy ja pracowałem w tej firmie i jestem zadowolony,szkoda tylko ze miałem problem z alkoholem bo pracowałbym tam pewnie dalej wypłata była zawsze w terminie i wysokosc lepiej niz myślałem wszystko wporządku bardziej kulturalnej osoby niż Pan [usunięte przez administratora] nie spodkałem
Nie spotkałem jeszcze nikogo kto by miał problemy z alkoholem i tak pisał
anonim 2013-10-08 15:02:42
Czy ktoś dostał pieniądze z Anglii ???
arek 2013-11-13 13:16:20
(usunięte przez administratora) płacą !
Zapytaj ilu chłopakom nie wyplacili za anglie !
a jak chcesz 7-8 Euro zarobić na budowie w Szwecji czy Austrii to jedz.
damian 2014-03-12 17:54:44
mają oni siedzibę w Polsce? Udało mi się znaleźć jedynie kontakt do nich w Hamburgu i Londynie........
turlicz 2014-04-14 21:58:05
to, że za granicą 8E to nie jest najwyższa stawka to chyba niewiele znaczy, bo ludzie i tak ściągają z tą kasą z powrotem do kraju
lusia 2015-01-06 15:40:49
a to w Polsce nie mają swojej siedziby? ja bym chętnie wyjechała do nich do pracy natomiast podstawowa kwestia, czy umowa jest sporządzona w języku angielskim czy po polsku? nie ukrywam że z językiem u mnie słabo dlatego teżchciałabym w razie czego otrzymać wersję polską żeby wiedzieć co podpisuję, da się tak?
tomek 2015-03-11 15:56:54
z tego co wiem @lusia to w Polsce nie mają siedziby, działają tylko poza granicami kraju, ale tutaj chyba też jakoś są połączeni. Na pewno język Ci się przyda, jeszcze pytasz o to? Mozesz na jakiś kurs szybki się zapisac albo na same konwersacje jak chcesz tylko język poćwiczyć. Zawsze to coś i można się podszkolić.
pitr 2015-03-31 03:44:21
Czyli żeby pracować w damar ltd to na prawdę język jest obligaryjnie konieczny? znam co prawda angielski, żeby nei było że nie, ale boje się że nie na tyle żeby mówić dokładnie i płynnie. Boje się też że zawsze będę rozumiała co się do mnie mówi. Czy po niemiecku może się tam u nich dogadam? cz tylko angielski
z z 2016-05-20 23:26:29
jeśli zarobki, które poniżej wspominacie są faktyczne, to widać, że firma wie, jak utrzymać przy sobie pracownika. Oby to szło w parze z dobrą atmosferą :)
Zostaw swoją opinię o DARMAR LTD - London
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DARMAR LTD