Ruigrok

Opinie o Ruigrok

Student

Nie polecam omijać z daleka, (usunięte przez administratora) Rekrutacja z Polski ok cuda na kiju darmowy transport do Holandi 2 tyg mieszkania za darmo praca bez wiekowki,stawka 10,50€.Praca na dużej Dece, magazyn jako oder picker. Marzenie realja po przyjeździe siedzę 3dni na domku bez pracy , w1 tyg mam 24 godziny przychodzi wypłata i boom obiecanki cacanki, dopłatą dla firmy za mieszkanie za transport z Polski wypłata na minus, tzn oficjalnie na plus ale biuro zada ode mnie dopłaty ponad 100€ i straszą że jak nie zapłacę to mi zablokują wypłaty wogole. Skandal nigdy więcej, (usunięte przez administratora) na każdym kroku a najlepsze przyjazd tylko ich przewoźnikiem GTV za jedyne 370 zł gdzie prywatnie za 300 zł mogłem jechać mieszkam koło Zgorzelca. Radzę się 2 razy zastanowić zanim kto kolwiek się zdecyduje na przyjazd, o warunkach mieszkalnych nie wspomne. Pluskwy!!!! I inne stworzonka.

Kamil
@Student

No z tym mieszkaniem te dopłaty to nie fajne jest gdy faktycznie jest mało godzin jeszcze im oddać za hate i zostaje tyle co w Polsce to jest fakt ale jeżeli ty mieszkasz koło granicy to na Niemcy udezaj ani się nie zastanawiaj

Prawda

40 godzin i wypłata 80 euro, pracowałem w bloominess. Jak ktoś chce się wypytać o szczegóły to napiszcie w komentarzu

Julia
@Prawda

Ja tez pracowałam na bloomines, drą (usunięte przez administratora) bandowe, tasma dla niwego pracownika na full i p(usunięte przez administratora)4 kwiatki kłaść w takim tempie... (usunięte przez administratora) robota

Zła

Odradzam pracy w tej firmie dlatego że super kontakt w Polsce był z pośrednikiem firmy Ruigrok a gdy się już przyjechało do biura to pracownicy bardzo nie mili i chamscy Ogólnie było obiecywane przez pośrednika dużo godzin pracy i stawka po odliczeniu miała niby wynosić 300€ tygodniowo a naprawdę godzin ledwo 28 za hotel ogromna cena razem z ubezpieczeniem na tydzień wychodzi blisko koło 150€ a przy tych godzinach wychodzi na to ze cały tydzień trzeba (usunięte przez administratora) za darmo a jak się dzwoni do biura to nikt nie odbiera I niby przez telefon mówi pośrednik ze ludzi z wyrokiem nie biorą z tatuażami tez i z nałogami że niby taka selekcja śmiech na sali a z tego co się rozmawia z ludźmi to prawie wszyscy mężczyźni z wyrokiem dużo alkoholików i ćpunów awantury ciagle jakieś nie polecam stanowczo

Jacek

Witam dzień dobry chciał bym się zapytać jeżeli place te dopłaty za mieszkanie a nie płacę im całości tylko połowę co tydzień bo mam mało godzin dopłaty duże są to czy blokna mi wypłatę z tego względu czy blokują jak się wogule nie płaci im jak to jest pomoże ktoś mi

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
misiak

nie jestem pania z biura a w ruigroku pracuje juz 11 lat

Ktoś kto był
@misiak

O boże... 11 lat... Być w Holandii i pracować przez agencję.. masakra..

Ktoś kto był
@misiak

O matko. 11 lat i dalej pracujesz przez agencję? Masakra...

Patrykoss

poszukoje pracy w panstwa firmie

zawiedziony

Witam, myślałem, że super firma , niestety się zawiodłem. Praca na dwa tygodnie, na przekąskach serowycch, zastępstwo urlopowiczów, gdy już nie jesteś potrzebny wywalają, niby redukcja etatów, ale świerze baranki przyjmują. Ja cały tydzień bez pracy byłem. Gerard niestety zbyt podchodzi do pracownika wsiowo n, niby Pan koordynator, ale pracownika ma gdzieś. W końcu My na nich zarabiamy, więc czemu nas traktują ja g.....no, chcę pracować, pracy się nie boję, ale niestetuy chyba się w jakiś sposób nie spodobałem Panu G. Warunki mieszkaniowe ok, mieszkańcy ok, godziny brak pracy przynajmniej w mym przypadku. Niestety odradzam

Rena

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Werbują ludzi zachęcają darmowym busem i zakwaterowaniem ludzie aplikują na stanowisko po przyjeździe mówią że nie ma pracy i po paru dniach kierują na inne. Żerują na ludzkiej naiwności!! (usunięte przez administratora) wie czym oni się w ogóle zajmują! Arogancja i (usunięte przez administratora) jak upomnisz się o swoje! Banda (usunięte przez administratora) nikt ich nie kontroluje robią z ludźmi co im się podoba. A jak się komuś nie podoba to wraca na własny koszt do kraju stratny bez pieniędzy. To się nadaje do telewizji. Nie dajcie się nabrać na te obiecanki.

Gregory M

Aplikowałem na stanowisko produkcja przekąsek - warzywa faszerowane serkiem tofu itp. Było to 17 VI br. Kontaktują sie ze mna prze olx. Poprosiłem o kontakt tel. Dzwoni kobieta pyta mnie o wiek gdy podałem to znalazła mi pracę na zbijaniu palet bo " na chwile obecą nie maja żadnej podobnej pracy". Ich profesjonalizm jest godny pozałowania. CZy kazdemu "proponuja" tak znakomitą okazję jak zaproponowano mi ???

Dfhhghfgbjh

Nie polecam tej agencji ruigrok miałem pracować na magazynie a jak przyjechalem na miejsce to mnie dali na inny zakład a po drugie byłem z moja kobietą to rzucali po kilku zakładach i mało tego wogule nie miała godzin a co do Gerarda to zwykły (usunięte przez administratora)

Witam pracowałem przez tą firmę długo . Na stolarni 3 lata prawie . I na serach to na początku z dziewczyną moja też około rok . Tak dużo patologi , tacy mają lepiej niż normalni Polacy . Czytając tutaj komentarze to aż słabo się robi . Bo lecimy z tematem . Znałem chłopaka który pracował ze mną cały czas na stolarni chodził do pracy cały czas i pseudo Gerard który tutaj jest wypisywany . Chłopak raz po prosił o wolne po 6 miesiącach pracy do Piero i Gerard od razu miał ale do niego po tym wolnym . Nawet wmawiał mu że nie pracował i zwolnił go co całemu zakładzie na stolarni nie pasowało to bo chłopak sumienny nie pił nie ćpał a robił . Więc jeśli mam być szczery Gerard to tylko wybiera ludzi którzy mu się spodobają taka prawda i to potwierdza dużo stałych pracowników na real w pracach itd . Ogólnie warunki hotel w lisse patologia dużo alko itd pokoje dla par spoko . Prace no zależy jaka to już zależy ale atmosfera w biurze zależy od chumoru Gerarda i innych . Mówię firma nie jest zła ale po tym co widziałem po chłopaku który pracował po 60 godzin z nami w 3 miesiące bo było dużo pracy po tem normalnie 39 godzin tygodniowo . Za jeden dzień wolnego bo miał sprawy do załatwienia za jeden głupi dzień pan Pseudo Gerard już go nie akceptował . Chłopak zjechał po 2 tygodniach do Polski do córki i kobiety i miał zakaz wjazdu nie wiadomo za co a zaznaczę na stolarni nie zawalił nic nie było z nim problemów itd pracował dobrze itd . Chłopak musiał jechać do innej agencji za jeden dzień a śmieszne jest to że spotykałem ludzi którzy mieli wolne często zachlali pale ćpali itd nie chodzili do pracy liczmy sąsiada takiego tam miałem na lisse i on do dziś tam jest hahaha więc macie moja szczera opinie praca ok firma wypłacalna ale skreślone jest jako Gerard bo to co widziałem co ludzie robili nie chodzili olewali pracę a ludzie co szanowali chcieli zarobić raz wolne chcieli po długim czasie pracy było skreślanie jak ten chłopak . Ja przeszedłem na kontrakt i cieszę się bo nie chciał bym być na miejscu tamtego chłopaka więc szkoda tylko że tacy są olewanie którzy chcą pracować robić itd a szanują alkoholików itd pozdrawiam

Bandowa
@Paweł

Tu nie chodzi tylko o Gerarda. Na każdej firmie są (usunięte przez administratora) którzy chodzą nac pani i pijani do pracy i nic z tym nie robią. A jak ktoś nowy kierownictwu nie podpasuje z twarzy to tylko czekają na małe podtkniecie aby taka osobę wyrzucić. Często jet tak że są wyrzucane osoby naprawdę pracowite i bez nałogów. A 75% hali naćpana. Jakby taki Gerard przejechał się po firmach kwiatowych na akcjach to z 12 band została by 1 trzeźwa... Pozdrawiam.

Bomba

Krótko i na temat jestem doświadczonym Oder Pickerem, znam angielski i podstawy Holenderskiego, przepracowałem w NL 8 lat. Telefon do biura w Opolu krótka rozmowa Pani od razu przedstawia ofertę marzeń . Praca magazyn Deka w Velsen Nord. Szczegóły stawka zaczyna się od 12.50 po roku podwyżka dodatki płatne święta i tym podobne, warunki mieszkaniowe pokoje max 3 osoby własną łazienka kuchnia. Decyzja o przyjeździe i bomba trafiam na pokój 4 osobowy pokój maks 16 metrów, łóżka piętrowe jak w więzieniu, był to tzw Patol, hotel w miejscowości Lisse.W poniedziałek mam do pracy na 6 ok przyjeżdża po mnie bus, kierowca albo na kacu albo kamikadze grzeje przez teren zabudowany po 80 km, dojeżdżam jakimś cudem na zakład. Trafiam do Polskiego team leadera on robi mi nr do tzw clocka dostaje kogoś kto ma jeden dzień mnie uczyć pokazać co i jak. Praca w systemie voice czyli słuchawki tallkmen zwany foka. Zaczynamy i tu jest coraz gorzej mamy ere Covidu ja dostaje słuchawki po kimś kto je odłożył przed chwilą moja foka się wylancza ciągle resetuje, mój nauczyciel mówi że taki standart. Zamówienia na sekcji z sokami i winami robię pieszo pchajac kontener, zamówienie skończone kontener ma ok 340 kg powodzenia w pchaniu go. Po 3 dniach mam wymagana normę itd nigdy nie wiem kiedy kończę dostaje SMS o godzinie startu lub na wolnym że za 30 min mam być w pracy itd. Mój team leader Pan M to gbur Ham i prostak mówi wprost nie podoba się wypie.. Masz robić to co ja mówię. Nie mam słuchawek bo te dla wybranych z foka w ręce pchajac wózek mam robić normę. Dom wariatow. Najlepsze na koniec po 2 tyg piątek wypłata spr Solaris a tam UWAGA stawka 10.50 dzwonię do k ordynatora on że tak ma być wszystko w porządku mam robić i nie dyskutować, wyjaśniam robię normę po 3 dniu itd nie zawalam, odp jak przez rok się wykarzesz to dostaniesz stawkę obiecana przy rekrutacji. W ten sam dzień się spakowałem. Nie polecam nikomu. Pracowałem na różnych magazynach nigdzie się nie spotkałem z czymś takim. Dramat banda oszustów i złodziej, na zaległą wypłatę czekam do teraz. Całe szczęście że nie zostałem tam dłużej, potem bym liczył wirtualne Euro.

Bladii

Od lutego czekam na wypłatę (usunięte przez administratora) za darmo odciągają od wypłaty za mieszkanie a jeszcze zmuszają aby płacić aby ruigrok mogła zakupić znów 200 busuw nowych za (usunięte przez administratora) od ludzi zero szacunku dla pracowników masz być robotem przez 24 na dobę przez 7dni tygodniu a wspomnij o lekarzu i wypierdolony z roboty raz a wmawiają że pracować nie chcesz mam dość proszenia o wypłatę złożyłam zawiadomienie o przestępstwie przywlaszczenie wypłaty itp sąd komornik i inne instytucje się zajmna chytry 10 razy traci nie dorobją się na cudzej krzywdzie karma wróci aby jak najszybciej

Pozewzft@gmail.com

Nie którzy z was narzekają na warunki panujące na Hotelu Lise i na narzekaniu się kończy. Nikt z was nie robi z tym nic a ja was zaskoczę i zrobię coś z tym ☺️ czy mi się uda zależy wszystko od was . Poinformuję was kiedy będzie przeprowadzona ankieta w której będziemy zbierać podpisy. Robimy to dla was żeby lepiej wam się żyło. Pomożecie

Maro

Ogólnie powiem tak z moich doświadczeń w tej agencji jak trafisz na domek jest lepiej o wiele trafisz na hotel w Lissę już gorzej pełno(usunięte przez administratora) i w głowę też idzie dostać czasami burdy awantury się zdarzają tam co do pracy powiem tak pracowałem w kilku firmach sery Nieu van nep stare dewotki i ich (usunięte przez administratora) plotki obgadają cię na wejściu ogólnie zła atmosfera chorzy ludzie, ale jak masz silną psychikę, to dasz radę heheh Deka kraty i order pickier bardzo fajna praca nic nie mogę mówić kwiatki w alsmer też spoko lekka praca tylko ciągle na nogach w tym samym miejscu stolarnia przychodzisz do pracy nic ci nie pokażą wytłumaczą od razu masz wszystko umieć ogólnie pieniądze na czas, gdy jest sezon po (usunięte przez administratora) cię całują byś został i robił nawet zmienią ci pracę koniec sezonu to coś nie tak to cię wyrzucą jak psa.

Maro Maro

Ogólnie powiem tak z moich doświadczeń w tej agencji jak trafisz na domek jest lepiej o wiele trafisz na hotel w Lissę już gorzej pełno ćpunów alkoholików łatwych panienek i w głowę też idzie dostać czasami burdy awantury się zdarzają tam co do pracy powiem tak pracowałem w kilku firmach sery Nieu van nep stare dewotki i ich (usunięte przez administratora) plotki obgadają cię na wejściu ogólnie zła atmosfera chorzy ludzie, ale jak masz silną psychikę, to dasz radę heheh Deka kraty i order pickier bardzo fajna praca nic nie mogę mówić kwiatki w alsmer też spoko lekka praca tylko ciągle na nogach w tym samym miejscu stolarnia przychodzisz do pracy nic ci nie pokażą wytłumaczą od razu masz wszystko umieć ogólnie pieniądze na czas, gdy jest sezon po (usunięte przez administratora) cię całują byś został i robił nawet zmienią ci pracę koniec sezonu to coś nie tak to cię wyrzucą jak psa.

Q

Jeśli jest blisko do pracy to się jeździ rowerem. Nie spotkałam się jeszcze z tym że jest gdzieś inaczej. Wszędzie tak jest. Więc Polacy sami jesteście winni tego co się dzieje właśnie w Holandii. Zjeżdża się patologia z Polski i tyle. Ćpacie, chlejecie i żyć drugim nie dajecie w pracy. Jak by każdy się zajął swoim życiem i swoimi obowiązkami to by było dobrze. Ktoś tam napisał na temat Gerarda ,że wyrzuca. Nikogo się za darmo nie wyrzuca ;) Na pewno nie wyrzuca z powodu że ktoś się źle czuł i do pracy nie poszedł. Osobiście sama bym wyrzucała patologie, która nie chodzi do pracy bo ćpa czy chleje. Wszyscy tacy by lecieli na zbity pysk i zostali by tylko ci którzy przyjechali faktycznie pracować i normalnie żyć.

misiak
@Q

zgadzam sie z Toba calkowicie

Kololo

Nie polecam nigdy Ruigroku, agencja ewentualnie dla meneli i cpunow.. Agencja ogólnie Cię zlewa, ma Cię gdzieś.. Firma Spek to ogólnie porażka, robisz 7 dni w tyg a masz ledwo 40h tygodniowo.. Z tego jeszcze agencja z wypłaty chce od Ciebie dodatkowe pieniądze które musisz im przelać ( nikt nie wie za co ) chociaż na solarisie pisze, ze już Ci wzięli za mieszkanie i ubezpieczenie.. To jeszcze jak będziesz chciał zjeżdżać to Cię wyrÓchaja tak, ze wypłaty nie dostaniesz.. Polecam inne agencje niż Ruigrok, pozdrawiam buziaczki Gerard ????

Q
@Kololo

Jeśli chodzi o spek to się nie zgadzam. Pracowałam 6 dni w tygodniu i 52 godziny były a nie w 7 dni 40 h. Bzdura totalna. Za każde godziny było płacone.

Bkk

Czy jak nie zaplace im za chate sa doplaty a nie placili mi dodatkow to moge miec problemy czy olac to ? I nie placic tego co myslicie ?

Ona
@Bkk

Jak nie zapłacisz wtrzymają ci wypłaty mi wytrzymali 4 są oszuści i tyle za zakwaterowanie normalnie odciągnięte w Solarisie i z wypłaty a i tak trzeba było dopłacać czemu nie odciągali od razu na logikę banda złodzieji nie mogli pobrać więcej niż mogą to ci wtrzymają wypłatę żeby płacić z takimi to tylko zgłosić do związków zawodowych

Aniia

- PRACA PRZY ZBIERANIU ZAMÓWIEŃ NA MAGAZYNIE SPOŻYWCZYM ZA POMOCĄ ZESTAWU Słuchawkowego Czy ktoś coś napisze o tej pracy w Ruigrok?

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ruigrok