Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

waldi

dzieki za konkretne info ja też oczekuje stabilizacji

krzych

:) to tak jak ja też pracowałem coprawda nie w garach tylko nazwijmy to u konkurencji i dostawałem przez pól roku tylko zaliczki zamiast prawdziwej kasy narobiłem sobie tylko długów, a jak przeszedłem do Liona to teraz jest wreszcie normalnie i nareszcie nie mam problemów finansowych i nie mam problemów z klientami wszystko jest ok zadowoleni z maszyny i nic sie nie pierd...

waldi

też znalazłem ten telefon zadzwonie w poniedziałek, a doświdczenie mam sprzedawałem garnki ale tu nie bede pisał jakiej firmy żeby nie było rozstałem sie z nimiw tym tygodniu bo mi nie wypłacili wszystkiego co sie nalezało ten gość od was mowił że kase firma płaci regularnie i to jest dla mnie ważne mam rodzine na utrzymaniu

krzych

nie bądź dziwny na (usunięte przez administratora) masz wszystkie kontakty ale skoro nie wiesz jak się skontaktowac to zadzwoń do sekretariatu tel(usunięte przez administratora) i powiedz że chcesz pracowac w Lionie że widziałeś pokaz może cie przyjmą a masz jakies doświadczenie ?

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
waldi

widziałem Medical System Prince Lion na pokazie u znajomych, pomyślałem sobie niedawno że ja tez mógłbym tak pracowac jestem z Poznania gdzie i do kogo mam się zgłosić ? podpowie mi ktoś ? jestem pewien że sobie poradze

jakowski

Medical system prince lion to najlepszy towar jaki kiedykolwiek sprzedawałem śmieszą mnie goście co to pytają co to za firma, czy płaca , a czy warto bo ja byłem na rozmowie kwalifikacyjnej albo idę na rozmowe kwalifikacyjną i chce się dowiedzieć to tacy co nie szukają roboty tylko sprawiają wrażenie że im zalezy żeby coś znaleźć

lidsamken

jagna.z - 2013-05-21 09:49:46 pracek - 2013-05-10 17:27:02 wyjaśniejcie mi coś koniecznie MSPL to jest co ?MSPL odkurzacz bardzo dobry i godny polecenia mam i używam, ale ma jeden minus kosztowny i nie kazdego najzwyczajniej w świecie stać ale jak ktoś może sobie pozwolić to warto kupićodkurzacz ? co ty ? nie zgodze się MSPL jest moim zdaniem wszechstronna maszyną czyszczącą odkurzacz to możesz sobie kupić w media a takich jak MSPL tam nie ma, przecież powietrze oczyszcza, a zodkurzaczy to tylko smierdzi

waluś

płaca terminowo a ile sie zarabia to trudno odpowiedzieć są tacy co dużo a są tacy co mało nie chce tu rzucac kwot ale ogolnie sie opłaca wychodze na swoje i to bardzo dobrze, wcześniej byłem na tzw stanowisku w kauflandzie i nie wróciłbym tam za zadną kase

berobotny

jesli ktoś pracował w MSPL to odezwijcie sie od jakiegoś czasu szukam pracy i trafiłem do tej firmy na rozmowe kwalifikacyjną ile sie u nich zarabia jako przedstawiciel? i chciałbym się tez dowiedzieć czy nie ma problemu z płaceniem

redlab

pewnie że nie każdego stać żeby sobie kupić ale możesz na raty wtedy cena jest już ok tak gotówką to pewnie niewielu kupuje

jagna.z

magdalenka

umawianie PH jest fajne ja wcześniej pracowałam w dużym markecie i świątki, piatki i niedziele, a teraz wiecej zarabiam i mam nareszcie wekendy wolne dla rodziny, czasami jest stres jak wszędzie jak brakuje prezentacji ale ogólnie dajemy rade, zarobki dobre atmosfera fajna to pierwsza firma w której mi sie tak dobrze pracuje to chyba kwestia zgranej ekipy dziś i jutro mam urlop co wczesniej w markecie było nie do osiągnięcia

marka

a jak jest w marketingu? byłam na rozmowie i mam jutro przyjechać na dzień próbny, mam dzwonić do klientów i umawiać spotkania PH. może ktoś się wypowiedzieć kto to robi lub robił?

Wadoc

tak myslałem że to forum skasuje mi strone ale adres został :)

Wadoc

MSPL czyli Medical System Prince Lion to przecież nie tylko regenerator powietrza chcesz się dowiedzieć co ta maszyna potrafi umów się na prezentację nie wiem czy tu mogę wpisac kontakt ale na stronie www firmy: (usunięte przez administratora) znajdziesz telefon zadzwoń i się umów a dowiesz się dokładnie co to jest

futurama

MSPL to regenerator powietrza co ma kilkanaście różnych funkcji skąd sie tu wziąłeś skoro nie wiesz co to jest ?

pracek

wyjaśniejcie mi coś koniecznie MSPL to jest co ?

zigigi

MSPL to przecież super maszyna musi śmigać :)

Jarosław Poznań

mnie tam firma odpowiada i tyle, teraz będzie reklama :) Medical System Prince Lion to najlepszy sprzęt na świecie !!! reklamuję bo jestem Przedstawicielem Medycznym MSPL i jestem z tego dumny !

sedno

(usunięte przez administratora) Poznań czy o tej firmie mowa? powiedzcie mi bo wydaje mi sie ze tu piszecie o jakiejś firmie z Wrocławia? pytam bo dostałem propozycje przyjścia na rozmowe kwalifikacyjną (usunięte przez administratora) w Poznaniu

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.