ADAMED

Trzemeszno Lubuskie

Opinie o ADAMED

anonim 2011-02-15 18:49:00
PM - 2011-02-15 18:02:43

(usunięte przez administratora) byl moim kierownikiem przez niecaly rok i nigdy nie wykonywal dzialan, o ktorych jest mowa powyzej (usunięte przez administratora)zawsze oczekiwal dobrych wynikow od swoich PM, ale to chyba dobrze o Nim swiadczy...byl oddany swojej pracy...uwazam, ze jedynie ludzie leniwi, ktorzy pewnie sami woleli kombinacje, mogli napisac tak negatywne opinie...Rafal, nie przejmuj sie, trzymam kciuki :-)

OMG w Adamedzie laurki albo wazelinka ma miejsce nawet na forum? ;-))))))
KR 2011-02-17 13:58:14
Zobaczyć minę( usunięte przez administratora )ak go wywalili z Sandoza za apteczne wrzuty BEZCENNE. Byłem, widziałem .wszyscy wieczorem bawili się wyśmienicie.
Wak 2016-05-20 22:39:27
Mam nadzieję, że technolog żywności ma się tutaj świetnie, generalnie dobra praca za fajne uczciwe pieniądze, mam nadzieję, że coś się ruszy raz na zawsze, więc czekam bardzo mocno na to wszystko koledzy
Zostaw swoją opinię o ADAMED - Trzemeszno Lubuskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADAMED