Polimex.net

Opinie o Polimex.net

ja to k.. zmienię O skutecznym rad sposobie Stanisław Konarski

klient

Panowie "niezadowoleni" czytam i nie bardzo rozumiem o co wam chodzi, jesli jestescie swietnyni fachowcami to czemu sie na was nie poznali, czytam tylko krytyczne wpisy ze kierownik to nie ma kompetencji itd. Widocznie własciciele bo tacy są chyba wiedza jakich ludzi chca sobie zatrudniać. Rozumiem ze was nie dostrzegli idzcie do nich i pokazcie im swoje kompetencjie. Czytam ze klienci są strasznie niezadowoleni co robia jakieś pikiety po czym to poznajecie.. Czy przychodząc do sklepu to juz stasznie płaczą po tych co juz nie pracują, ja byłem kilka razy w sklepie i na hali kupuje co mi jest potrzebne i wychodze a co inni to wczasy wam obiecywali czy co kto takie wpisy pisze jacy byli pracownicy ?

Wspaniały

Czyli pierwsze paczki rozdane czekamy na więcej, BRAWO :)

xxx

sprawiedliwość jednak istnieje...i całe szczęście....

Copywriter

Wysłałam CV i po kilku dniach odebrałam telefon z Polimexu. Pani z miłym głosem przeprowadzała wstępną rozmowę; były pytania o to, jakie mam doświadczenie, jakie są moje oczekiwania finansowe, dlaczego to ja powinnam dostać tę pracę oraz od kiedy mogę zacząć. Udzieliłam odpowiedzi, rozmowa została zakończona. Po kilku dniach dostałam kolejny telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa była prowadzona przez zastępce kierownika działu, kierownika działu oraz specjalistę ds. marketingu. Ludzie, którzy przeprowadzali ze mną rozmowę zrobili na mnie zdecydowanie dobre wrażenie. Byli profesjonalni, zadawali konkretne pytania. Co ważne, ja też miałam możliwość zadawania pytań dotyczących stanowiska, pracy i firmy. Oprócz rozmowy miałam do wypełnienia krótki test i na tym rozmowa kwalifikacyjna się zakończyła. Po 2 lub 3 dniach dostałam z Polimexu odpowiedź zwrotną, dotyczącą mojego zatrudnienia.

Konkretne, dość szczegółowe i dotyczące stanowiska, na które rekrutowałam. Pytania o doświadczenie, dlaczego chce akurat to robić a nie coś innego, czy wolę pracować samodzielnie czy w grupie, czego oczekuję od pracodawcy, jakie są moje oczekiwania finansowe, co jest dla mnie ważne w pracy.

nikt

Nie czytasz ze zrozumieniem. Są zadowoleni.... Ci co odeszli i już nie muszą tam pracować!

wpis

Zawsze można zmienić pracę, a nie tylko narzekać i narzekać!!! Co brak odwagi???

klient

czy ma ktoś z Was wiedzę jak Polimex traktuje klientów który reklamują wadliwy towar?

znafca

fred: nie pisz w upalne, duszne dni i po alkoholu. Bo większych gupot to nie slyszalem jak zyje.

Klient

Bardzo ciekawe wypowiedzi, fascynująca firma jak już pracownicy się na forum kłócą, a dobro klienta. Chyba im większe obroty to większa wasza pensja drodzy pracownicy. Zawsze można zmienić firmę jak komuś jest źle a nie biadolić na wszystkich dookoła.

znafca

Aplikuj, aplikuj sarek. Czekamy na gorące opinie po rozmowach kwalifikacyjnych

tzaw
@znafca

czy rzeczywiscie jest tak "nieciekawie" w tej firmie? chce aplikowac do pracy, ale zmroziliscie mnie tymi wszystkimi opiniami. proszę o rzetelna inforamcję, czy warto w ogóle się starać o pracę w polimex.net tzaw

ja9p
@tzaw

daruj sobie tu nic dobrego Cię nie spotka(usunięte przez administratora)

Pracownik z cichą nadzieją
@tzaw

Większość tych opinii jest pisana przez rozgoryczonych pracowników obecnych i byłych. Jest również część prawdy w tym co piszą jednak obecnie pojawiła się nowy zarząd i nikt naprawdę nie powie jak to dalej będzie. Pojawia się mnóstwo nowych osób, sporo związanych z nowym zarządem. Każdego martwią te zmiany ponieważ nic nie jest nikomu mówione, człowiek dowiaduje się z plotek że kogoś zwolnili lub ktoś został kierownikiem. Wszystkim się wydaje że lepszy diabeł którego znasz lecz może te zmiany pomogą i w końcu ktoś zauważy że na niższych szczeblach też pracują ludzie.... W końcu po pięciu latach pracy dostanę podwyżkę:) (obowiązków hahahhahahaha)

Oko chyba wypadło temu misiu, panie majster. Bez komentarza

sokół

Z mojej obserwacji wynika że admin chyba sam łamie obowiązujący regulamin - usuwając wpisy które nie łamią regulaminu. Niedopuszczalne w serwisie takim jak ten. Tych którzy chcą znać najnowsze wypowiedzi zachęcam do korzystania z obserwowania wątku. Do wszystkich wyrażających swoje opinie. Bardzo proszę nie używajcie nazwisk. Nie wypisujcie wulgaryzmów i inwektyw. Dzięki temu wasze wypowiedzi choć najbardziej szczere i prawdziwe zostaną pod tym pretekstem usunięte. Nie warto. Jeśli już zadajecie sobie trud aby informować innych o opinii na temat tego czy innego pracodawcy piszcie opinie o warunkach pracy, stanowiskach, atmosferze a nie o konkretnych ludziach. Nie obrażajcie ich. Opisujcie sytuacje, oceniajcie wypowiedzi innych, oceniajcie pracodawców- nie personalnie osoby. Jeśli nie możecie się powstrzymać z inwektywami - znajdźcie inny portal.

ja jeszcze pracuję w tej firmie ale szukam pracy bo tu już nie da się pracować. :(

Ludzie nie bójcie się pisać swoich prawdziwych opinii - nikt o Was się nie dowie. Gowork nie może nikomu ale to nikomu udostępnić Waszych numerów IP bo widzą że to grozi konsekwencjami prawnymi gdyż jest ochrona danych osobowych -piszcie prawdę o tym obecnym [usunięte przez administratora]

obserwator

to zależy o jaki polimex pytasz. tu chodzi o polimex.net który świetnie prosperuje. natomiast może czytales o polimex mostostal w którym nie jest najlepiej.

@obserwator

buhahahahahah......

obserwator

ludzie, przecież nikt was tam na siłę nie trzyma. macie wolną wolę. w każdej chwili mozna odejść. pracujecie w preżnej, rozwijającej się firmie. a zamiast skoncentrować się na tym żeby było jezzcze lepiej spalaci się w frustracji i nienawiści. nie rozumiem takiego podejścia.

antylopa

Polimex został wyróżniony Gazelą Biznesu 2014. Klasyk powiedziałby: jaki kraj taka Gazela.

@antylopa

skoro się zadomowiły to pewnie nie prędko

ciekawy

piszcie o ostatnich zmianach? kto znowu poleciał?

psy

No to mamy kumulację...

ostatnio zwolniony

ale czego konkretnie się chcesz nauczyć? na jakim stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Polimex.net - Łódź

• Jak się pracuje w Polimex.net?

Zobacz opinie na temat firmy Polimex.net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polimex.net?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polimex.net?

Kandydaci do pracy w Polimex.net napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polimex.net