Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

Ram Pam Pam Riki Tiki

Piotrusiu! A ty to chyba zacząłeś pracę że masz taką opinię. Popracujesz dłuzej to zmienisz zdanie.

@Ram Pam Pam Riki Tiki

Popuś?

Wiktoria

@Onaaaa, jak to "obcinają godziny z dyżurów"? Czy nie macie nigdzie zapisanego swojego czasu pracy? Może duża rotacja, o której piszesz, spowodowana jest po prostu rozwojem firmy? @Nemo, skoro jesteś tak dobrze zorientowany w sytuacji to oznacza, że pracowałeś w Luxury Medical Care? Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? @Joker, może warto, abyś rozwinął nieco swoją wypowiedź? Wszystkie opinie są ważne, zarówno pozytywne, jak i negatywne, ale w momencie kiedy są napisane w sposób merytoryczny i konkretny, a nie tak ogólny. Jakie warunki oferuje pracodawca? @Markus, jak długo byłeś związany z Luxury Medical Care? Możesz polecić tę firmę jako atrakcyjnego pracodawcę?

Nemo
@Wiktoria

Niestety pracowałem. Co tu pisać? Jak pracownik jest traktowany jako zło konieczne to co tu pisać

Onaaaa

Eh obcinają godziny z dyżurów, kasa mała roboty dużo, o naprawę usterek ciężko się doprosić, bo co niektórzy strzelają fochami, sprzęt nie wiem kiedy ostatnio widział jakikolwiek przegląd, ludzie jak wszędzie i spoko i niekoniecznie, zależy na kogo trafisz, i duża rotacja w firmie, to jednak o czymś świadczy mam wrażenie że pracownicy to jedynie maszynki do zzarabiania

Nemo
@Onaaaa

Cała prawda o tej pseudo firmie. Ale przyjdzie czas że się zajmą nimi odpowiednie służby. A tu jakiś poeta bajko pisarz pisze bajki że kierowcy wracają na sygnałach na bazę bo im się śpieszy. Oni więcej jeżdżą na sygnałach niż systemowe pogotowie ratunkowe - a dlaczego , z oszczędności trzeba się nachapać kasy mając w (usunięte przez administratora) czyjeś zdrowie i życie ale to jest polityka firmy(osób zarządzających) . Po co dodać dodatkowy zespół lepiej niech inni zapylają na sygnałach. A potem wypisują w opiniach jak to dobrze w tej firmie ,jakie zarobki itd .. a to wszystko g..no prawda.

Grzesiek
@Onaaaa

A tak z ciekawości to @Onaa skąd wiesz o tych przeglądach sprzętu? Byłaś pracownikiem odpowiedzialnym za ich robienie? Jak wspomniała Wiktoria krytyka jest dobra ale konstruktywna a nie sądzę żeby szeregowy pracownik miał jakąkolwiek styczność z takimi dokumentami

Onaaaa
@Grzesiek

Skoro tam jeszcze pracujesz to krytyka powinna ci się sama nasunąć, skoro przeglądy są spoko to dobrze, chciałbym żeby tak było....

Janusz MTON Wrocław

Wesołych Świąt. Janusz MTON Wrocław

Kierowca b

Przewuz osub pacjentów

Mugbym spróbować uwas pracować

Piotrek

Dyżury ciężkie (dużo wyjazdów) tak jak w konkurencyjnych firmach. Kasa zawsze na czas. Warunki pracy ok

Pracocholik

Dziwie się bardzo, że właściciel Firmy pozwala na funkcjonowanie takiej polityki Firmy w oddziałach w Polsce. A to wszystko zle swiadczy o firmie i wystawia negatywna opinie, to co wyprawiaja pseudo kierownicy oddzialów.

Joker

Do Pani (usunięte przez administratora)! Nie muszę rozwijac swojej opini, gdyż to co ludzie piszą to jest prawda, BARDZO ZLE TRAKTOWANIE PRACOWNIKA ! . BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW itd., oraz OSZUKIWANIE NA WYPŁACIE. A jeszcze jest wiele takich przykładów.

Joker

Tragedia. Swiete Słowa ! Firma robi sobie co chce. Czas najwyższy aby inspekcja pracy zajela sie tym i Urzad Skarbowy

@Joker

Jeszcze służby powinny zająć się jazdą na sygnałach bez uzasadnienia !!!

Markus
@Koor

Pracowałem u nich i za jazdę bez uzasadnienia na sygnale są spore kary. Prawda jest taka, że najczęściej to kierowca podgania żeby szybciej na bazę zjechać

@Markus

Ale głupoty piszesz - jakie kary? Też pracowałem i wiem że bzdury piszesz!!!

tragedia

Nie obchodzi ich pracownik. Dwa miesiące musiałam się prosić o wypłatę. Właśnie dostałam pit z ich firmy, który jest niekompletny. Szkoda gadać.

ya
@tragedia

to imię, czy nazwisko?

Rob

Jeżdżę na wyjazdy zagraniczne po połamańców. Fajna praca, żeby ruszyć się gdzieś dalej a i kasa lepsza niż na dyżurach (Austria, Francja, Włochy).

Magi
@Rob

Ciekawe dlaczego gdy jest tak super to ludzi brak do pracy ? Ostatnio w Warszawie znowu kolizja karetki na sygnale(Ciekawe czy policja sprawdza zasadność używania sygnałów) z ciężarówką. Żeby podnieść gwiazdki w opiniach trzeba było aby ktoś z kierownictwa popisał trochę bajek. Gdyby tak było dobrze to ludzie by się w drzwiach firmy zabijali o tą pracę.

Pierdoły OPOWIADASZ !!! Chyba w łape dostales aby napisac to. Magi prawde pisze

Do Rob. Jestes jak w podpisie ROBOL

@Magi

A czy ja pisze ze jest super i kolejka ludzi? Mowie tylko o wyjazdach zagranicznych, na zespolach nie jezdze to sie nie wypowiadam (mam tylko porownanie jezeli chodzi o proponowane stawki). Widze ze najwiecej osob ma tu do powiedzenia ktore pewnie najmniej wiedza

ale
@Joker

Joker, ty natomiast pewno profesor. Domorosły. Ciekawe czego szukasz w takiej firmie? Posady dyrektora? Robolami to gardzisz jak widać...

Magi
@Rob

Zdecyduj się człowieku czy jeździsz czy nie bo w pierwszym opinii piszesz że jeździsz w drugiej że nie - rozdwojenie jaźni? Znam stawki A te w tej firmie nie należą do wysokich.

@Magi

Jezdze na wyjazdy zagraniczne, na dyżurach nie (prace traktuje dorywczo). Stawki znam tu i tu (to wlasnie wynika z moich wpisow). Pracy na zespolach nie znam od praktycznej strony bo nie jezdzilem

Norbert

Dobremu pracownikowi będzie dobrze w firmie. Trzeba mieć chęci do pracy!!

Luk_999

Przyszedlem do roboty w Łodzi z ochrony - pracowalem wczesniej w centrum handlowym . Firma dofinansowała mi kurs, badania na wkładke i zorganizowala kurs z pierwszej pomocy. Moge polecic jezeli ktos szuka stalej roboty i chce duzo pracowac (wtedy mozna wyciagnac ladna kase)

A semm jo

115 ocen i tylko dwie gwiazdki na sześć..To chyba widać, że z tą firmą jest coś nie tak...

Radek_1916

Tygodniowo z napiwków idzie drugą pensje wyciagnac

@Radek_1916

Taa Chyba pacjentowi z kieszeni bez jego wiedzy. Kto takie bzdury pisze?

@Radek_1916
@Koor

Jak wiesz jak sie zakrecic to mozna. Oczywiscie nie zawsze

@@Radek_1916

Pierdoły opowiadasz. Chyba że firma Ci płaci 100 PLN na tydzień ????

WROCŁAW KOWALE

GRATULUJE SZEFOSTWU FIRMY POMYSŁU WPROWADZENIA FIRMY DO WROCŁAWIA NA OSIEDLE MIESZKANIOWE KOWALE, NA MAŁE WĄSKIE ULICZKI BO PRZED WYNAJMOWANYM LOKALEM JEST MINI PARKING NA 4 AUTA , STWORZYLIŚCIE KOSZMAR PARKINGOWY

Xxx
@WROCŁAW KOWALE

Święte słowa a odpady medyczne leżące po rowach, kubki po kawie wyrzucane w krzaki niech ktoś się wreszcie za to weźmie

Pracuje w Luxury już drugi rok i jestem zadowolony. Jak chce ci się robić, to robota jest a i nadgodzin możesz sobie nastrzelać. Zarobki nie są wysokie ale pensja zawsze na czas i nie trzeba się prosić o pieniądze. Polecam firmę jak ktoś chce pracować a nie narzekać

Nie polecam tej firmy . Super zarobki 9,46 i płatne za 11 godzin nie za 12 ? Same kary ? Te opinie podejrzewam ze szefostwo pisało

Rado_wro
@Anonim

Płatne za 11 godzin jak pracujesz 11 godzin - jak jeździsz non stop liczą 12. Nie wprowadzaj ludzi w błąd

ale
@Anonim

czy na pewno umiesz liczyć? Obowiązkowa minimalna w PL wynosi 13 pln. Do szkoły pod górkę było i matematyka na pierwszej lekcji??

Janusz

Pracuję we Wrocłwiu. Praca jak każda inna. Troche kasy więcej a byłoby super. Firma wymaga badań psychotechnicznych i zaświadczenia o niekaralności. Chyba to dobrze?

Jaka jest praca w tej branży każdy zainteresowany wie. Roboty dużo, kasa średnia. W LMC przynajmniej wiem na czym stoję, kasa na czas i zawsze jak mam jakiś kłopot prezesi zawsze pomocni. Mogę z czystym sumieniem polecić

Warszawka
@anonymous

Oj tak prezesi zawsze pomocni chyba przy obcinaniu Twoich zarobionych pieniędzy i przy dawaniu kar .

Rado_wro

Ostatnio przyjelem sie we Wroclawiu. Ogarniety koordynator trzyma wszystko w ryzach. Mila atmosfera i fajni ludzie. Poki co pracuje miesiac ale polecam

Koleżanka
@Rado_wro

Heheh koordynator a kiedy ty go w pracy widziałeś ? Poza branie dyżurów z kochanicą ciagle go nie ma bo zawsze ma jakies wyjazdy wielki dowódca Gisw . Porażka

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care