Luxury Medical Care

Opinie o Luxury Medical Care

J.baczewski

Jak lubi się być wykorzystywanym to polecam, pracujesz 12h płacą za 11h. Śmiech na sali

Brunetka

Jeden wielki balagan

Magnat

Witam wszystkich. Co do LMC. To nie jest Praca dla wszystkich! Pracowałem tam jakiś czas. Jest ciężko. Nikt nikomu za darmo kasy nie da. Problem jak zwykle jest w podejściu czynnika ludzkiego. Płacić faktycznie mogli by więcej. Ale jedno z waszych wypowiedzi jest kłamstwem. Finanse. Pracowalem w Warszawie i po zwolnieniu mnie dostałem co do grosza a nawet więcej. Co by o nich nie powiedzieć to finansowo są wypłacalni. Jeżeli chodzi o sprzęt to zawsze można było odmówić jazdy tym czymś. Ja przeważnie dogadywać) em się z Andrzejem i Termosem w tych sprawach.Ale niestety byli i tacy którzy nie mają żadnego pojęcia o takiej jeździe i o takim sprzęcie. To żałosne że firma zatrudnia bez doświadczenia kierowców do jazdy na gwiazdach. Ale to ich sprawa. Natomiast nie raz pokimś brałem auto i musiałem jechać na myjke, czy warsztat. A dyżur zawsze można było jakoś zamienić. Pozdrawiam. Magnat

Paramedic_88
@Magnat

Myślę, że nikt nie zatrudnia do jazdy na gwizdach bez doświadczenia tylko ludzie gwiżdżą bo mają przycisk pod palcem...

Piotr TK

Witajcie najgorsza firma jaka istnieje LMC nie realizują transportów tak jak trzeba nie szanują pacjentów auta maja w opłakanym stanie które nie powinny jeździć wystarczy podjechać na lindleja jakie mają karetki szefostwo nie dba o pracowników traktują ludzi jak bydło (usunięte przez administratora)dają pracownikom kary finansowe bez podstawnie tylko po to by uzbierać sobie na wyjazd za granicę a szefostwo robi to dwa razy w tygodniu

Kierowca b

Przewuz osub pacjentów

Mugbym spróbować uwas pracować

Kierowca

Czytam opinie i na temat Szaserów napisze tak owszem jak ktoś napisał to są cwaniaki jak my musimy zasuwać i nie ma kiedy nawet zjeść to oni mają przerwy i siedzą w domach.Jest tam takich dwóch (usunięte przez administratora)i wiem że oni mają płatne za 16 godzin,czyli zabierają im 1 godzinę.Przez przypadek byłem świadkiem rozmowy jak gadali z (usunięte przez administratora)i stąd to wiem.A reszcie płacą po 14 godzin.Byłem tam parę razy to powiem tak to są takie (usunięte przez administratora) że nie chcę nawet tam już nigdy brać dodatków.

@Kierowca

Nie zrozum mnie źle, ale wystosowanie swojej opinii na podstawie przypadkiem podsłuchanej rozmowy nie jest do końca wiarygodne. Postaraj się nie obrażać osób trzecich oraz unikać publikowania w swoich komentarzach danych osobowych osób trzecich. Zamiast tego, możesz powiedzieć nam, jak Tobie pracuje się w Luxury Medical Care.

Gniewirozpacz
@Kierowca

Piszesz kolego o Wojtku znam go osobiście i napiszę Ci tak...czy wiesz szanowny obgaducho kim był Ojciec (usunięte przez administratora).Poczytaj prostaku o (usunięte przez administratora).Ma imię po swoim śp.Ojcu.Przynajmniej mógłbyś uszanować to że on nie strzela z ucha.

Drodzy, ja czytając Wasze komentarze powiem tak : - po pierwsze, jeśli nie podoba Ci się miejsce pracy, warunki , atmosfera etc. to jesteś jedyną osobą, która może to zmienić - zakończ współpracę. Nikt tam Ciebie nie trzyma. Zamiast siedzieć i marudzić, obmawiać szefów zacznij działać i zmień to. - po drugie, skoro ktoś nie dostał wypłaty zgodnie z umową, lub zostały naruszone inne jej paragrafy, to zacznijcie egzekwować swoje prawa.

Małpiszon

Wujku dobra rada, to jest forum do wyrażania opinii na temat firmy LMC a nie forum porad co zrobić jak nie podoba się w pracy.

Wiktoria

@Nick, nie da się ukryć, że Twoja wypowiedź brzmi racjonalnie. Z założenia opinie na forum miały służyć pomocą osobom, które szukają zatrudnienia w danej firmie. Niestety bywa i tak, że treści niektórych komentarzy nie mają większego znaczenia pod względem merytorycznym a jedynie namnażają negatywne emocje. Czy obecnie pracujesz w firmie i możesz podzielić się z nami informacjami na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy?

Karolparamedic

Witam, jestem Ratownikiem KPP z Łodzi. Proszę o szczere opinie jak na dzień dzisiejszy wygląda praca w Luxury w Łodzi. Czy, i gdzie macie bazę wyjazdową? Jakie są formy zatrudnienia, i oczywiście stawka godzinowa. Pozdrawiam serdecznie Karol Z.

Agus25

Dno i wodorosty karetka miała przewieźć moja babcie ze szpitala do miejsca zamieszkania tymczasem zawiodła ją do bloku obok wtaszczyla na 2 piętro i czekali nie wiem na co szczęście ze zauważyłam z okna ze tam stali i pobieglemam bo te pożal się Boże sanitariusze odwiezli by babcie powrotem do szpitala dodam ze podałam im numer telefonu żeby w razie czego mogli się ze mną skontaktować ale to pominę . Obsługa karetki niemiła wręcz opryskliwa jeszcze mieli pretensje do mnie ze pojechali pod inny adres . Babcia mieszka dosłownie 10 minut samochodem ze szpitala do miejsca zamieszkania A karetka jechała 40 minut żenada i brak profesjonalizmu nie polecam i na pewno nigdy więcej nie skorzystam z ich uslug dodam ze to wydarzenie miało miejsce w Lodzi

Pani pepuszek swiata:)
@Agus25

skoro nie trafili od podany adres moze mieli bledny dosc czesto mala literowka ze szpitala na zleceniu i ups:) 40 minut to tez przelozenie zniesienie wlozenie do karetki gdyby byli w 10 darla bys jape ze rzucali jak ziemniakami:) nastepnym razem prosze wziasc babcie na plecy i sama zaniesc najpierw do bloku obok a potem byc milym po pokonaniu kolejnych pieter z czlowiekiem o ktorego nalezy dbac i chuchac bo wielka pani chciala by wszystko na juz zaraz bo jej sie nalezy!!!!!!

alee
@Agus25

a to korzystałaś z ich usług? znaczy, zamówiłaś i załaciłaś? Jeśli faktycznie, to chamy.... Ale jeżeli nie płaciłaś, to czy będziesz miała możliwość wywiązać się z obietnicy, że nigdy więcej paniusiu? Może to od szpitala będzie zależeć? Pewno kawaler już czekał i film w kinie się zaczynał, stąd te nerwy? A babka, to tylko utrapienie i mieszkanie jeszcze zajmuje....

Chore_króliki

Oszuści, kłamcy i wszystkie opinie sa prawdziwie na temat tej firmy....trzeba się prosić o swojej pieniądze. Odradzam pracy w tej firmie szkoda nerwów i czasu

@Chore_króliki

To nie tak,pracuję w tej firmie, jest całkiem nieżle, wożę dieci. Jestem zadowolomy. jednie uważam,zarobki kieroowcy w stosunku do opiekuns powinny być zróżnicowane.

G.
@Chore_króliki

Przedstaw się,bo chyba jesteś z jakiejś konkurencji ,twoja opinia to kpina,dużo złego można powiedzieć ale nie to że o kasę musisz się prosić ( zresztą prosi się świnia) Pracuje (nadal) w tej firmie daleki jestem do obrony prezesów ,ale płaci Nam Mariusz G. a on tego jednak pilnuje .

Ten_co_wymyślił_tekst_chore_kr
@Chore_króliki

Ej wszystko fajnie ale tekst chore króliki jest mój :)

Chore_Króliki
@G.

Niestety ale nie wszyscy dostają wypłatę na czas. Część osób nie otrzymała kasy do 20 dnia miesiąca i musiała się prosić o swoje. A tłumaczenia i obiecanki Edyty to już każdy zna he he

Babilon

Pracuje w firmie od 3 lat, atmosfera w firmie jest dobra,pracuje z fajnymi ludźmi, szczególnie pomocny jest nasz koordynator,w tym czasie dostałem już 2 podwyżki

G.
@Babilon

Ciekawe,przedstaw się,ja też pracuje trochę,a ten koordynator to kto??

normalny

masz rację Wiktoria proszę o rzetelne opinie na temat pracodawcy i oraz warunków socjalno- bytowych dla pracowników to jest pomocne na tym forum ps. nawiasem mówiąc @były pracownik nie jesteś wiarygodny skoro ukrywasz się za NICKIEM

Grzesiek
@normalny

Prawda jest taka, że wynagrodzenia niskie, ale co z tego że w innej firmie wyższe skoro Ci nie zapłacą? Tutaj kasa zawsze na czas, baza jak baza, auta serwisowane na bieżąco (mają we flocie dużo nowszych aut niż inne firmy w Warszawie). Jeżeli komuś odpowiadają warunki finansowe to nic negatywnie go nie zaskoczy. Ciekawe jest, że ostre opinie na temat firmy pojawiają się zawsze po głośnym wywaleniu jakiegoś pracownika :D Przypadek?

Polo
@Grzesiek

Nie koniecznie, piszą ludzie co zostali WYWALENI! A również ci co sami odeszli nie akceptując warunków.

Wiktoria

@były pracownik, przypominam, że forum GoWork.pl jest miejscem gdzie dzielimy się opiniami na temat pracy a nie firmowymi plotkami. Jeśli chcesz podzielić się z nami informacjami na temat danego aspektu pracy - czekamy na Twoją odpowiedź. @Olek, bardzo często przesycone negatywnymi emocjami komentarze pisane są przez byłych pracowników firmy. To wielka szkoda ponieważ opinie od byłych pracowników mogłyby być niezwykle wartościowe. Osoby z długim stażem pracy mogą podzielić się istotnymi opiniami na temat warunków pracy w danym miejscu a przede wszystkim opowiedzieć o zmianach jakie zaszły w firmie na przestrzeni lat. Czy należysz do grona byłych czy też obecnych pracowników Luxury Medical Care?

Wiecie kto

"Miałem szczęście" przepracować parę dni we Wrocławiu. Jestem obcym i wiem jakie są potrzebne dokumenty do zatrudnienia, powiedzieli że wszystko załatwione, mogę mieć dyżur - OK. Jeden dyżur, rozumiem, że nie jest to dla mnie, czekam na wrzesień kiedy się zaczniemy wozić dzieci do szkoły. Nie zważając na to, że wszystkie formularzy zostały przeze mnie wypełnione, umowy nie dałem rady dostać nawet po dwóch tygodniach, ponieważ Pani Edyty nigdy nie ma na miejscu, lata, biedna, cały czas Warszawa-Wrocław i nie ma szansy się spotkać. Oprócz tego, niektórzy pracownicy, łącznie z Grześkiem i Agnieszką, bardzo dużo razy mówili że firma 200% wypłacalna, nie martw się, firma jest na tyle fajna, że... doprowadzili mnie do podejrzewań, że coś na pewno jest nie tak... 3 września, pojechaliśmy w 5 osób odbierać nowe Fordy do Piotrkowa Tryb., a 4-go był pierwszy dzień kiedy zaczęliśmy rozwozić dzieci do szkól. Na tym skończyłem pracę z przyczyn które nie są ważne. W okolicach 15 września miałem dostać przelew za jeden przepracowany dyżur w sierpniu, którego po tygodniu ponownego wysyłania numera konta i różnych gadek z Edytą, nie dostałem a dogadaliśmy się przenieść to na październik. Edyta obiecywała tym razem zapłacić do 10-go. Teraz 26 października. Dwa tygodni, prawie codziennie ta "miła" Pani coś wymyśla. Jak najbardziej polecam współpracę!!!!!!!!

Nie polecam
@Wiecie kto

Wypłatę w końcu dostałem, bo jestem upierdliwy i codziennie robiłem swoją sprawę. Nie mam nic do Grześka i Agnieszki, powodzenia wam w tej tak pięknej firmie.

@Nie polecam

co wy wiecie o oddziale we Wrocławiu kupa konfidentów a Grzesiek numer jeden a Agnieszka tego potrzebuje by punktować dla pani dyrektor i Prezesa. Niedługo im odbije się budyniem z Wielkanocy. Tacy którzy piszą że jest fajnie to właśnie są ci co donoszą.

@były pracownik

Grzesiek dalej umawia się z tymi kochankami na bazie? :D

Olek

Niestety jeśli ktoś już jest poza firmą i to dobrą firmą a teraz pisze negatywne opinie to już można się domyślić dlaczego jest byłym pracownikiem!!

Pracowałem w tej śmierdzące firmie i nikomu jej nie polecam. Jeździłem na Szaserów 17 godzin i płacili za 14h więc to żarty. Pracując na bałtyckiej płacili za 11h nie za 12h. Jak to kiedyś prezes powiedział że bydło zrobi wszystko. Zero szacunku do człowieka. Brak sprawnych samochodów. Zatrudniają osoby które nawet wkładki nie mają i się rozbijają na skrzyżowaniach. Oczywiście nie którzy ludzie są fajni można z nimi pogadać i się pośmiać. Ale też są osoby na które trzeba bardzo bardzo uważać. A jak się nie liczę D...y panu G. to nic nie masz jesteś wtedy traktowany jak totalny śmieć i nic się nie należy.

Wiktoria

@były pracownik, oczywiście Twoja opinia jest bardzo cenna, ale na tyle lapidarna, że nie pozwala na stworzenie sobie pełniejszego obrazu pracy w Luxury Medical Care. Gdybyś zechciał napisać nieco więcej na temat samych warunków zatrudnienia, ich realizacji w praktyce i stosunków panujących między pracownikami, rezygnując przy tym z uwag personalnych, a ograniczając się jedynie do nazw funkcji pełnionych przez osoby, które wymieniasz, to z merytorycznego punktu widzenia byłaby to wypowiedź najbardziej trafiająca w oczekiwania użytkownkiów tego forum.

Wiktoria

@Hubert_88, a o jakich dodatkowych bonusach wspominasz? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w Luxury Medical Care? @R, czy wszystkie stawki i tak dalej wpisane są w umowę? Czy pracownikom tej firmy przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Luxury Medical Care w Warszawie?

Wiktoria

@Nemo, konkrety i rzetelne opinie poparte przykładami są zawsze mile widziane na forum GoWork.pl - zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi odczuciami wobec danego pracodawcy. Każda z takich opinii może być bardzo ważna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w Luxury Medical Care w Warszawie? Czy ktoś chciałby coś dodać na ten temat?

Hubert_88
@Wiktoria

Duża rotacja jak wspomnieli przedmówcy dotyczy części osób (ludzie zatrudniają się i po niedługim czasie rezygnują albo są zwalniani). Prawda jest taka, że praca nie jest lekka ale porównując z innymi większymi firmami (Petra, Triomed, Medikor) warunki pracy dużo lepsze. Pracuję kilka miesięcy i mogę powiedzieć, że jak ktoś daje coś od siebie (chociażby zaangażowanie w pracę, dyspozycyjność) to może liczyć na dodatkowe bonusy. Prawda jest taka, że jak przychodzi do pracy nowy to od razu widać czy będzie pracował czy zaraz odejdzie :) A osób kursujących pomiędzy firmami jest mnóstwo (zmieniają robotę co chwila). Nie wspomnę o tym, że wiele osób się po prostu do takiej pracy nie nadaje. Wiadomo, kasa jest jaka jest ale każdy kto przychodzi wie na co się pisze a sposobów na dorobienie jest dużo. Co z tego, że kto inny proponuje wyższą stawkę jak zalega z kasą przez kilka miesięcy? Ja sobie chwalę póki co, oczywiście jak pojawi się opcja pracy za lepszą kasę to pewnie skorzystam ale na tą chwilę jestem zadowolony

R
@Hubert_88

I tu nie masz racji. :" Wiadomo, kasa jest jaka jest ale każdy kto przychodzi wie na co się pisze a sposobów na dorobienie jest dużo. " Cytuje tu twoje słowa. OBIECYWANE WYZSZE STAWKI W TRAKCIE PODJECIA PRACY. A PUZNIEJ co innego masz przy wypłacie.

Opi

Jeśli chodzi o relacje pracodawca pracownik to najgorsza firma w warszawie, zdecydowanie nie polecam

Krzychu_11
@Opi

Bzdura, pracuję od kilku lat i nigdy nie miałem żadnego problemu w relacjach pracodawca - pracownik. Może to z Tobą jest jakiś problem? Fakt, że niektórzy ludzie którzy tu przychodzą do roboty zachowują się jakby urwali się z choinki :D

Zostaw merytoryczną opinię o Luxury Medical Care - Warszawa

• Jak się pracuje w Luxury Medical Care?

Zobacz opinie na temat firmy Luxury Medical Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Luxury Medical Care?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Luxury Medical Care?

Kandydaci do pracy w Luxury Medical Care napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Luxury Medical Care