Procom System SA

Wrocław

Opinie o Procom System SA

Jan 79 2011-08-11 15:00
Witam,
Czy kotś mógłby napisać coś PROCOM SYSTEM S.A na stronie internetowej ogłaszają oferty pracy , jestem zainsteresowany , jaka
atmosfera pracy, obowiązki oraz finanse??
Z góry dzieki
dora 2016-05-03 22:35
wszystko zależy od stanowiska, standard,. ja idę na stanowisko zatrudnienia jako specjalista w dziale umów i zakupów bo jest obecnie prowadzona taka rekrutacja. dobra znajomość języka angielskiego jest wym,agane ale z tym sobie bezs problemu poradzę dobrze
zniesmaczony 2017-07-07 22:31
Witam
Pracowałem kiedyś dość długo w tej dziwnej firmie...
Już wtedy było tu dziwnie, płacili nie wiadomo na jakiś dziwnych zasadach za nie wiadomo co,
Ale teraz jest tam po prostu śmiesznie , rozliczenia za pracę dalej w dziwnym trybie zadaniowym (przy czym niema teraz jak zapłacić , to robisz za min. podstawę krajową a rozliczymy się na koniec roku oczywiście bez wodotrysków) SIC!!
atmosfera w pracy jest po prostu nie do zniesienia ciągle się o coś czepiają i mają jakieś problemy,
trzeba pracować nawet po 12-15 godzin dziennie i (w weekendy koniecznie) oczywiście nadgodziny bezpłatne, w przypadku robót na powietrzu zapomnij o jakiś przerwach w pracy czy o wodzie w upalne dni, przy delegacjach nie ma mowy o odpoczynku (typ jedziemy -robimy do oporu -wracamy ) nocleg jest praktycznie nie możliwy a jeżeli już to w najtańszym możliwym miejscu, czasem nawet w samochodzie jak coś nie dograją, niby jest to praca zadaniowa czyli płacą tylko za zadanie ale jak nic niema do roboty to i tak siedzisz a oni już ci coś znajdą oczywiście za darmo, negocjacje z przełożonymi nie wchodzą w grę,
Jeżeli chodzi o tą firmę to odradzam wszystkim serdecznie.
maciek 2017-07-11 09:17
Witam
zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Czy macie bieżące informacje o zarobkach, atmosferze jaka tam panuje oraz możliwości rozwoju? Za mało opinii, aby sprecyzować co firma oferuje.
Kierownik 2017-08-30 00:09
Niepowazna firma. Powazni ludzie nie wspolpracuja z ta firma. Ktos kiedys pisal ze dobra na start, ale ja sie z tym rowniez nie zgadzam. Brak kogokolwiek kto czegos cie nauczy, cokolwiek pokaze. W takich warunkach pracy na start mozesz tylko stac sie typowym roszczeniowym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzacym inzynierem. W tej firmie dobrze tylko maja cwani starzy pracownicy, ktorzy opanowali cwaniacki regulamin wynagrodzenia. Odradzam.
Zostaw swoją opinię o Procom System SA - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Procom System SA