ENERGOP Sp. z o. o.

Opinie o ENERGOP Sp. z o. o.

Mam pytanie odnośnie pracy, pani z ENERGOPu przekazała informcje o tym że można się przyuczyć na spawacza w tej firmie pracując jako szczepiacz. Czy to prawda i jeżeli tak to ktoś już z tego korzystał i czy może się podzielić opinią? Jak wyglądają realne zarobki na tym stanowisku ? Jakie są normy do wyrobienia ? Ile realnie da się wyrobić z normy? (usunięte przez administratora) Jeszcze pytanie jak wygląda obsada na zmianie ? Chodzi o to czy jest 2-3 ogarnietych gości i 16 zielonych nie wiedzących o niczym ale pracujących ?(usunięte przez administratora) Z góry dzięki za odpowiedzi.

Spawacz
@Anonim

W Energopie są normy wydajnościowe, oznacza to że tyle calostykow masz pospawać dla stali białej lub czarnej. Chorzy ludzie są wszędzie, również tutaj. Zarobki są marne, mało płaca, a jak jeszcze nie spawales dostaniesz najniższą krajową. Najwięcej ogólnie płaci się za spawanie tig 141. Polecam tę firmę aby się nauczyć spawać, jak opanujesz spawanie lepiej oddać i wyjechać do Niemiec, Norwegii, gdzie otrzymasz dużo większe pieniądze. Na budowie tj. na montażach też dostaniesz większe pieniądze niż tutaj. Nie polecam tej firmy, Ja nie chce tam pracować ze względu na atmosferę i marne pieniądze. Poza tym jak widziałem góra jest niesłowna np. podwyżki, co do obszaru pracy, i wiele innych rzeczy. Nie polecam tego (usunięte przez administratora).

Dawid

Pojawiła się większa robota ciekawe ile osób przyjmą ale najlepiej na działaności. lepsza kasa

Robert
@Dawid

Jeśli chcesz większą kasę to robota w Płocku, lub w Norwegii (np. Kvearner). Tutaj to szkoda czasu, chyba że masz rodzinę to może dadzą Ci na umowie o pracę 3500-4000 netto. Do tego 2 soboty pracujące i normalnie 5 dni w tygodniu. Ogólnie nie polecam tutaj pracy, pracowałem jako spawacz 141, 141/111, 135.

Dyrektor Finansowy

Nie warto aplikować na to stanowisko, odradzam.

Saracen
@Dyrektor Finansowy

Czy możesz napisać coś więcej? Obecnie pracuje w firmie gdzie właścicielka jest niezrownowazona psychicznie. Chciałbym zmienić pracę ale nie chce trafić z deszczu pod rynnę. Z góry dzięki.

Seba
@Saracen

NIe polecam pracy w księgowości. Bardzo kiepska atmosfera co przekłada się na ciągłą rotacje.

@Seba

A co powoduje taką atmosferę? I jak można na nią w takim razie wpłynąć? Większość nie zależy od samych zatrudnionych przypadkiem a nie od firmy?

EPG

Proponuje poczytać co się dzieje o Energomontaż Północ Gdynia w temacie ewentualnej upadłości. Czy to samo może być u nas z tym Zarządem i Dyrekcją???

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

Panu M. Małeckiemu i pozostałych już dziękujemy. Pracownicy:))

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kierownik Montażu

Nie polecam. Istny bałagan na montażu. Ludzie bez kompetencji i doświadczenia na montażu. W zakładzie w Sochaczewie podobnie, bałagan, pomieszanie kompetencji. Do zmiany zarząd.

Hanna
@Kierownik Montażu

Co robią nie tak, że piszesz o braku kompetencji? Możesz rozwinąć i dokładniej opisać, co jest nie tak jeśli chodzi o ten montaż? Nad tymi ludźmi czuwa ktoś z większym doświadczeniem?

Sochaczew
@Kierownik Montażu

Kierownik montażu pisze, że jest istny bałagan na montażu, a od czego jest stanowisko kierownicze?. Moim zdaniem to Ty powinieneś tam wprowadzić ład i porządek a nie wypisywać negatywną opinie o swoim terenie :) Może kierownik jest do zmiany?

Wanda

No i czemu tak właściwie nikt? Czy to oznacza, że ten wspomniany bałagan nie jest tak wielki jak tu opisują? Czemu tak w sumie nie przyjmują tu osób, które już coś potrafią? Jak rekrutacja przebiega na ten cały montaż?

Wanda

Zależy co można uznać za "wspaniały klimat" w tym jak to wyrażasz. Tylko jeśli mi już to proponujesz to jedyną perspektywą dla kobiety tutaj byłaby praca w biurze? Czy są jeszcze jakieś alternatywne opcje?

Monter
@Kierownik Montażu

Ty chyba jesteś kierownik ale nie z tej firmy?? No chyba że sam na siebie donosisz to się zwolnij. Ale wiadomo konkurencja nie spi. A na pewno ktoś płacze że już nie ma monopolu na budowy to i pisze głupoty. Jak komuś źle to zmien robote. A jak jesteś trolem to pisz głupoty dalej.

Kj
@Monter

Praca w Kontroli Jakości za 3000-4000 z nadgodzinami, super. Pracujcie sami.

Sochaczew 2
@Sochaczew

Zatrudnij się... . A może ty jesteś na liście do zmiany w Energopie? Istny bałagan w firmie.

Klient

Energop to źle zarządzana firma. Klienci firmy potwierdzają że to słaba firma, która ma problemy ze znalezieniem pracownikow. I ogólnie z realizacją projektów, wystarczy popytać. Pracownicy są nisko wynagradzani. Co mądrzejsi to odeszli. Przedsiębiorstwo ma potencjał, ale nie z tym Zarządem, Dyrekcja itp. Są potrzebne duże zmiany, uproszczenie schematu organizacyjnego. Firma która nie docenia swoich pracowników. Rotacja jest duża, firma nie podaje stawek w ogłoszeniach o pracę. Nie polecam tej firmy, jeśli szukasz pracy zatrudnij się w Płocku u największego pracodawcy w mieście.

Klient

Firma jest słaba, pracownicy na montażu w Płocku słabi. W Sochaczewie to już występuje pomieszanie kompetencji. Przyczyną tego wszystkiego jest nie odpowiedzialny zarząd, przyjeta dyrekcja i jej zastępcy, bez pojęcia. Ocena zła firmy.

Pozyskany projekt, SUPER. Ale z drugiej strony żeby taki zakład nie miał zleceń? Projekty zagraniczne lepiej nie mówić, krajowe podobnie, co robią Ci Panowie na górze? NIC, ciągle rotacje, poszukiwanie nowych pracowników, zatrudnianie kolesiostwa.... LEPIEJ NA SAMEJ GÓRZE PANÓW ZMIENIĆ I ZATRUDNIĆ 2 PANÓW Z DOŚWIADCZENIEM, BĘDĄ WTEDY NOWE ZLECENIA....

nie ogarniam
@123

Chłopie. Ale już bzdury wymyślasz. Zwolnili cię to odpuść a nie płaczesz i płaczesz. Firma może miała ciężki okres bo był covid. Cała zagranica zamknięta a mimo to firma się utrzymała i nie było zwolnień. Ponadto z tego co piszą na ten rok mają pełen portfel zamówień (jak nigdy). Weszli z robotą na Orlen i Anwil (jak nigdy). Rozbudowali zakład i kupili sprzęt. Ale chyba nie chcą ciebie zatrudnić ze tak płaczesz i płaczesz.

Stasiek Fistaszek
@nie ogarniam

Bzdury piszesz i nie produkuj się...

@123

Szanowny/a Panie / Pani "123" Obecny rok pod względem portfela zamówień będzie rokiem historycznym. W 2020 roku ze względu na sytuacje pandemiczną, nie było możliwe pozyskiwanie i realizowanie kontraktów zagranicznych - z całą pewnością wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Jednocześnie, Spółka sprawnie rozeznała rynek krajowy i skutecznie odpowiedziała na panująca sytuację w branży. Rozpoczęła starania w zakresie pozyskiwania kontraktów krajowych i również odniosła tutaj sukces. Pomimo ciężkiej sytuacji nie tylko w Europie ale i na całym świecie utrzymaliśmy załogę i nie musieliśmy podejmować trudnych decyzji o zwolnieniach. Obecnie, z optymizmem patrzymy na 2021 rok i kolejne. Jeżeli natomiast uważa Pan / Pani, że byłby/ byłaby lepszym Zarządzającym Spółką to uprzejmie informuję, że jesteśmy na etapie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko Prezesa Zarządu jak również Członka Zarządu. Zapraszamy zatem do zgłaszania swojej kandydatury na wskazane funkcje.

@nie ogarniam

Dziękujemy za tą opinie. Prawdą jest, że ze względu na COVID nie mogliśmy pozyskiwać kontraktów zagranicznych. Prawdą jest również, że dzięki zaangażowaniu naszych pracowników wywalczyliśmy kontrakty na Orlenie oraz Anwilu we Włocławku. I wreszcie prawdą jest również to, że mimo panującej sytuacji nie poddaliśmy się i nadal realizowaliśmy inwestycję za blisko 23 mln PLN. Pozdrawiamy!

PP
@ENERGOP Sp. z o. o.

Czy ogłoszenie że szukamy Prezesa i Członka Zarządu (Dyrektora Produkcji) będzie udostępniane na innych portalach/serwisach internetowych związanych z pracą???

@PP

Jest to postępowanie kwalifikacyjne na funkcje Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu i zgodnie z wytycznymi jest dostępne na stronie internetowej Spółki czyli: energop.com.pl w zakładce "O Spółce" - "Komunikaty". Zachęcamy do odwiedzenia strony, a przypadku spełnienia wymogów formalnych do zgłaszania swojej kandydatury na wskazane funkcje. Informacja zatem jest dostępna w pełnym zakresie dla każdego użytkownika internetu. W przypadku dodatkowych pytań / uwag zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w siedzibie Spółki przy ul. Inżynierskiej 32 w Sochaczewie. Pozdrawiamy:)

Jas
@ENERGOP Sp. z o. o.

Informacja jest dostępna tylko na stronie internetowej spółki. Brak informacji w internecie na portalach pt. Praca, BIP i inne. W jaki sposób nowi kandydaci na Prezesa Zarządu i Członka Zarządu/Dyrektora Produkcji maja zgłosić swoją kandydaturę??? Chyba, że wiadome jest z góry, że przy stanowiskach zostaną obecne osoby, jeśli tak to po co robić konkurs i publikować takie informacje na stronie internetowej???

@Jas

Panie „Jaś” - sposób zgłoszenia swojej kandydatury jest dokładnie opisany w ogłoszeniu o konkursie. Ogłoszenie znajduje się na stronie internetowej Energop.com.pl i jest dostępne dla każdego zainteresowanego.

Kierownik
@ENERGOP Sp. z o. o.

Kiedy będzie nowy konkurs?

On
@Kierownik

A co już nudno w PxM???

Marko
@nie ogarniam

Widzę ile rur leży na magazynie, szacun! I dalej nowe dostawy. Robota na 2 lata.

Kiedy będą zatrudniać pod Olefiny 3?? Bo podobnież juz mają ta robote. Ktoś coś wie??

Klient

Otrzymaliśmy schemat organizacyjny tej Spółki i muszę stwierdzić, że jest dużo błędów organizacyjnych np. kto komu podlega, za dużo nowo utworzonych stanowisk dyrektorskich, błędy jakościowe (podległość) itp. Osoby które zajmują stanowiska nie mają dostatecznego doświadczenia. Procedury projektowe, jakościowe są słabe. WPS mimo zatwierdzonych WPQR średnie. Duży bałagan, dużo nie sformalizowanych działań. Tragedia;

@Klient

Podobnie z procedurami bhp i środowiskowymi. Dokumentacją projektowa słaba. Ludzie na projekcie słabi, nie mają doświadczenia i kompetencji i to większość. Myślę że firma ma problem z pozyskaniem ludzi, procesy rekrutacyjne słabe, stawki słabe. Z tego widać na wstępie dużo ludzi pracuje, pomieszanie kompetencji, bałagan, za dużo dyrektorów, o zarządzie nie wspomnę.

Nikt
@Klient

Wszyscy piszą jak jest źle i niedobrze. Może i tak jest. Tylko czemu się nie zwolnią?? Chyba że to nie pracownicy a inny "życzliwi" których boli ze firma nie dość że nie upadła to jeszcze bierze nowe roboty. Bo kiedyś moze były złote uklady a teraz zal (usunięte przez administratora) ściska.

Do Kierownika BHP

O której to do pracy się przyjeżdża, jak to ma się względem innych pracowników???

Paczek
@Do Kierownika BHP

Pewnie jeszcze coś wywozi z firmy?

Barrja

Przedsiębiorstwo słabe, brak ładu i składu. Kierowanie zakładem słabe. Praca na krótki okres. Ludzie, szkoda rozmawiać. Niida nie polekam, nie polecam.

Manager Dept.

Potwierdzam Zarząd i niektórzy z Dyrekcji do zmiany. Proponuje zmiany przeprowadzić jak najszybciej. Słabe wynagrodzenia itp.

Słabiutko

Słabiutko tutaj, słabiutkie pieniążki, słabiutkie zlecenia. Braki kadrowe. Co zrobić, aby było lepiej: zmienić zarząd, dyrektorów (za dużo ich), zatrudnić ludzi z doświadczeniem, dać ludziom podwyżki. Przebudować strukturę organizacyjną, dosłownie ja zmniejszyć, narzędziownia pan który tam pracuje też słabiutki.

Kierownik Budowy Płock

Energop nie umie prowadzić prac montażowych. Tu jest problem. Proponuję zmieni nieudolny zarząd wraz z niektórymi Dyrektorami (dużo ich), następnie zatrudnić ludzi z doświadczeniem od samego góry aż do dołu. Niestety muszę powiedzieć, każdy jak słyszy o Energopie to śmieje z firmy. Proponuję uporządkować zakład w Sochaczewie, a później brać się za montaże na placu budowy.

@Kierownik Budowy Płock

Coś wydawałoby się ze najbardziej śmieją się frustraci którzy chcieliby w Energop pracować.. a przez to ze juz nie pracują to siedzą od rana do wieczora wypisują bzdury i myślą ze są tacy specjaliści..

Pracownik Spawacz Arek

Tutaj pracować? Śmieszne co oni robią. Kadra, Zarząd to nie słowne osoby. Wszyscy do zmiany. Fatalnie się pracuje, zarobki śmieszne.

Arku
@Pracownik Spawacz Arek

Jak nie pasuje to sie zwolnij i idz do innego pracodawcy. chyba ze tylko narzekac umiesz. za niskie zarobki? idz tam gdzie wyzsze

Project Manager

Nigdy więcej pracy z Energopem. Nie polecam nikomu pracy z tą firmą. Ludzie z zerowym doświadczeniem. Do zmiany kadra zarządzająca i dyrektorzy.

Praca

Tutaj niestety nie da się normalnie pracować. Do zmiany Naczelne kierownictwo, Dyrekcja. Nie normalna firma, pracuje tutaj od 2004. Jest coraz gorzej. Pracownik.

Nie polecam

Nigdy więcej w tej firmie.

Wanda

Z perspektywy którego stanowiska oceniasz i po jakim stażu? Piszesz, że mizerne a przybliżysz jakiś konkret dla jasności?

Wanda

i tutaj pewnie na każdym dziale jest inaczej? pytam, bo chciałam się dowiedzieć jak w praktyce praca kierownika może tu po prostu wyglądać, jak zakres obowiązków ma się z tym, co rzeczywiście się wykonuje i czy to męcząca praca?

Kierownik
@Wanda

Kto zatrudnia ludzi z zerowym doświadczeniem na montaż? Nie doświadczona i brak kompetencji kadry zarządzającej (zarząd, dyrekcja), że są duże problemy z pozyskaniem czego kolwiek. Proponuję zmienić Zarząd i dyrekcję w naszej śmiesznego firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOP Sp. z o. o. - Sochaczew

• Jak się pracuje w ENERGOP Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOP Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOP Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 4 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ENERGOP Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w ENERGOP Sp. z o. o. napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ENERGOP Sp. z o. o.