BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Robert

Pracowałem w firmię przez długi okres czasu nigdy nie bylo problemu z pracą jak i z kadrą zarządzającą Pracowałem jako pracownik gospodarczy w katowicach bardzo lubiłem tą pracę ale niestety musiałem odejść na emeryturę Firma bardzo mi pomogła gdy tego potrzebowałem dostałem dofinansowanie do budowy łazienki dostosowanej do moich potrzeb tak samo do leków Jeśli chodzi o pracę czasami było ciężko zwłaszcza zimą przy odśnieżaniu ale wiadomo za darmo tego nie robiłem :) Ekipa była zgrana i zawsze jakoś dawaliśmy radę może dziewczyny miały łatwiej bo mieli prace w środku.

@Robert

Panie Robercie, cieszymy się, że ma Pan dobre wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Oczywiście, zwracamy część kosztów związanych z zakupem lekarstw. Dokładamy wszelkich starań, żeby atmosfera w pracy była przyjazna, a nasi pracownicy wypełniali swoje obowiązki sumiennie i z należytą starannością.

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Pracuję od dwóch lat i nigdy nie było opóźnień z wypłatą, zawsze na czas. Fajna atmosfera a Szef bardzo w porządku, normalnie podchodzi do każdego pracownika. Firma bardzo mi pomogła gdy potrzebowałam na dość drogie leki i dostałam dofinansowanie tak samo do leków które potrzebne mi są do codziennej egzystencji.

@Ewa

Bardzo nas to cieszy. Zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenie. Staramy się, żeby panowała u nas miła, rodzinna atmosfera. Oczywiście zwracamy część kosztów za zakup lekarstw.

Pracuje w tej Firmie i dla mnie wszytko jest ok, dobra współpraca . Polecam prace w tej Firmie.

@Ewa

Dziękujemy, cieszymy się, że jest Pani zadowolona z pracy u Nas.

BHP Protect System

Nie mamy nic do ukrycia, zapraszamy :)

Kochający Prezesa i firmę

Żyd ty się zacznij leczyć na ręce i nogi bo na głowę to już u ciebie za późno. Kocham Cię ty szalony wariacie :)

Wierna

Pracuje w tej Firmie i dla mnie wszytko jest ok, dobra współpraca z brygadzistką i biurem. Polecam prace w tej Firmie.

Przypominamy o ochronie danych osobowych. Wszelkie zastrzeżenia prosimy zgłaszać w naszym biurze przy ul. Mickiewicza 29 w Katowicach. Uważamy jednak, że oczernianie firmy, pisanie komentarzy niezgodnych z prawdą, jest bardzo nie na miejscu. Sprawę zgłaszamy do administratora strony.

Kb

Pracuje w tej firmie od 2 lat i to co czytam to same bzdury wręcz przeciwnie pracuje mi się bardzo dobrze atmosfera jest bardzo przyjazna wśród pracowników jak i w kadrach Pani kadrowa jest bardzo miła i pomocna osoba zawsze pomoże doradzi

@Kb

Dziękujemy za te słowa. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni z warunków pracy. Nasza Pani Kadrowa dba o to, żeby każda zgłoszona jej sprawa, została rozwiązana.

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

Jola

Pracowałam w tej firmie 2 lata. Jest to bardzo solidny pracodawca. Wszystko zawsze było załatwione na czas i bez problemu. Pani Ela cudowna, przemiła, zawsze doradzila i pomogła. Zawsze można z nią porozmawiać i nigdy nie odmówiła o każdej porze dnia i nocy. Elu trzymaj się cieplutko. Mam nadzieję że wszystko będzie ok bo nie zasługujesz na złą opinię. Jola

@Jola

Dzień dobry Pani Jolu, dziękujemy za dodanie pozytywnej opinii o naszej firmie. Zawsze podkreślamy, jak ważni są dla nas pracownicy. Nasza Pani Kadrowa to przemiła, kompetentna i sumienna osoba. Wśród naszych pracowników ma nienaganną i nieposzlakowaną opinię.

Kasia@

W firmie pracuje od niedawna , ale z czystym sumieniem moge napisac same plusy. Po pierwsze wypłaty zawsze na czas, po drugie jako osoba niepelnosprawna mozna starac sie o dofinansowania na leki,okulary itd., Po trzecie z kazdym problemem mozna bez problemu poradzi sie szefa i kadry w biurze. Nie ma tam problemow nie do rozwiazania , zawsze staraja się na korzysc pracownika :) Po czwarte panuje mila i przyjazna atmosfera. Można by wymieniac bez końca. Polecam 100 procentach

@Kasia@

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Wynagrodzenie przelewane jest na konta pracowników zawsze w terminie. Zwracamy również część kosztów za zakup leków. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w biurze firmy przy ulicy Mickiewicza 29. Staramy się, by relacje z pracownikami były pozytywne, a atmosfera panująca w pracy - miła i przyjazna.

PracownicaBHP

Pracuje w tej firmie juz kilka lat i jestem bardzo zadowolona, zarowno kadry, jak i szef zawsze pomocni. Staraja sie zawsze na korzysc pracownika Jako osoba niepelnosprawna ciesze sie ze moge pracowac w tak milej atmosferze. Wypaty zawsze na czas. Polecam bo warto.

@PracownicaBHP

Bardzo nam miło czytać taką opinię. Cieszy nas, że jest Pani zadowolona z pracy w naszej firmie. Dokładamy wszelkich starań, by panowała u nas miła i przyjazna atmosfera. Niezwykle ważne dla na jest, żeby nasi pracownicy czuli, że są dla nas ważni.

Bhp

Kowadło mi spadło a niezaznaczyłem :/ jak mi przykro :P

@Bhp

Komentarz nie został wystawiony przez firmę BHP Protect System Sp. z o.o.

Kochający Prezesa i firmę

Pracuję w firmie na Mickiewicza w Katowicach po południu a praca wygląda tak że najpierw przyjeżdża catering z obiadkiem i są trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko potem mamy podwieczorek i kolacja trzy opcje do wyboru albo zimną płytę i do domciu Wynagrodzenie za pracę to 4500 PLN + 200% za święta soboty i niedziele i nadgodziny i 500 PLN premia za przyjście do pracy Brygadzista jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymujemy rozgrzeszenie. Jest wspaniale żyć nie umierać. Polecam pracę w firmie

Artur

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w BPH Protect System. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy pracownicy mają zapewnione jakiś system benefitowy? Do@Gospodarczy napisz jak jest tam gdzie ty pracujesz i jak wygląda sprawa wynagrodzenia za wypracowane nadgodziny? Pozdrawiam.

Artur

@Gospodarczy to faktycznie bardzo ważne, aby móc bezpośrednio porozmawiać ze swoim przełożonym. Czy pracownikom BHP Protect System często zdarza się umawiać na takie spotkania z prezesem firmy? A jak ocenisz samą atmosferę wśród pracowników?

Artur

@gość, dobrze, że dajesz innym znać jak wygląda praca w BHP Protect System ale warto rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jakie dokładnie są plusy i minusy. Wchodzących na forum interesują konkrety na temat umowy, godzin pracy, benefitów, premii, itp. Jeśli możesz coś na ten temat napisać na pewno będzie to przydatne dla innych.

admin

Co sądzisz o firmie BHP Protect System Sp. z o.o.? Masz jakieś aktualne newsy na jej temat? Zapraszamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.