BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Warunki pracy są w porządku. Wypłata zawsze na czas. Miła atmosfera, a z Szefem zawsze można porozmawiać na tematy pracownicze. Nie mam powodów, żeby narzekać. Polecam pracę w tej firmie.

Kamila

Witam. pracowałam w tej firmie i się zwolniłam. nie jest tak wspaniale jak się przedstawia. trzeba doświadczyć aby samemu się przekonać o bhp protect system....... Pozdrawiam

rafi

Ta firma jest taka sama jak inne.... no comments.

Komentarz narusza godność osobistą i dobre imię Pracodawcy. Post zgłaszam do administratora strony.

Iza

jestem za ! :)

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

Ta "wypowiedź" rowniez zostaje zgłoszona do administratorów strony gowork.

ona

Wszystko jak najbardziej ok, dobre warunki pracy . Polecam

Kasia@

Potwierdzam :)

Bardzo nas to cieszy :)

Sanina1980
@ona

Mam pytanie czy jest Socjal dla osób niepełnosprawny

Komentarz zgłaszam do Administratora strony.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Przyjazna atmosfera, wypłata zawsze na czas. Nie narzekam. Jestem traktowana z szacunkiem, a każdą sprawę dotyczącą kwestii pracowniczych mogę spokojnie załatwić w biurze. Mamy bardzo życzliwą Panią Kadrową, która zawsze chętnie pomoże.

Gospodarczy

Nie wiem co ty masz za informacje też pracyje w tej firmie i oczywiście lekko nie ma ale ale to jest praca a nie kindergarten kase dostaje na czas z prezesem firmy można zawsze umówić sie na spotkanie i pogadać nie jak w i nnych firmach że prezes jest gdzies w warszawie a pracujesz w katowicach

Gospodarczy
@Gospodarczy

I pamiętaj że ta firma ma różne obiekty więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, tam gdzie ja pracuje jest ok

BHP Protect System

Kadrowa pobiła :) Pani kadrowa jest bardzo miła i zawsze pomaga ludziom, nigdy nie odmawia pomocy.

tomek k
@BHP Protect System

Zgadzam się, kadrowa jest ok miła i kochana

@Gospodarczy

Miło nam czytać te słowa. Jesteśmy dla Państwa dostępni, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-15.

@tomek k

Dokładnie tak :)

Pracownik123

W firmie BHP Protect System jestem już zatrudniona kilka lat i jestem zadowolona z warunków pracy jakie zostały tam dla mnie stworzone. Podkreślę jeszcze raz stworzone! Jestem osobą niepełnosprawną. Długo byłam bezrobotna. Na szczęście trafiłam do firmy BHP Protect System. Koleżanka mi poleciła, abym się tam udała. Nie tylko od razu dostałam pracę, ale też warunki pracy zostały dostosowane do moich ograniczeń zdrowotnych. Dlatego gdy teraz czytam bzdury na temat firmy, aż włos się jeżą na głowie. Są one nie tylko nieprawdziwe co krzywdzące. Pani Ela to anioł a nie zwykła kadrowa, a Pan Sebastian wspaniały człowiek i wyrozumiały szef, o pozostałym personelu nie wspomnę. Wielkie brawa dla nich. Firmę BHP Protect System tworzą wspaniali zwykli-niezwykli ludzie, którzy chcą pracować i rozwijać się. Dajcie tej firmie szanse spokojnego rozwoju, tak jak oni dają ją innym!

Eliza
@Pracownik123

Nie ma to jak siedzenie i pisanie komentarzy z nudów, kilka komentarzy jest bardzo identycznych. O dziwo jedne i te same osoby po 7 lat pracują? Ściema. Mam bardzo złe wspomnienia z tej firmy. Omijać z daleka. (usunięte przez administratora) żerujący na osobach niepełnosprawnych

@Eliza

Pani Elizo, jako pracodawca stawiamy na długofalową współpracę z naszym personelem. Tak, mamy wieloletnich pracowników, którzy są zadowoleni z warunków pracy w naszej firmie. O dobrych relacjach panujących w naszym przedsiębiorstwie, świadczy wiele pozytywnych komentarzy, wystawionych przez pracujące u nas osoby.

@Pracownik123

Dziękujemy Pani za dodanie pozytywnej opinii na nasz temat. Cieszy nas fakt, że jest Pani zadowolona z warunków pracy. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy wypełniali swoje obowiązki w przyjaznej atmosferze. Jesteśmy firmą zatrudniającą osoby niepełnosprawne, która dofinansowuje zakup lekarstw i dba o dobre warunki pracy. Nasza kadra stale podnosi swoje kompetencje poprzez udział w regularnie odbywających się szkoleniach. A nasza Pani Kadrowa to rzeczywiście przemiła osoba, która zawsze chętnie pomoże w załatwianiu spraw pracowniczych.

Aleksandra

Witam.W firmie pracuje od 7 lat jest to bardzo dobra firma do pracy podchodzi bardzo profesjonalnie i fachowo.Znalazlam sie w kregu ludzi bardzo zyczliwych z kazdym problemem moge udac sie do szefa lub kadrowej Eli to dusza czlowiek niezwykle sympatyczna.Moja brygadzistka jest p.Iza bardzo zorganizowana i usmiechnieta mozna sie dogadac we wszystkich kwestiach.jest to firma godna polecenia dla osob niepelnosprawnych takich jak ja ,ktora przestrzega wszystkich udogodnien i przepisow. Wyplata zawsze na czas z urlopem nigdy nie bylo problemu godziny pracy dostosowane do osoby niepelnosprawnej.Polecam takze innym osobom na pewno ich wniosek zostanie pozytywnie przyjety.Nie czytajcie bzdur na temat tej firmy sama najlepiej wiem ze jest dobrze gdyz pracuje w niej od dawna wspolpracownicy nawzajem sie szanuja i nawiazalam tez przyjaznie a do tego jeszcze sa premie swiateczne .Nigdy nie bylam oklamywana przez szefostwo jak i zawsze wypelniam dobrze swoje obowiazki a najwazniejsze ze dostalam umowe o prace na czas nieokreslony o co ciezko w dzisiejszych czasach gdzies indziej.Polecam wszystkim tym ,ktorzy chca pracowac w milej atmosferze w stabilnych wrunkach na umowe o prace i gdzie przestrzega sie warunkow pracowniczych.

@Aleksandra

Pani Aleksandro, bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii na nasz temat. Cieszymy się, że jest Pani z nami od tak długiego czasu. Zarówno nasza Pani Kadrowa, jak i Pani Brygadzistka to przemiłe i bardzo kompetentne osoby. Wynagrodzenie zawsze przelewamy terminowo. Staramy się, żeby wśród naszych pracowników panowała miła i życzliwa atmosfera. Pozdrawiamy!

Asia

Firma solidna i rzetelna w firmie pracuję od 3 lat kadra pracowników biurowych to miła atmosfera pomocni ludzie szczególnie PANI Ela anioł kobieta,szef miły do rany przyłóż.pozdrawiam Lubię atmosferę w BHP Protect System Sp. z o.o. za: Miła atmosfera

@Asia

Pani Asiu, bardzo dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Jesteśmy rzetelnym i solidnym pracodawcą, a nasi pracownicy to wykwalifikowany personel, stale podnoszący swoje kompetencje. Nasza Pani Kadrowa to na prawdę przemiła osoba.

Joasia

Bardzo dobrze się pracuje. Wypłata zawsze na czas. Uniform, chemia i sprzęt na najwyższym poziomie. Jest dofinansowanie do leków. Kadrowa to prawdziwy anioł, dusza człowiek.

@Joasia

Pani Joasiu, dziękujemy za te słowa.

Eliza

Omijać z daleka. Szef obieca góry złote, jak zmieni Ci się grupa orzeczenia na ich niekorzyść zwalniają Cię, a szef wtedy pan Sebastian jest baaardzo niemiły. W kadrach samo plotkowanie i zajmowanie się życiem innych a nie pracą.

@Eliza

Pani Elizo, proszę pamiętać o ochronie danych osobowych. Nasze "kadry" nie mają czasu na plotkowanie, zawsze mają dużo pracy, którą wykonują bez zarzutu.

Bardzo fajna firma otwarta na ludzi stały kontakt z biurem wypłata na czas zawsze pierwszego

@pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinię. Jak już pisaliśmy, wynagrodzenie zawsze wypłacamy terminowo.

Ana

Pracuje w tej firmie od ponad 3 lat i nie mam na co narzekac. Wyplata zawsze na czas , mila atmosfera, ugodowy szef a pracowac trzeba wszedzie nigdzie za darmo wyplaty nie daja.

@Ana

Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z pracy w naszej firmie. Wynagrodzenie zawsze wypłacane jest terminowo. Dbamy o to, żeby wśród naszych pracowników panowała miła atmosfera.

M.

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Pracuję kilka miesięcy i nigdy nie było opóźnień z wypłatą, zawsze na czas. Fajna atmosfera a Szef bardzo w porządku, normalnie podchodzi do każdego pracownika, da się dogadać uczciwie.

@M.

Bardzo nas cieszy Pana opinia. Wynagrodzenie zawsze wypłacamy w terminie. Wiemy jak ważna jest atmosfera w pracy, dlatego dbamy o pozytywne relacje z i pomiędzy pracownikami.

gość

Wypłata na czas, żadnych problemów nie mam. W każdej firmie są plusy i minusy. W tej firmie zauważyłem dużo plusów.

@gość

Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii.

Robert

Pracowałem w firmię przez długi okres czasu nigdy nie bylo problemu z pracą jak i z kadrą zarządzającą Pracowałem jako pracownik gospodarczy w katowicach bardzo lubiłem tą pracę ale niestety musiałem odejść na emeryturę Firma bardzo mi pomogła gdy tego potrzebowałem dostałem dofinansowanie do budowy łazienki dostosowanej do moich potrzeb tak samo do leków Jeśli chodzi o pracę czasami było ciężko zwłaszcza zimą przy odśnieżaniu ale wiadomo za darmo tego nie robiłem :) Ekipa była zgrana i zawsze jakoś dawaliśmy radę może dziewczyny miały łatwiej bo mieli prace w środku.

@Robert

Panie Robercie, cieszymy się, że ma Pan dobre wspomnienia związane z pracą w naszej firmie. Oczywiście, zwracamy część kosztów związanych z zakupem lekarstw. Dokładamy wszelkich starań, żeby atmosfera w pracy była przyjazna, a nasi pracownicy wypełniali swoje obowiązki sumiennie i z należytą starannością.

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Pracuję od dwóch lat i nigdy nie było opóźnień z wypłatą, zawsze na czas. Fajna atmosfera a Szef bardzo w porządku, normalnie podchodzi do każdego pracownika. Firma bardzo mi pomogła gdy potrzebowałam na dość drogie leki i dostałam dofinansowanie tak samo do leków które potrzebne mi są do codziennej egzystencji.

@Ewa

Bardzo nas to cieszy. Zawsze terminowo wypłacamy wynagrodzenie. Staramy się, żeby panowała u nas miła, rodzinna atmosfera. Oczywiście zwracamy część kosztów za zakup lekarstw.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.