BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Elka

A szef już też się psuje nic szacunku niema do pracownika ,i to jest szacunek dla pracowników. (usunięte przez administratora)

Pati

Ludzie czym wy się zachwycacie?!? nie jedna i nie najwspanialsza firma.... tego bałaganu w karaju jest multum!! ...

Pati

Nie ma czym

Iza18

Nie polecam. Jest tak jak w innych firmach ;(

Sylwia1980

Witam ja może nie mam w tej firmie długiego starzu pracuje od 3 miesięcy atmosfera jest dobra praca jak każda dla tych osób co kce pracować a nie oglądać się za gupotami kazdeow. Jest miła jesli masz problem zaraz masz go rozwiązany brygadzistkta też jest milom osobą

panix
@Sylwia1980

Po pierwsze naucz się pisać po polsku bo robisz błędy ortograficzne a potem możesz się wypowiedzieć jak człowiek. Nie dość że sadzisz błędy to jeszcze piszesz głupoty!

@Sylwia1980

Racja. więcej błędów jak konkretów.

Ola
@Sylwia1980

Naucz się pisać a potem się wypowiadaj kobieto....

Anka12

No dokładnie tak :) Mało faktów a więcej błędów

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

III

Jaka firma tacy pracownicy i o czym tu gadać!!?!

LP
@III

A gwiazdki to każdy może sobie przypiąć a nie takich już znaliśmy :)

Asia

To wszystko pic na wodę fotomontaż.

Gruszki na wierzbie a głupiemu radość. Nic specjalnego. Tak jak wszędzię.

AM.
@pracownik

Dokładnie tak

Janusz K

Witam. Gdzieś 3 tygodnie temu byłem przyjmowany do pracy na obiekt Modelarska Katowice jako pracownik gospodarczy. Umówienie godzina 16.00. Godzina 17.00 nic. Godzina 17.30. nic. Wchodzę do kadr i mówię że jeśli nie będę przyjęty wracam z powrotem. O godzinie 17.50 jakieś dziwne szkolenie na temat sprzątania, o czym ja z doświadczenia wiedziałem 10 lat temu. Godzina 18.30. Koniec a zaledwie trwało to szkolenie 10 minut . O reszczcie co się w kadrach działo od 16 ej nie chcę pisać bo masakra. Na drugi dzień mam telefon od koordynatorki że mam jechać sprzątać na maszynie do Zabrza. Zapytałem się czy dobrze czuje się psychicznie na co stwierdziła że jej ubliżam. Nie miałem jeszcze badań i zdolności do pracy i nie byłem przyjęty. A co dopiero jak bym miał umowę o pracę. Masakra Podziękowałem i dowidzenia Pozdrawiam Janusz Kozakiewicz Jaś Fasola Ps, Panie Prezesie ! Czy będzie Pan miał odwagę nie usuwać tej opinii bo są portale gdzie ją ze skanuję i wstawię. Pracowałem u Pana i wiem i robił Pan takie rzeczy że........ ######

Marian
@Janusz K

Dokładnie tak. Było nas wielu! pozdrawiam

:) :)

Pani X
@Marian

zgadza się

L.
@Janusz K

Tak wiem o co chodzi. Bez komentarza.

@Pani X

tak. coś w tym jest.

praca x

Zgadzam się z poniższymi złymi opiniami. Niestety taka prawda.

(Nie)pracownik

Tak myślałem czy by sprobować się przenieść do BHP P.S. ale zdecydowałem że nie będę wchodził z deszczu pod rynnę bo wszędzie jest ten sam (usunięte przez administratora) A teraz też pracuję z donosicielami i muszę uważać. A wiem co mam a nie wiem co może być . Wolę nie ryzykować. Pozdrawiam

Pani x
@(Nie)pracownik

Słuszna decyzja. Życzę Wszystkiego dobrego.

AM
@(Nie)pracownik

Pracowałem i mówię że nie warto.

ONA

Genialne hehe :D

Zaskoczony

Nie jestem zaskoczony negatywnymi wpisami, ponieważ 2 tygodnie temu byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekałem 1 godzinę 15 minut jak zostanę przyjęty. W końcu zirytowany wszedłem do Kadr i poprosiłem o załatwienie mnie. Jednak zostałem wyproszony z komentażem że mam dalej czekać. Zrezygnowałem i poszedłem do domu. Na drugi dzień u Konkurencji załatwiłem pracę w ciągu 20 minut. :)

Dobrze Pan zrobił. Pozdrawiam

Ewa M.
@Zaskoczony

Szanowny Panie, ciekawe, że czekał Pan tyle czasu, skoro wszystkich Panów, którzy byli u mnie dwa tygodnie temu, przyjęłam o umówionej godzinie. Zapraszam do biura, aby przedstawił się Pan z imienia i nazwiska i powiedzial mi dokładnie to samo prosto w oczy. Często przyjmuje kandydatów przed czasem, jeżeli przyjdą Państwo wcześniej. Nie wiem co ma na celu oczernianie mojej osoby i pisanie komentarzy, które z prawdą mają niewiele wspólnego. Pozdrawiam, Ewa

Zaskoczony
@Ewa M.

Widać ma Pani pamięć dobrą ale bardzo krótką lub nie chce się Pani pamiętać. Byłem umówiony na 16 tą a o 17 ej czekałem pod kadrami. Dwa razy otrzymałem odpowiedź a czekać dalej i proszę nie robić że mnie (usunięte przez administratora) A co do mojego nazwiska jest RODO .Mój pseudonim to Jaś Fasola

@Ewa M.

tam jeszcze jest Pani Kasia która jest wiecznie zagoniona i nie mająca czasu na pomoc interesantom w określonych godzinach na które się umawia, i prosze nie wrzucać wszystkich do jednego wora bo zaskoczony nie napisał że to Pani. A skoro Pani reaguje to jest coś na rzeczy. Pracuje w firmie BHP i jeszcze nie byłam przyjęta w momencie wejścia do kadr i w tym przypadku wierze Zaskoczonemu. A CZAS NA PISANIE I SORAWDZANIE KOMENTARZY TO MACIE. Proponuję zająć się tym co do Was należy a nie tłumaczeniem się z Waszej pracy.. dużo ludzi wie jak u Was to wygląda. (uderzy się w stół a nożyce się odezwą) :)

Iza

Dokładnie tak :)

@Zaskoczony

Nie ma co się denerwować BHP daleko do przyznania się do błędów i zawsze będą tylko cukrować. TYLE potrafią. Pozdrawiam:)

@Ada

Racja.

Eliza
@Zaskoczony

Mam podobne zdanie na temat funkcjonowania tego systemu BHP PROTECT SYSTEM.

joanna
@Zaskoczony

masz racje, miałam podobne sytuacje. Nie polecam tej firmy.

Pani X
@Zaskoczony

Witam. Nie jestem wcale zaskoczona takimi opiniami ponieważ tez pracuję w tej firmie i nie jest tak super jak się przedstawia. Dobierają sobie ludzi jacy im pasują(głównie dobra grupa) . Płacą na czas to fakt lecz jestem zmuszona pracować z donosicielami a z doświadczenia wiem ze tacy mają się tam najlepiej. Proszę zaóważyć że Ci co wychwalają pracują tam długo. A dlaczego?? Ponieważ obstoją tam. Broń żeby się postawić to zaraz nie pasuje. Nie ma co robić pod dyktando w kadrach i w pracy na stanowisku poniewaz mają potem nas za nic.

@joanna

Zgadza sie :)

@Zaskoczony

Ja rozumiem. Z początku też się naczekalem i na próżno. Kadrowe jak zwykle zajęte A gadały o bzdurach. Naobiecywali mi wiele o wyplacie i wspaniałej atmosferze po czym okazało się że obrabiali mnie za plecami donosili i zdjęcia mi robili. Zaluje ze sie tam przyjąłem. Co z tego że pieniądze na czas jak nie można uczciwie pracować

pracownica
@Zaskoczony

ja również nie jestem zaskoczona.

Pani
@Zaskoczony

jak widzisz oczekują że się dowiedzą kto i co a nas jest wielu tyle że wciąż tego nie rozumieją. Robią co chcą w kadrach i martwią się tylko o soje tyłeczki. Macie racje. Dobrze że zaczęto mówić ptawde.

@Zaskoczony

Potwierdzam i zgadzam się. To jest nagminne.

Jaki dress code obowiązuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

lili

mini i mop do kompletu ewentualnie krótke spodenki polecam :) sama to zastosowałam

Mariola

Wymiotło i przywiało. Szkoda słów... DNO. Zamiast zająć sie myciem WC I MYCIEM HOLU TO IM w główce pochwały. :)

Monia

Dajcie spokój ta firma to jak ten Sosnowiec... wyzyskują ludzi i cukrują. obiecują gruszki na wierzbie a potem co?? Rób i sie mecz z donosicielami. Ciesze się ze wreszcie zaczeliście mówić prawdę. Dziękuje

Pracujący
@Monia

To racja. Tu pracuje się podobnie jak w innych firmach. BHP PROTECT SYSTEM nie wiele się różni od innych. żrerują na tych niepełnosprawnych i czasem ledwo chodzących. A to nie na tym polega. Jeżeli jest niepełnosprawny to ma swoje prawa i czas do przerw...

Mariola

Firma taka jak inne. Wszedzie bałagan i na lewo. nie polecam tam pracy. Uznanie mają donosiciele.

Pracownik83

Wróciłam do firmy po 6 latach. I nie żałuję tej decyzji. Szef jest sympatyczny i wyrozumiały. Kadrowa jest bardzo pogodną, miłą i super wyrozumiałą osobą. Pani od rekrutacji jest osobą pogodną, miłą i znającą się na swojej pracy. Moje zdanie na temat firmy jest jedno. Jest to super firma i mam zamiar w niej jak najdłużej pracować. Dopiero w tej firmie czuję że jestem doceniana.

Jerzy
@Pracownik83

tak tak ja już się domyślam kto takie głupoty wypisuje. Nie wiecie jak się obronić.

@Pracownik83

nie ma to jak kadrowa sama sobie przypisuje dobre opinie . Dobrze wiemy że nie umiecie przyjąć na klate tego co trzeba

Ola
@Pracownik83

Samochwala w kącie stała i o bhp opowiadała ...

Ada

(usunięte przez administratora)W ogłoszeniach i na rozmowach jest cacy a w praktyce wychodzi szydło z worka. Robią tak aby zwabić a potem już mają nas gdzieś. Taka prawda.

Rafał

Zatrudniona idź do biura i zaśpiewaj im " STO LAT " lub " JESZCZE JEDEN " Tobie jest dobrze a mnie źle więc piszę . Z pewnością nie stać cię z twoim wykształceniem i umiejętnościami na coś lepszego i słodzisz. Osobiście znalazłem i mam dosyć sprzątania holu głównego i być i czuć się upokorzonym.

@Rafał

co prawda to prawda :) osobiście nie polecam tej firmy.

gargamel

Ta firma trzeba zamknąć

kosmita
@gargamel

Krętacze kombinatory ta firma musi skontrolować urząd skarbowy

@kosmita

Nie mamy nic do ukrycia. Proszę nie rzucać inwektywami, które w żaden sposób nie są zgodne z prawdą.

lili
@Pracodawca

oj macie bhp...

Nie wiem co ma na celu zamieszczanie takich wpisów. Jeżeli Pan/Pani ma jakieś uwagi, można podejść do biura i wygłosić je jako osoba, z imienia i nazwiska. Łatwo jest być anonimowym i podważać na forum publicznym dobre imię Pracodawcy. Jako firma jesteśmy otwarci na dialog, jednak musi być on merytoryczny i opierać się na faktach, a nie hejcie.

Kamila
@BHP Protect System Sp. z o.o.

Pracodawco proszę zacząć mówić prawde a nie głupoty o firmie i jak w niej wspaniale. Prawdę usuwacie a kłamstwa zostawiacie.

Zatrudniona
@Kamila

(usunięte przez administratora) W firmie ceni się dobrych pracowników, a ci którzy nie chcą pracować kombinują. Powinien powstać portal, na którym ocenia się pracowników, ale wtedy to już tak wesolo by nie było. Prawda?

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.