BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

DDD

SAMI NIMI SĄ I DLATEGO NAS TAK TRAKTUJĄ

Marian43

Niestety tak.

...

niektórzy w tej firmie powinni popracować nad słownictwem

Vv
@...

Nie tylko nad słownictwem!!

as

to wszystko do momentu. czekajcie aż ich to dopadnie i skończy się eldorado

@as

dokładnie.

Grażyna

właśnie. niestety

Sara

TAK. A POTEM człowiek nie wyrabia

Mało powiedziane

Rita

Dla mnie wszystko ok. Polecam.

karp

DEKTER DOBRZE NAPISAŁ O PANI RENACIE KOORDYNATOR TAKA PRAWDA JEST ONA MYSLI ŻE WYZSZA OD PRACOWNIKA I CHODZI Z KARTKĄ I KAŻE ROBIĆ RZECZY KTÓRE TERAZ ZIMĄ SIĘ NIE ROBI DZIĘKI NIEJ LUDZIE OD CHODZĄ I TAK JA PISZE DEKTER ZOSTANIECIE SAMI SPADNIE SNIEG BEDZIĘCIE SAMI ODŚNIEŻAĆ ZMIEŃCIE TO BO TRACICIE DOBRYCH PRACOWNIKÓW

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

...

są plusy i minusy ...wszystko ładnie z początku na dłuższą współpracę niezabardzo

Milka

Co racja to jest racja ;)

Cashmir

Według mnie wszystko ok. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Robię swoje, dostaję wynagrodzenie na początku miesiąca, nie ma na co narzekać.

Milka
@Cashmir

Kolejny obrońca ucisnionych

Ruda

Szefie jak tak dalej pójdzie to nikt nie będzie pracował w (usunięte przez administratora) bo to jest zakład chroniony

@Ruda

to nie szefa wina tylko współpracowników oni tworzą firmę (czyli reputację)

@...

tak to szefunio się tym zajmuje i to on takich ludzi pozatrudniał a reszta na to przyzwala

elka

zgadza sie

...

nie zgadzam się ale miast jest dużo tak dużo jak firm z tym logo...

@...

możesz się nie zgadzać bo widać że swojego bronisz. fakt jest taki że to brud smród i ubóstwo

G

Dobrze powiedziane ... Ja już tego..... Nie komentuje

Ewunia 100

Firma jak najbardziej pozytywna. Wypłata na czas, zwrot kosztów za leki, sprzęt rehabilitacyjny. Godziny pracy dostosowane indywidualnie. Nie wiem czego mogą jeszcze chcieć malkontenci lub lenie. Pracuję w firmie od ok 4lat i tak slucham narzekania osób, które między jednym papieroskiem a następnym zala się jak to im źle. To, że przyjdzie się do pracy na 7 to nie sukces. Trzeba też trochę popracować. Jestem pewna że wszystkie negatywne opinie piszą obecni pracownicy firmy. Są to osoby, którym nie chce się pracować, niestety żadna firma nie płaci li tylko za palenie papierosów. Rozgoryczenie wynika z lenistwa. Wiem, bo pracuje z takimi osobami.

Kamila

Zgadza sie :)

...

jest taka jedna, niestety ale nie można mówić za wszystkich poprostu olać tą firme mało to firm ,lepszych Człowieku ??

Karinka222

jest jak jest. nic szczególnego. Nie ma czego polecać.. .

Łuka2
@Karinka222

człowiek haruje i nic z tego nie ma. jeszcze musi się prosić o swoje i to co się NALEŻY w kodeksie pracy.

ona01

Firma taka jak wszędzie. Na pewno nie jest uczciwa. Niestety ja już się przejechałam.. ;( A jak czytam te wspaniale opinie to chce mi sie śmiać i jednocześnie płakać. (usunięte przez administratora)

Misiu

co racja to racja

Lola

tak jest

Tajnaxxx

Zgadzam się z Tobą

Aśka49

Mówili mówią i będą mówić! i to się liczy.

Ruda

To prawda

bejbe22

a wiesz że ty masz racje.

Elka

Najlepsza jest P. Iza z popołudnia brygadzistka ma podejście do pracowników

@

Donosiciel ma się najlepiej. Potem trzeba uważać na to co się robi. Tacy ludzie niestety.

zgadzam się z tobą Iza

Ala

Dokładnie!

krista

zasuwajcie u nowobogackich szefow w korporacjach to zobaczycie co to znaczy PRACA !!!! Szef Protectu to NORMALNY WYROZUMIALY GOSC a Praca W Firmie calkiem fajna niektOrym sie niestety we lbach poprzewracalo i zamiast normalnie rozmawiac lepiej wypisywac pierdoly

Asia3
@krista

BOLI WAS PRAWDA. UDERZY SIĘ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ

zara

hehe :)

sonia

bywaja ludzie ktorym poprostu nie chce sie pracowac i zawsze beda niezadowoleni .Osobiscie uwazam ze to bardzo rzetelna i uczciwa firma .Z kazdym problemem mozna przyjsc do Szefa i nie zdazylo sie zeby nie pomogł wiec nie wiem skad i niektorych tyle jadu .Polecam ta firme .

,,,,,,

dobrze powiedziane

Pati

Nareszcie ktoś mądrze napisał!

Dokładnie tak jest.

Praca

Dokładnie. Klika to klika.

USMIECH

Ci co mają honor to już odeszli...

Tajna

Nie ma nic gorszego jak okradanie z ludzkiej godności.

sandruś45

Ty masz zupełną rację.

Misia

Jak to się po ludzku mówi '' śmiech na sali '' :)

MISIA

Nic specjalnego...

Edytka.

No dokładnie! Tam wszyscy uciekają. Ciekawe czy w domu mają tak czysto?! Pseudo biznesmeni.

ania2

zgadza sie!

Zuza
@Edytka.

Masz racje

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.