Opinie o Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz w Łagiewniki

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz w Łagiewniki

Uważajcie na nowego szefa utrzymania ruchu który lada dzień do Was przyjdzie. Typowy karierowicz. Nic dla swojego zespołu tylko wszystko pod siebie. Najważniejsze żeby tabelka wychodziła i szef go chwalił.

Dzień dobry, jak w tym roku u was z kontrolą jakości sprawy się mają? W zeszłym roku jedna Pani jak widać aplikowała na dzień właśnie dział, chce poznać opinie i stwierdzenie czy warto. mam spore doświadczenie

Galgan Nowy wpis

Quality jest przestrzelone, maszyny na wyrost, bez wiedzy ze spawalnictwa, obróbki skrawaniem czy też malowania nie ma co tam się pchać. Przy okazji polecam "klimacik" :) Napewno tam nabierzesz "doświadczenia"

Mari Nowy wpis
@Galgan

Ja jak widziałam dawniejsza ofertę to nie wypatrzyłam w niej w prawda informacji dotyczących szkoleń. Ale jeśli zauważalne są pewne braki to nie wystarczy ich wdrożyć? Do kogo osoby z działu jakości mogą się z tym zwrócić?

Jakie są warunki zatrudnienia w Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz?

Prowadzicie tu tabelki? Na każdym dziale zbierane są jakieś wyniki? zastanawiają mnie zatem normy na tym wspomnianym utrzymaniu ruchu. Stale rosną czy jednak macie je na w miarę stabilnym poziomie? jak przy tym teraz wynagrodzenie wygląda?

Aplikowałeś do Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik do przyjmowania i rozładunku towarów w drogerii
Łagiewniki
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Magazynowy od zaraz
Łagiewniki
Asistnet Work Group

Cześć, a tu w ogóle spawacze są jeszcze przyjmowani? zauważyłem ze ostatnio zaczęły się tu pojawiać komentarze po dojść dużej przerwie, że dwa lata temu ktoś pytał o te robotę lecz bez odniesienia. ja na necie oferty na spawanie tez nie widziałem a mam doświadczenie i ciekaw jestem co tu w ogóle oferują. gdzieś w ogóle ja znajdę? Chyba ze nie szukają?

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz? Czy można liczyć na pełen etat?

Umowa o pracę sama z siebie nie zabezpiecza pracodawcy przed tym, że pracownicy będą wyrażać opinię o nim. Chyba że chcesz napisać, że w umowie jest zawarta jakaś klauzula zabraniająca ujawniania czegoś? Jeśli tak, to czego i czy mogłeś odmówić jej podpisania?

Ja w sprawie stanowiska Asystent Dyrektora Produkcji. Bardzo sucho określają w ogłoszeniu, że chcą człowieka z wykształceniem technicznym. Jakim dokładnie? Dalej: mile widziane jest np. doświadczenie w programowaniu stanowisk zrobotyzowanych. W jakim celu? Asystent musi rozumieć te procesy, czy umieć je wykonywać, bo np. będzie zastępował w pracy programistę CNC? Jest tam więcej niejasności, ale zależy mi na tych najbardziej.

Oko

Nie powiedzą tego czego nie chcesz usłyszeć. Rotacja jest duża

Anastasia

cześć wszystkim, widziałam ogłoszenie na kontrolera jakości, i mam kilka pytań zanim złoże aplikacje: Jakie są warunki pracy, jaka jest atmosfera w pracy, czy jest wyścig „gryzoni”, czy jest ciężko (bo zakres obowiązków to widzę rozpisany jak na 3 osoby i jeszcze obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych czy badań nieniszczących VT2, PT2, MT2 lub UT2- czy szkolą w tym zakresie) Ilu zmianowa praca, czy można liczyć awans i po jakim czasie, jak wygląda wynagrodzenie, jakieś dodatkowe bonifikaty

Te max 3 miesiące dotyczy dosłownie każdego stanowiska czy to jednak zależy? Jeśli tak to z czym może być związane? I tak jak już ktoś się interesował, mnie również kasa zastanawia. W te trzy miesiące ile na rękę zarobisz? I kto dziękuje za współpracę, Pracodawca?

Aleksandra

Jeżeli na produkcji jest rotacja, tym bardziej potrzebny jest specjalista ds. kadr i plac. Zastanawiam się nad aplikowaniem, jest troszkę czasu, więc zapytam - co wchodzi w skład pakietu socjalnego? Jakie jest to satysfakcjonujące wynagrodzenie? Lekcje angielskiego są w godzinach pracy?

Megi
@Aleksandra

Ja również się zastanawiam nad wynagrodzeniem............dobry specjalista hr kosztuje od 9000 do 12000 brutto ciekawe czy będą w stanie tyle zaoferować

Bianka
@Megi

Skąd bierzesz te proponowaną kwotę? I przede wszystkim gdzie widzieliście te wspomniane oferty? mnie ja dzień dzisiejszy nic nie rzuciło się w oczy a jednak Pani niedawno o nich pisała. Swoją drogą ten spec jest już wybrany? Jak wyszła rozmowa i ile to trwało?

pytanie

czy pracę można dostać tylko po znajomości czy kompetentne osoby też mają szanse??

K
@pytanie

Obecnie przyjmą każdego, bo większość się zwalnia

Przemysław
@K

Skąd ta decyzja osób, które do tej pory tam pracowały, aby zwolnić się z pracy w firmie Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz? Jest to dla mnie niepokojąca informacja, więc może mi to wyjaśnisz? Myślę, że każdy zaniepokoił się tym, że pracownicy zaczęli odchodzić.

@Przemysław

W tej firmie planowanie produkcji to jakiś żart, gorszej firmy w tym zakresie nie widziałem. (usunięte przez administratora) Zarządzanie produkcją leży na każdym etapie nikt nic nie wie.

Spawacz mag

Ja z zapytaniem odnośnie spawania. Na jakie zarobki może liczyć w tej pracy spawacz i czego właściwie się oczekuje od takowego kandydata?

Adrian

To zmiany są tylko dwunastogodzinne?

Ktos
@Adrian

9-10 h dla tych co sie godzą gdy jest zapotrzebowanie.Nie jest to najgorszy zaklad.Za nadgodziny oddaja dni wolne(nie placa)2500 na poczatek dostaniesz na reke.

Tomi

Nie polecam tego zakładu... Pani z bhp tyle mówi o tym żeby oszczędzać zdrowie i nie pracować ponad siły np w soboty, ale od poniedziałku do piątku można pracować po 10-12 godzin ?!!!! . Również z prezesem nie można porozmawiać osobiście ponieważ nigdy nie ma czasu.

Anon

Czy trzeba posiadać duże doświadczenie żeby się dostać?

Tymon

@Nibylandia Generalnie idziemy do pracy żeby pracować a nie niby pracować. Firma jest dobrym pracodawcą więc warto!

Jan
@Tymon

Co tam niby jest dobre soboty za dzień wolny 9 10 godziny czas pracy urlop kiedy pracodawca chce nie pracownik

Huj

Ktoś wie jakie zarobki

@Huj

To zależy na jakie stanowisko. ale szału nie ma. Jak chcesz sie czegoś nauczyć i przetrwać jesień i zime to na bank cie nie zwolnią bo ciągle potrzebują ludzi.

Grzegorz
@Paweł

Wiesz może, dlaczego jest ciągłe zapotrzebowanie na nowych pracowników do pracy w firmie Zakład Mechaniczno-Handlowy"ZAMEH"? Jesteś w stanie precyzyjniej przedstawić poziom wynagrodzeń, który oferuje ten pracodawca? Będę wdzięczny za szczegółową odpowiedź.

Nibylandia
@Grzegorz

Pracować pracować i nie narzekać. To najważniejsze!

owszem bo jak zachorujesz i przyniesiesz L4 to cała premia 1000zl. przepada więc chodzisz chory do pracy

admin

To od ciebie może zależeć, czy polski rynek pracy będzie transparentny i szczery. Dodaj już teraz opinię o tym jakim pracodawcą jest Zakład Mechaniczno-Handlowy"ZAMEH" . Twój komentarz zmienia rynek pracy i ludzkie kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz - Łagiewniki

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Zakład Mechaniczno-Handlowy Zameh . Franciszek Januszkiewicz