Opinie o Ośrodek Wczasowy "Mierzeja" w Dąbkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ośrodek Wczasowy "Mierzeja". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ośrodek Wczasowy "Mierzeja" o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Wczasowy "Mierzeja" w Dąbkowice

Samek Nowy wpis

Witam postanowiłem napisać opinie o Osrodku ale z tego co mi wiadomo juz nieistnieje . Dobrze sie stało ponieważ za ludzką krzywde i stosunek do pracowników właściciel powinien teraz niespać po nocach i wszystko co najgorsze trafić właśnie w niego . Pozdrawiam

Domi Nowy wpis

Samo miejsce piękne, cisza i spokój (no i mnóstwo komarów) :) Jeżeli ktoś się wybiera do pracy - nie polecam. Praca na barze - dumna nazwa: to sprzedawanie dzieciakom lizaków i robienie gofrów. Pracowałam w kilku miejscach naprawdę w przeróżnych miejscach i tych polskich i zagranicznych. Dużo widziałam, ale to mnie przerosło. Pokoje przeznaczone dla pracowników tragedia. (usunięte przez administratora) brud, smród, kapie na głowę. Śmierdzi tak, że wszystkie ciuchy nawet szczelnie zamknięte w walizce śmierdzą niemiłosiernie. Dodatkowo na terenie mieszka "Mamusia" - teściowa szefowej - wścibska i traktująca pracowników jak ludzi z Afryki, które przyjechały zarobić na chleb. W pomieszczeniu gdzie spałam potrafiła przynieść mi wiaderko po farbie oferując prosto w twarz z głupim uśmiechem - jako pojemnik na "sikanie w nocy". Co rano patrzy w talerz czy aby nie jesz za dużo. Frytki, które się nie sprzedały wyrzucała do kosza zamiast zanieść pracownikom. Rozliczała z każdej kawy wypitej na barze. Takie oko Big Brothera. Jak widziała napiwek zostawiony przez klienta, to obnosiła się jakby to była jej zasługa.. Syn właścicieli.. ze swoimi znajomkami ciągle zmuszał nas do kłamania szefostwa(rodziców) i wydawania towaru za darmo "bo On jest synem właściciela", przychodzili przed zamknięciem i wyśmiewali się, że robią to celowo bo nam już o tej godzinie nie płacono, a że jesteśmy wakacyjnymi pracownikami to będziemy warować za free. Ma koleżankę Agatę - okropna dziewczyna, wyśmiewająca się z wszystkich, traktująca się jak queen. Traktuje pracowników jakby sama była Panią tego lokalu - przy rodzicach lub właścicielach miła i kochana - na osobności pełen (usunięte przez administratora) robiła co chciała, wyłączała -włączała muzykę, szykanowała dj, komentowała na głos gości, komentowała nasza pracę, dogadywała, wyśmiewała się albo z kolei traktowała dane osoby jak powietrze. Z całego towarzystwa najprzyjemniejsza jest właścicielka, która ma mega dobre serce i nie rozumiem co taka kobieta anioł robi w tak pomylonym miejscu.

Marzena Nowy wpis
@Domi

Czy skoro masz dobrą opinię o właścicielce to nie mogłaś spróbować przekazać jej tych wszystkich negatywnych uwag na temat zakwaterowania i podejścia do pracownika. Nie wiem dlaczego te wszystkie wady pracy zaistniały, jeśli osoba za to odpowiedzialna była w porządku. Możesz coś o tym napisać?

nbv Nowy wpis

atmosfera w pracy jest jednak abrdzo waznym elementem

Danka

Odradzam pobyt, cena i standard nieadekwatny do zapropowanych warunków

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Wczasowy "Mierzeja" - Dąbkowice

• Jak się pracuje w Ośrodek Wczasowy "Mierzeja"?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek Wczasowy "Mierzeja" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek Wczasowy "Mierzeja"?

Ośrodek Wczasowy "Mierzeja"