Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta

Lubachów

Opinie o Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta

beznadzieja 2012-05-02 16:16:05
witam, apsolutnie nie polecam tego pracodawcę!!!!!! umawia sie z toba na konkretna stawke po czym okazuje sie ze płaci ci owiele mniej do tego charujesz conajmniej po 20 godzin dziennie i najlepiej zebys nocował w hotelu bo wtedy jestes uchwytny 24h na dobę, maja za nic pracownika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piter 2015-03-07 07:46:24
Zdecydowanie polecam , ale trzeba się nastawić , że jest to pracodawca wymagający, który patrzy na ręce i nie toleruje nieróbstwa. Dzisiaj sam mam działalność i nie wyobrażam sobie żebym był innym szefem. Nie napisałbym gdyby nie opinia poprzednika , mocno niesprawiedliwa. A co do pensji i pracy: praca jak przychodzą zamówienia faktycznie ciężka bo szefostwo dba o jakość dań, produkcja wówczas idzie pełną parą , patrzą na ręce - ale to chyba dobrze. Co do wynagrodzenia : jak brakuje środków to przesuną termin rozliczenia, ale z tego, co wiem rozliczają się do końca .
Beznadzieja 2016-07-26 11:42:45
Wyzysk w biały dzień, nie szanują pracownikow , co innego mówią na wstępie pracy co innego jak sie zacznie pracować! O zusie nie ma co marzyć ,
oszukany 2016-11-05 22:01:57
Unikajcie tego miejsca jak ognia! Na początku wszystko wydaje się być piękne.... obiecują umowę o pracę, zgadzaja sie na proponowaną stawkę godzinowa. Do czasu.....
O umowie zero odzewu po jakimś czasie, poza tym pelnisz role sprzataczki, zmywaka, recepcjonisty i kelnera w jednym. Chora atmosfera!!! Szef wyzywa pracowników, wylicza czas na wykonanie zadania! Codzienna praca minimum po 12h.
Zostaw swoją opinię o Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta - Lubachów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złoty Las Hotel Skobierska-Brzeżańska Marta