logo TerMedia

Poznań

Opinie o TerMedia

nowa 2014-04-15 13:25:41
2600 netto
ale odradzam ta firme i atmosfere, no chyba ze ktos lubi siedziec po godzinach za darmo, w stresujacej atmosferze
dtpowiec 2014-10-22 14:49:12
odradzam, mało płacą dlatego ciągle są ogłoszenia, no i częste nadgodziny niepłatne
xx 2014-12-18 15:39:42
Amatorstwo, dziadostwo, totalny brak organizacji, nie płacą pracownikom. Trzymać się z daleka od nich.
Kandydatka 2015-06-01 15:22:34
Cześć, byłam u nich na rozmowie rekrutacyjnej, stanowisko administracyjne. Rekruterzy - o ile można ich tak nazwać - wywarli na mnie bardzo negatywne wrażenie, a prezes firmy zachowywał się wobec mnie bardzo arogancko i niegrzecznie. Kolokwialnie śmiało można ich nazwać bucami. Co do atmosfery to wyczułam że rację ma tylko i wyłącznie prezes a ty głąbie pracowniku zapierdzielaj i nie wymądrzaj się. Jakiś koszmar. Jak wychodziłam miałam ciarki na plecach. I jeszcze jedno: nie wolno zadawać kandydatom do pracy pytań o ich sytuację rodzinną, czy jest ,,uregulowana,, czy nie. Prawo tego zabrania, na rozmowie pytamy o kompetencje i doświadczenie a nie to czy ma się męża, żonę i ile dzieci. Domniemanie że osoba która ma dzieci może chodzić na zwolnienia lekarskie jest dyskryminacją. Równie dobrze można poprosić kandydata o ksero historii chorób z okresu 5 lat żeby zweryfikować czy osoba jest chorowita czy nie. Poza tym kandydatowi na konkretne stanowisko nie odpowiada się że powodem dla którego poszukujemy nowej osoby do działu jest to że odchodzi i nas nie interesuje co się z nią/nim będzie działo. To sygnał że był konflikt o tyle. Pozdrawiam.
Kandydatka 2015-07-01 00:26:44
Około 2 miesiące temu. Nie była to rekrutacja przeprowadzona profesjonalnie. Niemiła napięta atmosfera, pan prezes powiedział że jeżeli będę chciała się dowiedzieć czy przeszłam dalej to mam sama do nich zadzwonić i się tego dowiedzieć. W ogóle na recepcji panowie wypłoszeni, spięci i mega zestresowani. Od razu daje się wyczuć nerwową atmosferę.
majka 2015-08-21 13:53:09
Niech tak robią dalej a ludzie zaczną im powoli uciekać.
ość 2016-06-15 15:33:18
Termedia nie płaci swoim podwykonawcom!!! Odradzam
nikt 2016-08-17 16:31:44
firma jest ok!, płace całkiem nie złe ale nie pokryje utraconego zdrowia psychicznego, jeżdżą po pracowniku jak po kocie (choć zwierzęta w tym zakładzie maja większe poważanie niż człowiek), wszelkie prawo a zwłaszcza kodeks pracy jest łamany, mobbing na porządku dziennym, wyzysk, pracownik-biały murzyn a właściciel niereformowalny, Praca tylko dla kulo i ognioodpornych. Generalnie nie polecam!!!!
ważka 2016-08-17 16:51:41
piotr a szukają grafików teraz? ja widzę ogłoszenia na product managera
człowiek 2016-12-01 08:27:13
Mobbing na każdym kroku
Zostaw swoją opinię o TerMedia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TerMedia