DARTRANS

Opinie o DARTRANS

Bobas

Orientujecie się jakie warunki teraz można zastać w firmie? Warto poważnie myśleć w kwestii zatrudnienia?

kiresz

Ja tam pracuje dwa miechy i jest git zrobilem w niesiacu (usunięte przez administratora)tys takze nie sapcie jak nie wiecie o tej firmie nic

wolek30011984

ja tam pracuje i jest ok. (usunięte przez administratora)

darek

Ja również tak jak Łukasz jestem zainteresowany tym że dowiedzieć się jakie są zarobki w tej firmie?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DARTRANS? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Dartrans to fantastyczna firma. Oferuje wspaniałe warunki rozwoju, Długiletnią umowę. Miesiecznie (usunięte przez administratora)na reke miesięcznie. Hotele - wyzywienie. Szef jest bardzo sympatyczny i zrównoważony, kulturalny, emocjonalnie- ostoja spokoju. (usunięte przez administratora).

Maverick

Hmm Fakt jest taki kochasz jezdzic i jestes komunikatywny masz robote jak w banku! Darek ciety, ale jaki szef taki nie jest? biuro jest zajebiste do pogadania rzetelni w swojej pracy jest czas na wszystko jesli jestes w trasie nie gonisz na smierc najwazniejsze to robic swoje i pilnowac normy wtedy... jestes nr. 1 i wszyscy nie maja jakichkolwiek pretensji. Ja polecam ta firme jesli chcesz zarobic i wykonywac niemonotonna prace. i najwazniejsze szanuj auto!

były

ciężko,pieniadze na czas (usunięte przez administratora).km nie zrobimy zbyt wiele ze wzgledu iz na tyle busow ile posiadaja spedycja nie daje rady,wyplata srednioe (usunięte przez administratora)duzo nerwow i traktuja nie zbyt dobrze

kierowca-P

POWIEM TYLKO TYLE ZE NIE JEST LEKKO ALE TAKA PRACA !!! PRACOWALEM U DARKA WIEM ZE CO DO KASY JEST NA CZAS MA OSTRY JEZYK ALE MAJAC TYLU KIEROWCOW NIE DA SIE INACZEJ !!! NIECH KTOS NAPISZE ILE AUT MU SKASOWALI TAK ZWANI KIEROWCY!!ALBO NA CZAS TOWARU NIE DOWIZLI BO MIELI TO GDZIES PANOWIE NIE CZYTAJCIE BZDUR ZLYCH OPINI JESLI LUBISZ KIEROWAC TO POLECAM CI TA FIRME

Zostaw merytoryczną opinię o DARTRANS - Biskupice

• Jak się pracuje w DARTRANS?

Zobacz opinie na temat firmy DARTRANS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DARTRANS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DARTRANS