Opinie o AS TAXI w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AS TAXI. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w AS TAXI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AS TAXI w Gdańsk

2 godziny bez kursu. Michał za co te bazowe 720 zł

@Anonim

Poprawa czasu już 3.5 godzimy bez kursu. Gdzie te kursy . A płacić trzeba teraz 720 zl

@Anonim

Ostatnia odpowiedz prezesa na pytanie gdzie są kursy to - musisz jeździć w innych godzinach - haha

A w dzień brakuje taksówek 10 h I 800 ...zarobisz

@Kierowca

Wyjechałem zobaczyć w dzień jak się kręci 4 godziny i utarg 120 zł. Nocki też tragedia 8 godziń i utarg 60 zł. A szef podnosi składke na 720 zł.

@Kierowcaasior

Koszty rosną i tak z tego wiem to składka powinna być wyższa Ok 1000 zł przecież to jest jedną dobra dniowka a wy narzekacie

Mag

Panowie ale ogień i to podobno tylko u nas

@Mag

Ale bzdura wigilia wszędzie ruch A w innych korpo lepiej idzie zarobić bo stawki większe.

No o 20 gr normalnie szał a w asie I tak najlepszy ruch

Były kierowca as
@Kierowca

20 groszy plus czasówka to 30 grosze więcej. Mam hybrydy co pale 20 groszy na kilometr. To mam paliwo za darmo. A korsów jest dużo i dużo lepsze od tych co miałem w Asie.

@Były kierowca as

Niemożliwe że masz hybrydę no i więcej kursów niż w asie jesteś niesamowity

@Mag

Gdzie ten ogień 8 godziń i utarg 80 zł 3 kursy. .

@Kierowcaasior

Może ty jeździsz w innej firmie bo ja 5 h ...i450 zarobione już

Od 4 do 14 830 zł można..można

Asiory

Dzwońcie do kierowców którzy przeszli do neptuna. W końcu zarabiają pieniądze. Z chęcią pokażą wam raporty. Właśnie rozstałem się z Asem.

@Asiory

Hhhhaaaaa jesteś niesamowity

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AS TAXI na stanowisko Kierowca Kat B As Taxi? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Kierowca AS

Jechałem teraz 9 kilometrów po klienta . Kurs do przychodni 2 kilometry. Co drugi kurs tak wygląda.

Tak jest w Asie

Od 9.00 do teraz 16.00 zrobione 3 kurs . Jeden za 12 zł drugi za 17 zł a ostatni 15 zł Gdzie są kursy te dłusze ?

@Tak jest w Asie

W Neptunie hhhaaaa

Kierowca

2 godziny jeden kurs za 18 zł tak to wygląda w Asie. A składka miesięczna za zlecenia 720 zl

@Kierowca

To po co tu jeździsz idz do Neptuna postoisz 5 h I zrobisz kurs za 25 zł I wtedy będziesz zadowolony

Kierowca as

Korki, dojazdy po 7-8 kilometrów. I liście po 12 zł. Zero szacunku byle by klienta obsłużyć. A was masz jechać jak nie to cie zawieszę. Pajacu place Ci składkę i to twój obowiązek żeby mi zapewnić kursy. A nie brać kasę i się cieszyć. Was pajac nie patrzy na moje kilometry ani na moje dochody on patrzy żeby jemu się zgadzało.

@Kierowca as

Zlecenia i kursy są tylko trzeba chcieć jeździć bo ruch w asie jest najlepszy a jak nie pasuję to dowidzenia bo chętnych nie brakuje do jeżdżenia

Kierowca

As to dalej najlepsza firma ...nigdzie się nie robi takich obrotów jak w asie...najlepsi klienci...I przedewszystkim baza

@Kierowca

Potwierdzam asik najlepsza firma ....

@Kierowca as

Teraz as jedna z gorszych. Ja odchodzę

Nocka 8 godziń utarg 60 zł

Kursów mało A składka 720 zl

Drabik

Ja czytam te bzdury na stronie city każdy kierowca w 12 h zarobek 1500 zł przecież to jest nie możliwe fizycznie chłopaki mają wyobraźnię albo szef im każe pusac te bzdury

Daro
@Drabik

Całe trójmiasto się śmieje z tych wpisów city nie wiem jaki cel mają wypisywać takie bzdury mam kolegów którzy tam jeżdżą i wiem ile zarabiają

@Daro

Jakbyście mieli wyższe stawkę jakie ma City i więcej kursów to byście tyle zarabiali. I też się chwalili.

@Daro

Całe Trojmiast się z Asa śmieje od zawsze. To wy wyojechaliście z stawkami 1.80 zł a my mieliśmy 2.70 zł.

@Były kierowca

I zapomniałeś napisać o rabacie 20÷ procent czyli 2.14 wiem bo jeździłem w tych czasach

Kierowca as

Wystarczy poczytać opinie Neptuna faktycznie kierowcy sobie chwalą kurs co 5 h a ci co odeszli co mają pisać..powrotu nie mają.. zobaczycie w styczniu jak wyglada praca w Neptunie

@Kierowca as

Od Neptuna to z daleka pod kazdym względem.

Daro
@Były kierowca

Zróbcie sobie stawkę 5 zł a 1 taryfie i tak stoicie to chociaż na cennik popatrzycie sobie

Były kierowca

720 zł abonamenty to prawie tyle co my . Tylko wy macie 2.80 zł .

@Były kierowca

No super tylko my jeździmy a wy zlecenie co 5 h I niepisz głupot jak macie dobrze bo 4 lata tam zmarnowałem

Kierowca

Składka 720 zł właśnie Orzech postanowił zlikwidować firmę As Taxi.

@Kierowca

Ploteczki lubicie i wypisywanie bzdur widać nawet w sylwestra neptun stoi na postojach jako jedyni hhhhhhaaaaaaa a wszędzie ogień a w styczniu jeden kurs na 6 ..h ..hhhhaaaaa

@Kierowca

W asie może składka być 1000 zł I tak będą kierowcy bo wiedzą że nigdzie tyle nie zarobią co w asiku a pisanie że wszyscy się zwalniają jest już nudne

Kierowca

Składka 720 to troszkę za dużo.

@Kierowca

Wcale nie jest duża przynajmniej masz najwięcej zleceń

@Kierowca

Bo as to najlepsza firma I najlepszy zarobek

Kierowca

As to dalej najlepsza firma najlepszy zarobek ..najkrutsze dojazdy i przedewszystkim najlepsi klienci ..aby tak dalej Michał

@Kierowca

Od razu widać kiedy Wąs sam pisze komentarze. Orzech najlepiej zacznij od kupna słownika ortograficznego.

Byłem kierowcą asa

Kilometrówka najniższa czasówka najniższa podjazd najniższy zlecenia same krutki odcinki jezdziłem w tej firmie jest to najgorsza firma dla kierowców.

Kierowca

To uciekaj tylko smród zabierzesz z sobą. A do twojej wiadomości firma as nie ma żadnych zaległości i ma się bardzo dobrze ..pozdrowienia bufonie

Robert

Podobno funkcyjny 54 Marek przeszedł do neptuna. Czy to prawda ?

Was
@Robert

Może w końcu was pojmie i pomyśli dlaczego kierowcy zmieniają korporacje. Bo tu się pracować nie da!!! Dojazdy dojazdy i typowanie żeby za 12 złotych pojechać. Tam masz podgląd nie ma walków widzisz co i jak. A was podgląd wyłączył żeby pupilki jeździły. A na bazie słyszysz tak typuje zadzwon do orzecha. Ja od 3 miesięcy w neptunie można tylko chwalić.

Chyba stanie po 5 h hhhhhaaaa

Kierowca neptun
@Was

Kolego co ty chcesz chwalić ją jeżdżę 11 rok I wiem jak wygladavpraca w Neptunie beż dodatkowej pracy nie da się praktycznie zarobić na opłaty tak jak twoi koledzy piszą zlecenie co 3..4 h I to jest ten powód do chwalenia

@Robert

Prawda. Skończyło się eldorado to nawet najdłużej pracujący kierowcy odchodzą

Halo taxi

Prawda

Pou

Skończyło się ale prawdą jest ze prawdziwą taxi wykończyły ubery bolty itp.. I niema co się oszukiwać ja mam naprawdę dużo znajomych ..rodzine i nik już nie korzysta z taxi tylko z ich usług

Zostaw merytoryczną opinię o AS TAXI - Gdańsk

• Jak się pracuje w AS TAXI?

Zobacz opinie na temat firmy AS TAXI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 479.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AS TAXI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 469, z czego 121 to opinie pozytywne, 164 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AS TAXI
1.8/5 Na podstawie 265 ocen.
  • ul. Tęczowa 10 lok. 13
    56-120 Gdańsk