Opinie o English Provender Company Ltd w Thatcham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie English Provender Company Ltd. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie English Provender Company Ltd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o English Provender Company Ltd w Thatcham

Jak długo czekaliście na odzew z English Provender Company Ltd? Oddzwaniają zawsze?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z English Provender Company Ltd? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Karolina Nowy wpis

Raczej sami rezygnują zwolnienia są bardzo rzadko trzeba konkretnego powodu aby kogoś zwolnili Ludzie odchodzą sami za brak szacunku do pracownika

Kacper Nowy wpis

To mała czy duża firma ?

true

if you work in this factory you will have a lot of problems. people are terrible. who like that job? no one. epc women must lift 25kg.you have no idea what kind of people working in that place.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie English Provender Company Ltd. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Benek

Przestaliście zupełnie korzystać z forum. Jest dobrze? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Karol

Benek co za glupote piszesz !!! normalny dobry pracodawca zgluples !!

Jack

Robota jak kazda inna. Kasa moze nie rewelacyja ale stala i pewna robota. A ci co uwazaja ze jest ciezko itp to banda pedalkow w rurkach ktorzy zjechali z polski bo mysleli ze kasa na ulicy lezy i potrafia tylko narzekac i trzymac sie sukienki mamusi.

Agata
@Jack

Ile dokładnie można zarobić pracując w firmie English Provender Company Ltd? W swojej wypowiedzi napisałeś, że jest to stała i pewna praca, dlatego chciałabym sprecyzować, czy pracując w tym miejscu, mało kiedy zdarza się, że pracodawca sam zwalnia pracowników? Jeżeli tak to, analogicznie, czy często firma poszukuje nowych osób do pracy? Odpowiedz, proszę.

Wacek

Czy firma rekrutuje również w kraju czy to trzeba załatwiać inaczej? Jakie roboty się dostaje?

Czarek

Firma potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie?

On

Praca w Epc masakra na kuchni tragedia byłem na nockach supervisor straszna kiełbasa i ta jego panna brzydka masakra coś im się w głowach poje... myślą ze są kimś ważnym nie polecam

Janusz

Chciałbym zaczepi sie do pracy w firmie. Zastanawiam się dlaczego nie piszecie?

Lol

Powód ciszy jest jeden większość Ludzi którzy potrafią sie odezwać już dawno z tamtąd uciekli zostali tylko ci którzy dobrze wylizali tam gdzie trzeba i maja wygrzany stołeczek lub niedojdy co będą wykorzystywani i nie pisną słowa bo nigdzie indziej sobie nie poradzą i boja sie ze zostaną zwolnieni ( lub dostaną dyscyplinarkę i nie dostaną bonusa świątecznego Haha ) a jest jeszcze trzecia grupa ludzi ci co nierozumieją w języku ani polskim ani angielskim to wszystko tłumaczy ciszę odnośnie EPC ., make mayo make money haha

Janek

Jaki jest powód takiej ciszy?

Agata

@Karolwidzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie English Provender Company Ltd. Jeśli chodzi o przerwę to przecież prawo do przerwy musi być. Ile trwa przerwa w firmie? Każdy powinien mieć prawo do skorzystania z toalety. Czy rozmawiałeś z pracodawcą o tych problemach? Jak zareagował? Czy próbował coś zmienić?

Karol

Jak ktos lubi smierdziec cebulą karmelizowana dzien w dzień to spoko, pracowałem w 2016. Sam zapach tego cebulowego chutney przyprawial mnie o wymioty po za tym noszenie 25 kg skrzynek z cukrem itp. 50£ premii tygodniowo za dobrą pracę. .. Tylko ciekawe dla kogo. Ja i kokega wykonczeni przy piątku totalnie za ciężka i dobra pracę.. Ci co wyżej tylko cie poganiaja jak kota traktują. do toalety iść ledwo można było bo 5 minut spóźnienia to już jazda. Dwaj panowie z dzialu Innovate prezesiki wielkie osiągnęli dużo ok! Szacun, ale nie powód by traktować innych jak smiecie. Tylko szybko szybko, szybko, zrób to, zrób tamto a sami siedzieli na d...e cały dzień. Prep i Create - brud totalny, kalosze klejące, brudne w środku, włosy jakies... Fartuchy ok godziny 13:00 trafiły sie już używane beudne w dzemie czy cebuli, nie było wyjścia trzeba było założyć. Kantyna - przez okres próbny zostawiasz tam swój plecak gdzie przewija się setka osób, kolegę okradli nie raz z zawartości, w szatni np.z kurtki też mu wyciągnęli wszystko, nawet klucze do domu. Nigdy więcej.

dylan

emilek' wlasnie to bardzo ważne bo czasami firmy nie mysla o podstawowych obowiazkach i zapewnieniu bezpieczenstwa swoim pracownikom, dobrze,że oni dają ubezpieczenia i zapewniaja ci bepzieczenstwo, przynajmniej wiekszosc wpisów to potwierdza wiec jak dla mnie to na plus

MZ

Great place to work

kuba

Potwierdzam. Lepiej poszukać czegoś innego a te EPC to tylko na poczekaniu bo jak zostaniesz to oszalejesz.

Czarek

Irku! To nie była moja jedna jedyna praca w Anglii tak wiec apeluje do Ciebie nie jedz tam to jest cyrk a nie praca, stado idiotów nic więcej, wolałbym 12h rowy kopać aniżeli tam 8h z przerwami robić. Nie wiem ile teraz płacą ale pewnie 7-8p. Co do pytania to NIE MAM Zamiaru nigdy tam powrócić. :-)

gwhsj

O czym wy pierdu pierdu tojest bagno jakich malo bydlo chamstwo i masa poj... Ludzi

hermetyczny hermes

z takim nastawieniem to raczej już się krzysia możesz rozpakować. natomiast ja również bardzo chciałbym uzyskać pilnie zatrudnienie przez ta firmę ale zrobiłem na własną rękę research i wiem np. że ta firma świetne pieniążki płaci już, tu będe bardzo zadowolona, a multisporta też moga zapewnić w ramach zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o English Provender Company Ltd - Thatcham

English Provender Company Ltd