English Provender Company Ltd

Thatcham

Opinie o English Provender Company Ltd

anonim 2009-04-16 11:38:59
Słowa kojarzące się z English Provender Company Ltd solidna, profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry +
Atmosfera i ludzie tam pracujący - atmosfera dobra
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6,70
Najbardziej podobało mi się w English Provender Company Ltd: możliwość rozwoju
Najbardziej nie podobało mi się w English Provender Company Ltd: dojazd 60mil do miejsca pracy
Gino 2012-05-22 23:27:42
Rozwojowa praca??? Chyba nie wiesz co mówisz, banda polaczków donosząca na samych siebie... bo kolega siedzi w domu i szuka roboty. (usunięte przez administratora)..
pogromca 2012-09-20 09:18:12
Zgadzam się z przedmówcą, ja bym dorzucił jeszcze (usunięte przez administratora)menagera z retailu. Wszystkim opowiada jak to on nie dziala dla dobra ogółu poganiajac wzystkich, zmuszjac ludzi do niewolniczej pracy pod groźbą zwolnienia a sam na nockach spi kilka godzin w samochodzie. Błazenada nic wiecej
Gino 2013-01-14 13:44:27
No właśnie inne nacje trzymają sie w kupie i pomagają sobie wzajemnie tylko polaczki jak zwykle. (usunięte przez administratora) na posyłki bez własnego zdania i honoru.
ktos 2013-05-27 00:53:25
duzo prawdy . . .
co cie to 2013-05-27 17:26:54
co tu duzo mowic, jak ktos mądry to odejdzie z tamtad.
a nie tylko gada, firma jak firma ,
trudne sprawy... 2013-08-08 23:33:14
Najprosciej opisac? Banda deebili.
(usunięte przez administratora) prep-Para angoli, chooja pojecia o zyciu, nie mowiac o pracy. Jeden glupszy od drugiego.
Kuchnia......... Ojciec Dyrektor rucha wszystko co sie rusza.
Retail-Lukas szympans i smerf w jednym, potrafi tylko machac raczkami i poganiac ludzi.
Colin? Wyyebane ma.
Boski Roman! Wlazidupa i filozof w jednym.

Nie polecam.
trudne sprawy... 2013-08-12 21:07:28
Anonimie oczywiscie, mozesz duzo zarobic. Jestes wrecz przymuszany do pracowania na zmianie 12-godzinnej. Nie da sie z tego wykrecic. Ale to tylko przez kilka miesiecy. Tylko, ze od wyplaty musisz odjac pieniadze za transport (jesli nie mieszkasz blisko) i zostaja Ci zszargane nerwy. Zastanow sie, lepiej pracowac w normalnej atmosferze, z ludzmi ktorzy Cie szanuja, w pracy ktora lubisz. Okolo 1400f na poczatek za 12 h minus transport jakies 120f.
jebac epc 2013-09-15 18:43:13
najpierw an 3 miesiace potem bez terminu

Nie polecam same szmaciarze z polski
Wojtek 2013-09-23 11:15:30
A kto z polaczków dinozaurów tam jeszcze robi?
EPC 2013-09-23 12:34:23
Rozwojowa!? A, tak owszem pracując tam można cofnąć się w rozwoju. Polacy i Angole mający IQ równe rozmiarowi swojego buta, czasem i mniejsze. Jeszcze w 2004-2006 było ok ale napływ idiotów z Ostrowca (agencja ADS ich importowała, z ulicznych łapanek;-) )spowodował rywalizację o posadkę w epc no bo to kontrakt i pewna robota. Skutkowało to tym, że produkcja skoczyła o jakieś 200% zmniejszając przy tym zasoby ludzkie, Angole pukali nam w łep po co tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale polaczki byli wdzięczni swojemu panu (usunięte przez administratora) i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze bardziej i bardziej. Jak ktoś nie nadążał wylatywał za burtę głównie z agencji ale i kontraktowcy mogli się bać. Latali na spowiedź do managerów i opiniowali kolegów kto sie nadaje a kto nie, Polak Polaka ;-) taka to bajka o wspaniałym EPC (usunięte przez administratora)
Gościu 2014-07-19 11:44:47
No tak, macie tam baaaardzo ciezko, szczegolnie kontraktowcy. Nio tak nie rozwijaja sie, bo od roboty maja ludzi z agencji, którzy jak tylko coś sie nie spodobaja sa wyrzucani. Co do kerownikow i managerow, ktorzy spia na nockach, ile to jest roboty nagrać takiego fonem i go poswiecic? No tak, ale trzeba miec troche jezyka w gebie, co nie? Ciezka praca? No nie wiem, skoro pracuja tam takze kobiety, no chyba ze to one tak marzekaja lub zniwiescieli kolesie. Zmuszanie do pracy 12 godzin? Niewolnicza praca? Haha, na 8h macie 1h przerwy, a jak robicie 12h to 1.5h przerwy!!! Jesli pracujecie przez ADS to zapraszam do mleczarni za aldikiem w southampton: praca 6 dni w tygodniu, od rana do konca produkcji, nawet po 60-70 i wiecej godzin tygodniowo z jednym breakiem 30 min. Socjalne warunki jak na budowie i manager ktory drugi raz wyladowal w psychiatryku, dodam ze kobiety tam nie pracuja, bo jak ma kobieta ulozyc palete z mlekiem w skrzynkach(kazda po 13.5 kilo) palete wazaca w sumie 700kg i to w 3 minuty!!! Napakowane koksem kolesie na przerwie uciekali do domu. Takze, ci co tam tak narzekaja, to chyba ich pierwsza robota w zyciu albo lenie zawodowe.
beegees 2014-10-15 21:52:56
Ja pracowałem i w EPC i w "mleczarni za Aldikiem" w Soton, i w fabryce opasek zaciskowych Norma w Newbury i na magazynie GIST M&S w Thatcham. Każda z tych prac była gorsza jedna od drugiej. W głównej mierze, niestety za sprawą Polaków, którzy pracowali tam już trochę dłużej (może poza Normą - za krótko pracowałem żeby się przekonać). Niestety w pracy przez agecję obowiązuje wolna amerykanka bo jak ci się nie chce zapierdzielać to jest 10 innych "frajerów" na twoje miejsce. Co do płac to wszedzie chyba okolice Minimum Wage. Ja ostatecznie wydostłem się z tego agencyjnego gówna i znalazłem pracę w hotelu na recepcji w Newbury (hotel Travelodge). Największy plus - tylko jedna Polka w pracy. Zero uciekinierów alimentacyjnych i podopiecznych kuratorów sądowych, oczekujących na wyroki w Polsce. Aferki były, ale poziom całkowicie inny. Polecam dlatego naukę języka angielskiego. Szczególne jeśli jest się w UK.
Czarek 2015-01-07 00:32:00
Pracowałem tam przez pewien okres i powiem tak Ci ludzie maja problemy z głową wydaje im sie (mówię tu o menadzerach i wajzerach polskiego pochodzenia) jakby pracowali w NASA albo elektrowni atomowej a to tylko sosy i majonezy ludzie! Nie za wszelka cenę! Rozumiem jest plan produkcji ale szanujcie sie wzajemnie.
hermetyczny hermes 2015-02-20 17:12:31
z takim nastawieniem to raczej już się krzysia możesz rozpakować. natomiast ja również bardzo chciałbym uzyskać pilnie zatrudnienie przez ta firmę ale zrobiłem na własną rękę research i wiem np. że ta firma świetne pieniążki płaci już, tu będe bardzo zadowolona, a multisporta też moga zapewnić w ramach zatrudnienia?
gwhsj 2015-02-20 23:05:00
O czym wy pierdu pierdu tojest bagno jakich malo bydlo chamstwo i masa poj... Ludzi
Czarek 2015-03-15 19:57:20
Irku! To nie była moja jedna jedyna praca w Anglii tak wiec apeluje do Ciebie nie jedz tam to jest cyrk a nie praca, stado idiotów nic więcej, wolałbym 12h rowy kopać aniżeli tam 8h z przerwami robić. Nie wiem ile teraz płacą ale pewnie 7-8p. Co do pytania to NIE MAM Zamiaru nigdy tam powrócić. :-)
kuba 2015-04-09 21:44:30
Potwierdzam. Lepiej poszukać czegoś innego a te EPC to tylko na poczekaniu bo jak zostaniesz to oszalejesz.
MZ 2016-05-06 12:07:02
Great place to work
dylan 2016-05-09 10:33:10
emilek' wlasnie to bardzo ważne bo czasami firmy nie mysla o podstawowych obowiazkach i zapewnieniu bezpieczenstwa swoim pracownikom, dobrze,że oni dają ubezpieczenia i zapewniaja ci bepzieczenstwo, przynajmniej wiekszosc wpisów to potwierdza wiec jak dla mnie to na plus
Zostaw swoją opinię o English Provender Company Ltd - Thatcham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Provender Company Ltd