Opinie o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. w Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

Wiecie może, czy w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. szukają chętnych na staż?

Nowy stary
@Lidia

Z takich najistotniejszych i widocznych zmian jakie nastapily to dyrektor z parteru ulokowal sie na pierwszym piętrze rze. Reszta po staremu.

Przemas Nowy wpis

Dzień dobry czy są przyjęcia do pracy w państwa firmie w Nowogardzie jak złożyć cv

Pracownica działu rozwoju Nowy wpis

Witam wszystkich Jak wiemy, w lipcu nastąpiła zmiana dyrektora. Czy możemy już ocenić jaki był poprzedni dyrektor? Ja zacznę Wg mnie zrobił bardzo dużo dobrego dla naszego zakładu Do tego był zawsze miły. Chciałabym żeby nowy dyrektor kontynuował dobrą pracę poprzednika Pozdrawiam

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

RIETER nazywa się AUTONEUM

Lidia

Czy oprócz zmienienia samej w sobie nazwy jakieś jeszcze ewentualne zmiany nastąpiły w firmie? Jeśli tak to jakie?

Nowy stary
@Lidia

Firma Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Potencjalny pracownik Nowy wpis

Dzien dobry. Ile pracownikow jest obecnie zatrudnionych w zakladzie?

Wiedzacy

Co was obchodzi kto dyrektorem. Norma musi byc i tyle. Ale prawda taka, ze Kto by nie był na jego miejsce, to będzie lepszy Bo on nieogar halowy

AUTONEUM NOWOGARD były RIETER

Autoneum przejmuje dział automotive od Grupy Borgers. Transakcja ma zostać zamknięta w kwietniu 2023 roku. Wartość niemieckiej spółki Borgers to 117 mln EUR. Pieniądze na zakupy nie są z nikąd. Dzięki niskiej płacy, oraz oszczędnością, będą zwiększać kapitał i będą BOGATSI. Niskie płace, brak płatności za nadgodziny, zaniżony szacunek wyceny pracownika, z podziałem jego przynależności, opłacania siły roboczej, pozwoli KUPIĆ I MIEĆ WIĘCEJ. Jeżeli będzie wybrzmiewać przekaz że w firmie jest źle, to zasadność i czułość na NORMALIZACJĘ PŁACY i UCZCIWIE PODWYŻKI NADĄRZAJĄCE Z INFLACJĄ I ZMIENNYMI może być łatwo sterowana, z poziomu kryzysów, niskiej sprzedaży, COVID, aż w końcu wojny ukraińsko rosyjskiej, czy innymi zmiennymi. Proszę zwrócić uwagę iż po przewalutowaniu płacy na przyszłą walutę euro będzie bardzo dobrze, a pomoc państwa w tej kwestii nie zadba o wallerów, w tym o malutką 14,600 tysięczną wieś.

Mix

Szybciej dostaniesz noworwor w tej firmie

Jolanta
@Mix

Zabrzmiało to mega negatywnie. Niby czemu tak uważasz? Nikt serio nie ma szans na umowe na stałe ?

Mix
@Jolanta

Bo jak juz die doczekasz umowy o pracę to nie bedziesz miec juz sily w niej pracowac. Albo zachorujesz albo sam sama zrezygnujesz jak zaczniesz dostrzegac ze w okolo placa lepiej.

@Mix

Zależy też ile płacą, skąd pewność że wszędzie indziej jest lepiej? Zaczęliście ten wątek w czerwcu ile wtedy stawka wynosiła a ile jest teraz po nowym roku? wzrosła?

AUTONEUM NOWOGARD były RIETER

Tutaj za pracę nie płacą. Brzydko pachnie od wejścia.

Grażyna
@AUTONEUM NOWOGARD były RIETER

Jak nie płacą? Tobie nie zapłacili?

Max

Nie płacą uczciwej stawki za pracę, stosuje się niszowe roczne lub co dwa lata podwyżki o 2,5 do 2,9% to podwyżka inflacyjna. Jednorazowa dopłata dla produkcji 500zł. Jest inflacja a jako inżynier otrzymasz 4800. To jawna kpina. Dyrektora firmy nie obchodzi regulacja wypłat, najważniejsze jest jego uposażenie. Jak się nie podoba to wynocha, Nie mogą zatrudnić nowych inżynier ów bo ci proszą o wynagrodzenie za pracę. Teraz wola się 10000 i robią oczy co się dzieje. Piniondze za pracę lepiej nie Jest bieda i to widać, 16% inflacji. W AUTONEUM zarobisz mało, i poznasz smak biedy i zgryzoty.

@Max

4800 ale netto czy brutto? Robi różnicę, nie uważasz?

Pseudo
@Max

Wedlug mnie 4800 to i tak za duzo dla inzyniera a tak naprawde pseudo" inzyniera". Operatorzy maja wieksza wiedze od inzynierow ktozy nawet nie wiedza co dzieje sie na ich projektach. Przychodza na linie i mowia ci ciagle ze robisz cos zle ale zeby pokazac w druga strone to juz problem bo nie umieja i do tego nawet awansy za niewiedze sie dostaje. Pozdro dla kumatych

Jolanta
@Pseudo

Ale jak nie umieją to skąd w ogóle wiedzą że coś jest robione źle? To może jednak coś potrafią?

QWERTY 12345
@Max

Wiecie czemu kierownik jakości opuścił Wasze szeregi i wylądował w firmie południu?

@QWERTY 12345

Zastanawiam się czy to nie miało być przypadkiem jakieś pytanie retoryczne? Bo jeśli znasz faktyczny konkret to napiszesz?

@Magdalena

Nie, to są grosze. Może z podwyżką 11 12 ???? 13, 14 procent będzie lepiej.

@Pseudo

@ przed imieniem słabe to. Jesteś fizycznym to zrozumiałe że nie pojmiesz kogoś kto mówi innym językiem. Tacy opiniodawca jak ty w pełni zasługują na 4800 na rękę do końca życia. Przykro mi że masz taką wiedzę jak operator, i nie realizujesz się. Idzie chłodek wyjdź na powietrze, może wywieje z ciebie to pozdro dla kumatych, i nie będziesz pachnieć naftaliną

@QWERTY 12345

Każdy ma prawo do zmian, patrząc w stecz nawet dyrektor dokonał zmiany. Wiem czemu, złożył wniosek o wypowiedzeniu i pracuje w swoim mieście.

Dużo by pisać, gdyż trochę w tej firmie przepracowałem, ale generalnie nie polecam tam pracy z kilku powodów. - Jest dużo więcej normalnych firm, w których i więcej zarobicie i więcej się nauczycie i na pewno znacznie bardziej zostaniecie docenieni. Co do warunków: Na produkcji praca ciężka i przy temperaturze około 30 stopni, monotonna i z przygłupimi liderami, głównie kobiety. Płaca - w stosunku do pracy - słaba - W zakładzie obok na starcie ludzie na produkcji dostają 1kPLN więcej, - więc sami pomyślcie. Docenienie pracownika - żadne - najlepiej jakbyś pańszczyznę walił i to za darmo, bo na koniec nawet dziękuję nie uświadczysz, więc nie warto się starać bo i tak nic z tego nie masz. Ludzie: - tu można cały esej napisać, ale skupię się na rzeczach podstawowych: Brygadziści produkcji - szczerze to może jeden lub dwóch mają coś z brygadzistą wspólnego, reszta powinna być do odstrzału, Kierownicy działów, - tutaj to dopiero zbiorowisko, z całej tej bandy jeżdżącej służbowymi autami za 200kPLN, to może dwóch ma jako takie pojęcie co robi, reszta tylko się pręży o ile są w pracy bo wszyscy wielcy deweloperzy się porobili więc raczej ich nie ma na zakładzie, są kompletnie niekompetentni i tylko im się wydaje że coś sobą reprezentują. Wiedza słaba, zero zmysłu technicznego. - to tak jakby ktoś szukał kompetentnych przełożonych, - ale mniemanie o sobie jakby Harvard skończyli. Inżynierowie: - Jest to chyba jedyna firma która rozdaje tytuły naukowe, gdyż możesz nie być z wykształcenia inżynierem by pracować jako inżynier! :) - taka sytuacja :) Większość inżynierów to do przesypu węgla bym nie wziął bo i to by spartolili, o obsłudze maszyn już nie wspomnę, - choć zdarzają się bardzo nieliczne wyjątki, których policzyć można na palcach jednej ręki. Jeżeli trafisz do biura to: -NIE MASZ PREMII, NADGODZIN, NAGRÓD - to się tylko produkcji należy - więc zapomnij, że coś dorobisz, albo dostaniesz Brak specjalistów i ludzi z naturalnym talentem, raczej ludzie z łapanki lub powinowactwa rodzinne - niemal jak w firmie rodzinnej. Ogólnie o firmie: zatrzymała się na początku lat 2000, - Myślą, że dalej są jedynym pracodawcą w regionie a bezrobocie to 25% i mogą sobie przebierać w ludziach dając im minimalne zarobki, - ale to już dawno minęło, a ich podejście zostało dalej takie samo. Szkoda bo głośno o tym jest mówione, ale zarząd chyba boi się podjąć jakiekolwiek kroki no bo jeszcze mi służbowe Volvo zabiorą. Tu kolejna sprawa, zapomnijcie, że jakikolwiek kierownik się za wami wstawi, jak przyjdzie do jakiejkolwiek konfrontacji to zapomni języka i będzie obcinał firanki podczas spotkania. Dlatego wszelkie obietnice czy ustalenia z kierownikami traktujcie jako bajki. Jeżeli nie przeszkadza wam to co opisałem powyżej to ta firma rodzinna jest dla was, będziecie uśmiechnięci przychodzić do pracy i spełniać się w niej, co na pewno da wam satysfakcję z dobrze spożytkowanego czasu i zarobionych pieniędzy. Pijąc kawę i chodząc po 5 razy na stołówkę, będziecie rozstrzygać ważne sprawy tego świata jak kolor segregatorów i kartek urodzinowych. - Taki JOKE na koniec. NIE POLECAM, - ich jedyny atut to automotive, ale szczerze tego nie uświadczysz a tym bardziej nie odczujesz. Jeżeli masz możliwość pracy gdzie indziej - Zrób to - bo szkoda twojego czasu. PS. Już czekam na ten atak żon, braci i kuzynów kierowników i liderów pod tym postem.

Robak

Niestety 100% prawdy.

tez byla pracownica

????

Ty masz świętą rację a pani brygadzistka o k to bogini autoneum wszystko umie i nic najpierw Ja wyrzucili a potem w (usunięte przez administratora) weszli a wiedzy zero a operatorzy to dla nich same (usunięte przez administratora) oprócz dupowlazow szkoda pisać sama (usunięte przez administratora)

Były pracowniku nie uwierzysz co teraz się dzieje w firmie stanach premi kobietom cycki będę macac

Qwerty666

A co się stało że kiero jakości na Śląsku wylądował? Ktoś coś wie na ten temat bo to może być ciekawe

@Qwerty666

Czemu w zasadzie uznałeś to za ciekawe? czyli jakiegoś następcę ma, jak się sprawuje?

Byly pracownik

Panie w biuze proponuja umowe o prace na okrec probny 3 miesiace po czym okazuje sie ze podkladaja umowe na niecale 2 tygodnie po czym okazuje sie ze ukrainiec dostaje pierwsza umowe na 1 miesiaz. Robota z chemia wosk osacha sie na trzadzy po czym wystepuje uczujenie. Dla ludzi o mocnych nerwach. Pozdrawiam 2 policjantow ktozy czekali na mnie po pracy

Edyta
@Byly pracownik

okej, dają na 2 tygodnie umowę, a potem co? przedłużają? czy raczej zwalniają? jak tutaj jest?

Magdalena

A to szukają nowej osoby do jakości czy co?

Sumienna
@Magdalena

A to Panj moderator taka ciekawska jest?

Pat

Witam, czy ktoś mi odpowie ile trwają przerwy w Autoneum i czy nie ma problemów z urlopami, w sensie czy dostanę 2 tygodnie należnego urlopu jeśli złożę wniosek miesiąc wcześniej ? Dotyczy stanowiska na produkcji

Był pracownik

Teraz maja najlepszego kierownika zmiany cały dzień (usunięte przez administratora)na gierdze i niema pojęcia co dzieje się na hali żyć nie umierać (usunięte przez administratora) Taki ma cel jak to się stanie dajcie znać

pytająca

Czy ktoś się odniesie do tego: pozdrawiam Byłego pracownika! Ja Teraz pracuję w okolicy, w innej firmie produkcyjnej. jako że pracowałam parę lat w tym zakladzie, to odniosę się do Twojego posta. 1. piszesz: praca cięzka, monotonna - zasadniczo, to w kazdej fabryce praca jest raczej monotonna. Więc nie ma co narzekac. 2. piszesz: brygadzisci slabi. Część jest slabych, zgadza się. Natomiast trzeba pamiętać, że nie wszyscy operatorzy to orly sokoly. 3. piszesz: kierownicy działow. Ich samochody to są warte góra 120 tysi, wiem cos o tym :) Byl tu na forum wpis, że dwóch faktycznie jest dobrych (utrzymanie i jakosc). Do tego dodam szefa logistyki - mega gosc. Inżyniering - gosciu na maxa wypalony, ale nie ma jaj (bo ich uzywa do czego innego, haha, pozdro dla kumatych) - zeby odejsc z honorem z firmy. A banda deweloperów - zgadza się, to są patokierownicy. Mają przyzwolenie na takie działanie, bo największym patusem jest patodyrektor. Tak, tak... Ryba się psuje od glowy. ( jak ktoś da znac, ze jest zainteresowany, to mogę rozwinąc ten wątek) 4. piszesz: inzynierowie. Wyksztalcenie dzis to tylko papier. Łebski facet (pozdro TS!) nie musi miec papierka, zeby bic na glowe slabych inzynierkow. 5. piszesz: zarobki. Naprawdę, są całkiem przyzwoite. Wiekszosc ludzi jest z Nowogardu, więc nie pojedzie do Poznania, zeby zarobic 500 zl więcej. Ja mam teraz kilkaset zlotych wiecej niz mialam w Nowogardzie - ale muszę dojezdzac. Więc na rękę dosc podobnie zostaje. A ta firma obok, co niby tak duzo placi - w reklamach tak, a w praktyce obcinają premie jak tylko się da. pozdrawiam - i dajcie znac, czy cos jeszcze opisac lub dodać!

też była pracownica

pozdrawiam Byłego pracownika! Ja Teraz pracuję w okolicy, w innej firmie produkcyjnej. jako że pracowałam parę lat w tym zakladzie, to odniosę się do Twojego posta. 1. piszesz: praca cięzka, monotonna - zasadniczo, to w kazdej fabryce praca jest raczej monotonna. Więc nie ma co narzekac. (usunięte przez administratora) 4. piszesz: inzynierowie. Wyksztalcenie dzis to tylko papier. Łebski facet (usunięte przez administratora) nie musi miec papierka, zeby bic na glowe slabych inzynierkow. 5. piszesz: zarobki. Naprawdę, są całkiem przyzwoite. Wiekszosc ludzi jest z Nowogardu, więc nie pojedzie do Poznania, zeby zarobic 500 zl więcej. Ja mam teraz kilkaset zlotych wiecej niz mialam w Nowogardzie - ale muszę dojezdzac. Więc na rękę dosc podobnie zostaje. A ta firma obok, co niby tak duzo placi - w reklamach tak, a w praktyce obcinają premie jak tylko się da. pozdrawiam - i dajcie znac, czy cos jeszcze opisac lub dodać!

Pracowniczka

Dziewczyny, pogadajmy o kierownictwu naszej fabryki Szkoda ze sami faceci... (usunięte przez administratora). Odeszła To tylko mężczyźni są na stanowiskach. Trochę szkoda ale może (usunięte przez administratora) Który wam najbardziej pasuje?

Sumienna
@Pracowniczka

(usunięte przez administratora) A wiec tak: (usunięte przez administratora)- to jest przyjemność pracować z nim! (usunięte przez administratora) - również super !

Firma jak firma pracowac trzeba wszedzie ale zarzadzanie na mojej zmianie to poraszka. (usunięte przez administratora)to chyba grupa wprowadzania haosu na zmianie i co by sie nie dzialo to nigdy nic nie wiedza.

@Nowy

Cześć, chciałabym prosić, żebyś nie wskazywał na konkretne osoby zatrudnione w Rieter Automotive, bo to trochę nie w porządku. Powiesz, co nie odpowiada Ci w samym sposobie, w jaki zarządzana jest firma?

CL
@Magdalena

To nie przedmówca ale ktoś inny, ja mogę powiedzieć za niego, zły dobór ludzi, naciąganie godzin aby była norma (nie ważne że potem sporo reklamacji jest), brak ogarnięcia przy awariach np. woda sie ulatnia... Pracownik z Ukrainy niby niepojemaju jak cos jest zle ale w innych sprawach polski Perfect... No i Polacy traktowani gorzej niz oni... Dlaczego? Traktowanie ludzi jak maszyny zamiast zachęcić i zatrudnic ludzi to lepiej weekendy i 12 im wrzucać... Ale znowu te 12 nie dla wszystkich bp ostatnio tylko Ukraine z dywanów dają... I jak tu zarobić???

Ziomalka

Hej, pare osób najeżdża na kierowniczkę. Pewnie mogłaby być lepsza Ale tak ogólnie to nie jest zła! Kierownik produkcji ocenia ja pozytywnie. Kobiety muszą się trzymać razem. W niewielu firmach dziewczyny są kierowniczkami

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. - Nowogard 72-200 armi krajowej 28d

• Jak się pracuje w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.
2.8/5 Na podstawie 42 ocen.

Rieter Automotive Poland Zakład Nowogard Sp z o.o.