Opinie o NSS

Patrycjo

Niedługo do pracy zostaną te dwie panie w kadrach. I wystarczy. Zgodnie z polityką tej firmy.

Z tego co słyszałam, to firma NSS rozpoczęła swą działalność jako importer oraz dystrybutor amerykańskich urządzeń systemów sygnalizacji włamania i napadu. Oferta firmy przez kolejne lata była ciągle poszerzana o coraz to nowsze produkty, zarówno z segmentu SSWiN jak i telewizji przemysłowej. Ciekawe, jak pracuje się w firmie o takim profilu. Jak myślicie, warto byłoby tam aplikować? Dajcie mi znać!

Artur

Świetna kadra zarządzająca ! Powinni dostać w nagrodę lot na bezludną wyspę. W jedną stronę !

Burakiewicz

Mniej niż 0 ! Taka ocena.Less than zero!

pracownik nss

Firma bardzo w porządku, pracowałem w wielu różnych firmach i mam porównanie bo w niektórych bywało fatalnie. Umowa zlecenie na 3mies na okres próbny (obecnie standard) później umowa o pracę na czas określony. Zarobki przeciętne ale jest możliwość negocjacji oczywiście popartej odpowiednimi argumentami. Trzeba robić swoje wtedy jest wszystko ok. Wypłata zawsze na czas. Atmosfera na poziomie, ludzie w większości sympatyczni. Polecam

Janosik

@młynek Zabrakło argumentów na poparcie tego wpisu? Słusznie bo firma jest bardzo dobra i spokojnie polecam.

mixx

Witam pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze.

Co wchodzi w socjal NSS?

To niezbyt dobrze. Szczerze mówiąc byłam przekonana, że firma NSS zapewnia pracownikom chociaż podstawowy pakiet socjalny. Trochę mnie zmartwiłeś tym komentarzem. No a co z ubezpieczeniem? Jego też nie macie?

@NSS, czy jeszcze można wysyłać CV? @Roberto, co się zmieniło na lepsze? Co masz na myśli? Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia. @Tedy, aplikowałeś? Czy rozmowa kwalifikacyjna odbyła się? Masz jakieś wrażenia co do rozmowy w NSS?

Tedy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

@Tedy

Zapraszamy chętnych z wiedzą techniczną z zakresu SSWiN oraz CCTV. prosimy składać CV na adres rekrutacja@nsssystem.pl - serdecznie zapraszamy

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się NSS na tle innych przedsiębiorstw? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Warszawa i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Roberto

Od nowego roku duuuuużo lepiej

Rajdunio

Praca na umowę smieciowa. Nie dajcie sie nabrac!

firma
@Rajdunio

Na portalach niewiele się dowiesz, jeśli jesteś zainteresowany pracą zapraszamy do firmy - zatrudnienie na umowę o pracę z pakietem medycznym, młody zespół pracowników, ambitne zadania i rozwój.

firma
@Rajdunio

Może "Rajdunio" się ujawnisz skoro jesteś tak dobrze zorientowany. Łatwo się podszywać i ukrywać ze swoimi kłamliwymi opiniami.

on

czy ktos moze cos napisac o pracy na magazynie w nss jak jest??pozdrawiam

Grzegorz

Firma nie warta uwagi. Widać, że dość słabo się rozwija a atmosfera tam panujaca jest śmieszna. Szef który myśli, ze jest najmadrzejszy a reszta to jego marionetki. Dla osoby chciacej sie rozwijać to strata czasu w tej firmie.

Yg

@priks niestety nieaktualne ale powiem Ci ze mnie też zainteresowała ta oferta od nich wiadomo ze na takim stanowisku to doświadczenie potrzebne jednak jest i mieć odpowiednie kwalifikacje do zawodu. .

Stef

W tej firmie trzeba wiedzieć do kogo się uśmiechać. Firma średnio się rozwija, owszem zyski są ale pracownicy tego nie odczuwają, umowa zlecenie to podstawa. Ambitni ludzie, którzy chcą się rozwijać nie posiedzą tam długo, bo sztuczne uśmiechanie się do siebie nie leży w ich naturze. Ile można kadzić tym, którzy nie mają kwalifikacji. Każdy kto ma lub miał doczynienia z tą firmą wie o kogo chodzi....Atmosfera za plecami kiepściutka i sztywny szef. Gdyby tak było super, to nie kazaliby usuwać przez administratora niektórych prawdziwych kwestii. Prawda boli.

HIKVISION

DAHUA to BCS, BCS to NSS, NSS to SOLID.

NSS

Wakat był w niepełnym wymiarze i gł. dedykowany dla ludzi młodych - studentów , bardzo szybko znalazła się odpowiednia osoba - kolejny młody, ambitny pracownik zasilił kadry.

Dik

Pakiet medyczny to dają teraz prawie wszyscy, więc nie ośmieszaj sie takim dobrobytem. To że to podziemie solidu to wszy (usunięte przez administratora) scy wiedzą i nie oczekują kultury i wysokiego poziomu. Ale każdy pracodawca powinien dbać o komfort pracownika (usunięte przez administratora) , a tutaj tak nie jest. Też tu pracuję od jakiegoś czasu i wiem jak je (usunięte przez administratora) st. Ścieżka kariery to śmieszne i r (usunięte przez administratora) eś bajzlu, bo sam go tworzysz. Tu nie ma profesjonalizmu w podejściu do pracownika. Tylko pionki i figuranci.

STo

Krzywdzące są opinie, jak się domyślam tych którzy nie pracują bo pracy nie szanują. Zasady są jednakowe dla wszystkich 3 m-ce okres próbnym , a potem umowa o pracę z pakietem medycznym. Jak ktoś szuka w pracy atmosfery to polecam bary nocne. Osoby zaangażowane i uczciwe zawsze odnajdą tu ścieżkę kariery i rozwój dla siebie. Nikt nie pracuje za 1500 zł, a kamery to działka firmy, nikt z nich nie robi użytku, pracuje tu dobrych kilka lat i nie zauważyłem bajzlu, atmosferę tworzą ludzie min. Ci którym dostęp do portali ukrócili, ale teraz mogą pisać do woli u nowego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o NSS - Warszawa

• Jak się pracuje w NSS?

Zobacz opinie na temat firmy NSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSS?

Kandydaci do pracy w NSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.