Opinie o NSS

Widziałem ofertę dla pomocnika działu technicznego. Są w niej wpisane trzy formy umowy i zastanawiam się czy na okresie próbnym musi być to zlecenie z opisu czy jednak na spokojnie już się dostanie te o prace? zależy mi na tej formie

Zainteresowany Nowy wpis

Dlaczego od ponad roku firma NSS poszukuje cały czas pracownika na stanowisko wsparcia technicznego? Oznacza to dynamiczny rozwój firmy, czy wręcz przeciwnie?

Jak szefostwo w NSS traktuje ludzi?

ramzes Nowy wpis

dostałem ofertę pracy bez widełek. Pani mailowo (po bodaj 3 dniach) wysłała wiadomość, że widełki są ustalane indywidualnie po rozmowie technicznej. nieprawda - widełki podaje się w ogłoszeniu a na rozmowie ustala się finalną stawkę. traktowanie w ten sposób kandydatów na specjalistę jest zdecydowanie niepoważne - jest to pierwszy przypadek takiego podejścia w mojej karierze.

Kamil

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na stanowisko techniczne. Rozmowa na miejscu, o czasie, miło, przyjemnie, brak pytań typowo technicznych jedynie pytania o doświadczenie. Otrzymałem ofertę, którą zaakceptowałem, ustaliliśmy termin na podpisanie umowy, oraz ponownie otrzymałem potwierdzenie chęci podjęcia współpracy. Następnego dnia rano, przed podpisaniem umowy, otrzymałem telefon z informacją o odrzuceniu zaakceptowanej już wcześniej oferty, podanym powodem było znalezienie lepszego kandydata (prawdopodobnie rekrutowano w nocy ;) ). Oferta na którą aplikowałem, nie została usunięta, a po wygaśnięciu została wystawiona ponownie. Taka krótka opowieść o standardach rekrutacji w NSS ;)

Qwerty
@Kamil

Nie dziwi mnie to :) podobnie było jak zatrudnili na stanowisko kierownika magazynu, jakiegoś Pana, a po 3 dniach zrezygnowali. Nie był w stanie się wykazać. Facet zrezygnował z aktualnej swojej pracy, a po 3 dniach nie miał nigdzie pracy…

Jak w NSS wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Awans wewnętrzny jest częstym elementem ścieżki rozwoju pracownika w naszej organizacji. Dzięki rozwojowi firmy powstają w strukturze stanowiska, na których łatwiej jest osobom posiadającym know-how i zaplecze w postaci doświadczenia. Często to kierownicy, menedżerowie typują osobę, która w ich odczuciu sprawdza się najlepiej i właśnie jej proponują możliwość awansu.

Super firma, same zalety z pracy. Można się wiele nauczyć i dobrze zarobić. Bardzo dobra atmosfera jest w firmie. Bardzo dobra kadra zarządzająca: Prezes - rzeczowy, słowny, konkretny. Dotrzymuje obietnic. Pani dyrektor - kompetentna i miła oraz potrafi dobrze doradzić. Dyrektor zarządzający - zawsze ma dla ciebie czas i potrafi postawić na swoim jeśli mu na czymś zależy. Dyrektor techniczny - słowny i rzeczowy dla klientów ma zawsze jakieś rozwiązanie. Kierownicy działów - fachowcy w swojej dziedzinie, zawsze służą pomocą. Polecam firmę.

Krystyna
@Kasia

No Ci powiem, że jak to się czyta może faktyczne lekko do aplikowania zachęcać. Zawsze tutaj to wszystko takie poukładane było? Co do tego, że można się wiele nauczyć to rozwiniesz nieco temat? Co po pracy tutaj wyniosłaś i jakim sposobem?

@Krystyna

Aplikowalam tam w wakacje. Niby wszystko ok, osatczna weryfikacja ost etapu z Panią, z którą miałam pracować, skontaktujemy się. Niestety zero kontaktu ????‍♀️ proponuje trochę więcej szacunku do ludzi.

Krystyna
@Anna

aha.. a te etapy to jak tak właściwie wyglądały w takim razie? i wiesz może tak orientacyjnie ile osób równocześnie kandydowało? ciekawi mnie czy mają tak spory ruch, że trudno o feedback

@Krystyna

Szanowna Pani jeśli jest Pani zainteresowana zatrudnieniem i etapami rekrutacji zapraszam do źródła proszę dzwonić lub pisać na adres 'rekrutacja@nsssystem.pl' udzielimy merytorycznej odpowiedzi. NSS

To żart te post ?
@Kasia

Ty pracowałeś chyba w Google, a nie w NSS , tam jest wprost odwrotnie do tego co jest napisane. Zakładam się, że dostanę dużo „like” pod tym postem od byłych i aktualnych pracowników, jeśli ktoś go nie usunie….

XD
@To żart te post ?

Bo pracuję i wiem jak jest i nie zgadzam sie z ost. opiniami

Byłem tam

Byłem kiedyś na rozmowie w firmie NSS (video), ale mam wrażenie, że na pracuj.pl są ciągle oferty pracy z NSS w działach IT, logistyki, technicznym….Czy to znaczny, że firma, która zatrudnia w sumie około 50-60 osób ciągle zatrudnia nowych pracowników? a może szybko ich wymienia? czy nowo zatrudnieni tak szybko uciekają? A może wszystko naraz? Chciałbym aplikować ponownie, ale nie wiem czy jest sens…

Czy można liczyć w NSS na prywatną opiekę medyczną?

NSS

Firma NSS zapewnia pracownikom prywatny pakiet medyczny

Irena
@NSS

Ten pakiet dotyczy tylko pracowników czy też ich małżonków i dzieci?

Halo NSS? Czy pytania o szczepienia podczas rozmowy o prace są zgodne z prawem? Dlaczego nie pytacie czy jestem zaszczepiony na grypę itd, a tylko na covid? Jestem szczepiony, ale mocno mnie to zdegustowało. Dlaczego ktoś już na wstępie segreguje kandydatów w ten sposób? Pytanie co dalej? oddzielna kuchnia i pokój dla zaczepionych i nie zaszczepionych? Kto i dlaczego zadaje takie pytania? Na jakiej podstawie? Tzn, jakbym był niezaczepiony to odrazu byłbym skreślony jako kandydat?

mixx

Pracował ktoś jako magazynier i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Czy jest możliwość pracy w NSS na część etatu?

NSS

Dzień Dobry, Oczywiście jest taka możliwość, ale wszystko zależy od stanowiska. Jeśli jest chęć współpracy proszę o przesłanie CV na adres rekrutacja@nsssystem.pl chętnie zapoznamy się i odezwiemy

Mułgi

Uwaga ! Mentalny terror – może zemdlić każdego.

NSS

Jako firma prosimy osoby aktywne na tym koncie oraz zainteresowane współpracą o kontakt z pracodawcą lub przełożonym. Tylko w taki sposób możemy reagować na problemy w firmie, nie odpowiadamy na anonimy i oszczerstwa, polemika na tym portalu nas nie interesuje. Można też wysłać maila na adres rekrutacja@nsssystem.pl.

Rajmund
@NSS

Andrzej, przestań. Jakie oszczerstwa tutaj padły? Łączone umowy to oszczerstwa? Słabe wynagrodzenia to oszczerstwo? Czy mierne zarządzanie to oszczerstwo? W tej firmie WSZYTSKO jest słabe albo mierne. Słabe wynagrodzenia, mierna kadra kierownicza i dyrektorska. Wszystko jest najtańsze i robione jak najniższym kosztem. Ale czego wymagać od ludzi, którzy mentalnie są tani

Bogdan

A coś was tam oprócz szybkich pieniędzy jeszcze w ogóle interesuje?.

Barry

No taki bałagan jest w tej firmie ! Od czego w końcu jest ten prezes ?! To żarty jakieś SĄ!

I nikogo to nie interesuje !?

Artur

Swiństwa straszne w tej firmie wyprawiają.

ABC

Nie ma takich zarobków w NSS chyba pomyliłeś firmy albo stół Ci się zawalił na głowę - ważne, że w firmie jest opieka Enel med umów się masz za darmo !

Btk
@ABC

Kochaniutki mądry człowieku dziś się forsa liczy a nie jakiś enelmed wsadź go sobie w zad gleboko aż krzykniesz auuuuuuu

Donald

A ile to trzeba się uczyć żeby dojść do takiej ,, polityki ''. O HO HO HO !

Zostaw merytoryczną opinię o NSS - Warszawa

• Jak się pracuje w NSS?

Zobacz opinie na temat firmy NSS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSS?

Kandydaci do pracy w NSS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.