logo KAEFER Polska

KAEFER Polska

Opinie o KAEFER Polska

Jaa 2016-02-06 10:22
Pan Dyrektor F. Był najlepszym człowiekiem jakiego spotkałem. Takiego szefa to ze świecą szukać.
ŚWIĘTY 2016-02-09 09:25
witam pracuje w oddziale Gdańskim stawki są poniżej krytyki Jaśnie pan dyrektor mówi że nie należą się posiłki regeneracyjne podwyżek niema a jak przyjeżdza to złom o wartości ponad 2500zł zabiera blachy trapezowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do siebie albo sprzedał.A teraz może o kierowniku rodzina pana dyrektora jak zresztą cała rodzina siedzi w Kaefer kierownik mówi żebyśmy wzieli się do pracy PYTANIE:jak???????sKORO ZAŁATWIENIE ROBOTY jest w zakresie kierownika ale on nie potrafi tego potrafi jedynie zrobić kawę i pojechać w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Porażka Jest jeszcze dużo rzeczy o których można mówić długo nikt się tym nie przejmuje bo poco prezes też ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z PŁOCKA PRZYJEDZIE I POWIE ZE ON SIę NIE WTRĄCA.Potrzebujemy pomocy w tym oddziale bo już niedługo to KILINSKI rozkradnie cały ten oddział albo powie że wypłata się nie należy poprostu ale że za styczeń dostał rozliczenie metry ponad 100tys. to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zmiencie dyrektora nam bo on zniszczy cały ten oddział .
RYCHU Z UKRAINY 2016-03-28 14:14
zdzichu masz kompletną rację to co doprowadziło do rozwalenia izomaru to własnie było to , tu bedzie to samo pracowałem w izomarze firma z przyszłością poki chojnacki to trzymał potem się zaczeły prywatne biznesy
najlepszy był Piotr K Z BEŁCHATOWA KTO PRACOWAŁ TO WIE ten dopiero BIZNES PROWADZIŁ profity od wypożyczenia samochodu po miejsce w hotelu , gość z jakby prywatną elektrownią / po ostatni w histori przekręt z rusztowaniem co wykończył izomar . cała ta banda robi teraz tu bedzie to samo PRYWATA NIC WIECEJ , ŻADNYCH CELÓW TYLKO PRZEKETY NIC WIECEJ / NIGDY WIECEJ Z TYMI LUDZMI
wirek 2016-04-02 09:47
trzeba,tylko poczekac jak zaczna rabac po 100euro,stare dobre czasy z izomaru.Przeciez to ten sam zarzad na gorze z Warszawy Izomarowski,a kto pamieta Adama S skarbnik Napoleona,ale zyli.Pamietam nie masz kasy zjazd do kraju,zaliczka,pozycz.Nakradna na ludziach i ich wyrzuca,jak najdalej od 100euro,zdjec na rusztowaniu,chowaniu sie za filarem kierownika,a sami kradli.Pozdrawiam porzadnych chlopakow,Pana Pawla W,Pana Mariusza L.,reszta tych kierownikow to debile
Rudy 2016-04-06 22:50
To pójdź i popracuj
quatro 2016-04-19 12:31
Panowie co słychać na Kozienicach u Pana Licaka?
Prezes 2016-05-07 23:09
Na Kozienicach zielone światełko Licaka przygasa
zainteresowany 2016-05-20 17:57
Co jest tam na tych kozienicach?? dalej kolezy z ukrainy pomagaja? robicie po 2 tyg z niedziela? ludzi juz maja dosc?
hwdp 2016-06-01 19:23
witam na Kozienicach nic się nie zmienia pieniądze coraz mniejsze a roboty coraz więcej. Licakowi zielone światło zgasło , ale za nie długo obudzi się z ręką w nocniku razem z panem Zoniem będą razem robić na budowie bo już nie ma kto robić. A co do majstrów to ten najważniejszy co się tak wychwala ze jak by nie on to budowa by nie ruszyla razem z brygadzistą panem H S tez będą pracować razem i zobaczymy czy będą tacy mądrzy dwa nie roby w gębie mocni jedyny majster na tej budowie który normalny i wie o co chodzi to pan S M a reszte to wypier..... do maty włacznie z całym biurem. Nie daja zarabiać ludzie odchodzą i to najlepsi fachowcy. Pozdrawiam nie dajcie się chłopy nie dajcie się wyjeb....
alfons 2016-06-02 18:45
Za soboty panowie jak nie będziecie pracować to będziecie doprowadzenie do odpowiedzialności strasza tak a za soboty nic zrobić nam nie mogą, dobrze ze licaka dziś nagrali zobaczymy czy będzie madry jak IP tu przyjedzie i dowiedzą się jaki mobing w kaefer na kozienicach kierownictwo stosuje wobec pracowników. Nie zdaza nawet tej budowy skonczyc i się kaefer rozsypie dzięki kierownikowi Licak i Zoń
ferguson 2016-06-03 17:43
Na kozienicach zobaczycie jak w poniedziałek zagrzmi jak wielki Marian P zawita to Boże
alfons 2016-06-03 18:49
to od razu połowa ludzi się zwolni haha kierownictwo będzie przy wełnie robić. A może licak z zoniem będą w parze pracować na budowie jak Marian ich z biura pogoni
pikuś 2016-06-03 18:59
o proszę dobrze kumorkowi ledwo to podstawówke skaczylo i wielki majster bo ryja umial drzec pedał jeden haha brawo chętnie bym mu reke podal i jebał jak psa.
heja 2016-06-03 19:03
Jak Marian przyjedzie to SEF i Majewski pójdą do wełny skączą się dobre czasy tych brygadzistów.
ferguson 2016-06-03 22:09
Bogaty majster juz wyjezdza na kraków. Jednego mniej
antropolog 2016-06-03 22:21
Budowa kozienicka to poraszka kierowników od groma do tego majster krzykacz spowiednik i ślepy każdy gada swoje ze nic z tego niewiadomo. Do tego dodac ze ludzie się zwalniają więc czarno widzę ten kontrakt co nam warszawa odała ( tą puszkę Pandory) budowa w choj zadłużona. Świnoujściem tak samo zamiast kasy wielki minus. Juz nic nie pomoże nawet uzdrowiciel z EDF co go przyjęli bo z edf go wyjebali
gonzo 2016-06-07 13:45
Polimex doliczył sie 170 milionów ekstra kosztów. Wiadomo na kogo przerzucą...
.Dyrektor z G. wyrwie se wszystkie rude kłaki ze złości, na głowie stanie a i tak nie pomoże nic Kozienicom. Wielki Marian rozdający ch.. i k... na lewo i prawo tez nie zrobi cudu. Tutaj idzie tylko o zbicie straty. Zagranicznych wyjazdów nie będzie i to długo.
marian 2016-06-07 13:52
Qmpel znalazl Licaka na fejsie jak siedzi i pije piwo w Hiszpanii.
A wszystkim nagadał, ze jest chory i dlatego go nie będzie. To jak ta budowa ma isć jak wszyscy biegają a on se czilałtuje?? ????? Potem znowu premie pójda do kierowników.
cezik 2016-06-07 15:44
A ten Zon najlepszy., Idziesz do niego-nie wie, pytasz go-nie wie, poradzisz sie-zle ci powie....DRAMAT !!!! CZAS NA ZMIANY! DOBRE ZMIANY!!!
vinetu 2016-06-07 18:39
Dziś na Kozienicach tak uzdrowiciel odjebal z premiami ze wtf poprostu dramat
jooo 2016-06-07 21:55
co takiego odjebał?
fikus 2016-06-08 19:22
Wybrał ok 12 0sób ktorym należy się premia. A reszta może obejść się tylko smakiem
pikuś 2016-06-08 20:14
No panowie te premie będą tak wysokie ze jak wypłata wpłynie to od razu ludzie się spakują i pojdą w pizdu może wtedy kierownictwo zacznie myśleć. Marian tu wszystkich uzdrowi na swój sposób ludzie nie zarobią nic tak będzie obcinał z wypłat
bolek 2016-06-08 20:23
Marian przyjechal tu po prezenty bo myśli ze jest w Niemczech i będą ludzie mu nosic do biura kopertowy i inne niespodzianki. Nie tak dawno jeden emeryt odszedł z firmy pan SB który pracował u nas na emeruturze to teraz następny emeryt Pawlina bo mu mało. W ogóle nie uzdrowi tej budowy przyjechal tu po swoja pule
Verona 2016-06-09 18:14
Gigantyczne premie od licaka zwykła bujda dla nas i ta kłamstwo perfidne z ust uzdrowiciela. Ze będzie dobrze ok. Sokołowski masz przejebane
Rudy 2016-06-10 17:33
Panowie trzymać krótko,nie ma roboty za darmo.A jak nie chcą płacić to w soboty dyrekcja do wełny,krotko w temacie!!!!!
Elo 2016-06-11 08:25
Panowie tu nie ma zgrania trzeba stanąć wszyscy i nie robić nic może wtedy by się obudzili w biurze. Wielkie brawa dla 4 panów warsztatowcow postawili na swoim zobaczymy co Gurgul teraz zrobi potrafi obiecywać tylko .
bazgon 2016-06-11 08:32
Walczcie, walczcie :)
Udi 2016-06-12 01:02
Panowie ciężko pracuje,na zasłużone pieniądze więc sprawa prosta.Nie chcą płacić to 8h i tyle w temacie,a budowa stoi.A jak nie to tych pseudo brygadzista,kierownikow i ect.innych do wełny,inne mają ręce.Niech zobaczą jak to jest przy malowaniu.Nie dać się!!!
tajemniczy 2016-06-13 15:37
Strajkujcie strajkujcie ale niedługo to wszyscy zjadom z budowy jak się wynik nie poprawi...
Udi 2016-06-16 19:03
Dobrze to przemysl,uzerac się z takimi PTAKAMI jak Sok... lub Orl....
Krzysiek 2016-06-24 21:14
Witam wszystkich Kaeferowców. Panowie i Panie szukam miejsca w Polsce gdzie mógłbym zrobić kurs blacharz izolacji przemysłowych chodzi mi najbardziej o szlifowanie rozwiązań blacharskich i poćwiczyć na warsztacie itd. Krapkowice ośrodek szkoleniowy znam także Tarnów ośrodek szkoleniowy. Szukam czegoś innego nie ważne gdzie w Polsce mogę dojechać wszędzie. Ktoś coś wie?
Edek 2016-07-10 12:03
Panowie i jak sytuacja na budowie Kozienice jak wypłaty
LESZEK 2016-07-10 13:26
jest mnóstwo firma prowadzacych takie kursy, nawet nie trwaja długo, kwestia dni. Edek' rozumiem mam przez to, że firma zalega z płatnosciami wogóle czy tylko w tym miesiacU?
Tomek K. 2016-10-25 18:45
Tak to prawda.
Poeta 2016-12-07 22:17
Witam Panowie co tam słychać,nie wiecie kogo teraz dojeżdża z batem słynny kat,a zarazem poborca podatkowy 100euro z Izomaru Adam S.a może już zbiera daninę.Uwaga kto nie odprowadzi,niech pisze zaliczkie,a jak golas to zjazd.To były czasy,a i taki drugi ptak z Lublina popychadlo Adasia S...A na rafinerii z pseudo kierownicy z worek i breszka ponoć się kręcili,pewnie nikt nawet łapy im nie podał,na nic lepszego nie zasłużyli.Pozdrawiam porządnych chłopaków i Uwaga na zdjęcia zza filara!!!!
lolo 2016-12-12 19:57
Totalna porażka te Kozienice.Nic sie nie należy,ludzi mają za nic Licak jak bóg po budowie lata,uzdrowiciel koordynator [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teoretyk.Zresztą donos do inspekcji pracy poszedł i pare nagrań
Tuwin 2016-12-12 21:10
A pamięta kolega Poeta soboty za darmo w Izomarze na rzecz firmy,ale to było oszustwo i nadzorował pań prokurator Adam S.ps.Sokol.Ten to się ńachapal na ludziach,jak spotkam gościa na jakich wczasach po Polsce z rodziną to mu w gębę na pluje niech rodzinka zobaczy jak to ludzi szanował,jakie ma poważanie u ludzi!!! Ale był też taki kierownik Paweł W.,Mariusz L z gościem się spotkam to mu podziękuję za pracę i piwko postawie.Oj takie to były czasy,a Baca debil jakAdas S. pijak i debil,chodz fachowiec,czego w życiu nie powiem o Adasiu,lizodup bez honoru!!!!!!
Parówa 2017-01-03 21:03
Panowie w firmie się polepszylo. Zarobki na Kozienicach poszły w górę, dostajemy 200+ jeśli ktoś chodzi cały miesiąc do pracy i dziś można było zapisać się na eksport do Niemiec :) chyba nie jest tak źle jak piszecie
Wania 2017-01-06 15:16
Parówa, ty pracujesz na cybernetyki i ci za propagandę płaca to może ci i sie polepszyło. Zobaczymy jak długo. Lepiej to już było
Wojak 2017-01-10 08:18
Dyrekcja oddziału mówila, że przed świętami sam Dr Goebels był i obiecywał z że będzie lepiej
Wojak 2017-01-10 08:19
Mucio 2017-01-11 13:22
Nasz dyro też mówi że był niemiec i że będą wyjazdy na roboty i że ponoć szuka nowego prezia frajera żeby upadłość wziął na siebie
Pracownik 2017-01-30 11:13
Koledzy jak zarobki i ilość godzin w Gdańsku na lotosie?
Gdańszczanin 2017-01-30 15:05
Pracowniku jakie zarobki?
Robotnik 2017-02-10 12:42
Wypłaty zostały podzielone w tym miesiącu na raty czy co?
maniekvtat 2017-02-12 13:04
Ludziom zarobić nie dają . Ale pieniadze na te śmieszne egzaminy z umiejętności co są teraz organizowane w Płocku i Tarnowie to są . Nasz dyrektor też obiecuje eksport , podwyżki . A tym śmiesznym LEAN to jest wręcz zachwycony .
maniekvtat 2017-02-19 18:28
Podobno szukają chętnych na Kazachstan ? Kto tam jedzie na prowadzącego ? Sokołowski ???
Robol 2017-02-19 20:25
Ten z b.Izomaru,to naprawdę wyrazy współczucia,kolega opowiadał mi jaki to kawał ch...a,podobno latał z aparatem fotograficznym i ludzi terrorystów.Tamten co mi kolega mówił to z mazowsza,także uwaga i czujność wskazana!!!!!
maniekvtat 2017-02-19 20:50
Już nie ma takiej władzy jak kiedyś . Ale rzuca się jeszcze i rżnie cwaniaka i wyskakuje do ludzi z głupimi tekstami . Ale to już nie to co w Izomarze . Ma o wiele mniej władzy . Już nie jest taki bezkarny i wszechmogący . Widać że boli go to strasznie .
Zostaw swoją opinię o KAEFER Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAEFER Polska