logo KAEFER Polska

KAEFER Polska

Opinie o KAEFER Polska

zainteresowany 2016-05-20 17:57
Co jest tam na tych kozienicach?? dalej kolezy z ukrainy pomagaja? robicie po 2 tyg z niedziela? ludzi juz maja dosc?
hwdp 2016-06-01 19:23
witam na Kozienicach nic się nie zmienia pieniądze coraz mniejsze a roboty coraz więcej. Licakowi zielone światło zgasło , ale za nie długo obudzi się z ręką w nocniku razem z panem Zoniem będą razem robić na budowie bo już nie ma kto robić. A co do majstrów to ten najważniejszy co się tak wychwala ze jak by nie on to budowa by nie ruszyla razem z brygadzistą panem H S tez będą pracować razem i zobaczymy czy będą tacy mądrzy dwa nie roby w gębie mocni jedyny majster na tej budowie który normalny i wie o co chodzi to pan S M a reszte to wypier..... do maty włacznie z całym biurem. Nie daja zarabiać ludzie odchodzą i to najlepsi fachowcy. Pozdrawiam nie dajcie się chłopy nie dajcie się wyjeb....
alfons 2016-06-02 18:45
Za soboty panowie jak nie będziecie pracować to będziecie doprowadzenie do odpowiedzialności strasza tak a za soboty nic zrobić nam nie mogą, dobrze ze licaka dziś nagrali zobaczymy czy będzie madry jak IP tu przyjedzie i dowiedzą się jaki mobing w kaefer na kozienicach kierownictwo stosuje wobec pracowników. Nie zdaza nawet tej budowy skonczyc i się kaefer rozsypie dzięki kierownikowi Licak i Zoń
ferguson 2016-06-03 17:43
Na kozienicach zobaczycie jak w poniedziałek zagrzmi jak wielki Marian P zawita to Boże
alfons 2016-06-03 18:49
to od razu połowa ludzi się zwolni haha kierownictwo będzie przy wełnie robić. A może licak z zoniem będą w parze pracować na budowie jak Marian ich z biura pogoni
pikuś 2016-06-03 18:59
o proszę dobrze kumorkowi ledwo to podstawówke skaczylo i wielki majster bo ryja umial drzec pedał jeden haha brawo chętnie bym mu reke podal i jebał jak psa.
heja 2016-06-03 19:03
Jak Marian przyjedzie to SEF i Majewski pójdą do wełny skączą się dobre czasy tych brygadzistów.
ferguson 2016-06-03 22:09
Bogaty majster juz wyjezdza na kraków. Jednego mniej
antropolog 2016-06-03 22:21
Budowa kozienicka to poraszka kierowników od groma do tego majster krzykacz spowiednik i ślepy każdy gada swoje ze nic z tego niewiadomo. Do tego dodac ze ludzie się zwalniają więc czarno widzę ten kontrakt co nam warszawa odała ( tą puszkę Pandory) budowa w choj zadłużona. Świnoujściem tak samo zamiast kasy wielki minus. Juz nic nie pomoże nawet uzdrowiciel z EDF co go przyjęli bo z edf go wyjebali
gonzo 2016-06-07 13:45
Polimex doliczył sie 170 milionów ekstra kosztów. Wiadomo na kogo przerzucą...
.Dyrektor z G. wyrwie se wszystkie rude kłaki ze złości, na głowie stanie a i tak nie pomoże nic Kozienicom. Wielki Marian rozdający ch.. i k... na lewo i prawo tez nie zrobi cudu. Tutaj idzie tylko o zbicie straty. Zagranicznych wyjazdów nie będzie i to długo.
marian 2016-06-07 13:52
Qmpel znalazl Licaka na fejsie jak siedzi i pije piwo w Hiszpanii.
A wszystkim nagadał, ze jest chory i dlatego go nie będzie. To jak ta budowa ma isć jak wszyscy biegają a on se czilałtuje?? ????? Potem znowu premie pójda do kierowników.
cezik 2016-06-07 15:44
A ten Zon najlepszy., Idziesz do niego-nie wie, pytasz go-nie wie, poradzisz sie-zle ci powie....DRAMAT !!!! CZAS NA ZMIANY! DOBRE ZMIANY!!!
vinetu 2016-06-07 18:39
Dziś na Kozienicach tak uzdrowiciel odjebal z premiami ze wtf poprostu dramat
jooo 2016-06-07 21:55
co takiego odjebał?
fikus 2016-06-08 19:22
Wybrał ok 12 0sób ktorym należy się premia. A reszta może obejść się tylko smakiem
pikuś 2016-06-08 20:14
No panowie te premie będą tak wysokie ze jak wypłata wpłynie to od razu ludzie się spakują i pojdą w pizdu może wtedy kierownictwo zacznie myśleć. Marian tu wszystkich uzdrowi na swój sposób ludzie nie zarobią nic tak będzie obcinał z wypłat
bolek 2016-06-08 20:23
Marian przyjechal tu po prezenty bo myśli ze jest w Niemczech i będą ludzie mu nosic do biura kopertowy i inne niespodzianki. Nie tak dawno jeden emeryt odszedł z firmy pan SB który pracował u nas na emeruturze to teraz następny emeryt Pawlina bo mu mało. W ogóle nie uzdrowi tej budowy przyjechal tu po swoja pule
Verona 2016-06-09 18:14
Gigantyczne premie od licaka zwykła bujda dla nas i ta kłamstwo perfidne z ust uzdrowiciela. Ze będzie dobrze ok. Sokołowski masz przejebane
Rudy 2016-06-10 17:33
Panowie trzymać krótko,nie ma roboty za darmo.A jak nie chcą płacić to w soboty dyrekcja do wełny,krotko w temacie!!!!!
Elo 2016-06-11 08:25
Panowie tu nie ma zgrania trzeba stanąć wszyscy i nie robić nic może wtedy by się obudzili w biurze. Wielkie brawa dla 4 panów warsztatowcow postawili na swoim zobaczymy co Gurgul teraz zrobi potrafi obiecywać tylko .
bazgon 2016-06-11 08:32
Walczcie, walczcie :)
Udi 2016-06-12 01:02
Panowie ciężko pracuje,na zasłużone pieniądze więc sprawa prosta.Nie chcą płacić to 8h i tyle w temacie,a budowa stoi.A jak nie to tych pseudo brygadzista,kierownikow i ect.innych do wełny,inne mają ręce.Niech zobaczą jak to jest przy malowaniu.Nie dać się!!!
tajemniczy 2016-06-13 15:37
Strajkujcie strajkujcie ale niedługo to wszyscy zjadom z budowy jak się wynik nie poprawi...
Udi 2016-06-16 19:03
Dobrze to przemysl,uzerac się z takimi PTAKAMI jak Sok... lub Orl....
Krzysiek 2016-06-24 21:14
Witam wszystkich Kaeferowców. Panowie i Panie szukam miejsca w Polsce gdzie mógłbym zrobić kurs blacharz izolacji przemysłowych chodzi mi najbardziej o szlifowanie rozwiązań blacharskich i poćwiczyć na warsztacie itd. Krapkowice ośrodek szkoleniowy znam także Tarnów ośrodek szkoleniowy. Szukam czegoś innego nie ważne gdzie w Polsce mogę dojechać wszędzie. Ktoś coś wie?
Edek 2016-07-10 12:03
Panowie i jak sytuacja na budowie Kozienice jak wypłaty
LESZEK 2016-07-10 13:26
jest mnóstwo firma prowadzacych takie kursy, nawet nie trwaja długo, kwestia dni. Edek' rozumiem mam przez to, że firma zalega z płatnosciami wogóle czy tylko w tym miesiacU?
Tomek K. 2016-10-25 18:45
Tak to prawda.
Poeta 2016-12-07 22:17
Witam Panowie co tam słychać,nie wiecie kogo teraz dojeżdża z batem słynny kat,a zarazem poborca podatkowy 100euro z Izomaru Adam S.a może już zbiera daninę.Uwaga kto nie odprowadzi,niech pisze zaliczkie,a jak golas to zjazd.To były czasy,a i taki drugi ptak z Lublina popychadlo Adasia S...A na rafinerii z pseudo kierownicy z worek i breszka ponoć się kręcili,pewnie nikt nawet łapy im nie podał,na nic lepszego nie zasłużyli.Pozdrawiam porządnych chłopaków i Uwaga na zdjęcia zza filara!!!!
lolo 2016-12-12 19:57
Totalna porażka te Kozienice.Nic sie nie należy,ludzi mają za nic Licak jak bóg po budowie lata,uzdrowiciel koordynator [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] teoretyk.Zresztą donos do inspekcji pracy poszedł i pare nagrań
Tuwin 2016-12-12 21:10
A pamięta kolega Poeta soboty za darmo w Izomarze na rzecz firmy,ale to było oszustwo i nadzorował pań prokurator Adam S.ps.Sokol.Ten to się ńachapal na ludziach,jak spotkam gościa na jakich wczasach po Polsce z rodziną to mu w gębę na pluje niech rodzinka zobaczy jak to ludzi szanował,jakie ma poważanie u ludzi!!! Ale był też taki kierownik Paweł W.,Mariusz L z gościem się spotkam to mu podziękuję za pracę i piwko postawie.Oj takie to były czasy,a Baca debil jakAdas S. pijak i debil,chodz fachowiec,czego w życiu nie powiem o Adasiu,lizodup bez honoru!!!!!!
Parówa 2017-01-03 21:03
Panowie w firmie się polepszylo. Zarobki na Kozienicach poszły w górę, dostajemy 200+ jeśli ktoś chodzi cały miesiąc do pracy i dziś można było zapisać się na eksport do Niemiec :) chyba nie jest tak źle jak piszecie
Wania 2017-01-06 15:16
Parówa, ty pracujesz na cybernetyki i ci za propagandę płaca to może ci i sie polepszyło. Zobaczymy jak długo. Lepiej to już było
Wojak 2017-01-10 08:18
Dyrekcja oddziału mówila, że przed świętami sam Dr Goebels był i obiecywał z że będzie lepiej
Wojak 2017-01-10 08:19
Mucio 2017-01-11 13:22
Nasz dyro też mówi że był niemiec i że będą wyjazdy na roboty i że ponoć szuka nowego prezia frajera żeby upadłość wziął na siebie
Pracownik 2017-01-30 11:13
Koledzy jak zarobki i ilość godzin w Gdańsku na lotosie?
Gdańszczanin 2017-01-30 15:05
Pracowniku jakie zarobki?
Robotnik 2017-02-10 12:42
Wypłaty zostały podzielone w tym miesiącu na raty czy co?
maniekvtat 2017-02-12 13:04
Ludziom zarobić nie dają . Ale pieniadze na te śmieszne egzaminy z umiejętności co są teraz organizowane w Płocku i Tarnowie to są . Nasz dyrektor też obiecuje eksport , podwyżki . A tym śmiesznym LEAN to jest wręcz zachwycony .
maniekvtat 2017-02-19 18:28
Podobno szukają chętnych na Kazachstan ? Kto tam jedzie na prowadzącego ? Sokołowski ???
maniekvtat 2017-02-19 20:50
Już nie ma takiej władzy jak kiedyś . Ale rzuca się jeszcze i rżnie cwaniaka i wyskakuje do ludzi z głupimi tekstami . Ale to już nie to co w Izomarze . Ma o wiele mniej władzy . Już nie jest taki bezkarny i wszechmogący . Widać że boli go to strasznie .
Wirek 2017-02-22 14:45
Super,najpierw wpłata co miesiąca po 100 euro,łapać promocja!!!!!!!!!! A jaki to on fachowiec? Chyba fotograf za filara,ot cała prawda.Miał na imię Kat Izomaru,oj nalapie ludzi pamiętają gościa,takich ludzi się pamięta do końca życia.Taki był dobry,że jak najdalej od tego typa,tyle w temacie!!!!!!
Były pracownnik Izomaru i Kaefera 2017-02-22 16:08
Zgadzam sie. Ludzie uslysza nazwisko sokolowski to beda pchac sie dzwiami i oknami ale po to zeby mu napluc w twarz. Takie moje zdanie
Hansen 2017-02-23 11:53
Witam Panowie jak tam sytuacja na Kozienicach. Licak i koordynator wprowadzili to w przepaść
Były izomarowiec 2017-03-03 15:42
Witam,a kto z chłopaków pamięta obok Mariana Z...ke z lubelskiego,krajan Wiesz O...A no i Adaś bez konkurencyjny cham no może Baca.A nad wszystkimi operacjami finansowymi tj okradanie,haracz co miesiąc słynny GOSC MACIN ps NAPOLEON to był wyzysk i godziny w soboty dla firmy i nadgodziny.... ALE NA NAS NAKRADLI,nie wspomnę o górze z Kalmary na Augustówka!!! Ale KONIEC TEJ BAJKI
ola 2017-03-20 18:45
No i wszystko jasne niemiecki biznes tarmosi was aż pięknie a wy się dajecie bur...aki jak pięknie ajjajjj za ile pytam na tych Kozienicach robicie 5 10 15 1 2 3 euro piknie inooo hej . A przepraszam jeszcze za obietnicę wyjazdu no to super a kto tam robi robi z Nairobi .Super no to się nagadajcie tu ino a jutro do roboty hej za 2-3 eu i obietnice a obietnica w cenie ojjjjj w cenie można wymienić obietnice na przykład na .......? No k...a nie wiem na co . KAEFER górą to jest potęga że ojjoojjj
As 2017-03-25 16:30
Ola ja rozumiem rozgoryczenie,wyzysk,obietnice Ect....Ale proszę pisać bardziej składnie....Nic więcej!
Pracownik Kaefera 2017-04-17 19:58
Witam. Jak sytuacja w oddziale Tarnów? Ruszyło się coś z robotami czy dalej lipa?
Stary wyjadacz 2017-04-21 13:46
Znam tych co zamieścili numer telefonu. Uważajcie na nich bo to niepoważni ludzie i kłamcy. Poczytajcie o nich na necie. Podobno ludzie zostają bez umów i bez kasy brąz ubezpieczenia itd. UWAŻAJCIE
Zostaw swoją opinię o KAEFER Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAEFER Polska