logo KAEFER Polska

Opinie o KAEFER Polska

hehhe 2015-08-31 21:01:09
napewno DEBIL,po kaefer
bolo 2015-10-03 12:24:33
witajcie, ja od nich przechodzę do Lambda mają teraz wyjazdy do Austrii za dobrą kasę około 2 tyś euro/ i jeszcze gdzies dalej. w poniedzialek do nich bede dzwonił zeby sie dowiedzieć, gdzie jeszcze, bo to wiem od kolegi co od nich po raz kolejny jedzie.
kontrakty po 3 albo 4 miesiace ale sie opłąca.
hanysek 2015-10-08 12:38:21
to co sie dzieje w tej firmie to jest skandal,nedzne zarobki tyle by z godu nie pasc,banki godzin,zarabia tylko kierownictwo i co chwila nowe auta a ty jak jedziesz na export to nie wiesz kiedy zjedziesz a jak chcesz zjechac to strasza zwolnieniem tylko pociotki maja sie lepiej
ciekawy 2015-10-22 17:15:14
Dlaczego strona Kaefer.pl nie jest odświeżana? Żadnych nowych informacji nie ma czy nic się nie dzieje w tej firmie?
kurczok 2015-11-08 13:04:23
może ktoś wie co sie dzieje na Kozienicach?
poooo 2015-11-22 14:36:39
odlicz sobie podatek skladki i dalej bedziesz mial 2240? chyba 1600 co ?
Max 2015-12-08 17:36:51
Jeżeli ktoś trafi na oddział warszawski,to jest tam fauny kierownik PAN Daniel,wielkie poważanie u ludzi.Ale jest dwóch gości na których lepiej uważać tj. KAT IZOMARU b.kierownik Adam Sokoł...ski wredny człowiek,własną matkę by sprzedał byłe by być na kontrakcie.Na Hamm to teroryzowal ludzi zero szacunku ma u ludzi i tak z kierownika na rafineria przerodził się ponoć w robiła z workiem i breszka,coś pięknego dla oka.Szkoda że tego nie widziałem,bezcenne,więc PROSZE UWAZAC?Drugi typ to p.Wiesław Orz...l z Lublina również wychowanek IZOMAR karierowicz i lizodup,typ gościa nikt nie jest ważny ją jestem najważniejszy,arogancki,nikt o tym panu nie powie nic dobrego,a kierować to powinien co najwyżej rączką bez powietrza,wredny typ proszę uważać!!!!!Pozdrawia resztę zalogi,emeryt!!

O
O
koszalekopalek 2015-12-09 19:52:34
"Rysiu" ale pojechales z tymi przycinkami personalnymi - nieladnie. Krytykowac czlowieka latwo ale trzeba miec argumenty bo inaczej twoja prawda to g.w.o prawda. Jak sie komus nie chce robic to trzeba go gonic bo stawka mu sie nalezy a pieniadze nie leca z nieba. Po za tym na Hamm bylo bimbanie za niezla kase!
A co Wiesia, to sam jestes [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i cykor, bo facet wali faktami w twarz a nie papla po katach jak ciotka.
Szkoda ze kiero Daniel cie nie wykopal, ale najwyrazniej nie zorientowal sie ze ma lizodu..a i nieroba w ekipie. A do tego sam byles zwyklym robolem wiec skad ta niechec do swoich - nie lubili cie?
Wiktor 2015-12-09 20:58:35
Kto pamięta 100euro?,kto windykowal na budowie,albo zalicza?
Licak to pała 2015-12-20 21:33:19
Licak to pala wielki kierowniczek na kozienicach . Zaplacil ludziom marne grosze i zadowolony reszte zgarnal dka siebie odradzam firme . Pozdrawiam pala licak
janusz 2015-12-29 17:57:02
a sa jakies przyjecia teraz pilne???
kwazi 2016-01-09 14:49:50
Panowie najgorsze oddzialy :polaniec i tarnow do reszty oddzialow mozecie sie przyjmowac tamnormalnie traktuja ludzi.pozdrawiam
ZABRZE 2016-01-25 18:32:48
PANOWIE A W ZABRZU NOWE PORZADKI KUMOREK PRZY WEŁNIE ROBI!!!I TO NO STOP
pracownik 2016-01-28 20:08:36
To wreście poznali sie na panu KUMORKU . On tylko sie do tego nadaje . Nie rzadzi PAN FIGAS i układy sie skanczyły . Wrescie NOWY PORZADEK w firmie tak trzymac hurrrrrrrrraaaa hurrrrrrra !!!!!!!!
Jaa 2016-02-06 10:22:22
Pan Dyrektor F. Był najlepszym człowiekiem jakiego spotkałem. Takiego szefa to ze świecą szukać.
ŚWIĘTY 2016-02-09 09:25:01
witam pracuje w oddziale Gdańskim stawki są poniżej krytyki Jaśnie pan dyrektor mówi że nie należą się posiłki regeneracyjne podwyżek niema a jak przyjeżdza to złom o wartości ponad 2500zł zabiera blachy trapezowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do siebie albo sprzedał.A teraz może o kierowniku rodzina pana dyrektora jak zresztą cała rodzina siedzi w Kaefer kierownik mówi żebyśmy wzieli się do pracy PYTANIE:jak???????sKORO ZAŁATWIENIE ROBOTY jest w zakresie kierownika ale on nie potrafi tego potrafi jedynie zrobić kawę i pojechać w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Porażka Jest jeszcze dużo rzeczy o których można mówić długo nikt się tym nie przejmuje bo poco prezes też ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z PŁOCKA PRZYJEDZIE I POWIE ZE ON SIę NIE WTRĄCA.Potrzebujemy pomocy w tym oddziale bo już niedługo to KILINSKI rozkradnie cały ten oddział albo powie że wypłata się nie należy poprostu ale że za styczeń dostał rozliczenie metry ponad 100tys. to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zmiencie dyrektora nam bo on zniszczy cały ten oddział .
RYCHU Z UKRAINY 2016-03-28 14:14:02
zdzichu masz kompletną rację to co doprowadziło do rozwalenia izomaru to własnie było to , tu bedzie to samo pracowałem w izomarze firma z przyszłością poki chojnacki to trzymał potem się zaczeły prywatne biznesy
najlepszy był Piotr K Z BEŁCHATOWA KTO PRACOWAŁ TO WIE ten dopiero BIZNES PROWADZIŁ profity od wypożyczenia samochodu po miejsce w hotelu , gość z jakby prywatną elektrownią / po ostatni w histori przekręt z rusztowaniem co wykończył izomar . cała ta banda robi teraz tu bedzie to samo PRYWATA NIC WIECEJ , ŻADNYCH CELÓW TYLKO PRZEKETY NIC WIECEJ / NIGDY WIECEJ Z TYMI LUDZMI
wirek 2016-04-02 09:47:52
trzeba,tylko poczekac jak zaczna rabac po 100euro,stare dobre czasy z izomaru.Przeciez to ten sam zarzad na gorze z Warszawy Izomarowski,a kto pamieta Adama S skarbnik Napoleona,ale zyli.Pamietam nie masz kasy zjazd do kraju,zaliczka,pozycz.Nakradna na ludziach i ich wyrzuca,jak najdalej od 100euro,zdjec na rusztowaniu,chowaniu sie za filarem kierownika,a sami kradli.Pozdrawiam porzadnych chlopakow,Pana Pawla W,Pana Mariusza L.,reszta tych kierownikow to debile
Rudy 2016-04-06 22:50:20
To pójdź i popracuj
quatro 2016-04-19 12:31:17
Panowie co słychać na Kozienicach u Pana Licaka?
Prezes 2016-05-07 23:09:07
Na Kozienicach zielone światełko Licaka przygasa
zainteresowany 2016-05-20 17:57:14
Co jest tam na tych kozienicach?? dalej kolezy z ukrainy pomagaja? robicie po 2 tyg z niedziela? ludzi juz maja dosc?
hwdp 2016-06-01 19:23:04
witam na Kozienicach nic się nie zmienia pieniądze coraz mniejsze a roboty coraz więcej. Licakowi zielone światło zgasło , ale za nie długo obudzi się z ręką w nocniku razem z panem Zoniem będą razem robić na budowie bo już nie ma kto robić. A co do majstrów to ten najważniejszy co się tak wychwala ze jak by nie on to budowa by nie ruszyla razem z brygadzistą panem H S tez będą pracować razem i zobaczymy czy będą tacy mądrzy dwa nie roby w gębie mocni jedyny majster na tej budowie który normalny i wie o co chodzi to pan S M a reszte to wypier..... do maty włacznie z całym biurem. Nie daja zarabiać ludzie odchodzą i to najlepsi fachowcy. Pozdrawiam nie dajcie się chłopy nie dajcie się wyjeb....
alfons 2016-06-02 18:45:35
Za soboty panowie jak nie będziecie pracować to będziecie doprowadzenie do odpowiedzialności strasza tak a za soboty nic zrobić nam nie mogą, dobrze ze licaka dziś nagrali zobaczymy czy będzie madry jak IP tu przyjedzie i dowiedzą się jaki mobing w kaefer na kozienicach kierownictwo stosuje wobec pracowników. Nie zdaza nawet tej budowy skonczyc i się kaefer rozsypie dzięki kierownikowi Licak i Zoń
ferguson 2016-06-03 17:43:24
Na kozienicach zobaczycie jak w poniedziałek zagrzmi jak wielki Marian P zawita to Boże
alfons 2016-06-03 18:49:11
to od razu połowa ludzi się zwolni haha kierownictwo będzie przy wełnie robić. A może licak z zoniem będą w parze pracować na budowie jak Marian ich z biura pogoni
pikuś 2016-06-03 18:59:20
o proszę dobrze kumorkowi ledwo to podstawówke skaczylo i wielki majster bo ryja umial drzec pedał jeden haha brawo chętnie bym mu reke podal i jebał jak psa.
heja 2016-06-03 19:03:50
Jak Marian przyjedzie to SEF i Majewski pójdą do wełny skączą się dobre czasy tych brygadzistów.
ferguson 2016-06-03 22:09:16
Bogaty majster juz wyjezdza na kraków. Jednego mniej
antropolog 2016-06-03 22:21:01
Budowa kozienicka to poraszka kierowników od groma do tego majster krzykacz spowiednik i ślepy każdy gada swoje ze nic z tego niewiadomo. Do tego dodac ze ludzie się zwalniają więc czarno widzę ten kontrakt co nam warszawa odała ( tą puszkę Pandory) budowa w choj zadłużona. Świnoujściem tak samo zamiast kasy wielki minus. Juz nic nie pomoże nawet uzdrowiciel z EDF co go przyjęli bo z edf go wyjebali
gonzo 2016-06-07 13:45:33
Polimex doliczył sie 170 milionów ekstra kosztów. Wiadomo na kogo przerzucą...
.Dyrektor z G. wyrwie se wszystkie rude kłaki ze złości, na głowie stanie a i tak nie pomoże nic Kozienicom. Wielki Marian rozdający ch.. i k... na lewo i prawo tez nie zrobi cudu. Tutaj idzie tylko o zbicie straty. Zagranicznych wyjazdów nie będzie i to długo.
marian 2016-06-07 13:52:23
Qmpel znalazl Licaka na fejsie jak siedzi i pije piwo w Hiszpanii.
A wszystkim nagadał, ze jest chory i dlatego go nie będzie. To jak ta budowa ma isć jak wszyscy biegają a on se czilałtuje?? ????? Potem znowu premie pójda do kierowników.
cezik 2016-06-07 15:44:54
A ten Zon najlepszy., Idziesz do niego-nie wie, pytasz go-nie wie, poradzisz sie-zle ci powie....DRAMAT !!!! CZAS NA ZMIANY! DOBRE ZMIANY!!!
vinetu 2016-06-07 18:39:35
Dziś na Kozienicach tak uzdrowiciel odjebal z premiami ze wtf poprostu dramat
jooo 2016-06-07 21:55:38
co takiego odjebał?
fikus 2016-06-08 19:22:38
Wybrał ok 12 0sób ktorym należy się premia. A reszta może obejść się tylko smakiem
pikuś 2016-06-08 20:14:03
No panowie te premie będą tak wysokie ze jak wypłata wpłynie to od razu ludzie się spakują i pojdą w pizdu może wtedy kierownictwo zacznie myśleć. Marian tu wszystkich uzdrowi na swój sposób ludzie nie zarobią nic tak będzie obcinał z wypłat
bolek 2016-06-08 20:23:11
Marian przyjechal tu po prezenty bo myśli ze jest w Niemczech i będą ludzie mu nosic do biura kopertowy i inne niespodzianki. Nie tak dawno jeden emeryt odszedł z firmy pan SB który pracował u nas na emeruturze to teraz następny emeryt Pawlina bo mu mało. W ogóle nie uzdrowi tej budowy przyjechal tu po swoja pule
Verona 2016-06-09 18:14:04
Gigantyczne premie od licaka zwykła bujda dla nas i ta kłamstwo perfidne z ust uzdrowiciela. Ze będzie dobrze ok. Sokołowski masz przejebane
Rudy 2016-06-10 17:33:01
Panowie trzymać krótko,nie ma roboty za darmo.A jak nie chcą płacić to w soboty dyrekcja do wełny,krotko w temacie!!!!!
Elo 2016-06-11 08:25:07
Panowie tu nie ma zgrania trzeba stanąć wszyscy i nie robić nic może wtedy by się obudzili w biurze. Wielkie brawa dla 4 panów warsztatowcow postawili na swoim zobaczymy co Gurgul teraz zrobi potrafi obiecywać tylko .
bazgon 2016-06-11 08:32:36
Walczcie, walczcie :)
Udi 2016-06-12 01:02:20
Panowie ciężko pracuje,na zasłużone pieniądze więc sprawa prosta.Nie chcą płacić to 8h i tyle w temacie,a budowa stoi.A jak nie to tych pseudo brygadzista,kierownikow i ect.innych do wełny,inne mają ręce.Niech zobaczą jak to jest przy malowaniu.Nie dać się!!!
tajemniczy 2016-06-13 15:37:50
Strajkujcie strajkujcie ale niedługo to wszyscy zjadom z budowy jak się wynik nie poprawi...
Udi 2016-06-16 19:03:41
Dobrze to przemysl,uzerac się z takimi PTAKAMI jak Sok... lub Orl....
Krzysiek 2016-06-24 21:14:08
Witam wszystkich Kaeferowców. Panowie i Panie szukam miejsca w Polsce gdzie mógłbym zrobić kurs blacharz izolacji przemysłowych chodzi mi najbardziej o szlifowanie rozwiązań blacharskich i poćwiczyć na warsztacie itd. Krapkowice ośrodek szkoleniowy znam także Tarnów ośrodek szkoleniowy. Szukam czegoś innego nie ważne gdzie w Polsce mogę dojechać wszędzie. Ktoś coś wie?
Edek 2016-07-10 12:03:29
Panowie i jak sytuacja na budowie Kozienice jak wypłaty
LESZEK 2016-07-10 13:26:33
jest mnóstwo firma prowadzacych takie kursy, nawet nie trwaja długo, kwestia dni. Edek' rozumiem mam przez to, że firma zalega z płatnosciami wogóle czy tylko w tym miesiacU?
Tomek K. 2016-10-25 18:45:40
Tak to prawda.
Poeta 2016-12-07 22:17:32
Witam Panowie co tam słychać,nie wiecie kogo teraz dojeżdża z batem słynny kat,a zarazem poborca podatkowy 100euro z Izomaru Adam S.a może już zbiera daninę.Uwaga kto nie odprowadzi,niech pisze zaliczkie,a jak golas to zjazd.To były czasy,a i taki drugi ptak z Lublina popychadlo Adasia S...A na rafinerii z pseudo kierownicy z worek i breszka ponoć się kręcili,pewnie nikt nawet łapy im nie podał,na nic lepszego nie zasłużyli.Pozdrawiam porządnych chłopaków i Uwaga na zdjęcia zza filara!!!!
Zostaw swoją opinię o KAEFER Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAEFER Polska