Opinie o Opax w Kalwaria Zebrzydowska

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Opax. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Opax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opax w Kalwaria Zebrzydowska

Magda Nowy wpis

Jak radzicie sobie z covidem?

mnowa Nowy wpis

na pewno jest lepiej kolego, firma nadal jest specjalizującą sie w produkcji opakowań tekturowych i działa

nieznajomy Nowy wpis

To masz stare dane kolego :) Teraz to tam jest tragedia. Szef non stop odbija coś z wypłaty wymyślając sobie że jadąc paleciakiem uszkodziłem paletę(chciałem żeby mi pokazał na kamerze to powiedział ze czaasu nie ma), z wypłatam się spóźniają, nieraz dają tylko połowie pracowników wypłatę terminową a reszta czeka jeszcze z tydzień lub dwa. Do tego jedna z wybudowanych hal w Przytkowicach nie ma zrobionego odbioru budowlanego,gdyż była budowana przez tzw. "murarzy" a jej dach jest opadnięty w dół o ok. 30cm co grozi jej zawaleniem ale pomimo tego ludzie tam pracują. Czekać tylko aż się jakaś tragedia wydarzy. Przy zatrudnianiu podpisuje się papiery że się dostało obranie robocze (spodnie,bluza,buty,koszula,czapka), a tak naprawdę to tylko ściema bo nikt nic nie dostaje,a jak już dostanie to po 2 latach pracy. Wiecznie im coś nie pasuje,a co do pracy w nadgodzinach,bywa tak że ludzie z tekturnicy robią po16h i mają normalnie płacone,bez żadnych dodatków. Szefom wcale nie zależy na pracownikach. Jeżeli chce ktoś odejść to nie próbuje go zatrzymać tylko puszcza bez problemu (nawet takich co mają po 6 lat doświadczenia i powinien ich trzymać ze względu na jego doświadczenie i fach). Dobrze że już tam nie pracuje od pewnego czasu bo sam bym dłużej nie wytrzymał.

Dziekujemy Konkurencji za wpisy.

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
bialo-czarni

Pracuje juz w Firmie XX lat i jak do tej pory nie zdarzyło mi się pracować 12 godzin.fakt zarobki mogły by być wyższe ale biorąc pod uwagę wysokie bezrobocie to terminowe wypłaty są teraz sprawą numer 1.Jak mówią zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma:).Firma inwestuje i się rozrasta dlatego myslę, że zarobki też bedą jeszcze wyższe.Narazie nie ma na co narzekać.

Zostaw merytoryczną opinię o Opax - Kalwaria Zebrzydowska

Opax