Istak

Reykiavik

Opinie o Istak

anonim 2008-11-30 10:02:42
dobra firma lecz znajduje się obecnie w kraju który upada więc zwalniają ludzi,czyli wszystkich polaków
pori 2009-01-25 21:39:12
istak moze był kiedyś dobrą firmą ale od kiedy zatrudnili plantatorów trzciny cukrowej z Urugwaju Ernesto Barboza najwiekszy głupiec jaki tam był budował sobie plecy w firmie na polskich pracownikach , nie wspominając o polskich cwaniaczkach w firmie totalne dno
Jacek 2009-01-25 21:50:52
Faktycznie kolega pisze prawdę, Ernesto okazał się wyjątkowym ( usunięte przez administratora ) Pozdrowienia dla wszystkich co pracowali na Island.
admin 2015-05-19 08:58:03
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Istak? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.
bomig1 2015-09-16 20:53:37
co ty człowieku opowiadasz nie byłeś nic nie mów .krytykantów nikt siłą nie trzymał. hotel,darmo ,obiady prawie darmo ,dojazd do pracy DARMO samochody do dyspozycji darmo . dzięki PIJAKOM za reykiavik trzeba było kupować paliwo. LANDE chlać było dobrze. pozdro
waldi 2015-11-09 19:10:33
Byłem.pracowałem bardzo mile wspominam ten cały rok. Pracowałem na BYKO i elektrowni geotermalnej w hellisheydi
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 2016-01-22 20:16:47
pracuje w firmie istak i jestem zadowolony obiady za darmo hotel za darmo dojazd do pracy za darmo a i na wycieczkę można jechać i paliwa nie rozliczają a zarobki z 10000 tysięcy moza przywieść na czyso.
On 2016-06-11 17:42:35
Ja pracowałem w RIS EHF między innymi przy budowie stadionu Kaplakriki obok Reykiaviku :)
????? 2016-08-21 19:50:28
Sa przyjecia moze w istaku ?jestem doswiadczonym zbrojarzem i troche ciesla ...pracuje w islandi ale z polskiej firmy i kiepsko placa ...wiesz cos moze ?to moj e-meil grzegoz.piatek@o2.pl
Zostaw swoją opinię o Istak - Reykiavik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Istak