Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

Opinie o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.

FlashDW

Stek bzdur, kompletny stek bzdur. ;) Koordynowałem już jedną halę, teraz jestem na innej i powiem Wam wszystkim, czemu wypłaty się nie zgadzają. Są dwa, cholerne powody: -Braki w umowach -Nie wpisywanie się do ksiąg (Z nich idą WSZYSTKIE wypłaty, po sprawdzeniu z ochroną) Żaden KH nie jest w stanie za wszystkimi latać i przypominać o doniesieniu koniecznej kserówki albo numeru konta. Żaden KH nie będzie stał i pilnował, czy się łaskawie wpiszecie do ksiąg. Nie zliczę już, ile razy było tak, że sprawdzając księgi z ochroną,kolesiowi dopisałem prawie tydzień pracy po 8h, bo on zapomniał wpisywać się... Nie dostajecie kasy przez własną głupotę i lenistwo. ;)

gość
@FlashDW

głupi pajacu taki bzdury to sobie wypisuj nie długo na takiego jak ty wpłynie zawiadomienie o mobbingu,

goooz

Czy z GTS-u mogą zwolnić dyscyplinarnie?

warrock

czesc wszystkim pracowalem w gtc ok 4 msc wyplacali pieniadze zawsze ostatniego dnia miesiaca koordynatorka zaneta byla nawet spoko byl elastyczny grafik bo pod koniec tygodnia sam sobie na kardce pisales jak chciales pracowac i ile i tyle kasy dostawales mi wychodzilo ok 1,5 tys ale jak widze co sie tam w tym gts dzieje z checia zam zajze oczywiscie z ukryta kamera bedziecie mogli mnie sledzic na yt a z innych prac moge wam powiedziec ze jak mi sie cos nie poboba to wale prosto z mostu

mimi

Też tak miałam w tamtym miesiącu ale teraz wypada że weekend (20.09-21.09) dlatego chciałam się zapytać czy się nie przejmować i czekać na poniedziałek (22.09)

Merchandiser

Krótka rozmowa i podsunęli umowę do podpisania

Pytali czy jestem uczniem, w jakie dni się uczę, czy mam książeczkę zdrowia i legitymację szkolną.

mimi

WItam. Dostaliście dziś wynagrodzenie za ostatni miesiąc. Wpłata powinna być do 21go każdego miesiąca. U mnie póki co cisza :(

pamparampam

a jeśli chodzi o szkolenie - u mnie trwało jakieś 15-30 minut, po czym zostałem podpięty pod jednego z pracowników. Łącznie wszystko trwało 3 godziny, z czego na hali byłem przez połowę tego czasu.

Robotnik

Do hhh - wydaje mi się że to zależy od koordynatora. Wiem że u jednych jest 7 dni które musisz jeszcze pracować, a u niektórych można z dnia na dzień. Ale zazwyczaj jest tak, że ludzie zazwyczaj odchodzą bo mają inną pracę lub po prostu przechodzą do carrefoura.

hhh

A czy jeśli chcę zrezygnować, to muszę od dnia wypowiedzenia umowy,(której nie dostałam) być do ich dyspozycji w ciągu siedmiu dni?

iii
@hhh

No właśnie po to jest okres wypowiedzenia.

masakra jakaś

Czy wszyscy podpisując umowę, rzekomo z Gruppo Trade Service, dostaliście do podpisania umowę, która was wiąże ze spółką o nazwie TBH Group HR sp. z o.o.? Mam na myśli ludzi pracujących jako merchandiser.

gość1

Praca na zlecenie.. wiec jest co narzekać, ale są i pozytywy. Nie wiem jak inni, ale ja pracuje prawie rok w firmie GTS i tak bardzo nie zarzekam. Mam dość fajnych kierowników a zwłaszcza kierowniczki. Koordynatorka też jest świetna wszystko można z nią załatwić, dogadać się. A ekipa jest najlepsza! Grafiki są tygodniowe i tylko w nagłych przypadkach się zmieniają. Ktoś pisał o nożykach itd. u nas to wszystko można dostać na cesje.. trzeba tylko otworzyć buzie i poprosić kierownika. Jeśli chodzi o liczbę przepracowanych dni to zależny tylko od was... Jeśli będziecie mieć stałą i zgraną ekipę która będzie chętna do pracy, dyspozycyjna automatycznie ekipa się zmniejsza i przychodzicie więcej razy i macie lepszą wypłate. Jeśli nie robicie problemów z przychodzeniem do pracy, jesteście dyspozycyjni i pracowici możecie dostać 'premie'. Z wypłatami racja czasem są problemy, ale od tego jest koordynator to jemu zgłasza się takie problemy. 99% moich wypłat jest 20 danego miesiąca miedzy godz.17-18. Moglibyście pomyśleć, że pisze same zalety.. ta praca ma wady. Dla mnie są nimi: -15 minutowe przerwy ! -chodzenie czasami z popołudniówki na rano ... -wyznaczanie czasu na wykonanie danych zadań.

Nie pisze tego po to żeby wytłumaczyć tą firmę ale po to żeby osoba wchodząca tu nie do końca sugerowała się opiniami innych. Wiele osób nie dostaje wypłaty tylko i wyłącznie dlatego że nie dopilnowalo podstawowych swoich sprawan, a mianowicie skompletowanie umowy! Przedłużenie tego cyklu powoduje brał wypłaty. Jeśli ktoś nie potrafi donieść numeru konta bankowego przez okres miesiąca lub głupiego ksero dowodu do 10 każdego miesiąca nie dostanie wypłaty w terminie 21 danego miesiąca gdyż obieg dokumentów trwa długo i samo się nic nie zrobi. Jeśli dopenisz umowę od razu, jesteś osobą uczciwa, godzisz się na watrunki pracy i jesteś w porządku masz dobrze w tej firmie. Koordynator ma dużo więcej spraw na głowie, smsy o przyjściu do pracy wysyłane są na podstawie wcześniejszej podanej Twojej dyspozycji. Jeśli dajesz ja wcześniej koordynatorce musisz się z tym liczyć. W tej firmie łatwo o premie ale fakt! Stdawka jest marna... Ale i praca mało wymagająca intelektualnie. Jedną rzecz, bądź w porządku dobrze wykonuj swoją pracę a będziesz miał dobrze. To tyle co mogę napisać o tej firmie bo byłam stałym prapracownikiem z Arkadii. Pozdrawiam Koordynatorke (usunięte przez administratora). Najbardziej porządku osobę... Szkoda, że tak szybko uciekła od nas

truskaweczka

witam , czy ktos z Was mogłby podac mi na priv nr tel do ktoregos koordynatora/ki w Carrfour na Targówku, bedą po stokroć wdzieczna:) - truskaweczka75@o2.pl

Witaj z tego co piszesz to masz więcej pretensji do współpracowników i Carrefoura niż do samej firmy GTS. Dobrze zrozumiałem?

724017398 prosze o kontakt koniecznie szukam informacji o tej firmie

Pracownica z Gniezna

Witam, pracowałam w firmie Gruppo Trade Service przez 2 lata. Moim zdaniem praca nie należy do najcięższych. Jeśli ktoś chce pracować to nie będzie narzekał i podejmie się każdej pracy, nieważne czy będzie ciężka, czy lekka. Moja ocena ogólna to dobra, ze względu na to, że co do firmy nie mam zastrzeżeń, bo jest wypłacalna i płaci zawsze w terminie. Moje uwagi kieruje do koordynatorów, którzy przyjmują do pracy. (usunięte przez administratora)

ijip

zgadzam sie z Toba Ago, bo w dzisiejszych czasach młodzierzową domentą jest od zaraz bycie kimś albo conajmniej 2tys wynagrodzenia, ale tak nie jest...

aga

Nie wiem na jakiej Hali pracowaliście???? ja pracuje juz 3 lata i jestem zadowolona zaczynając od "zwykłego" mercha teraz koordynator... Podsumowując wasze wypowiedzi jestem pewna ze zdecydowana większość owczesnie nie pracowała przyjmując sie GTS, stąd to oburzenie ze bóg wie jaka to cieżka praca... A co do wynagrodzeń... kazdy przyjęty pracownik ma świadomosć za jaką stawke pracuje, no chyba że ma ktos problem z czytaniem ze ..podobnie z wyplatami skoro koordynator nie ma kompletu dokumentow od pracownika (a bardzo czesto sie tak zdaza!!!bo pracownikowi sie nie chce np podbic legitymacji)to jak firma ma wływać przelewy zgodnie z umowa?? potem pretensje... a tak paprawde ponosi wine pracownik przez swoje zaniedbanie a nie firma!

Anons

Ja tam pracuje od pół roku i wszystko jest git. No nie licząc tego, że pierwszą wypłatę dali mi z tygodniowym opóżnieniem, ale to wyłącznie było winą nieogarniętych koordynatorów, którzy zmieniali się w tamtym czasie co tydzień.(usunięte przez administratora) Pracuję na Targówku - Najlepszy Carrefour!

Inna

Czytam wasze opinie i oczom nie wierzę. Pracowałam w GTS przez 3 wakacyjne miesiące i będę bardzo miło wspominać ten czas. Fakt, praca jest ciężka, ale to też zależy od działu - ja pracowałam na bazarze. Grafiki ustalane z góry na tydzień, czasem zdarzało się, że trzeba przyjść następnego dnia do pracy lub na inna zmianę, ale to tylko w wyjątkowych przypadkach. Atmosfera między pracownikami GTS bardzo pozytywna, mało tego - między GTS a pracownikami Carrefoura również! Co więcej, z kierownikami i koordynatorem byliśmy na "ty". Wypłaty zawsze w terminie. Nie wiem, czy miałam takie szczęście, że tylko ja trafiłam na fajny sklep z fajnymi ludźmi, czy innym pracownikom pracować się nie chce i dlatego narzekają.

była koordynatorka gruppo

Pracowałam i jest tak: -wypłaty zawsze w terminie no chyba że ktoś wpisał w umowie zły nr konta -praca fizyczna i nie ma co ukrywać bardzo ciężka(ja jako koordynator pracowałam jak i reszta załogi) -kierownicy oraz pracownicy crf beznadzieja,wymagają bardzo jakby ktoś był robotem -zarobki jako koordynator nie narzekałam ale zarobki tych którzy byli niżej beznadzieja porównując do wykonanej pracy -jako koordynator praca wbrew opini tutaj bardzo ciężka ja musiałam przez te 8h rozkładac towar plus słuchac ciągle kierownika crf że trzeba zrobic jeszcze milion rzeczy i wyrobic sie w ciagu jednego dnia,telefon ciagle przy tylku ,ktos sie rozchoruje martw sie zeby zalatwic zastepstwo bo inaczej kierownik crf bedzie wrzeszczal ze nie ma jednej osoby w pracy jakby swiat mial sie skonczyc -ogólnie praca bardzo ciężka fizycznie no ale moi drodzy chyba wiecie na co się piszecie ,idąc do takiej pracy ja po 8h pracy marzyłam o łóżku ale myślę ze jest tak wszedzie gdzie pracuje sie fizycznie - między pracownikami gruppo atmosfera bardzo pozytywna -gorzej między stosunkami gruppo a crf JERZELI CHCESZ TAM PRACOWAC NASTAW SIE NA 8H INTENSYWNEJ PRACY I TO TYLE,ATMOSFERE W PRACY BUDUJA PRACOWNICY WIEC W KAZDYM CRF JEST INACZEJ.

?

artro - 2013-08-19 15:25:18 nie ma przelewów w terminie, ktoś kto pisze że są - po prostu, delikatnie mówiąc - mija się z prawdą. DNO. odradzam Wszystkim pracę w tym czymśOdp Gdzie nie ma? Od 18 do 29 zawsze przelewy dostajemy. może z Tobą poprostu jest coś nie tak :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o. napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gruppo Trade Service Polska Sp. z o.o.