WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

Aktualność
Uruchomiliśmy Pulę Talentów Weber-Hydraulika.
Prześlij nam swoje CV, nawet jeśli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na interesujące Cię stanowisko.
Kliknij w przycisk "Zostaw swoje CV" na stronie terazweber.pl/oferty-pracy/.
Dzięki Puli Talentów możemy pozostać w kontakcie i odezwać się do Ciebie, gdy rozpocznie się nabór na stawisko zgodne z Twoim profilem zawodowym.
Pozostańmy w kontakcie!
Do zobaczenia!
Transport Nowy wpis

Załadunek towaru godny polecenia, wg. ustaleń- godz. ,ilość sztuk,waga.Sam załadunek bardzo sprawny , fajna ekipa polecam .

Nowy wpis

@Transport

Dziękujemy za miłe słowa! Zapraszamy ponownie :-)

Firma niedawno miała wakat dla operatora linii montażowej, nie wysłałem cv ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem czy może zgłosić się podpytac czy by mnie jeszcze nie wzięli. Ktoś z was może się jeszcze wypowiedzieć na temat tej stawki, czy ona naprawdę stoi w miejscu. Za dojazdy faktycznie zwracają kasę?

Domino

Operator CNC z doświadczeniem ,język niemiecki za 30 zł brutto ????????????, Ta sama stawka chyba już od 4 lat . To już minimalna stawka jest 28 brutto która zarabiają ludzie bez szkoły i doświadczenia . 30 zł netto plus dodatki było by jeszcze do przyjęcia. Więc nie ośmieszające się z tymi stawkami .

@Domino

Dzień Dobry! Wprowadzasz czytających Twój wpis w błąd. Być może celowo. Takie działania są nieetyczne i mogą spowodować konsekwencje prawne. Wynagrodzenie zasadnicze oraz dodatki w WEBER-HYDRAULIKA są zagwarantowane Regulaminem Wynagradzania i zależą od rodzaju pracy oraz doświadczenia.

Jacek
@Domino

Tak to prawda,jestem wieloletnim pracownikiem w tej firmie oraz posiadam 40-to letni staż jako technik obróbki skrawaniem i obecnie moje wynagrodzenie jest 31zl /h.od roku 2022 nic w tym temacie się nie zmieniło

@Jacek

A ubiegałeś się może indywidualnie o jakąś podwyżkę, czy nie próbowałeś. Może to by coś dało. Chce tu złożyć cv, ale liczyłem na to, że wraz z przerobionymi latami w firmie to wynagrodzenie będzie rosnąć.. a podpowiesz mi jak firma podchodzi do tematu premii, czy jakichkolwiek benefitów. Może tu jest szansa coś ugrać do tej godzinówki więcej.

Z tego co wiedze to pojawiła się rekrutacja na operatora linii montażowej. Z benefitów to dodatek do dojazdów do pracy. To znaczy że jest dofinansowany autobus firmowy czy jak ktoś dojeżdża własnym autem to są dodatkowe pieniądze za paliwo? Ktoś mi wytłumaczy?

Dzień dobry, Pracodawca oferuje dodatek pieniężny do dojazdów. Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Kontroler jakości

Było ok. Mam dobre wspomnienie; miły Pan z Hru i Kierownik Działu sprawdzili informacje z mojego CV. Rozmawialiśmy ok poł godziny.

dotyczyły rysunku technicznego, fajerłola, pracy na trzy zmiany

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o. na Montażysta? 5 lutego ogłoszenie na GoWork.pl.

Emila

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko kontrolera finansowego. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Co to oznacza? Można prosić o podanie widełek zarobków? Dodatkowo, czytam, że otrzymuje się tutaj dodatek do dojazdów do pracy. W jakiej wysokości on jest? Myślę nad złożeniem CV na ten wakat...

@Emila

Cieszymy się, że śledzisz nasze oferty. Zapraszamy o złożenia aplikacji na stronie www.terazweber.pl, a o szczegółach oferty porozmawiamy podczas spotkania. Do zobaczenia!

Powiem tylko tyle że lata świetności Weber ma już za soba.Kiedys każdy chciał tam pracować już nie wspomne jak ciężko się było tam dostać...a dziś to już tylko tonący okręt...

Czemu? Co to się podziało z firmą? Tez kiedyś słyszałem dużo dobrego o niej, teraz akurat chciałem się przyjąć na operatora wózka widłowego. W sumie czytam tu o premiach, nagrodach uznaniowych, dlatego zastanawiam się o co może chodzić. Słabo płacą?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko kontrolera finansowego. Firma oferuje konkurencyjne wynagrodzenie. Co to oznacza? Możecie podać widełki? Poza tym, oferowany jest dodatek do dojazdów do pracy. W jakiej wysokości? Czytam, że możliwa jest praca zdalna. Tak w stu procentach? Czy jednak trzeba pokazywać się w biurze? Rozwiejcie te moje wątpliwości ;p

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i przeanalizowanie jej opisu. Niektóre informacje w niej zawarte nie są doprecyzowane na etapie ogłoszenia. Jeżeli opis stanowiska Panią/Pana zainteresował, wpisuje się Pani/Pan w opisany zakres wymagań, a nasza oferta wydaje się ciekawa – zapraszamy do aplikowania na naszą ofertę pracy. Kandydaci, którzy zostają przez nas włączani w proces rekrutacji otrzymują znacznie bardziej szczegółowe informacje. Zapraszamy.

Zobaczyłem że jest rekrutacja dla planisty procesów produkcyjnych. Z benefitów są bezpłatne szkolenia językowe – angielski lub niemiecki. To spotkania z lektorem po pracy stacjonarnie czy online na specjalnej platformie i można ustalić dogodną godzinę takiego kursu?

Dzień dobry, jak słusznie Pan/Pani zauważył/a jednym z benefitów jest nauka języków obcych. Wszelkich szczegółów dotyczących wewnętrznych benefitów udzielamy kandydatom, którzy uczestniczą w naszym procesie rekrutacyjnym. Zapraszamy więc do bezpośredniego kontaktu.

Jak dużo osób pracuje w WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.?

Karolka

Widzę świeżutkie ogłoszenie na stanowisko Operatora linii montażowej. Mój chłopak rozważa, aby zostawić tutaj swoje CV. :D W jego imieniu mam pytanko dotyczące wspomnianej w ogłoszeniu premii zespołowej. Od czego zależy jej wysokość? Jakie warunki muszą zostać spełnione, aby pracownicy otrzymali dodatkowe wynagrodzenie w max. wysokości 600 zł brutto?

@Karolka

To co wpływa na premię zespołową i zależy od każdego pracownika, to pełna frekwencja oraz efektywna realizacja planu produkcji. Nie jest to trudne do osiągnięcia. Wystarczy systematycznie przychodzić do pracy i realizować zadany w danym dniu plan produkcji. Oprócz premii kierownik może zdecydować o nagrodzie uznaniowej za najlepszy wynik pracy w zespole lub udział w wybranym projekcie. Zapraszamy do aplikowania :-)

@WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

Dużo tych dodatków, ale tak właściwie to jaka jest na ten moment podstawa wynagrodzenia jeśli można wiedzieć? Czy może to indywidualna sprawa rozpatrywana na rekrutacji?

Dzień dobry Przy każdym ogłoszeniu o pracę jest podana stawka godzinowa, od której standardowo rozpoczynamy współpracę. Stawki z kolei różnią się względem poszczególnych stanowisk, ponieważ na tych, które wymagają konkretnych kompetencji lub uprawnień, wynagrodzenie zaczyna się od kwoty wyższej niż na stanowiskach, przy których nie wymagamy doświadczenia i oferujemy naszym kandydatom przeszkolenie. Dodatki z kolei są dla wszystkich pracowników takie same bez względu na stanowisko, na którym zostaną zatrudnieni.

Mari
@WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

Mogę wiedzieć, ile trwa takie przeszkolenie i jak dokładnie wyglada? :) Ciekawi mnie tez temat awansów, czy w firmie jest jasno określona ścieżka kariery? Czy osoby o których państwo piszą, z uprawnieniami i wyższymi kompetencjami są raczej rekrutowane z zewnątrz?

@Mari

Dzień dobry, Etap przeszkolenia nowego pracownika obszaru produkcyjnego jest przeprowadzany przez osoby odpowiadające za poszczególny dział oraz przez kolejno wyznaczonych później do tego celu pracowników, którzy mają bogate doświadczenie w pracy na danym stanowisku. Samo szkolenie odbywa się na zasadzie szkolenia praktycznego, dlatego nowy pracownik szybko ma do czynienia z procesami produkcyjnymi. Czas szkolenia jest trudny do określenia, ponieważ każdy nowy pracownik ma inną historię zawodową, więc można powiedzieć, że czas szkolenia jest indywidualny. Procesy w naszej firmie są złożone, więc rozwój pracownika odbywa się poprzez późniejszą naukę kolejnych procesów produkcyjnych. W ramach rozwoju swoich pracowników, uruchamiając rekrutację działamy dwutorowo ogłaszając nabór wewnętrzny oraz publikując ogłoszenia na zewnątrz. Jeśli chce Pan/Pani poznać więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego. Nr do kontaktu podano przy każdym ogłoszeniu.

@WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.

A jest jakiś maksymalny czas, w którym trzeba ogarnąć te wszystkie nowe rzeczy? Rekrutując na nowe stanowisko, pierwszeństwo mają osoby ze środka?

Dzień dobry Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Roni

Na tym forum są kasowane posty niewygodne dla pracodawcy a pomocne nowym kandydatą??????

@Roni

Dzień dobry Administrator serwisu GoWork usuwa tylko wpisy naruszające regulamin serwisu oraz przepisy prawa polskiego.

Artur

Jest trochę ogłoszeń do firmy. Chce wysłać na pracownika lakierni. Napisali że jest możliwość dojazdów do miejsca pracy. To znaczy ze dają darmowy firmowy autobus? Jeszcze dopytam o dofinansowanie do posiłków w restauracji pracowniczej. Ile dopłacają do obiadów?

@Artur

Dzień dobry Panie Arturze, w ogłoszeniu widnieje informacja o "dofinansowaniu dojazdów do pracy", nie o ich organizacji. W praktyce przekłada się to na comiesięczny dodatek do wynagrodzenia, uzależniony od odległości jaką pracownik pokonuje z miejsca zamieszkania do miejsca pracy. W kwestii obiadów: dwudaniowy obiad (zupa + drugie danie) zapłaci Pan ok 10 zł. Istnieje także możliwość zakupu posiłków na wynos za tą samą cenę. Zapraszamy Pana do kontaktu telefonicznego, odpowiemy na wszystkie pytania. Numer telefonu podany w ogłoszeniu: https://weber-hydraulik.softgarden.io/job/32460680/Lakiernik-Pracownik-Lakierni?jobDbPVId=88301104&l=pl

Przyszły pracownik

Czy firma posiada stanowisko komisjonera jeśli tak to jest wolny wakat ?

@Przyszły pracownik

Dzień dobry Stanowisko komisjonera nie występuje w naszej firmie. Jednak mamy wakaty na logistyce wewnętrznej (operator wózka widłowego), ale też na innych stanowiskach. Zapraszam do zapoznania się ze wszystkimi aktualnymi ofertami pracy pod tym linkiem: https://terazweber.pl/oferty-pracy

Jaka jest umowa w firmie WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Operator Wózka Widłowego zatrudniają na umowę zlecenie?

DZG

Czy na wszystkich działach obowiązuje system pracy 3 zmianowy? Czy któryś z działów pracuje w systemie 4 brygadowym?

@DZG

Dzień dobry Wszystkie działy produkcyjne pracują w trybie 3 zmianowym. Zapraszamy do kontaktu, jeśli chce Pan/Pani poznać szczegóły dotyczące konkretnej oferty pracy. tel. 883 843 883 e-mail: praca@weber-hydraulik.com

pp438@o2.pl

Witam .Tokarz CNC jest wakat bezpośrednio przez firmę ?Pozdrawiam

@pp438@o2.pl

Tak, umowa o pracę bezpośrednio z nami. Proszę do nas dzwonić na nr 883843883. Zapraszamy.

Edward

Mają tu teraz trochę ofert pracy . Ja znalazłem na operatora linii montażowej. W ogłoszeniu piszą ze robota na trzy zmiany i jest możliwości dojazdów do miejsca pracy. To znaczy że jest transport firmowy? W całości finansowany przez firmę czy trzeba coś dopłacać?

@Edward

Cześć. Mamy sporo ofert pracy, ponieważ się rozwijamy :-). Wpadnij na rozmowę do Nas, a wszystkiego się dowiesz, również na temat dojazdów. Koszty ponosi pracodawca i pracownik, po połowie :-).

Maks

Pracuję tu w tym kołchozie 6lat i nie polecam tej firmy nawet za 5000tys za polecenie pracownika, załatwiłem pracę dla syna i żadnej kasy nie dostałem zrobili mnie w (usunięte przez administratora) Odradzam osobom zainteresowanym tą firmą ani montaż lakiernia i inne (usunięte przez administratora) wydziały oni tylko mydlą ludziom oczy a później jest jak oni chcą.To jest (usunięte przez administratora),aby robota była zrobiona a później maja na robioli wyjebane...Nie polecam a szczególnie na lakierni bo tu nic się nie zmieniło jest jak było z za durnia z weglinca

Mick

Opinia prawdziwa

Wozu
@Maks

Ja dostalem kase za 3 polecenia i spoko wyplacili.

@Mick

Dzień Dobry. Panie Grzegorzu, zawsze warto postępować zgodnie z procedurami wewnętrznymi. Jeżeli warunki regulaminu rekompensaty za polecenie pracownika zostałyby spełnione, to również zostałaby wypłacona należność. Tymczasem, po sprawdzeniu - niestety, w Pana przypadku tak nie było. Proszę również pamiętać o tym, że tylko dystrybucja informacji sprawdzonych i rzetelnych ma znaczenie na tym portalu. W innych przypadkach pracodawca może ponieść szkodę, co może być traktowane jako naruszenie jego dóbr osobistych, a to może być podstawą do postępowania cywilnego.

Cv
@Wozu

Tak napewno. Nie wierzę w to...

Edward
@Cv

Czemu nie wierzysz? Ty kogoś polecałeś i nie dostałeś kasy? Może to trwa i nowy pracownik musi się sprawdzić i pracować kilka miesięcy żeby dostać za niego premie? Wiesz jakie są zasady?

Monter
@Maks

Skoro jest tu taki (usunięte przez administratora) to czemu siedzisz tu 6 lat?

It

Ile można zarobić jako informatyk (administrator)?

@It

Kwalifikacje i doświadczenie determinują stawki wynagrodzeń dla specjalistów. Oferty finansowe kalkulujemy w oparciu o stawki obowiązujące na rynku pracy w danej branży. Zapraszamy do złożenia aplikacji i rozmowy na temat roli tego stanowiska.

Zostaw merytoryczną opinię o WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o. - Wykroty

• Jak się pracuje w WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WEBER-HYDRAULIKA Sp. z o.o.