Opinie o British American Tobacco w Warszawa

Branże: Pozostałe - produkcja wyrobów tytoniowych

no nie to super kase zarabiacie:)) az sie chce isc pracowac do Bata:))

@ja

tyle zarabiali starzy batowcy nie wiem jak teraz

don pedro

Tarnow szuka nowych , chetnych i gotowych. Jest ogloszenie na (usunięte przez administratora). Beda zwolnienia czy sami uciekli ? Pozdro

adam

podobno kierownictwo coś już przebąkuje na temat nadgodzin, bo to jest problem w skali całego kraju, jak nie będzie podwyżek lub płatnych nadgodzin to będzie duży dym!!! jeżeli ktoś to czyta z asmów, to niech poruszy problem wyżej

do detalisty-kupuj paperosy z marza ,Ty decydujesz co sprzedajesz:))

Detal
@ja

Tak, tylko przychodzi klient po luckiegi i jak nie mam idzie dalej, a przy okazji jeszcze piwko kupował albo flaszkę. Nie wszystko zamienisz :(

Przedstawiciel Handlowy

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa

gdzie nasz bohater Gonzo??????????

mirog

Ja robię 25-30 wizyt dziennie i też daję radę. Łatwo nie jest bo i 13 godzin się zdarza ale będzie tylko lepiej i lepiej. Ważne by się nie mylić bo później prostowanie zabiera kupę czasu. Kasa może pójdzie w górę ale....to tylko może i od nowego roku.

BAT

:););). Kolego nie miałem wyjścia życie mnie zmusiło;). Mam tylko jedno pytanie do Ciebie a robię tez i 20 klientów dziennie. Jeżli miałeś tyle obowiązków wraz z sprzątaniem;). Za jaką kasę pracowałeś?;););). Dystrybucja już jest i merch też;););), plus fakturki kp storna itp ;). Pozdrawiam

@BAT

2073 pln no i co trzeci miesiac 30%premii oczywiscie jak sie udalo bo targety byly na poziomie 80% i to nawet na wiochach czyli wychodzilo oczywiscie z premia jakies 2400 jak podzieliles premie na trzy miechy

niezależny ph

Ile jesteście w stanie odwiedzić punktów na dzień jeżeli we wszystkich będzie sprzedaż.? Liczbę tą pomnóż przez 500 bo tyle macie vanów a będzie wiadomo do ilu procent punktów docieracie,120000jest punktów w Polsce handl.wyrob tyt. Udział w rynku to siła podaży,a tym samym możliwość kreowania rynku.

BAT

Widzę że na tym forum są albo bardzo mądrzy PH albo wyjątkowi, ktorzy zjedli na pracy zęby w branży tytoniowej to nie będę z nimi polemizował bo jestem z innej branży pracujący jako nowy PH z łapanki ( doświadczenie 19 lat). Powiem tylko tyle pewnie BAT i tak ma to w czterech literach co Wy o tym myślicie z całym szacunkiem . Każdego człowieka i konkurencję należy szanować i tych nowych PH i tych starych też jak również tych z hurtownii, bo nigdy nie wiadomo czy w przyszłości dalej nie będziecie razem współpracować. Czytam te komentarze i stwierdzam że w naszym kraju pięknym nigdy nie będzie zdrowej konkurencji i każdy każdemu zawsze wilkiem stoi. Co do pracy to fakt praca od 6.00 do 16-17 a jeszcze drogi przejezdne w domku około 19. 00. Sprzedaż na poziomie 50-60 pakietów na dzień przy od 8 do 13 skutecznych i (usunięte przez administratora);) zwał jak zwał czyli dobry kontakt z klientem. Chyba to nie najgorszy wynik przy moim fatalnym terenie sklepy dwa na dwa i sieci bez umowy. Ekipa jak narazie ok czyli koledzy na vanach plus AS, ASM. Jak ktoś tu pytał to czy będą nadgodzinny i czy może sobie odebrać jako dzień wolny to jak dla mnie kolego to możesz zapomnieć o tym ale to tylko moje zdanie. I na koniec jak na tyle godzin pracy bez premii to wygląda to marnie a podstawa to tylko na waciki starcza. Powiem szczerze że co do kasy to całkiem inczej było uzgodnione z panią z HR. Jak nie będzie podwyżki po nowym roku i to minimum o 500 netto trzeba szukać dalej. Pozdrawima wszytskich PH.

@BAT

(usunięte przez administratora) ale mniejsza z tym co to jest wasze 13 wizyt starzy batowcy mieli minium 16!!!!a czesto trzeba bylo robic 18 -19 zeby norma w tygodniu nie spadla!!!a na dodatek oprocz sprzedazy fajek i to powazniejszysz tematow niz wasz vicek i nevada po obnizonej cenie z tego co pamietam to bylo jakies 26 sku plus tyton!!!to jeszcze robilismy mercha planogramy mycie podajnikow!!!!jedyna roznica jest taka ze my jezdzilismy skodami a wy jezdzicie duacaciakami i teraz pomysl ktory samochod jest wygodniejszy do tej roboty.czekam jak dojdzie wam dystrybucja i merch i inne pomysly z gory

stary

stary nie znaczy tak do końca stary chłopcze ja długo w tej firmie pracowałem i nie narzekam na BAT a ty chłopcze pracujesz pare miesięcy i dokazujesz na forum jakby BAT ci życie uratował....ja pracuję teraz w chłopcze w farmacji i jak ty do rooooboty wstajesz to ja na drugi bok się przewracam... widze że masz problem ze zrozumieniem co ja piszę...W BACIE WIELE SIĘ NAUCZYŁEM ALE TŁUMACZE CI ŻE W HURTOWNIACH TEŻ SĄ SUPER LUDZIE MAJA KREDYTY RODZINY A TY NAPERD....NA NICH JAKBYŚ KORONE ZŁOTĄ DOSTAŁ....TROCHĘ SZACUNKU DLA LUDZI MŁODY CHŁOPCZE....

Batman

wiat należy, do młodzieży. Jak Ty robisz, to On sobie leży. Ale żeby, to wiedzieć, to wcześniej trzeba jako PH popracować w różnych firmach. Większość z was myśli, że złapali Pana Boga za nogi, ale prędzej czy później Wy dojdziecie do wniosku, że za tę pracę, gdzie indziej płacą więcej.

hurtownik

Szanowna Pani Detalistko z New Soli prosze przy najblizszej okazji zapytac swojego dystrybutora o papieroski z imperial tobacco westy routy 66 na tych fajeczkach da sie zarobic 8 a przy dobrym cenniku nawet 9 %. Bo na baciku z auta marża kiepska tylko6% a u hurtownika jeszcze nizsza...

detalista

detalisto nie detalistko :) Imperialem również handluję Stanowi 20% obrotu

adam

a jak się Wam podobają godziny pracy? ja przychodzę na 6 rano zliczam vana i śmigam w traskę, mam godzinkę drogi do pierwszego punktu, a na trasie mam około 20 punktów i nie jestem w stanie się wyrobić w tych ustawowych 8 godzinach, a tak miało być!!!!! wracam na xdock koło 16-17 i wychodze koło 18 i tak koło 12h codzienne. co z nadgodzinami? zapłacą? dadzą wolne?

optymista

W latach 2006-2008 bat juz mial van selling marek premium do najlepszych punktow ale zrezygnowali z tego i teraz znowu ? ciekawe jak dlugo...

@optymista

Zrezygnowali, bo to niewypał był. Teraz historia znów się powtórzy, ale moge wam powiedzieć dlaczego BAT wszedł w vanselling. Kupili Scandinawian Tobacco w zwiazku z czym udziały im na rynku Polskim wzrosły. Problem tylko taki ze dla centali udział w rynku liczy sie tylko dla miedzynarodowych marek czyli Viceroy , Lucky , Pall Mall i Vogue. To dlatego pozamieniali 20,40 i reven na viceroy, a camelie na Pall Mala. Problem tylko taki ze po kupieniu fabryki ST te marki wczale rynku nie zwojowały, wiec jedyne co wymyslił pewien Brazylijczyk ( teraz go juz nie ma, za to jest Węgier, który za to odpowiada) to Vansellig. Ideą tego pomysłu , jest to ze pracownicy-niewolnicy- czyli vansellerzy, beda utrzymywac pełna dystybucje( 24 rodzajow VICEROY :-, itd...),hurtownicy nie za bardzo chcieli bo TO NIEREALNE i NIENORMALNE miec tyle rodzajow jedne marki. Nikt nie wierzy juz w sukces, dlatego dotychczasowi pracownicy BAT nie przyjeli nowej ofery (oni o tym wiedzieli przeciez wczesniej + stad ta prosta decyza o odprawie i zejsciu z "titanica" )

@hurtownik

tylko skąd tylu starych pracowników BAT zostało masz kiepskie dane

@stary

nie wszyscy znalezli prace. Rozmawialem z wieloma. Wiekszosc tych co zostali, szukaja nadal. Po prostu nie chca wejsc z deszczu pod rynne. i tyle

@hurtownik

rozmawiałeś z wieloma w całej Polsce ale chrzanicie

gonzo

ale się hurtownicy denerwują uhuhu...nie martwcie się zawsze można umyć nam vana

gonzo

u mnie oki, a w hurtowniach zapasy się kończą i zostaja papieroski z 3% marża dla klientów i to najlepszych :))) reszta 1% ....żyć nie umierać

gonzo

stary nie wie co pisze.....bo jest stary :))

stary

szanujcie ludzi ...tam też pracują ludzie którzy lata szli nam na rękę pomagali fajki wymieniali nie pracowaliście to cóż się wypowiadacie...i bronicie BAT...poczekajmy zobaczymy ja mam opinie z philipa zobaczymy...oni zawsze są na 1 miejscu ...a klienci się żalą że tych mniejszych sklepów nie macie już odwiedzać...zbliżają się święta pomyślcie też o innych nie tylko o BAT tam też pracują ludzie...

stary

ludzie co wy gadacie ja w BAT pracowałem 5 lat nie przyjąłem ich dupnej oferty ...dzieciaki co wy się czepiacie Hurtowni my z nimi lata pracowaliśmy a teraz macie wszystko w (usunięte przez administratora) nikt nie zniknie bo maja super ceny a wy leszczyki mózgi wam napompowali dlaczego imperial i morisie przeszli na vansseling bo twierdzą że BAT strzelił sobie w kolanko...wiem to od ludzi którz w BACI wysoko pracują i przyznają mi rację...każdy swojego broni ale nie (usunięte przez administratora) na hurtowników bo my pracowaliśmy z nimi lata i było super tyle

milord
@stary

To PMP i Imperial przeszedł na vansselig czy nie ,bo nieprecyzyjnie piszesz. Zapytanie kieruje do 'starego'

krol

Handlowiec ty o KDWT się nie bój tam są jeszcze impulsy kolego. A tak w ogóle to zobaczymy jak sprzedaż BAT pizgnie po tym jak KDWT nie będzie sprzedawać Waszych fajek- docisną Wam targety i zacznie się jazda i puchnięcie

Detalista

Witam Widzę tutaj PH BAT tzw BAT BOYSÓW napiszcie mi proszę czy mnie jako klientowi prowadzącym sklep pod szyldem Lewiatana wypłacicie opłatę marketingową tzw. retro ? Obecni dystrybutorzy od których kupuje faje płacą do Lewiatana, a Lewiatan mnie i mam do Was moi mili pytanie jak wygląda to u WAS BAT BOJSI ? A i jeszcze jedno wszak od tego powinienem zacząć czy macie umowy z Lewiatanem, Euro sklepem, Groszkiem itd... Jako PH a zarazem właściciel sklepu pracujący i prowadzący swój interes już klika ładnych lat powiem wam tylko tyle że waszymi pociągnięciami dożynacie będący w agonii i broniący się przed Biedronkami detal, bo jak to inaczej nazwać kiedy wg WASZEGO nowego cennika mam kupować vicka i luka 2% drożej aniżeli do tej pory zaniżacie mi rentowność na waszym asortymencie o ok 20% do 25% przy moich obrotach na rok daje mi to jakieś 800zł...

Zostaw merytoryczną opinię o British American Tobacco - Warszawa

• Jak się pracuje w British American Tobacco?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w British American Tobacco?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy British American Tobacco?

British American Tobacco
2.4/5 Na podstawie 1803 ocen.

British American Tobacco