Abplanalp Sp. z o.o.

Opinie o Abplanalp Sp. z o.o.

Aktualność
Odgłosy maszyn, ruch narzędzi, precyzyjne obróbki - to codzienność w świecie firmy +Abplanalp. Każdy rok przynosi nam nowe wyzwania i możliwości, a wraz z zakończeniem roku 2023, przychodzi czas na refleksję nad osiągnięciami i wyzwaniami, które napotkała dynamiczna branża CNC.

W jakie wydarzenia obfitował poprzedni rok w Abplanalp? Na liście znalazły się branżowe targi STOM w Kielcach, gdzie jak co roku zaprezentowaliśmy szeroką gamę naszych obrabiarek i urządzeń. Wśród nich znalazły się: szwajcarski automat wzdłużny firmy Tornos GT13 - model będący idealnym rozwiązaniem do produkcji małych wysokoseryjnych części, czy obrabiarka Ibarmia ZVH45 STAR, będąca jedną z największych obrabiarek skrawaniowych na targach. Kolejne dwa produkty z oferty to obrabiarki laserowe Sisma: SWA oraz BigSmark. Nie mogło zabraknąć też "potwora" do obróbek seryjnych - Kitamury HX250iG oraz znanej i lubianej serii VF od firmy Haas.
Autonomiczny robot, którego pieszczotliwie nazwaliśmy "Haasik", jeżdżąc po terenie targów gwarantował, że każdy zainteresowany naszą ofertą bez problemu znalazł nasze stoisko, a pyszne HaasBurgery, które serwowaliśmy klientom w foodtruck'u, dały im siłę na długie i ciekawe rozmowy.

Kolejnym ważnym wydarzeniem były Warsztaty Technologiczne w Rzeszowie połączone z obchodami 10-lecia istnienia placówki, na których największą atrakcją było porównanie wykorzystania jednej i dwóch głowic rewolwerowych na tokarce Nakamura Tome WT-150II. Zaprezentowaliśmy też tricki programistyczne na klasycznej Haas VF-1, a tokarka Haas ST-20 i centrum pionowe 5-osiowe Haas VF-2TR wprowadziły nas w automatyzację.

Abplanalp od wielu lat jest blisko edukacji. W 2023 roku otworzyliśmy nowe Centra Edukacji Technicznej Haas w Elblągu (przy Elbląskim Centrum Edukacji Zawodowej ECEZ-CKZiU) i Suwałkach (Zespół Szkół Technicznych), co pozwala nam jeszcze lepiej wspierać rozwój kadry w branży CNC.

Dokonując przeglądu minionego roku nie możemy zapomnieć o wyjeździe na Grand Prix F1 na torze Monza. Wspólnie z grupą blisko 20 naszych klientów spotkaliśmy się twarzą w twarz z kierowcami Zespołu MoneyGram Haas F1 Team: Kevinem Magnussenem oraz Nico Hulkenbergiem. Mieliśmy również przyjemność poznać właściciela, twórcę teamu i zarazem założyciela firmy Haas Automation, Inc. – samego Gene Haasa.

Najważniejszym spotkaniem, na które zjeżdżamy się z całej Polski jest Abplanalp’owa Wigilia. W tym roku wzięło w niej udział blisko 200 osób, więc był to idealny czas na wspólną integrację niemal pełnego składu. Była to również okazja do podziękowań i pokreślenia kluczowej roli, jaką odgrywają pracownicy - to dzięki determinacji, zaangażowaniu i kreatywności naszych zespołów udało się nam osiągnąć liczne sukcesy.

Rok 2023 to nie tylko wydarzenia. Biznesowo był to czas rozwoju oferty automatyzacji i powołanie nowych działów w firmie. Wprowadziliśmy coboty (od Elite Robots), cele robotyczne (CNC İleri Teknoloji i ABB) czy inne ciekawe rozwiązania oraz produkty.

Plany na obecny rok są równie interesujące - przed nami nowe wyzwania i realizacja śmiałych pomysłów, więc zachęcamy Was do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych i trzymanie kciuków. Będzie się działo!

Facebook
LinkedIn

Witam, czy może mi ktoś napisać jak pracuje się jako Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży zdalnej? Pokazała mi się oferta sprzed paru miesięcy od spółki. tego mile widzianego doświadczenia na podobnym stanowisku nie mam ale dobrze rozumiem, że nie jest ono kluczowe? piszą po prostu o ciekawej i stabilnej pracy, a takiej właśnie szukam. możliwe, że będą jeszcze przyjęcia?

Pracodawca Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jeśli chodzi o oczekiwania względem kandydatów na stanowisko Młodszej/-go Specjalisty ds. Sprzedaży Zdalnej w sposób szczególny doceniliśmy doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, wysokie standardy obsługi klienta, a także chęć rozwoju w obszarze sprzedaży zdalnej w branży technicznej. Na chwilę obecną rekrutacja została zakończona. Nasz zespół jednak stale się rozwija, dlatego warto odwiedzać stronę z ofertami pracy https://abplanalp.recruitify.ai/jobs

członek zespołu Nowy wpis

Zespół jest bardzo zgrany i zawsze gotowy do pomocy. Koordynatorka szczegółowo wprowadza w zagadnienia na stanowisku, otwarcie wyjaśnia jak wyglądają jej oczekiwania i jeśli się przyłożysz, to śmiało realizujesz plan targetowy. Nie ma nacisku na zadania, które są nieosiągalne i nie pracujesz po tzw. godzinach. Atmosfera jest przyjemna, panuje nastawienie na pozytywne działanie, a nie "dokręcanie śruby". Szczerze polecam.

Doris Nowy wpis

Dzień dobry. :) z chłopakiem widzieliśmy, że na stronie widnieje oferta pracy dla Serwisanta Chłodziw i Środków Smarnych. Jak widać doświadczenia wcale mieć nie musi, bo jest tylko mile widziane. Więc po pierwsze zastanawiamy się jak trudno byłoby mu się teraz dostać? i druga kwestia ta możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Jak można ją rozumieć?

Agata

Dzień dobry, czy w firmie dostaje się coś na święta ( np. bony, paczki, gotówkę ) ?

@Agata

Dzień dobry, Pracownicy Abplanalp tradycyjnie otrzymują prezenty w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Mają one zarówno formę rzeczową, jak i finansową. Obchodzimy też Dzień Kobiet i dostrzegamy ważne momenty w życiu rodzinnym naszych pracowników. Dodatkowo, w pakiecie benefitów znajduje się m.in. dofinansowanie do wypoczynku trwającego minimum 14 dni - zależy nam na tym, żeby każdy z nas dbał o spokojny wypoczynek i regenerację w wybranym przez siebie czasie.

Aktualność

Facebook
LinkedIn
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Abplanalp Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Wsparcia Technicznego (HOTLINE)?
Jcb

Witam Jakimi autami jezdza handlowcy Ktos moze sie wypowiedziec

@Jcb

Ano i jak już dacie opis tych aut, o które pytanie zostało zadane to możecie określić na jakich zasadach się je użytkuje? Piszą po prostu o użytku prywatnym wiec ciekawi mnie jak się tu z tego rozliczają?

Czy pracownicy w Abplanalp Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Różnica miedzy kasjerem a pracownikiem firmy w kontekście wypłaty jest marginalna? Czy ktoś odniesie się do tego stwierdzenia? Są teraz dwie oferty na pewnym portalu i jedna z nich skierowana została do inżyniera ds. technologii CNC. W tym przypadku jak widać nie podano przedziałów płacowych a dobrze byłoby moc je wstępnie znać. ktoś pracował niedawno i je przybliży? I z czego te nabory wynikają? Rozwój czy rotacja?

Jan Paweł

Zarobki pracowników biurowych zabawne, zupełnie odrealnione od stawek rynkowych. Ale czego się można spodziewać jak połowę pracowników stanowią dyrektorzy i kierownicy. Za coś trzeba ich utrzymać w końcu.

@Jan Paweł

Zarobki pracownikow biurowych sa usrednione ze srednia krajowa.

@Josiek

No cóż... A zakres obowiązków i ogólna atmosfera w pracy? Adekwatne a atmosfera rekompensuje może? Jak się teraz dogadują i w jaki sposób przyjmują osoby nowe?

Jan Paweł
@Josiek

Jeżeli do pracowników biurowych wliczymy kierownictwo oraz prezesów to tak. Jeżeli myślisz, że pracownicy szeregowi zarabiają okolice średniej krajowej to ktoś musiał Ciebie nieźle oszukać. Pan D jest zupełnie świadom ile ludzie zarabiają i różnica między kasjerem w dyskoncie a pracownikiem abplanalp jest marginalna.

Track Fear

Miałem otrzymać feedback czy zawzięcie kierownik logistyki w ogóle chce mnie na rozmowie rekrutacyjnej - oczywiście żadnego nie otrzymałem... Ciężko napisać chociażby jednozdaniowego maila?

@Track Fear

Dzień dobry, informacji zwrotnych na bieżąco udzielamy osobom, które brały udział w rozmowie rekrutacyjnej. W przypadku wątpliwości dotyczących Pana aplikacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 /22/ 379 44 00 - chętnie udzielimy informacji.

@Abplanalp Sp. z o.o.

Macie problem z czytaniem ze zrozumieniem...? Nie brałem udziału w rozmowie z kierownikiem, bo nawet nie dostałem, pomimo zapewnień, feedbacku czy do niej dojdzie. Człowiek siedzi cały dzień, czeka na UMÓWIONY telefon, zastanawia się dlaczego nie dzwoni, a tymczasem wy tam beztrosko macie na człowieka wywalone...

@Track Fear

Etat juz objety..To firma rodzinna..

Franek

@Andrzej jaki żart? Jak ktoś dba o swoje interesy i ma podany nr to dzwoni i pyta co się dzieje, a nie smaruje anonimowo w internetach i robi z siebie ofiarę. Zaglądam tu, bo jestem w rekrutacji i jest ok na tle innych firm

@Franek

Firma bardzo dobrze sobie radzi w czasie kryzysu. Robisz swoje bedziesz zadowolony i doceniony.

@Franek

@Franek wolnego... jak ktoś się do czegoś sam zobowiązuje, w tym wypadku feedback to niech się do tego stosuje...

cnc

Moje pytanie jest następujące. Czy osoba, która jest samoukiem(średnie techniczne) z kilkuletnim doświadczeniem w produkcji jednostkowej na Haasie i w CAMie(ale starym), po pracy doszkala się na własną rękę z technologii, obsługi CAMa i szeroko pojętej obróbki(można powiedzieć, że pasjonat) ma szanse na zatrudnienie w oddziale w Łodzi?

dario

Firma zmienia regulamin pracy. Od nowego roku praca w Abplanalp to będzie sama przyjemność...

Komisarz rex
@dario

WOW co sie zmienia? Będą w końcu pasztetowe czwartki?

@dario

przyjemność z jakiego powodu? często u was jakieś zmiany występują? chciałabym też dopytać o jakieś inne potencjalne plany na przyszły rok, jest u was tak, że pod koniec roku wszystko ogłaszają co i jak? zespół będzie się powiększał?

@Komisarz rex

Masz strefe relaksu.

Haasik

Co taka cisza na forum?

@Haasik

A co, robotą się interesujesz, że pytasz? na stronie jest info, że szukają Regionalnego Inżynier Sprzedaży. Ktoś już się zgłaszał czy jak długo ten komunikat już wisi? Kobiety także zatrudniają się na takich stanowiskach tu w firmie?

@Honorata

Aktualnie prowadzimy rekrutację na dwa stanowiska w obszarze sprzedaży. Do aplikowania zapraszamy kandydatki i kandydatów spełniających wymogi kwalifikacyjne opisane w ogłoszeniach. Wszystkie oferty pracy w Abplanalp dostępne są na stronie https://abplanalp.recruitify.ai/jobs

@Abplanalp Sp. z o.o.

Rozmowa rekrutacyjna z panem(usunięte przez administratora) i z kimś jeszcze to jakaś porażka. Zupełnie nie interesował ich przebieg mojej kariery a pytania dotyczyły spraw nieistotnych. Po rozmowie nie dotrzymano dwukrotnie obietnicy o efekcie na tak lub nie. W tym czasie Inna poważna Firma wyraziła chęć zatrudnienia mnie, więc podziękowałem mailem do pana (usunięte przez administratora) Zero odzewu ze słowem dziękujemy za udział w rekrutacji. Zero biznesowej kultury.

@Andrzej

Dziękujemy za przedstawione uwagi. W przyszłości będziemy starali się wyeliminować podobne nieścisłości z naszej strony.

Motorhead

Pracowałem w firmie Abplanalp przez 14 lat, zatrudniony od 2009 roku. Firmę wspominam ciepło i bardzo pozytywnie. W najlepszych latach świetności, pracowali w niej fachowcy z najwyższej półki. Ludzie z dużym doświadczeniem, entuzjazmem, chcący zaistnieć, robić wielkie rzeczy. Mówiło się o tym że Abplanalp jest swoistą kuźnią talentów a nazwa firmy otwierała większość drzwi u klientów do których było trudno dotrzeć. Pamiętam organizowane targi z pompą, gdzie przed halami wystawowymi można było pojeździć na Hareyach. Pamiętam różnego rodzaju eventy na których była okazja porozmawiać z klientami w sposób otwarty. Niejednokrotnie zapomnieć na chwilę o pracy, budując w ten sposób sympatię i zaufanie. Pamiętam wielu ludzi dla których praca w Abplanalp była swoistym "pójściem do przodu", samorealizacją. Dziś to zupełnie inna organizacja. Brakuje tych osób które dawały jakość, profesjonalizm, silnych przywódców z przeogromną wiedzą merytoryczną i biznesową. Ciepłe relacje pomiędzy pracownikami, szefami poszczególnych wydziałów zamieniły się w chłodny uścisk dłoni. Dziś w firmie Abplanalp jest wielka niepewność o jutro. Wkradł się brak szczerości i zaufania pomiędzy ludźmi, pracownikami tej firmy. Jeśli ktoś przepracował więcej niż ostatnie 5-6 lat, myślę że oceni pracę dla Abplanalp bardzo pozytywnie. Sądzę że miałem okazję spełnić się w organizacji a we wspomnieniach pozostały jedynie te dobre chwile. Dla mnie to spory kawał życia i wiele wspaniałych znajomości. Liczę na to że firma przetrwa kryzys i wróci do czasów swojej świetności. Pozdrawiam serdecznie.

On
@Motorhead

Aż przykro czytać, firma będzie miała ciężko przetrwać kryzys jeśli na tej stronie będzie więcej takich wypowiedzi w formie dobrze się pracowało ale(usunięte przez administratora).

@On

Proszę tylko zauważyć, że poniżej jak ktoś pisał coś dobrego, albo mówił że część pracowników ma olewczy stosunek to był zakrzykiwany. Minusy zawsze chętniej się pisze niż plusy. W firmie pracuje dużo osób, czy wszystkim jest aż tak źle? Jeśli komuś jest źle to zawsze może znaleźć sobie inną pracę. A jeśli nie wychodzi bo ma za słabe kwalifikacje to może warto docenić pracę, którą się ma i starać się w niej

Motorhead
@On

Z wypowiedzi wynika jasno że nigdy nie jest za późno aby powrócić do dobrych i sprawdzonych praktyk. Tym bardziej że firma Abplanalp może poszczycić się rewelacyjną przeszłością będąc niegdyś w gronie najlepszych. Ma ogromny potencjał z którego wystarczy mądrze skorzystać. Kwestia wykorzystania sytuacji kryzysowej do przygotowania firmy na leprze czasy. To ludzie budują firmę a nie odwrotnie. Jestem pewien że Abplanalp ma dużą szansę na sukces w niedalekiej przyszłości.

Moze warto zauwazyc..Lepiej kilku osobom poszukac innej innej pracy...Niz szukac wiekszosciom?

heniek
@Motorhead

ta firma leci już tylko i wyłącznie bezwładnością lat dawnej świetności, wszystkie zmiany jakie w niej następują są zmianami na gorsze (przynajmniej dla pracowników, bo nie właścicieli), tak! kiedyś to była dobra firma, teraz jest typowy Januszex

Darek
@heniek

Zarząd firmy robi co może żeby jak najmniej osób ucierpiało z powodu nadchodzącego światowego kryzysu. Konieczne było zlikwidowanie kilku stanowisk i odłożenie większości inwestycji w czasie. Przeczekamy kilka miesięcy i wszystko znowu będzie dobrze

Urszula
@Darek

Z racji tego kryzysu, inflacji, stanowiska, które zostały, dostaną jakąś podwyżkę? Czy raczej na taką pomoc nie ma co liczyć? ;/

Miś

Halo. Czy rakieta 5.0 gotowa do startu ?

Magdalena

Jest teraz otwarta rekrutacja jako Kierownik Zakupów. Wiecie jaka jest atmosfera w dziale? Czy taka luźna, czy bardziej sztywna? I czy sa jakieś spotkania integracyjne w takim zespołowym towarzystwie?

Leszek

Dlaczego spada sprzedaż maszyn Hass szczególnie w lipcu ,może też dlatego ,że dyrektor sprzedaży i techniczny w jednej osobie (usunięte przez administratora) szuka pracy od kilku miesięcy i czymś innym jest zainteresowany !!!! Czas do pracy !!!

@Leszek

Dajcie sie wykazac nowo przybylym dyrektorom i kierownikom.Pracuja rok i wiedza wszystko o firmie jakie zmiany trzeba wprowadzic.Trzeba dac im szanse. Warsztaty kulturowe ,przebudowa biura,reorganizacja magazynu,obcinanie kosztow w marketingu.Wspaniala impreza integracyjna. Napewno dadza wynik w sprzedazy.Przeciez spadek sprzedazy to ostatnio tylko 2 miesiace...Wczesniej plany sprzedazy byly wg planu.Bedzie dobrze. A (usunięte przez administratora) to profesjonalista.

Moze tak
@Nowy

Ale ,ze trudne czasy wiadomo bylo juz w marcu. .A u Was teraz zmiany,oszczedności?? Kto inwestuje jak sa jakies zawirowania na rynku? Rozbudowa biura,przebudowa Chyba nie ten czas..

RastaMan
@Nowy

Mam wrażenie że nowi dyrektorzy zamiast zajmować się sprzedażą, zajmują się wszystkim tylko nie tym co trzeba. Wystarczy spojrzeć na pochodzenie tych ludzi i jasno powiedzieć że to nie jest ta bajka do której zostali stworzeni. Daję max. 2 lata i firma idzie pod młotek. Podobno HAAS chce otworzyć swój oficjalny oddział. Będzie okazja odkupić Abplanalp za marnych kilka dolarów.

Darek
@RastaMan

Czy masz jakieś sprawdzone informacje dotyczące planów HAAS w Polsce ? . .

NICK
@RastaMan

Podobno tej zimy nie będzie więcej śniegu... Masakra... A może by tak się wypowiadać na temat, o którym jakieś fakty się zna, a nie ludowe legendy i strachy powtarzać?

RastaMan

... a wystarczyło by przestać marzyć o lataniu w kosmos rakietą 5.0 do której nie bardzo jest za co paliwo kupić (utopia). Zamiast zajmować się organizacją głupot i wzmożonym kontrolingiem pracowników, przejść do etapu organizacji i wsparcia sprzedaży poprzez zwiększenie aktywności w regionach i inwestycję w ludzi. Czas poświęcony na e-spotkania zamienić na wizyty u klientów. Cieka jestem ile wizyt u klientów kluczowych wykonali nowo zatrudnieni dyrektorzy... hmm. Przypomnę tylko że najlepsze wyniki firma osiągnęła w 2019 roku, opierając swoją sprzedaż o solidne praktyki handlowe i doświadczenie ludzi. Dziś to mydlenie oczu bajkami o kosmosie a aktywność fachowców zamieniono na tuzin e-konferencji odbierając możliwość pozyskiwania wielu zamówień. Nie chcę krakać ale jestem prawie pewien że wrócicie i to bardzo szybko do CSI. Stary system działał i mógł być modyfikowany. Nowy kosztował krocie i nie będzie nic wart. Ktoś powinien za to beknąć, za Blasera, za Mate-a, za Dział Narzędzi. Brak konsekwencji i trzeźwego myślenia. Pracowałam zaledwie kilka lat ale jestem pewna że ten statek tonie Panie i Panowie. Niech ktoś wreszcie się obudzi ...

Pimpek

100% prawda

Ktoś spoza gangu

Kiedyś był jeden miłościwie nam panujący Dyrektor (usunięte przez administratora). Potem dokoptowal sobie drugiego Miłościwie panującego (usunięte przez administratora), potem(usunięte przez administratora), ostatnio kolejnego dyrektora. Jeszcze kilka miesięcy z nazwy abplanalp sp. z o. o. zrobi się (usunięte przez administratora) Od czasu zatrudnienia powyższych i wprowadzanych przez nich przemian każdy w tej firmie traktowany jest jak złodziej i śmieć - hasło reklamowe "firma z uśmiechem" forsowane na coachingowych spotkaniach wewnętrznych nigdy nie było tak odległe. (usunięte przez administratora) kiedy zobaczycie co się tu dzieje?

Izabela
@Ktoś spoza gangu

Skoro to prawda z tym taktowaniem pracowników to czy nie możecie jakoś o tym z kimś porozmawiać i oczyścić atmosferę? Inni pracownicy też nie są z tego zadowoleni?

@Ktoś spoza gangu

Dziękujemy za komentarz. Zapraszamy do zgłaszania wszelkich uwag dotyczących aktualnej sytuacji w firmie w trakcie Forum Otwartych, które organizujemy co miesiąc, aby na bieżąco omawiać tematy związane z warunkami i atmosferą pracy. Warto też zadawać pytania w trakcie Wywiadów Transformacyjnych, na których osoby decyzyjne szczegółowo omawiają wdrażane i planowane zmiany. Osoby, które nie chcą ujawniać swojej tożsamości mogą też zgłaszać zauważone problemy poprzez anonimowy kanał „Zadaj pytanie” i uzyskać odpowiedź na forum firmowym.

Maria

Ale co masz na myśli z tą formą zwalniania? Wypowiedzenia dają długoletnim pracownikom?

Mosiek
@Maria

Nie ma o czym opowiadac.Nic to juz nie zmieni.

x

prawda

Handlowiec
@Abplanalp Sp. z o.o.

"Zadaj pytanie" to ściema bo nie lądują tam pytania niewygodne. Na odpowiedź do pytania zadanego 2022-10-28 czekam do dziś

Benek
@Ktoś spoza gangu

Ciekaw jestem gdzie pójdzie (usunięte przez administratora) cały czas szuka pracy wszystkich Nas ciekawi gdzie pójdzie bo cały czas jest mu coraz gorzej w Firmie szczególnie bo ostatnich targach w Poznaniu zaczął strasznie narzekać na zarząd firmy. A miało być tak pięknie (usunięte przez administratora) nawet chciałeś być w zarządzie firmy napisz nam wszystkim serwisantom co się zmieniło !!!!

NICK
@Izabela

Właśnie, zamiast bezradnie rozkładać rączki trzeba normalnie rozmawiać. Chyba, że ktoś się boi, że nikt nie chce już sluchać tego narzekania i psucia ludziom krwi. Lepiej tutaj anonimowo wyrzucić z siebie. Słabe jak coś słabego

inż
@Benek

Benek Ty weź pisz za siebie, a nie za cały serwis

Izabela
@Mosiek

Może jednak wyjasnisz o co chodzi? Skąd taka rotacja? Wiesz może czy firma planuje przyjęcia na ich miejsce? Chociaż nie umiem zrozumieć jak firmie opłąca się zwalniac pracownikó z długim stażem?? Wdrożenie nowych osób też kosztuje

Papież

Firma wprowadziła pracę hybrydową dla pracowników pracujących do tej pory na stanowiskach zdalnych.

gender

Ciężkie czasy zaczynają się masowymi zwolnieniami...

współpracownik
@gender

Czasy są trudne pod wieloma względami, ale masowych zwolnień to ja tu nie widzę

Zostaw merytoryczną opinię o Abplanalp Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abplanalp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abplanalp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abplanalp Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abplanalp Sp. z o.o.