Abplanalp Sp. z o.o.

Opinie o Abplanalp Sp. z o.o.

Obecnie firma Abplanalp Sp. z o.o. poszukuje na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś składa CV?

Dzień dobry, w tym momencie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko asystenckie. Zapraszamy jednak do zapoznania się z innymi ofertami pracy dostępnymi w zakładce Kariera na stronie internetowej Abplanalp https://abplanalp.recruitify.ai/jobs

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Koordynator w firmie Abplanalp Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Pytanie zapewne dotyczy Koordynatora w obszarze zakupów. W tym przypadku, oprócz wyższego wykształcenia ekonomicznego największe znaczenie ma posiadanie minimum 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, potwierdzonego sukcesami w prowadzeniu projektów handlowych oraz budowaniu relacji z dostawcami. Kluczowe są również kompetencje komunikacyjne, zarówno w języku polskim, jak i angielskim oraz umiejętności analityczne.

Oj jak boli, oj jak boli

Pani Dyrektor HR jest bardzo ambitną kobietą, która już poprawila struktury firmy, pracuje się dużo lepiej. Super pomysły, doskonała komunikacja z pracownikami. Życzymy sukcesów i proszę nie przejmować się tymi molami firmowymi, które tak p. źle życzą. Dziękujemy, że jesteś z Nami. p.s Do tych niespełnionych, pilnujcie lepiej swoich stanowisk pracy! Bo żadna z was nie ma takiego doświadczenia i aparycji jak p. Dyrektor.

@Oj jak boli, oj jak boli

O jojoj...czyżby sama pani HR się odezwała czy jej obrończynie ?

Tymek
@Oj jak boli, oj jak boli

Nie jestem pracownikiem. Negatywne komentarze poniżej dotyczące polityki HR mówią o kompetencji i kumoterstwie a argumenty obronne podkreślają piękno pani dyrektor w porównaniu do jej adwersarzy. Napisz jeszcze że na pewno jeździ lepszym samochodem i ma dłuższe tipsy.

tik tak
@Tymek

Nie jestes pracownikiem..To co mozesz wiedziec??? HR rozbudowany jak w ogromnych korporacjach ,.kompetencje rozmyte... Ankiety..szkolenia dla pracownikow ..Czy ktos robi ankiety dlaczego pracownicy odchodza??? Nie...zatrudnia sie dyrektorow od nic nie robienia...Basen ,sauna w biurze zwiekszy sprzedaz??

tik tak
@Oj jak boli, oj jak boli

Ze co poprawia??? kompletny objaw ignorancji...Wiedza znikoma, Ze co poprawia??? Pol roku i najlepsi odejda z tej firmy... Bedzie zdziwienie.. Dlaczego?Szkolenia...sciezka kariery..basen.

Myszka Miki
@tik tak

Odejda najlepsi, hahaha gdzie do KFC na kasę? i jaka przepowiednia, równo za pół roku o zmroku księżyca, hahahaha. Najlepsi, ale się ubawiłam, kto ? jak tutaj 85% to intelektualne ofiary bez żadnych możliwości i perspektyw. Całujcie firmę po rękach że was trzyma, może jakieś dotacje dostaje, kasa się zgadza, to przymyka oko na przygłupów. Hahahaha

Kaczor Donald
@Myszka Miki

Myszko..nie wyzywaj kogoś od przygłupów jak go nie znasz.... Kim jesteś,żeby tak oceniać ludzi.? Szanuj zdanie innych..I zamilcz... Uciekaj myszko do dziury...Pewnie HR.reaktywacja.

Zuzanna

To znaczy, że też cenisz dyrektor HR? A co do rzeczy, które Cię dotyczą bezpośrednio, kasa, premie, urlopy, to jak jest?

Yhm

Nie polecam stanowczo. Miałem zostać zatrudniony na stanowisku serwisanta lecz tydzień przed zatrudnieniem zostałem poinformowany ze jednak nie przyjmą mnie, zasłaniając się ciężką sytuacja spowodowana wirusem. Z poprzedniej pracy się zwolniłem i zostałem potraktowany jak zwykły śmieć zostając bez pracy i bez środków do życia. Podejście do drugiego człowieka dramatyczne. Ale mam nadzieję że karma wraca i wszystkich ludzi którzy za to odpowiadają spotka taka sama sytuacja. Pozdrawiam.

@Yhm

To prawda ta firma jest żenadą, zarządzające i decyzyjne osoby w tej firmie to (usunięte przez administratora) nie liczący się z drugim człowiekiem.Karma wróci, nie pozdrawiam.

Po co plakac?Badz facetem i sie nie maz..

@Yhm

Miales tydzien na znalezienie pracy ..Slaby byles..to sie nie nadawales Co Ty masz polecac?? Jak nie znasz firmy??

stary magazynier
@ja

Konstruktywna i prawdziwa opinia to nie płacz, każdy kto pracował w tej firmie wie jak jest.

Człowiek z lasu

Firma zawsze znajdzie rozwiązanie z każdego kryzysu. Najlepiej zwolnić 50% kadry, która i tak już zarabia grosze. Magazyn może nie jest nowy ale zadbany i ogarnięty do najwyższych standardów. Reszta sama się zrobi, będzie dobrze. Musimy uwierzyć tylko w nasz zarząd.

Top one VIP
@Człowiek z lasu

Zenada.Jak mozna nie odrozniac rodzaju drutu. Wasz zarzad..widze zmiany..ale to co bylo a jest.. Ma ktos nad tym teraz kontrole???

Człowiek z lasu
@Top one VIP

Rozumiem, że po zwolnieniu jesteś troszkę zniesmaczony, masz do tego prawo. Chyba piszesz o tym jak kiedyś był zarządzany magazyn ? Bo obecnie każdy dział jest zadowolony ze współpracy i wszystko się zmienia na lepsze. Więc głowa do góry, uwierz w siebie i będzie dobrze.

Izabela
@Człowiek z lasu

A czym spowodowane te "zmiany na lepsze"?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Abplanalp Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Inżynier Wsparcia Technicznego (HOTLINE)?
bieda że az piszczy

Co się dziej w firmie? Miałem przyjemność być na targach w Poznaniu. Cała konkurencja ładne duże stoiska a Abplanalp jakieś wyspy korzyści z dwoma stolikami pod ścianą. Położenie jak na rozstrzelanie przez konkurencje. BRAWO ZARZĄD !! jak mówią jak Cię widzą tak Cię piszą :)

heniek
@bieda że az piszczy

jak to co? jak się całą kaskę przytula do prywatnych portfeli zarządu to na rozwój i marketing już nie starcza :) firma leci już tylko rozpędem poprzednich lat, konkurencja ich zjada kwartał do kwartału

Izabela
@heniek

A na podwyzki dla pracowników chociaż kaska się znajdzie?

Marzena
@bieda że az piszczy

Gadałeś coś z nimi w ogóle? Czy tylko oceniasz wizualnie, chyba trochę mało

heniek

Czy firma wprowadziła już opłaty za korzystanie z toalety i papieru? Bo słyszałem, że są takie plany.

Teleexpres
@heniek

To są pomówienia. Ponieważ firma ma dobry zarząd, wybitnych fachowców, sprzedaż idzie do przodu a pracownikom żyje się coraz lepiej. I chciałem dodać jeszcze coś od siebie - Firma jest kompetentna i uczciwa :)

Been

Jak wygląda praca na magazynie w Nowym Koniku? Praca jednozmianowa? I jakie zarobki dla głównego magazyniera? Ktoś coś? Z góry dzięki

Piotruś Pan
@Been

Główny magazynier, praca jednozmianowa. Pensja od 6tys netto + premie uznaniowe. Samochód służbowy, telefon i mega pozytywna atmosfera w firmie. Obowiązki typowe jak na magazynie, współpraca z różnymi działami w firmie. Same plusy, możliwość awansu. Firma się rozwija, więc są bardzo duże możliwości.

As
@Been

Opinia Piotruś pan to oczywiście żart na pewno jedna zmiana , a o zarobki napisz jakie oczekujesz to odpisze czy to realne

Mickey
@Been

Jak to kiedyś usłyszałem w biurze... W magazynie jest "szefu i jego małpy". Nie licz na wiele ale będziesz mógł dorobić na dowozie części samochodowych i remontach lokali prywatnych.

Wladimir
@Mickey

Szefu tzn dyrektor magazynu ? firma jest duża więc pewnie kadry zarządzającej więcej niż pracowników. Ok, a ten dyrektor to normalny gość? atmosfera znośna?

Mickey
@Wladimir

To było o uwczesnym szefie magazynu na Kostrzyńskiej. Osoba która to mówiła pracuje jeszcze w A+.

Renata
@Piotruś Pan

ile lat doswiadczenia trzeba miec by dostac takie stanowisko jak glowny magazynier, 5, 10 lat starczy ? czy awansuja jedynie wewnetrznie z firmy na takie stanowisko ?

Czy rotacja pracowników w Abplanalp Sp. z o.o. na Inżynier Sprzedaży jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 kwietnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Serwis

Odchodza....Firma szuka swiezego ,,mieska''.. Szkoda inwestowac w juz wyszkolonego pracownika i dac mu podwyzke., Lepiej zatrudnic nowego pracownika.

Bolo
@Serwis

Tu się w pełni zgodzę. Jedyne "szkolenie" na jakie możesz liczyć to prezentacja produktu Abplanalp. Cały pakiet na jaki możesz liczyć w firmie to pensja jaką sobie wynegocjujesz na początku. Z tym wynagrodzeniem "robisz" do grobu. Jak się nie podoba to wypad. Taka jest realna polityka. Co prawda na spotkaniach jest potem płacz że szukają 40 pracowników czyli 1/5. Kazdy puka się w głowę dlaczego firma tak robi... A no robi bo podniesienie jednemu oznacza presję ze strony innych pracowników. Łatwiej więc wymienić roszczeniowa niż podnosić pensje większej grupie.

Urszula
@Serwis

A szkolą tych nowych pracowników jakoś? ;> Czy się zbytnio tym nie przejmują?

Były p.

Przecież pani dyrektor też nic nie robi....została przyjęta bo wyrzucili ją z innej korpo i gdzieś miejsce musiało się znaleźć...jakie to wszystko jest żałosne...

Honorata
@Były p.

A wiadomo czemu tam jej podziękowali? I serio kompletnie nic nie robi? Bo jednak na pewno cokolwiek musi przecież za darmo wypłaty się nie dostaje

Matejko z Radomia

Czyli znowu temat p. Dyrektor HR i dalej nie odrobiła pracy domowej która, czarna :) owieczka w tym stadzie robi jej taki PR.

Benek

Firma Abplanalp jest najlepsza w Europie płaci najlepiej w Polsce dyrektor techniczny GS jest najlepszym fachowcem w swojej dziedzinie jest oczytany , mądry , przystojny w branży obróbki skrawaniem jest najlepszym fachowcem w całej Europie ma szanse zostania wiece lub Prezesem Firmy Abplanalp lun udziałowcem o czym marzy od kilku lat. Firma naprawdę jest najlepszą firmą w Polsce dla serwisantów jest Boska nie wspomnę o pracownikach biurowych oni mają też bardzo dobrze wszyscy jesteśmy z pracy w Firmie Abplanalp bardzo zadowoleni i szczęśliwi ,że pracujemy w tak dobrej Firmie. Prezes Misiek będzie dawał 13 i 14 wypłaty będzie dopłacał do kredytów mieszkaniowych będzie dokładał się do wczasów dla pracowników !!!! i wy wszyscy mówicie ,że tam jest żle przecież to nie jest prawdą.

jołjoł
@Benek

będzie dopłacał, będzie coś tam, będzie coś tam coś tam... ;D a czy dopłaca?? myślę nad pracą w abplanalpie ale ta rotacja mnie przeraża. jako specjalista 14 lat w cnc, praktyk i reszta handel moge smialo powiedziec ze produkty fajne ale dlaczego taka rotacja ?? co pol roku na handlowca szukacie

bolek
@jołjoł

jak taki doświadczony pracownik jesteś to powinieneś znać odpowiedz :D ta firma to wyciskacza cytryn zarządzana przez bandę nienasyconych pijawek, i już wiesz.......

Cześć, Właśnie dołączyłem do firmy. Szybko kilka osób nieformalnie powiedziało mi o tym forum. Wpisy są bardzo niekorzystne. Atmosfera na pokładzie firmy faktycznie jest dziwna, napięta. Dużo ludzi robi sobie jaja z właścicieli i kadry kierowniczej. Wręcz otwarcie ludzie są wulgarni i mówią że są (usunięte przez administratora) Bardzo dużo ludzi odeszło i nadal odchodzi z tego co usłyszałem. Nie spotkałem się z czymś takim a kilka firm na karku już mam.

Były p.

I będą cały czas odchodzić, nie znam innej firmy gdzie jest takie kolesiostwo...dobrze że tam mnie już nie ma.... Wsadza się ludzi bez kompetencji ha stanowiska żeby tylko mieć posadkę...". Derektorka"HR to żona pewnego pana od range roverow...na wysokim stanowisku... To racja ..wszyscy się z nich śmieją...skąpi...nieuczciwi...w łyżce wody by utopili Ta firma to żenada....szkoda że tam pracujesz....

Urszula

Co oznacza dla Ciebie że atmosfera jest dziwna i napięta ? Możesz coś więcej powiedzieć kto taką atmosferę stwarza ?

@Urszula

Pracownicy nie chcą wykazywać żadnej inicjatywy. Mają żal do zarządu że mieli przez wiele miesięcy poobcinane pensje i nikt im tego nie wyrównał chociaż jeszcze poprzedni rok zakończył się rekordowo. Boją się rozmawiać o tym jak jest w firmie, co nie działa itd. Firma jest w trakcie zmiany systemu. Słyszę tylko pesymizm. Kto tak mówi oczywiście nie powiem bo osoby te będą na celowniku. Jestem realistą.

Antoni Z

Doszły mnie słuchy ,że Misiek nie będzie już prezesem lecz Putin , proszę o komentarze !!!

Doradca samku

No to szukamy kolejnego managera finansów. To będzie już 4 osoba w ciągu 2 lat... Całe raportowanie w firmie robi teraz student który się ostał. Wszyscy z doświadczeniem odeszli. Mi nie działa archaiczny system na jakim pracuję a przychodzą kolejne osoby które robią "biaje" "pienele" i inne cuda wianki które zarząd kupuje. Mój komputer aby zadziałał musi dostać z buta ale spoko będziemy jaka NASA. Ciekawe jakiego jelenia magika teraz przyjmą i ile miesięcy przepracuje w tym tanim (usunięte przez administratora).

Szkoda słów
@Doradca samku

Rotacja jest stałym elementem . Spojrzeć na dział księgowości, dział rozliczeń i nie tylko.. . Oczywiscie nikt nie reaguje. Szkoda nowych ludzi do tej firmy.

Bogini z bagna
@Doradca samku

No to wykrakałeś. Dział finansów, analiz, wsparcia czy jak tam się zwał właśnie przestał istnieć. Tzn jest ale stan osobowy: 0. Można aplikować.

Xxx
@Bogini z bagna

A kolejna bomba transferowa dopiero nadchodzi. Może zarząd trochę spokornieje, a nie ciągle - wizje wylotu w kosmos, a narazie rakietą nie ma kto lecieć.

Bogini z bagna
@Xxx

Narobiłeś mi smaka. Kto to będzie tym razem? ????????

Mika
@Xxx

handlowcy haasa czy ted? bo bla juz transfer poleciał

Siemanko ludziska

Cześć. obserwuje ABPLANALP od dłuższego czasu. Jako osoba która zna się na maszynach cnc uważam ze maja (usunięte przez administratora) produkt u siebie. Pojawiły się nowe oferty na handlowca. W zeszłym roku tez były takie oferty pracy. O co chodzi? Chciałbym złożyć CV ale nie wiem czy nie szkoda czasu. Ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda dział handlowy?? pozdrawiam

Anulla

Firma z uśmiechem - na chwilę obecną z pomysłami zarządu to uśmiech będzie u pracowników składających wypowiedzenie.

Widzę że znowu szukają do działu handlowego na stanowisko asystentki. Chciałam aplikować, ale widze to ogłoszenie po raz kolejny i to mnie zastanawia? Czy firma się rozwija, że potrzebują pomocy? Czy może są takie warunki, że nikt nie wytrzymuje długo?

Mick
@Kasia

Jak znasz jakiś język obcy i szukasz pracy biurowej, to sobie daruj - w Warszawie znajdziesz lepszą pracę. Tutaj szukają frajerów, którzy za friko będą dodatkowo biegać po piwnicach i magazynie, dźwigać i pakować towar.

OkO
@Mick

Różnie w firmie się dzieję, prawda! ale magazyn, to jeden z lepiej funkcjonujących działów. Kierownik staje na głowie żeby to wszystko funkcjonowało. Więc jakie pakowanie paczek ? Ja osobiście nigdy nie miałam takiego problemu. Zawsze jestem tam profesjonalnie obsłużona.

Mick
@OkO

O wow, czyli już nie trzeba codziennie biegać do budy za firmą? To chyba ten rozwój, o którym firma tak usilnie chce przekonać hahahaha. Jak tylko ktoś napisze komentarz opisujący trochę bardziej szczegółowo warunki pracy, to pojawia się taki "pępek świata" jak Ty i pisze, że to nieprawda, bo jej/jemu się to nie przytrafiło. Nawet jeśli obecnie magazyn działa normalnie, to jest to firma, od której radzę trzymać się z daleka.

@Mick

Dziękuje za info. Darowałam sobie aplikacje. Niektóre ogłoszenia dosyć często się powtarzaj, a to raczej o firmie nie świadczy dobrze. Szczególnie, że z info na forum wywnioskować można że stanowiska nie są wolne przez rozwój, tylko odejście pracownika.

B@
@Kasia

Czy w dziale rozliczeń praca wyglada podobnie jak w większości komentarzy? Jak osoby z działu finansów? Tez jest tak duza rotacja?

Anetka

Abplanalp, to jedna z dynamicznie i prężnie rozwijających się firm w PL. Według moich obliczeń, opieram się też o statystyki ogłoszeń które notorycznie się pojawiają ( notabene ciągle te same ) do końca marca, firma będzie już zatrudniała 4mln pracowników.

Borys

Cześć czy na magazyniera to praca zmianowa ? 8 godzin czy więcej? i jak atmosfera? jakieś panie tam tez pracują? :-)

Skoro stać Cię na remont garażu to czemu na warunki narzekasz. Jeżeli komuś nie pasują warunki to może znaleźć lepszą pracę. Chyba że brak kompetencji albo odwagi.

Nowy Rok Nowy lad.

Nie wspomnalem,ze narzekam. Jakies kompleksy?

Zostaw merytoryczną opinię o Abplanalp Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Abplanalp Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Abplanalp Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Abplanalp Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Abplanalp Sp. z o.o.