Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.

Opinie o Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.

admin 2015-06-11 02:23
Czekamy na Wasze opinie o firmie Suzuki Motor Poland Sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.
git 2016-04-29 22:26
Nie wiadomo jak to wyglądaa teraz, ale o ofertach to najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, to jest nadzieja.
szarlotka 2017-04-21 12:55
Pracuje w tej firmie prawie pół roku. Pomimo, że zostałam zatrudniona na zmianę z drugą dziewczyną na stanowisko recepcyjne to gdy tamta się zwolniła pracowałam za nas dwie - raczej z własnej woli, nikt mnie nie przymuszał. Pracodawca szanuje to że masz swoje życie i nie rzucisz wszystkiego. Ja zwyczajnie nie chciałam zostawić firmy na lodzie. Zostałam za to doceniona finansowo. Praca jest lekka i przyjemna chociaż godziny pracy mogą nieco zniechęcać gdyż jest to 8.45-18.00 (czasem można wyjść wcześniej). Atmosfera jak najbardziej ok chociaż wiadomo ze i kilka marud się znalazło :) Stawka godzinowa jak na takie stanowisko bardzo ok, po trzech miesiącach wzrasta także jest mały awans :) Jedyny jak dla mnie minus to słaba komunikacja między biurem, a recepcją - często o czymś nie wiemy nie informują nas że ktoś przyjdzie czy że coś zamawiają, trzeba być dość mocno dociekliwym ;) Odnajdziesz się jeśli masz dobrą organizację, bo jak już jest praca to jest zapierdziel. Jest możliwość awansu, jeśli jakieś stanowisko się zwolni, większość osób z biura pracowała kiedyś na recepcji. Ogólnie polecam dla zdobycia doświadczenia, praca ok nawet dla studentów dziennych. Ja zmieniłam pracę ponieważ pracownicy z recepcji nie podlegają żadnej ocenie i moja koleżanka po fachu po prostu olewała temat permanentnie, wszystko musiałam za nią robić i po niej poprawiać co średnio mnie bawi ;) Ogólnie polecam ! :)
Zostaw swoją opinię o Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suzuki Motor Poland Sp. z o.o.