Opinie o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Telkom-System Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Telkom-System Sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Telkom-System Sp.j. w

handlowiec

Nie narzekajcie... Przecież mamy szybkie komputery, szybki internet, towaru cały magazyn, wsparcie techniczne i marketingowe, wszyscy z biura się do nas ładnie uśmiechają i są wsparciem... Albo nie - to było gdzie indziej???

wierny pies

kierownik pos 1800/wyroznieni 1900 a franczyza 2500

to jak to jest

jakie wkoncu sa zarobki kierownika i ph w pos? tak jak bylo? 1500 i 1800 ?

beczunia

o kurde ale lubie to czytać co tu pisze zawsze poprawia mi humor hehe

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Mysza

Ja już na szczęście skończyłam pracę w tej firmie.Wcześniej pracowałam u dwóch innych agentów i było nieporównywalnie lepiej, TS to mega porażka !!! Wymagania ogromne, człowiek [usunięte przez moderatora] przez cały miesiąc, a potem albo dostaje obcinkę - 65%, albo nic, bo nie udało się zrobić średniej koszykowej! Banda oszustów ! Nikomu nie polecam, szkoda nerwów, można więcej stracić niż zyskać !!!!!!!

*****

masz nieaktualne dane...teraz ponoć nawet o 75 % może obniżyć, wiec gdzie jest sens się starać???!

pracownik/czka

to o tych podwyżkach to niezły żart. Ludzie, opamiętajcie się, w tej firmie NIGDY nie zarobicie dopóki ma wpływ na wynagrodzenie pseudo derektorek. Człowiek ten bowiem nie ma w sobie za grosz honoru i obcina ciężko wypracowane premie o 50% powołując się na zapis w załączniku który pod tym kątem wymyślił !!!! NIE POLECAM !!!

haha

jakie podwyzki?????????? cos mnie omineło ?

halo to ja

podwyżki były ! w salonach POS kierownik zarabia brutto 2500 a konsultant 2000. Tak jest na moim salonie i moje pracownice sa zadowolone.

buz

ten wpis to troche nie na temat.... a wszyscy z pewnością nie sa zadowoleni :(

*****

hmmmmm.......oprócz tego że obcięli premie o 50 % tuż przed świętami.....to faktycznie nudaaaaa Panieee, nudaaaaa :)

coś ostatnio cicho, nic się nie dzieje w Telkomie? Wszyscy zadowoleni?

jak ktoś sobie rady nie daje, najlepiej zawsze powiedzieć, że ktoś kogoś ten-tego

!

parę osób z salonów i nie tylko z salonów... kto był w temacie to wiedział co i jak

pytajnik

To kto mu robił koło 4 liter w firmie niby??

moze robi porzadek ale o rok za pozno, musi dorosnąć, również w przenośni, ,mysle w wzroscie, on mi jako czlowiek pasuje ale nie umie nic zrobic,Panowie B&Sz poza na zmiany...

ojej a już myślałam, że chodzi o region południowo - zachodni, tego osobnika powinni zwolnić :)

Każdy by chciał brać pieniądze a robić nie ma komu. Jeżeli chodzi o dyrektora, to jest to osoba na właściwym miejcu- myślę , że wielu pracownikom nie w smak, iż wkońcu ktoś zaczoł robić porządek w firmie. Tak trzymać!!!!

onnnnnna

No prawidlowo ze zwolnili tego "głąba", przy czym oddanie wladzy dyktatorowi CZ jakis czas temu bylo bledem, derektorek ktory zatrudnia czlowieka i po 9miesiaca go zwalnia piszac ,wczesniej ze jest to idealny czlowiek na to stanowisko- sam sie ośmiesza, porażka jakaś!!! Czas Panie B&SZ zmienic CZ

misiek

"śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko Cz. ich zwalnia".... hehe Zmiany jak na kasach w markecie. Jaka firma tacy managerzy... ;-))

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Telkom-System Sp.j.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. Telkom-System Sp.j.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. Telkom-System Sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. Telkom-System Sp.j.