WIGE Consulting s.c.

Jabłonna

Opinie o WIGE Consulting s.c.

lele 2012-05-24 12:19:33
Witam!

Nie polecam korzystania z usług tej firmy ponieważ pisali składali oraz rozliczali nam projekt i doprowadzili do tego że mamy całą dotację do zwrotu kilka miliomów złotych. Teraz na dodatek za niezapłacone faktury komornika nasyłają zdecydowanie odradzam. I tak ogólnie polecam owszem korzystanie z usług firm consultingowych lecz trzeba też projekt prowadzić za uzgodnieniem dobrej kancelarii radcowskiej.
Firma WIGE zachowała się skandalicznie ponieważ kiedy pojawił się problem zostawili nas samych sobie.
WIGE consulting nie polecam
Macio 2013-06-07 13:13:32
Witam,
mógłbyś coś więcej napisać? Jakie były problemy dokładnie? Co zrobili źle? Czemu projekt upadł?

Pozdrawiam
bez_doswiadczenia 2015-10-21 22:46:29
Z tego co słyszałem, to zatrudniają raczej na śmieciówki, chętnie - studentów. Doświadczenie nie jest konieczne- zatrudnili mojego znajomego jeszcze w trakcie jego studiów- studia humanistyczne ( socjologia) :)
Także wymagania na start mają niewielkie.
kasia 2016-04-26 18:16:26
witam.
Praca w tej firmie to jedna wielka porażka, panuje tam prawdziwy mobing, musisz stać na wysokości. Niby Panowie tacy szlachetni i działający zgodnie z prawem, ale zniszczyć potrafią niejednego pracownika i nie jedną firmę pewnie też. Wystarczy spojrzeć na pierwszy wpis.
Nie polecam
aaaa 2016-05-11 16:16:52
Czy możesz coś więcej powiedzieć? Czy mam rozumieć, że lepiej nie nawiązywać z nimi współpracy?
Zostaw swoją opinię o WIGE Consulting s.c. - Jabłonna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WIGE Consulting s.c.