Opinie o WIGE Consulting s.c. w Jabłonna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WIGE Consulting s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie WIGE Consulting s.c. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIGE Consulting s.c. w Jabłonna

ted Nowy wpis

Miałem z nimi przeprawę wpędzili mnie w takie kłopoty że nie mogę sobie darować wyboru tych kłamców do poprowadzenia mojej dotacji. Niekompetencja , wszystko musiałem robić za nich, . Prowadzą ten interes z myślą jak cię maksymalnie obskubać zanim dowiesz się że nici z dotacji. Ich skuteczność w pozyskiwaniu funduszy jest znikoma ,żyją z tego co wyrwą na początku. Pracownicy to chyba z łapanki ,żaden nie wie więcej o dotacjach niż przeciętny Kowalski najdłużej pracujący to był 2 tygodnie w. Jak są problemy zmieniają nr tel i nie dodzwonisz się, pod starym adresem od sąsiadów dowiedziałem się że już jakiś czas ich nie ma. Uwaga na firmę widmo.

re Nowy wpis

Jak nie dać się oszukać WIGE Consulting - to proste gdy zapukają do twojej skrzynki email nie wchodź z nimi w żadne kontakty bo skończy się to tak jak u mnie wydane 35 tys zł i brak dotacji!! Z premedytacją podają nieprawdziwe informacje i kosztowne zalecenia, na które wydajesz kolejne pieniądze , w końcu doprowadzą twój projekt i tak do porażki, ale nie od razu się zorientujesz,dopiero jak zadzwoni inna firma i zaproponuje ci gwarancje bankowe- ty wtedy zapytasz jakie gwarancje? miał być tylko weksel . Po prostu żeby zdobyć klienta kłamie bezczelnie o niby łatwych warunkach otrzymania dotacji gość Wiekiera. Jeśli naprawdę chce ktoś zaryzykować z nim współpracę to weź sobie świadków na każde słowo. Uzgodnij cenę za całość płatną jednorazowo bez wstępnych jakichkolwiek zaliczek . Gódź się na zapłatę tylko za sukces końcowy /czyli za wypłatę dotacji/ choć i wtedy nie ma gwarancji że się ją utrzyma. Pamiętaj!! umowa i wypłata tylko za sukces końcowy. będą ci proponować umowę za ZAKWALIFIKOWANIE PROJEKTU DO REALIZACJI. nie godz się na to pod żadnym pozorem bo zapłacisz im minimum 25 tys zł a to dopiero 25% drogi przez unijną mękę, potem zostawią cię w tym stanie projektu jak im zaraz nie zapłacisz kolejnych kilkudziesięciu tys. wykorzystując twoje niezorientowanie w procedurach i formalnościach dotacyjnych. Pamiętaj załóż konto unijne LSI na siebie nie daj im loginu ani haseł-będą później cię szantażować dostępem do swojego konta tak jak mnie bez którego leżysz. Żądaj od razu jednej z 4 kopii wersji papierowej ze wszystkimi załącznikami i koniecznie wersji elektronicznej. nie godz się na krótkie terminy płatności za ich faktury/każą sobie płacić od razu/ minimum 45 dni w tym czasie powinny wyjść na jaw ich potencjalne oszustwa i kłamstwa. w umowie zaznacz że za najmniejsze kłamstwo tracą połowę hoinorarium. Mnie próbował wmówić że Urząd Marszałkowski zmienił w trakcie wymogi stawiane zabezpieczeniom dotacji./co było bzdurą/ Jeśli nie wierzysz co mogą z tobą zrobić wejdź na stronę restalmet .com.pl zobaczysz ze oprócz mojego projektu który jest w agonni ,wydanych 35 tys zł ,mam wpis że moja firma jest dłużnikiem WIGE Consulting. na kolejne 24600 zł Wszystkich ,którzy czują się oszukani przez WIGE proszę o kontakt email, biuro@restalmet,com.pl dobierzemy się im do skóry.

aaaa Nowy wpis

Czy możesz coś więcej powiedzieć? Czy mam rozumieć, że lepiej nie nawiązywać z nimi współpracy?

kasia Nowy wpis

witam. Praca w tej firmie to jedna wielka porażka, panuje tam prawdziwy mobing, musisz stać na wysokości. Niby Panowie tacy szlachetni i działający zgodnie z prawem, ale zniszczyć potrafią niejednego pracownika i nie jedną firmę pewnie też. Wystarczy spojrzeć na pierwszy wpis. Nie polecam

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WIGE Consulting s.c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
bez_doswiadczenia

Z tego co słyszałem, to zatrudniają raczej na śmieciówki, chętnie - studentów. Doświadczenie nie jest konieczne- zatrudnili mojego znajomego jeszcze w trakcie jego studiów- studia humanistyczne ( socjologia) :) Także wymagania na start mają niewielkie.

Macio

Witam, mógłbyś coś więcej napisać? Jakie były problemy dokładnie? Co zrobili źle? Czemu projekt upadł? Pozdrawiam

lele

Witam! Nie polecam korzystania z usług tej firmy ponieważ pisali składali oraz rozliczali nam projekt i doprowadzili do tego że mamy całą dotację do zwrotu kilka miliomów złotych. Teraz na dodatek za niezapłacone faktury komornika nasyłają zdecydowanie odradzam. I tak ogólnie polecam owszem korzystanie z usług firm consultingowych lecz trzeba też projekt prowadzić za uzgodnieniem dobrej kancelarii radcowskiej. Firma WIGE zachowała się skandalicznie ponieważ kiedy pojawił się problem zostawili nas samych sobie. WIGE consulting nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o WIGE Consulting s.c. - Jabłonna

WIGE Consulting s.c.