Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty

Opinie o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty

Piko piko Nowy wpis

Wam to tylko wstrzymali premie a nam powiedzieli że jest źle na rynku i premi wogule nie będzie .

Eddie Nowy wpis

Hej, jakie są zarobki na wózku widłowym?

Jerema Nowy wpis

Znowu zabrali pracownikom pieniądze -- pani prezes podała do wiadomości że ze względu na przejęcie alumetalu przez hydro wstrzymuje wypłatę premii za produkcję , którą łaskawie wypłacała raz w roku w wysokości 600 zł brutto a nasze związki siedzą cichutko jak mysz pod miotłą i pozwalają pani prezes na wszystko -- po zakładzie chodzi fama że zarząd związku jednego i drugiego siedzą w kieszeni pani prezes co by tlumaczyło to że nie walczą o prawa pracownicze .

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty na stanowisko Specjalista Ds. BHP?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Elektryk? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Pracownik AL

Witam. Jak u was wygląda dopłata na "spotkanie integracyjne dla pracowników" Ile PLN wychodzi na osobę, bo przy tej inflacji to chyba mało oferuje zakład . 3majta Się ????

Felek

Ostatni zarząd zorganizował, losowanie nagród, premii rocznej. Dla 10 ciu pracowników po 5000 tys, na około 120 pracowników. Ja proponuję zarządowi, nich zorganizują sobie takie zawody, dwóch z was wygrywa premię roczną, reszta się oblizuje!!! To jest tak samo jak zrobiliście nam pracownikom!!

Felek 2
@Felek

Jak ci się nie podoba to przecież możesz iść do innej firmy , ja tak zrobiłem .

@Felek 2

Nie rozumiem czemu to losowanie to taki zły pomysł? Chyba wszystko było sprawiedliwie względem pracowników, czy nie?

Pietrek
@Anna

Zasady loteria są niesprawiedliwe. Wykluczają z gry pracowników którzy chorowali więcej niż 14 dni. Powinno się wykluczać tych co czasami przychodzą po spożyciu do pracy.

Sąsiad
@Felek

Szczerze współczuję.

Maja
@Pietrek

A to nie podchodzi pod jakąś dyskryminację ludzi chorowitych? I to często Ci pijący się tu zdarzają? Przymykają na to oko? Jesli to prawda...

Felek

Zarząd podniósł sobie zarobki o 100%.pracownikom dali po trzy złote, które mieli dać w zeszłym roku!! Każdy z pracowników musi pracować 39 lat, żeby zarobił, to co członek zarządu na za rok!!

Bolek

Tu jest odlewnia aluminium, a my zarabiamy jak sprzedawczynię w sklepie spożywczym!! Pracujemy w systemie cztero brygadowym, się to nie święto. Miała być podwyżka w październiku, nie dali choć inflacja była bardzo duża, a produkcja na najwyższym poziomie! Podobno ma być podwyżka w styczniu 3 zł, to jes zero w porównaniu z inflacją!!! Zarząd tylko dba o własną kieszeń, zarabiają niebotyczne sumy, my jak (usunięte przez administratora) A pani prezes jest tylko pionkiem w tym zakładzie!!! Produkcja nadal na najwyższym poziomie!!!

Odpowiadam
@Bolek

To prawda. Jednakże ludzie tam pracujący nie potrafią walczyć o swoje. W tym zakładzie nic nigdy się nie zmieni na lepsze.

Sylwia
@Odpowiadam

A czy pracodawca dał jakieś podwyżki w związku z inflacją? Może warto zrobić mały buncik :P

Zenek

Kto pracuje dlużej jak kilka lat...ten jest zahartowany. Jednak to jest huta...na tematach trzeba sie znac przede wszystkim na robocie. Kto wie i widzi jak jest ten od razu zauważy, że każdy kierownik pcha tematy żeby dzialało, a czy młoda bhpówka sie zna czy nie...to nikt na to nie patrzy. Ale chyba wszyscy widzą że zatrudniono osobę bez doświadczenia w ciężkim przemyśle...

Lolek

Zostala zatrudniona nowa Pani...która jak zauważył slusznie jeden z panow z utrzymania ruchu niekoniecznie zna specyfike pracy. Nie ma technicznego wyobrazenia o funkcjonowaniu zakladu i lapie pracownikach na drobnostkach ale nie umie prawidlowo zadac pytan. Poprzedni bhpowcy wiedzieli co jest pięć. A ta mloda dziewucha mysli ze jest specem ale nie zna sie na piecach

Jak jest z pakietem medycznym w Alumetal Poland Zakład Kęty? Można dołączyć rodzinę?

Odpowiadam

Tak, można. Więcej informacji w kadrach.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Alumetal Poland Zakład Kęty? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Coin

Oczywiście nawet dwa jak chcesz...

Artur

Jaka atmosfera w biurze, możliwości rozwoju ??

Witam czy firma zatrudnia tez kobiety? Czy praca jest na trzy zmiany ?

Arek

@Towarzysz obywatel a czemu były masowe zwolnienia?

Były
@Arek

Kryzys

Towarzysz obywatel

Niech kierownictwo czym predzej pójdzie za głosem rozsądku i zacznie mierzyć siły na zamiary. Tych ambitnych planów panstwo nie osiągnięcie bez ludzi, których zwalnialiscie w niejasnych okolicznościach a teraz budzicie się z ręką w nocniku bo przed brama nie stoją tlumy w oczekiwaniu na prace w tym zakładzie.

Były
@Towarzysz obywatel

A co dzwonią za byłymi pracownikami i oferują znów pracę ????????????

Bolek

Zakład przywrócił premię, 8 %, dostali pracownicy systemu cztero brygadowego odlewni, i tyle samo pracownicy biurowi, to jest sprawiedliwe!!!!

John
@Bolek

A od kiedy w biurach mają premie

john

niestety 4 brygadówka pracuje sob-niedz i nic z tego niema wszystko zabrali setki premie najlepsze zarabiasz tyle co 2 zmianówka która pracuje od pon-piątku zwolnili tyle ludzi i wycierają tymi co zostali rozmawiać nie chcą pozamykali się w biurach i nie wychodzą

Nnnnn

Zakład w ketach albo zwalnia albo nie przedłuża umów. Ciekaw jestem jak zaczniw się robota kto im bedzie pracował bo chyba w biurze kryzysu nie ma.

Obserwator

Dotyczy biura. Uwaga na tą firmę- szczególnie dział handlowy. NIE POLECAM. OMIJAC Z DALEKA. Współpracownicy super ALE rotacja szalona i nigdy nie wiesz kiedy i dlaczego polecisz. Kadra zarzadzajaca pożal sie Boże. Na najwyzszym szczeblu dinozaury majacy sie za bogów a zracy ryby z puchy w biurze przy wszystkich. Kuszą niezlymi zarobkami i na tym koniec. Warunki pracy sprzed 30 lat. Biura ciasne, brakuje kasy na podstawowe wyposazenie- ołówki karteczki segregatory. Brak porzadnej stołówki. Rozlatujace sie biurka. Biurowiec masakra. Na wszystko szkoda kasy. Wywalili sprawdzonych pracowników i znowu zatrudniają nowych. Polityka dziwna. ODRADZAM

Zostaw merytoryczną opinię o Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty - Kęty

• Jak się pracuje w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty?

Zobacz opinie na temat firmy Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumetal Poland Sp. z o.o. Zakład Kęty