Otwarty Rynek Elektroniczny

Opinie o Otwarty Rynek Elektroniczny

Piotr 2011-05-09 21:38:14
Wyścig szczuróf open space ciężka atmosfera kiepskie pieniądze świetna manipulacja pracownikami
Mirek 2011-05-28 12:55:28
Jaka manipulacja? to się nazywa NLP -wysyłamy naszych kierowników by lepiej zarządzali pracownikami, bo ci którzy do nas przychodzą to stado nierozumnych baranków i trzeba im mówić co mają robić (nikt inny za takie pieniądze do nas nie przyjdzie)
anonim 2011-05-30 22:47:26
Praca dla młodych niedoświadczonych programistów tak - wynagrodzenie ok, dla IT - też może być ale jeśli chodzi o konsulting - to szczerze odradzam - wymagania horrendalne wynagrodzenia max 3,2 netto przy nadgodzinach rzędu tydzień na miesiąc-dwa nie do ODEBRANIA W ŻADEN SPOSÓB - to SĄ PROJEKTY PROSZĘ PANA/PANI TO SĄ OCZYWISTE OCZEKIWANIA , A CZEGO PAN/PANI SIĘ SPODZIEWAŁA ŻE BĘDZIEMY ZA TO PŁACIĆ?
prezes 2012-01-22 19:38:34
Mirek - 2011-05-28 12:55:28

Firma dobra na poczatek (po studiach) lecz ogolnie kiepska. Spokojnie mozna znalezc lepsza, z lepszym szefostwem i zarobkami.

a NLP jest dla baranow, ktorzy zarzadzac nie potrafia i ktorym wydaje sie, ze na szacunek zasluza oklamywaniem ludzi (pozdrowmienia dla barana Mirka)
cudak 2013-01-16 14:55:31
jesli skala z 6 gwiazdek zostanie ustawioana tak że 4ta z lewej to ZERO to pierwsza z lewej będzie i tak przesadzoną oceną.
anonimowy programista 2013-12-18 11:45:30
Witam. Dostałem propozycje pracy od firmy Marketplanet na stanowisku programista Java. Szukam informacji o firmie i czy ją polecanie. Mam inną ofertę i chętnie wysłucham waszych opinii czy warto fatygować się na piątkową rozmowę i rezygnować z innych propozycji????
javaninja@onet.pl 2013-12-18 12:07:44
Do mnie też dziś dzwonili! Jeśli ktoś wie więcej o firmie proszę o podesłanie newsów na javaninja@onet.pl Będę wdzięczny za pomoc
Anonim 2014-01-06 16:51:25
Miał.m okazję uczestniczyć w rekrutacji do tej firmy na stanowisko Konsultanta. Tak na dobrą sprawę nie wiadomo czy to firma informatyczna czy doradcza. W każdym bądź razie rozmowa w miarę OK, choć pan Managier momentami trochę dziwne pytania zadawał. Zakres obowiązków,merytoryczny w sensie wiedzy i technologii do opanowania dość szeroki - co nasuwa przypuszczenie, że szukają ludzi od wszystkiego(czy na dobrą sprawę od niczego). No i zdesperowanych, bo godzących się na pracę po godzinach. Praca przez pierwszych kilka m-cy na umowę zlecenie, potem podobnież umowa o pracę na czas nieokreślony - wiec tutaj plus.
kapitan planeta 2015-01-20 16:49:22
również ostatnio zainteresowałem się poważnie możliwością podjęcia zatrudnienia w Marketplanet, lecz w konsternację wprowadziła mnie długotrwała cisza tutaj na forum. czemu nikt ot tak dawna nie dodał żadnego komentarza? fakt, słyszy się na mieście że firma zniknęła lub ma taki zamiar, ale nie wiem czy to prawda i nie umiem tego zweryfikować
idź 2015-03-30 05:22:58
@Kapitan planeta, myślę że Market wcale nie zaczyna się zbierać z powierzchni warszwawy bo odwiedzajac ich stronę internetową można wynieść stamtąd wrażnenie że radzą sobie naprawdę dobrze. Szczególnie że zajmują się od ponad 13 lat optymalizacją procesów zakupowych, a przy dzisiejszym pędzącym bardzo świecie to jest istotne
Ja_lawendowa 2016-10-04 21:42:49
Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że ostatnich kilka opini było pisane przez pracowników Marketplanet. No nikt mi nie wmówi, że normalni internauci szukający info o pracy (tudzież odpowiadający na pytania o pracodawcę) piszą w takim stylu, np.:

1) "na takim stazu w dziale wsparcia aplikacji mzoesz na prawde zdobyc spore dosiwadczenie no i czegos ciekawego sie nauczyc"

2) "Doświadczenie na pewno się przyda [...] podczas procesu rekrutacji kładą na to szczególny, naciska [...] można także wiele się nauczyć na szkoleniach"

3) "mnie przekonuje to, że chcą zatrudnić na umowę o pracę i szkolenia oferują"

To przeniesienie nacisku na szkolenia, które ma odciągnąć uwagę od kwestii słabego wynagrodzenia. Wiem co piszę, bo moja najlepsza przyjaciółka tam pracowała kilka lat, także "real" znam z pierwszej ręki.

Am 2016-10-04 22:50:30
Ogólnie są tutaj przedstawiciele handlowi potrzebni praktycznie cały rok, z tego co mogę powiedziec o tej pracy to mniej więcej tyle, że pensje są na poziomie prawie 2300 złotych netto, to chyba dobra stawka jak na początek i na to, że premia to czasami druga pensja
Zostaw swoją opinię o Otwarty Rynek Elektroniczny - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Otwarty Rynek Elektroniczny