Hach Lange

Opinie o Hach Lange

Co wchodzi w socjal Hach Lange?

Jeżeli chodzi o benefity pozapłacowe to wszystkie są wymienione w zakładce "Benefity:: Prywatna opieka medyczna Medicover Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach Przy niektórych stanowiskach samochód służbowy do użytku prywatnego Bony świąteczne Dofinansowanie do języka angielskiego

Zuza
@Hach Lange

Firma sponsoruje całą prywatną opieką medyczną? Czy trzeba coś zapłacić z własnej kieszeni? Proszę, napiszcie, na jakich stanowiskach dostaje się ten samochód służbowy do użytku prywatnego. Myślę nad aplikacją w to miejsce.

Nowy wpis

@Zuza

Dla pracownika pakiet Medicover jest pokrywany przez firmę, jeśli ktoś chce dołączyć kogoś z rodziny jest to odpłatne. Samochód jest dla stanowisk związanych z pracą w terenie, głównie przedstawicieli, inżynierów serwisu i menadżerów.

@Hach Lange

Widzę ofertę dla technika operatora i że taki pracownik jest odpowiedzialny za obsługę klientów w województwie mazowieckim. Czy w takim razie na tym wakacie również otrzymuje się samochód firmowy do dyspozycji, czy trzeba mieć swoje auto?

Nowy wpis

Akurat do tego stanowiska nie ma samochodu służbowego.

Magda

Czyli firma się super rozwija mimo kryzysu?

Wojciech
@Magda

Firma radzi sobie bardzo dobrze.

Bez żartów
@Wojciech

Jak dziurawa szalupa bez sternika. Po odejściu JB tempo nabierania wody wzrosło.

@Bez żartów

Jak widać same personalne wycieczki tych samych, pojedynczych osób.

Krzysiek Nowy wpis
@Bez żartów

Nie wiem skąd te informacje. JB był dobrym szefem ale ZL i DŻ w znacznie szybszym tempie ją rozwijają. Widać to po ilości osób w firmie. Dokładając do tego trudniejsze czasy, obecną innowacyjność firmy to widzę tylko świetlaną przyszłość a nie dziurawą szalupę. Ciężko ocenić z zewnątrz jak nie zna się firmy z wewnątrz. Był krótki czas na uzupełnianie etatów i bardzo dobrze z tym firma sobie poradziła i w komplecie to bardzo dobrze pracuje. To był czas podziału z Danaher na Veralto. Jak byś wszedł na oferty pracy to kilka osób poszukuje dział serwisu i to są nowe stanowiska.

Czy w Hach Lange możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dzień dobry. Nie, w Hach zatrudniamy na podstawie umowy o pracę.

Wyrobnik

Jestem zadowolony z pracy w tej firmie. Firma godna polecenia. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie, sprzęty na najwyższym poziomie pozwalają z wewnętrzną pewnością promować produkty na rynku, zgrany zespół, coraz lepsza współpraca między działami, coraz więcej młodych ambitnych ludzi z pozytywną energią. Z pewnością jest opcja do rozwoju umiejętności sprzedażowych, technicznych, aplikacyjnych, a zwłaszcza organizacyjnych z uwagi na zakres obowiązków i wymagania rynku.

Hach Lange prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Serwisu (m/f/d). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Gabriela

Szukają Przedstawiciela Handlowego, ciekawi mnie tylko, dlaczego cała oferta jest przedstawiona w języku angielskim? :) W pracy jego poziom odgrywa duża rolę? Macie coś ciekawego do napisania o warunkach w dziale sprzedaży? Widze też, ze w 2 innych oddziałach w Polsce też szukają kogoś na to miejsce. Taka aż rotacja jest na tym stanowisku? Czy firma sie rozwija?

@Gabriela

Dzień dobry, Obecnie szukamy Przedstawicielki/Przedstawiciela do działu industry na południowych wschodzi polski i do działu komunalnego na woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie. Jedna z pozycji jest otwarta już długo, druga na zastępstwo dla osoby, która awansowała wewnątrz firmy. Jeśli chodzi o znajomość angielskiego potrzeba jest w stopniu komunikatywnym - szkolenia są w języku angielskim, materiały wewnętrzne, niektóre meetingi. W codziennej pracy nie jest on niezbędny. Jak chodzi o atmosferę to lepiej aby odpowiedział ktoś z Koleżanek i Kolegów :)

Czy w Hach Lange występują paczki/bony świąteczne?

Mirosław

A treaz jest na to czas? To znaczy na święta Wielkanocne? Czy wolą dać jaką kasę na konto w formie premii świątecznej?

@Mirosław

Dzień dobry, Tak na Święta Wielkanocne były bony prezentowe.

@Hach Lange

Fajnie. A jeśli chodzi o szkolenia to też są w całości finansowane przez firmę? Kady pracownik ma do nich dostęp czy to jest bardziej w formie nagrody jak ktoś się stara?

@Mirosław

Szkolenia są w całości finansowane przez firmę. Nie są formą nagrody - pracownik jest na nie kierowanych w zależności od potrzeb i dostępności szkoleń. Do większości ma dostęp od razu i może je odbyć "na życzenie".

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hach Lange?

Info

Na stronie pl.hach.com w zakładce 'kariera' znajdują się aktualne ogłoszenia pracy wraz z informacjami.

Mirosław

Krzysiek napisał o prywatnej opiece lekarskiej. A mnie interesowałoby jeszcze jakie są inne dodatkowe benefity? Można starać się o dofinansowanie do wczasów pod gruszą? Teraz na święta dadzą paczki?

@Mirosław

Dzień dobry, Z dodatkowych benefitów poza opieką medyczną oferujemy: Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach. Przy niektórych stanowiskach samochód służbowy do użytku prywatnego. Bony świąteczne. Dofinansowanie do języka angielskiego. Niestety nie ma możliwości dofinansowania wczasów.

Czy można liczyć w Hach Lange na prywatną opiekę medyczną?

Krzysiek

Opieka medyczna realizowana jest w Medicover.

Bożena
@Krzysiek

A czy można nią objąć również członków swojej rodziny np. za jakąś dopłatą? Czy jest ona przeznaczona jedynie dla pracownika?

Byly
@Bożena

Możesz dodać rodzine.

Barbara

W związku z silnym rozwojem oraz bardzo dobrą i stabilną sytuacją firma poszukuje nowych pracowników. Wszystkie aktualne ogłoszenia pracy dostępne są na stronie związanej z pracą.

Klient
@Barbara

Nie rób sobie jaj. Rozwija to się Xylem i E+H

Darek

Czy firma daje jakieś prezenty świąteczne, bony czy paczki ?

Na Linkedin jest oferta pracy dla Industry Sales Manager Poland. Za jakie gałęzie przemysłu odpowiada ta osoba i do kogo raportuje (komu podlega)?

Ja tam dobrze wiem jak jest

Pracowałem tam długo. No i cóż - korporacja w mikro skali. Chyba najgorsza opcja. Miliony zgód zanim coś będzie można przepchnąć dalej. Jesteś tylko trybikiem, który ma poczucie, że jest oceniany lub doceniany poprzez coroczne "anonimowe" ankiety. Jeśli chcesz mieć poczucie, że w każdej chwili możesz dostać dodatkowe obowiązki - tutaj będzie idealnie. Coraz to głupsze plany na poprawę sprzedaży. Szare eminencje w biurze krążące wokół szefa, który jest jak już wcześniej wspomnieli jak dziecko robią złą robotę. Brak przeszkolenia i zdolności managerskich - sztuka dla sztuki - tak było wygodnie i tam zostali. Bieda. Plusy: kolacje firmowe, całkiem dobre Skody na start i Medicover. To tyle. Praca na początek - zdobyć kontakty i nauczyć o co chodzi w gównianej branży. Na dłużej stanowczo odradzam.

Roman
@Ja tam dobrze wiem jak jest

Czy już wszystkie szare eminencje odeszły do WTW?

Wanda

W internecie pojawiły się nowe oferty pracy w Hach. Poszukiwany jest m.in. Country Manager. Czy ma to związek z awansem dotychczasowego szefa? Jego awans był uznaniem zasług czy wymuszony zewnętrznie? Czy atmosfera w firmie poprawiła się?

Jaki dress code obowiązuje w Hach Lange?

prawda

a jaki preferowałbyś w pracy z odczynnikami (kwasami) i ściekami bytowo - gospodarczymi

Adult

Firma fajna dla pracownika, bez większych stresów, jeśli ktoś potrafi poukładać to sobie dobrze w głowie. Glówne atuty to rynek i reprezentujący go ludzie. Kontakt z klientem jest partnerski, nikt nie patrzy na nikogo z góry. Produkty przeważnie bronią się same. Cenowo również, przy obecnie panujących warunkach na rynku. Praca wymaga dużej samodzielności, ale tym samym zapewnia dużą swobodę działania. Główny dowodzący bardzo bierny, ale jak we wszystkim, można znaleść plusy tej postawy. Warunki finansowe bardzo indywidualne, głównie podstawa, trzeba dobrze wynegocjować na starcie. Ogólnie polecam, pracowałem chwilę.

pytanie
@Adult

A firma jeszcze nie upada? Bo nie wiem czy aplikować?

Wanda
@pytanie

Podpowiesz nam, skąd te przypuszczenia? Nie znalazłam w Internecie żadnych informacji, które miałby wskazywać na to, że firma zakończyła działalność. Czy już złożyłeś swoją aplikacje do Hach Lange? Jeśli tak, czy zdradzisz nam na jakim stanowisku chciałbyś podjąć zatrudnienie?

Mirek
@pytanie

hahahaha - bez obaw :-) firma innowacyjna, która ciężko będzie dogonić. Produkty najlepsze obecnie na rynku.

nieustanne awarie
@Mirek

Uważasz że są lepsze od E&H? Lepsze od WTW Xylem? Lepsze od JUMO? Proszę o merytoryczne uzasadnienie.

@Mirek

Jesteś zadowolony z produktów firmy. Czy także mógłbyś wypowiedzieć się na temat jakim jest pracodawcą? Hach Lange inwestuje w pracownika, oferuje mu szkolenia i wspiera ścieżkę kariery? Obecnie pracodawca szuka przedstawiciela techniczno-handlowego w obszarze rozwiązań dla przemysłu w różnych lokalizacjach. Oferuje bonusy do wynagrodzenia i elastyczny czas pracy. Co sądzisz o tej ofercie pracy?

Mateusz
@Mirosław

Napisz dokładnie jaki target trzeba zrobić, jaki samochód dają i czy dostajesz bazę klientów, czy szukasz nowych?

Konstanty
@Mirosław

Bardzo dobry pracodawca. Polecam zatrudnienie.

posejdon

hahah

Radek

Firma z opinią dobrego pracodawcy. Profesjonalista w swojej branży, polecam.

Posejodn
@Radek

A po czym wnioskujesz że jest dobrym pracodawcą? A i piszesz że jest profesjonalna? Ciekawa teoria? Po czym wnioskujesz?

Krystyna

@Radek, pracowałeś dla Hach Lange? Mógłbyś napisać jak oceniasz oferowane przez tego pracodawcę warunki? Napisałeś że polecasz firmę. Dlaczego? Twoja opinia nie zawiera konkretnych argumentów, które są bardzo cenne dla poszukujących pracy. @Wirtualny, a Ty jesteś obecnie zatrudniony? Brzmisz jakbyś wypowiadał się z perspektywy pracownika. Może Ty mógłbyś powiedzieć coś o tym jak oceniasz tego pracodawcę.

Luna

Skoro pytasz o limit wizyt daj sobie lepiej spokój

Jan
@Luna

Trzeba koniecznie przypomnieć, że firma Hach Lange, kiedyś Dr Lange, rozpoczęła swoją karierę dzięki OMC ENVAG i dystrybutorom tej firmy. To Oni rozpowszechnili sprzęt Hach w całej Polsce. Firma Dr Lange weszła na gotowca. Przejęli klientów, a teraz sobie nie radzą, bo mało kto się na tym sprzęcie zna od strony jego zastosowania.

Zielona
@Jan

Zastosowanie sprzętu jest łatwe jak obsługa pralki wiec nie gadaj bzdur. Te konieczne przypomnienie i Omc z capslocka jest bardzo wymowne... a ilu pracowników Omc miało Że tak rozpowszechnili sprzęt hach lange w caaalej Polsce?

Wirtualny
@Jan

Hehehe a co pracowałeś tam ? Jak można pracować w danej firmie i nie znać się na produktach, które sprzedajesz, uruchamiasz i serwisujesz ? Hmmm ciekawa teoria :-) a tak Wogole dlaczego sobie nie radzą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hach Lange - Wrocław

• Jak się pracuje w Hach Lange?

Zobacz opinie na temat firmy Hach Lange tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hach Lange?

Hach Lange