Hach Lange

Wrocław

Opinie o Hach Lange

anonim 2010-11-30 15:27:11
Pracowa??em w tej firmie 5 lat. Zarobki poni??ej ??redniej i szef oszo??om Omijajcie z daleka. Nie polecam.
serwisant 2011-10-21 16:21:31
kilometry do jeżdżenia bez sensu, pensja marna, praca po kilkanaście godzin dziennie, duża rotacja pracowników, szef jak dziecko, nie potrafi zarządzać, kierownicy pracoholicy, niepotrafiący prowadzić dialogu tylko monolog. Odradzam koniecznie - tymczasowa praca
sad but true 2013-12-20 15:26:04
Tak w skrócie do powyższego: zarobki zdecydowanie niewspółmierne do wykonywanej pracy, za tą ilość pokonanych kilometrów, babranie się dosłownie w gównie na oczyszczalniach podczas instalacji sprzętu i ogólną ilość przepracowanych dziennie godzin nie warto.
Pracownicy kiedyś byli naprawdę zgranym zespołem, ale od kiedy zaczęło się masowe odchodzenie i poszukiwanie lepszej, normalnej pracy wszystko się zepsuło i zostało tylko kilka konkretnych osób. Rotacja pracowników naprawdę jest spora, kto może szuka pracy.
Atmosfera w firmie przez działanie dwóch osób z najwyższej półki jest do niczego, ( usunięte przez administratora ) , co z kolei wpływa na wszechobecne plotki, ploteczki i obrabianie tyłków, strach się odezwać czasem.
Dodatkowo pomysły szefostwa na poprawę sprzedaży pozostawię bez komentarza, co jeden to lepszy, nie wiem gdzie tego uczą. Liczą się tylko cyferki, a nie człowiek.
Mi się nie podoba ale to tylko moje gadanie, spróbujcie może sie przekonacie
MPWiK 2016-04-13 13:44:13
Czy już wywalono tych oszołomów z kierownictwa, o których wspominano w postach powyżej? Pytam bo zamierzam aplikować a z informacji, które zebrałem jakiś czas temu na rynku, to rzeczywiście rotacja jest duża a wynagrodzenie niewspółmiernie niskie do wymagań kierowników. Zresztą, sami kierownicy regionów ostatnio podobno zaczęli też odchodzić (Gdańsk, Wrocław). Czy ktoś zna powody, dla których tak się dzieje?
MPWiK 2016-04-13 13:48:15
Mieszanie gówna nie jest aż tak skomplikowane. A Hach siedzi głównie w oczyszczalniach ścieków, których procesy technologiczne nie należą do najtrudniejszych, przynajmniej dla osób z branży.
ja 2016-05-22 22:10:03
Chyba nie w tym roku
boniek 2016-10-16 18:01:28
Co ty gadasz @ja skoro teraz szukają takiego przedstawiciela to teraz trzeba tą kasę trzepać tym bardziej, że pewnie najwięcej dostaje się jej z premii..do tego zatrudnienie jest na umowę o pracę więc takie warunki trzeba doceniać
Zostaw swoją opinię o Hach Lange - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hach Lange