Hach Lange

Wrocław

Opinie o Hach Lange

anonim 2010-11-30 15:27
Pracowa??em w tej firmie 5 lat. Zarobki poni??ej ??redniej i szef oszo??om Omijajcie z daleka. Nie polecam.
serwisant 2011-10-21 16:21
kilometry do jeżdżenia bez sensu, pensja marna, praca po kilkanaście godzin dziennie, duża rotacja pracowników, szef jak dziecko, nie potrafi zarządzać, kierownicy pracoholicy, niepotrafiący prowadzić dialogu tylko monolog. Odradzam koniecznie - tymczasowa praca
sad but true 2013-12-20 15:26
Tak w skrócie do powyższego: zarobki zdecydowanie niewspółmierne do wykonywanej pracy, za tą ilość pokonanych kilometrów, babranie się dosłownie w gównie na oczyszczalniach podczas instalacji sprzętu i ogólną ilość przepracowanych dziennie godzin nie warto.
Pracownicy kiedyś byli naprawdę zgranym zespołem, ale od kiedy zaczęło się masowe odchodzenie i poszukiwanie lepszej, normalnej pracy wszystko się zepsuło i zostało tylko kilka konkretnych osób. Rotacja pracowników naprawdę jest spora, kto może szuka pracy.
Atmosfera w firmie przez działanie dwóch osób z najwyższej półki jest do niczego, ( usunięte przez administratora ) , co z kolei wpływa na wszechobecne plotki, ploteczki i obrabianie tyłków, strach się odezwać czasem.
Dodatkowo pomysły szefostwa na poprawę sprzedaży pozostawię bez komentarza, co jeden to lepszy, nie wiem gdzie tego uczą. Liczą się tylko cyferki, a nie człowiek.
Mi się nie podoba ale to tylko moje gadanie, spróbujcie może sie przekonacie
MPWiK 2016-04-13 13:44
Czy już wywalono tych oszołomów z kierownictwa, o których wspominano w postach powyżej? Pytam bo zamierzam aplikować a z informacji, które zebrałem jakiś czas temu na rynku, to rzeczywiście rotacja jest duża a wynagrodzenie niewspółmiernie niskie do wymagań kierowników. Zresztą, sami kierownicy regionów ostatnio podobno zaczęli też odchodzić (Gdańsk, Wrocław). Czy ktoś zna powody, dla których tak się dzieje?
MPWiK 2016-04-13 13:48
Mieszanie gówna nie jest aż tak skomplikowane. A Hach siedzi głównie w oczyszczalniach ścieków, których procesy technologiczne nie należą do najtrudniejszych, przynajmniej dla osób z branży.
ja 2016-05-22 22:10
Chyba nie w tym roku
boniek 2016-10-16 18:01
Co ty gadasz @ja skoro teraz szukają takiego przedstawiciela to teraz trzeba tą kasę trzepać tym bardziej, że pewnie najwięcej dostaje się jej z premii..do tego zatrudnienie jest na umowę o pracę więc takie warunki trzeba doceniać
Miśka 2016-12-19 17:03
Jakie są średnie zarobki?
Gregory 2016-12-30 11:28
Sprzedawca.
3-lata pracy w firmie.
65.000 km rocznie po polskich drogach i oczyszczalniach.
4.400 brutto + premia.
Czas się chyba zacząć rozglądać za inną robotą...
Po fachu 2017-03-17 10:29
Czy ktoś z obecnych pracowników jest w stanie się wypowiedzieć na temat obecnej sytuacji przedstawicieli handlowych? Obecnie coś duża rotacja u was :)
Jula 2017-03-23 08:37
Nie większa niż u was
Po fachu 2017-03-26 22:27
No nie do końca :)
domen 2017-04-10 09:13
Witam,
Co się stało z handlowcem ze Śląska, na jego miejsce szukają nowego. Możesz coś naświetlić. Może jest możliwość zgłoszenia się na ten etat pytanie czy rzeczywiście jest tak kiepsko jak opisują wszyscy.? Czy wykonanie planu sprzedaży przy normalnym zaangażowaniu graniczy z cudem?
Jula 2017-04-12 09:25
A co się mogło stać? Zmienił prace.
Wpisz sobie na portalu pracuj pl konkurencje i zobaczysz ile jest u innych wakatów. Czy coś się stało z poprzednikami? Czy jest tak kiepsko u nich ze aż tyle wakatów?
RWV 2017-04-26 20:59
Pół roku temu pracę zmieniło 4 na 8 handlowców, co wyraźnie mówi o atmosferze. .. nie wspominając już o odejściach osób z wyższych stanowisk z lokalnego biura, odpowiednio wcześniej.
Plany roczne da się wykonać przy sumiennej pracy, jednak... szkoda zaangażowania i nerwów, nie opłaca się pod względem finansowym oraz konieczności wiecznego przepraszania klientów za opóźnienia w dostawach, awarie, niekompetentny serwis i dział wsparcia technicznego oraz spadającą jakość urządzeń przy nierealnie wysokich cenach.
Zostaw swoją opinię o Hach Lange - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hach Lange