Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)

Anglia

Opinie o Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)

2009-03-24 18:16:07
Słowa kojarzące się z Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):profesjonalizm, rozwojowość.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry.... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo wesoła fabryka, ludzie uprzejmi i wyrozumiali.Doceniający pracę ludzi... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?6 funtów na godzinę.
Najbardziej podobało mi się w Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK):rodzaj pracy, godziny i ludzie nadzorujacy pracowników.
Najbardziej nie podobało mi się w Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK):brak stałych kontraktów
Fred 2011-12-22 10:21:49
Nie ma to jak autoreklama, co? kolesie w biurach nie mają co robić i wypisują piekne bajeczki na temat wszystkich oddziałów firmy
Byście chociaż treść trochę pozmieniali, a wy jedynie wklejacie pozytyw zmieniając jedynie oddział
A Randstad to nie taka bajka, tyrasz za minimalne stawki mimo znajomości języka i dobrego zawodu.
ela 2015-11-24 17:18:41
nigdy jeszcze nie spotkalam sie z tak zawistnymi ludzmi ktorzy pracuja w tej agencji! brak profesjonalizmu!! nie polecam
bezrobotna 2016-08-11 15:15:45
Uwaga na tą ofertę pracy, przypuszczalnie jest to oszustwo i wyłudzanie pieniędzy.
Zadzwoniłam tam dzisiaj, typ w słuchawce powiedział, że szybko trzeba się decydować, bo są ostatnie 2 miejsca pracy, że agencja ma ludzi w całej Polsce i do 16 jak będę w domu to ktoś podjedzie dogadać szczegóły i trzeba będzie wpłacić 200 euro kaucji za noclegi i wyżywienie. No bez jaj, nie brzmi to podejrzanie? Powiedziałam, że nie wiem czy będę w domu w tych godzinach i gościu się rozłączył w połowie mojego zdania.
Na internecie znalazłam opis niemal identycznego oszustwa:

Sugeruję zgłosić to na policję.
Zostaw swoją opinię o Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK) - Anglia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadbury Trebour Bassett (Agencja pracy Randstad inhouse w UK)