MENARD POLSKA Sp.zoo

Opinie o MENARD POLSKA Sp.zoo

Weronika

Rzeczywiście @Jarecki forum powinno służyć aktywniej wymianie między pracownikami, albo między pracownikami i pracodawcą, która powinna być podparta argumentami. @Marek skoro wyrażasz opinię na temat MENARD POLSKA uzasadnij swoje zdanie, tak żeby każdy mógł się do niego odnieść i wyrobić sobie swój punkt widzenia.

Jarecki

@Marek Dlaczego piszesz takie zdania, na jakiej podstawie opierasz swoją opinię. Najłatwiej kogoś oskarżyć.

Janek

Czy MENARD POLSKA nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Słyszałem sporo dobrego a interesuje mnie praca majstra budowy lub kontrolera kosztów. Jeśli ktoś słyszał coś bardzo proszę podzielić się wiedzą na forum.

@Janek

Nie polecam...

Pawik

Niestety firmy budowlane cechuje bardzo duża rotacja pracowników i to z różnych powodów, bardzo często z winy pracownika. Taka to specyficzna działalność.

Antypawik
@Pawik

Równie często z winy pracodawcy.

Zuzia

Podoba mi się praca w budownictwie, mam spore doświadczenie nabyte w firmie budującej duże osiedle. Zobaczyłam, że firma ma sporą ofertę prac to może potrzebują kogoś w biurze do kontroli kosztów budowy i nie tylko. Bieżące zamawianie towarów na budowę.

Weronika

@Cezary to dobrze, że jesteś zadowolony. A na jakim stanowisku pracujesz? Atmosfera czy ogólne warunki pracy różnią się od siebie w zależności od obejmowanego stanowiska. Co Ci się najbardziej podoba w pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo? Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Mariusz
@Weronika

Weronika?! Czemu wybiórczo zaczepiasz o odpowiedz Pana Cezarego, a nie na przykład Pana Tictaka, którego de facto dobrze znamy i pozdrawiamy :)))) Każdy powinien uczyć się na błędach i jeżeli już ktoś Ci płaci za moderowanie na forum to raczej powinnaś się dowiedzieć dlaczego pracownik pozostał u konkurencji i nie przeszedł pomimotak świetnej propozycji. Niestety, w MP kolorowo nie jest - albo jesteś na topie albo jesteś popychadłem. Błędy na budowie popełniane przez młodą kadrę odbijają się na pensji pracowników, 250-300 godzin w miesiącu to norma i się pytam, gdzie jest PIP??? Zaczynamy prace o 7 rano po całonocnej podróży z drugiego końca polski - a podobno ISO wprowadzamy - i się pytam gdzie jest PRAWDZIWE BHP? Kierownik Projektu z Centrum nie szanuje ludzi, promuje lizusostwo i donosicielstwo - czy ktoś mu coś zrobi, NIE bo ponoć ma zyski na kontraktach - a dla sekty tylko to się liczy :( Może Weronika takie argumenty już są dla Ciebie wystarczające aby się zastanowić!? Pisać można wiele, ale MP jeszcze jest moim chlebodawcą, może będzie lepiej - czekamy wszyscy! Pozdrawiam kierowników - tych rzeczowych i normalnych, a reszcie - cytując Tuwima - nie powiem nawet "Pies Cię je***, bo to mezalians byłby dla psa" Tak, tak - uważacie nas za roboli - ale niektórzy i poezję czytają do poduszki...

ogór

Zgadza się, niektórzy pracownicy sięją ferment na forum ale to ci z góry firmy a nie z dołu. Firmę na forum muszą ładnie zachwalać bo rąk do pracy nie ma a nowi pracownicy nie pędzą do tego dobrobytu drzwiami i oknami mimo że powinni bo na start ludzie z pierwszej łapanki i bez uprawnień dostaną tu stawkę jak niektórzy starzy pracownicy. Dla młodych majstrów bez praktyki i bez pojęcia też mamy wiele miejsc do obsadzenia, zatrudnianie was idzie nam wyjątkowo dobrze. Zgodze się też częściowo z finansowym "spokój w pracy przy mniejszych zarobkach - w średniej firmie (takiej jak MP)" - mniejsze zarobki w menardzie tak ale gdzie ten spokój w pracy? A same wyjazdy, brak życia rodzinnego i człowiek bez żadnej wartości to nie w manardzie a w innych korporacjach? Widzę że w menardzie wiedza = zarobki hehe, a to ciekawe... Szczególnie widać to przy nowych pracownikach. A co finansowy można tu negocjować przy tych "urzędowych" stawkach godzinowych? Ale masz rację z tą "Małą rodziną", wszędzie sami bracia i siostry, wszyscy wszystkich znają...

Sfefin

Czy jest źle czy to tylko upust złości niektórych pracowników? Jak wszędzie tak i w tej firmie znajdzie się kilka osób, które sieją ferment żeby przeszkadzać.

Tictac

Dzięki za wasze opinie. Ułatwiło mi to podjęcie decyzji, że zostaje w Keller. Miałem propozycję przejścia do Menard ale muszę jednak odmówić.

Cezary

MENARD jest moim miejscem pracy od dawna, jestem ogólnie z pracy zadowolony. Branża budowlana jest specyficzna, dodam, że jest czasami trudno ale jak ktoś to lubi.

dla odmiany

.... dla odmiany opinia obecnego pracownika. Rzadko tu bywam ale jak rozumiem większość "optymistycznych" wpisów pochodzi od byłych pracowników. Stare Polskie przysłowie brzmi "Szanuj Szefa swego bo możesz mieć gorszego". Żle się wypowiadacie - czyli trafiliście lepiej i tego wam gratuluję!!! Przysłowie się wam nie spełniło - rozumiem, że o obecnym pracodawcy też się wypowiadacie na GoWork. Przepracowałem w budowlance wiele lat w małych i średnich firmach oraz korporacji. MP jest moim 6 lub 7 pracodawcą. Życie nauczyło mnie, że ta branża jest specyficzną - zależy na czym komu zależy. Jeśli ktoś chce pracować w pobliżu rodzinnego domu to nich zatrudni się w małej (lokalnej) firmie, jeżeli komuś nie przeszkadzają wyjazdy ale ceni sobie spokój w pracy przy mniejszych zarobkach - niech pracuje w średniej firmie (takiej jak MP) a jeżeli komuś zależy tylko na kasie proponuję korporację - duża wypłata, same wyjazdy, brak życia prywatnego i człowiek nie ma żadnej wartości dla innych (nie znasz dnia kiedy cię zwolnią z byle powodu). Wszystkim "optymistom" życzę pracy w korporacji podczas kryzysu w budowlance - ja to przeżyłem i dziękuję za taki niepokój o przyszłość każdego dnia. W trakcie ostatniego kryzysu nie zostałem zwolniony - zacząłem prace na kolejnej budowie (za co do dziś jestem wdzięczny byłemu Pracodawcy - umiał mnie docenić). Wielu moich kolegów i koleżanek nie miało tego szczęścia. Dzisiaj lata doświadczeń pozwalają mi piąć się po szczeblach kariery działu finansowego - w porównaniu do innych firm w Menard "wiedza = zarobki" a nie "wiedza = dodatkowe obowiązki". Jeśli "optymiści" tego nie doświadczyliście - to tylko wasza wina bo słabo negocjowaliście swoje umowy / podwyżki. POZDRAWIAM TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE UMIEJĄ SIĘ ZE MNĄ ZGODZIĆ :) :) :) WIĘCEJ WIARY "OPTYMIŚCI" BO W PRZYSZŁOŚCI MOŻEMY RAZEM PRACOWAĆ :) :) :) BUDOWLANKA TO "MAŁA RODZINA" - WSZYSCY WSZYSTKICH ZNAJĄ !!!

Praktykant

Coś się zmieniło w MP, czy nadal rządzi i miesza "finansowy"? Super sprawa gdy zabrał się za pouczanie projektantów - z Oddziały Centrum od razu odeszli najlepsi! Gratulemy poszanowania pracowników ;)

bolo
@Praktykant

Jak się spotkamy stawiam kielich. Strzał w 10. A finansowy strzela z ucha klucznikowi wiec jest nie do ruszenia.

baranek
@Praktykant

Hahaha. Jakoś nie słyszalem żeby najlepsi projektanci odeszli z oddziału centrum. Według mnie to odeszli Ci, co psuli atmosferę.

Domini
@baranek

Taki jest właśnie szacunek Menard do byłych pracowników - oczernianie, zwalanie winy (bo Go, Jej już nie ma), pokazywanie pseudo wyższości, pojmowanie działań aby były pracownik nie podjął pracy u konkurencji. Tylko zapomina się, ze Ci byli pracownicy przez lata tworzyli firmę, rozwijali ją i dawali z sienbie wszystko! Trzymaj się aza, powodzenia dda

baranek
@Domini

Z tego co wiem, to Ci którzy odeszli oczerniają swojego byłego Pracodawcę a nie odwrotnie.

Weronika

@ferdek, dziękuję w takim razie za Twoją opinię.

Weronika

@janek, jesteś pracownikiem? Co możesz powiedzieć o pozytywach pracy?

ferdek
@Weronika

Pozytywy tej pracy? A to są takie? Robisz wszystko za wszysdkich w błocie deszczu albo upale a stafki jak w biedronce na kasie. Jak nie wyrobisz z 300 godzin to nie zarobisz. Bódowy w całym kraju i często co 3 dni jazda na inną. Niektórym białym kaskom tylko układy i kolesiostwo (usunięte przez administratora) chroni bo dawno już by wylecieli. Fizoli do roboty w firmie jest ze 30 % a reszta białe kaski i biuro. Jeśli nawet kiedyś było tu dobrze to już nie bedzie. dawniej z kelera ludzie przechodzili a teraz co? W drugą stronę będą przechodzic pewnie. I gdzie te pozytywy pytam?

dur

Nic

Weronika

@Paweł L., co masz na myśli? Możesz powiedzieć o tym coś więcej?

Mam złożyć cv na stanowisko logistyka , słyszałem że to dobra firma. Może ktoś podpowiedzieć jak przebiega rekrutacja? Jakie zarobki wyciąga sie na tym stanowisku ? Jaka jest atmosfera w firmie? Z góry dziękuje.

Paweł L.

Nie polecam... O wszystko trzeba walczyć, brak rodzinnej atmosfery :(

Pawik

Mam rozmowę rekrutacyjną na stanowisko spawacza i mam pytanie. Jak przebiega sama rozmowa? Na jakie zarobki mogę liczyć?

wujek

Nepotyzm i kolesiostwo.

janek
@wujek

Opinie w 100% słuszna. Nic dodać nic ująć.

jelooo
@wujek

Prawda. Panu trzeba polać

3ed

@idoen no to zazwyczaj wlasnie idzie w parze..teraz widze ze spawaczy- ślusarzy poszukuja do pracy wazna jest umiejętność samodzielnego wykonania prostych konstrukcji stalowych według rysunków technicznych staranność i dokładność

Zostaw merytoryczną opinię o MENARD POLSKA Sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy MENARD POLSKA Sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 14 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MENARD POLSKA Sp.zoo?

Kandydaci do pracy w MENARD POLSKA Sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MENARD POLSKA Sp.zoo