Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

Opinie o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.

@Viola79

Witam. Chciałabym podzielić się swoją historią. W 2021 roku chciałam zarobić trochę pieniędzy na giełdzie i znalazłam firmę brokerską na Facebook. Ze mną się skontaktowali i zaoferowali zrobić pierwszą inwestycję o kwocie 250 dolarów, po czym zaczęliśmy handlować. Wszystko było dobrze, zarabiało nam się też dobrze i ja ciągłe zwiększałam kwotę depozytu. Na jakimś etapie kwota moich inwestycji przekroczyła 20 000 dolarów, jak tylko chciałam je wypłacić, zaczęli się problemy, ciągłe trzeba było za coś płacić. W końcu nabrałam kredytów na 65 000 zł i jak tylko u mnie się zakończyły możliwości wpłat, ponieważ już nie miałam skąd wziąć, do mnie się przestali odzywać. Dopiero po ja się zorientowałam, że nie podpisywałam żadnych dokumentów z tą firmą, że do mnie ciągłe dzwonili z różnych numerów, na które nigdy nie można było się dodzwonić. Zaczęłam sprawdzać różne opinie, informację dotyczące tej firmy i okazało się, że jej w ogóle nie istnieję i mają tylko stronę internetową, która oni zrobili dla "klientów". Nie mogę nawet opisać, w jakim rozczarowaniu byłam po tym wszystkim, wstyd mi nawet było pójść na policję. Jak tylko zrozumiałam, że nie mogę z tym wszystkim się pogodzić i ja nie chce z tym żyć, zaczęłam szukać dla siebie kancelarie, jaka będzie w stanie mi pomóc. W 2023 roku znalazłam Omega Inkasso, na początku byłam bardzo ostrożna i miałam do nich dystans, ale byłam przyjemnie zdziwiona, gdy na etapie weryfikacji a poszukiwania moich środków oni nie chcieli ode mnie. Za około tydzień czasu zadzwonili do mnie i powiedzieli, że znaleźli moją kasę, w co ciężko było uwierzyć, a mimo tego środki były zablokowane i trzeba było zapłacić obcej firmie IT 8 000 zł za proces odblokowania. Długo się zastanawiałam, co mam robić i w końcu zaczęłam ich sprawdzać pod każdym kątem. Sprawdziłam KRS, NIP, REGON, poszłam do notariusza u siebie na mieście z ich dokumentami, które oni wysłali w celu podpisania, poszłam na policje i po weryfikacji w końcu zdecydowałam się na współpracę i podpisałam umowę. Teraz już mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych moich decyzji w życiu, dziękuję Bogu, że on skierował mnie do nich. Zwróciłam wszystkie swoje koszty wraz z tym, co zarobiłam. Czy było to ciężko? Tak! Ale to są ludzie, prawdziwie ludzie! Chcę przeprosić przed całym zespołem kancelarii za swoje niezaufanie i nie wiarę w Was, za to, że wydzwaniałam do was co chwile. Do mnie wróciły nie tylko pieniądze, ale i 10 łat życia, które mogłam "wydać" na spłacenie długów. Dziękuję!!!!!!

SOKOLIK
@@Viola79

Proszę powiedzieć jak przeszła procedura ? ciekawa bo ode mnie chcą (usunięte przez administratora) za odylowanie (usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 godzin.

Witam serdecznie, również zostałem (usunięte przez administratora) przez rzekomą firmę "Omega Inkasso" Dopytywałem przed podpisaniem umowy, czy na pewno po opłacie informatycznej nie będzie żadnych dodatkowych śmiesznych kosztów, ubezpieczeń czy niewiadomo czego. Pan (usunięte przez administratora) Nawrocki zaprzeczał, po czym zapłaciłem 6900 za firmę informatyczną, 8 dni później rzekomo moje pieniądze zostały odblokowane z giełdy HTX , dostałem telefon z banku z uwaga.. "Hiszpani", że podobno potrzebują dodatkową deklaracje o legalizacji środków, kobieta również wschodni akcent, gdzie Pan Dominik, zapewniał, że będę rozmawiał z konsultantem z Polski... 2 dni później dzwoni, że jest firma w "BELGII" która wystawia takie deklaracje, koszt 4700 zł. To jest zwykłe (usunięte przez administratora) nie dajcie się ludzie nabrać. Zostałem (usunięte przez administratora) przez fałszywego brokera, ok mam lekcję na przyszłość. Ale, żeby okradać jeszcze ludzi pogrążonych w nieszczęściu ? Nie potrafię zrozumieć, życzę wszystkiego co najgorsze, oby karty się odwróciły. Uważajcie na siebie !!!

@Kasia

Ludzie!!! Co z wami??? Proszę Państwa, nie zajmujcie się oczernieniem kancelarii!! Halo! Kancelaria odzyskała mi moje środki, też miałam dystans, też byłam uczulona jak i każdy na podobne sprawy, ale musicie mieć hamulce i przestać pisać na prawo i na lewo bzdury!!! Kancelaria jest uczciwa. Wstyd mi jest czytać różne wpisy, w których oczerniają na tyle dobrych ludzi, na tyle profesjonalne podejście. Nikt nie będzie dla was wsparciem psychicznym, pracownicy kancelarii-windykatorzy oraz prawnicy. Oni się zajmują odzyskaniem środków z różnych portali i nie mogą być na łączu z każdym klientem 24\7. Przykro mi, że Polacy odpierdalają podobne rzeczy i zachowują się jako niedojrzałe dzieci.

R
@@Kasia

Podaj mi swoje namiary mam kilka pytań

R
@@Kasia

Proszę o twój namiar mam kilka pytań

@@Kasia

Śmieszy mnie to jak próbujecie się wybielić. Pytanie pierwsze: Gdzie jest kancelaria Omega Inkasso bo na Złotej 59 jej nie ma. Drugie pytanie: Dlaczego gdy dowiedziałem się w banku że nie prowadzą żadnej sprawy związanej ze mną czy kancelarią nagle nikt z kancelari mi nie odpowiada. Pytanie trzecie : gdzie są moje wpłacone pieniądze na to niby odzyskanie przez kancelarię , a posiadam niby gwarancję i umowę. Pytanie czwarte : Dlaczego jest coraz więcej zgłoszeń na policję w sprawie wyłudzenia przez kancelarie już raz (usunięte przez administratora) ludzi. Pytanie piąte: Czy jest to moralne podejście właśnie Polaków,żeby raz jeszcze wykiwał uczciwego człowieka i go pogrążył? Ostatnie pytanie , a może dygresja do Pani, chociaż jestem pewien że to znów podstawiona osoba z tej szajki: Pamiętajcie karma wraca . Możecie się odnieść do moich pytań? Z przyjemnością podam swoje dane i kontakt.

@Kasia
@Serdeczny

Szanowny Panie Serdeczny, przede wszystkim mogę udzielić odpowiedzi tylko i wyłącznie na pytania dotyczące mojej sprawy, która została zamknięta w sposób sukcesywny. Ja nie miałam gorącej potrzeby spotykać się z moim prawnikiem, ponieważ zdaję sobie sprawę, że na dworze obecnie 21 wiek i gdyby mi nie odpowiadały warunki ustalone przez kancelarie, oczywiście nawet nie podpisywałabym umowy. Mój prawnik od razu mnie poinformował, że w razie potrzeby spotkać się ja mogę podjechać pod adres w Słowacji, oraz wszystkie adresy były wpisane na umowie i jeśli Pan jest klientem, to chyba trzeba dokładnie wszystko czytać i zadawać pytania, owszem to tylko moje zdanie. Wracając do innych pytań, wynika kolejne pytanie, czy Pan jest Polakiem i czy dobrze Pan zna naszą mentalność? U siebie w pracy nie raz spotykam się z naszą mentalnością i rozumiem, jak dobrze można nami sterować, ktoś ma wątpliwości, ktoś te wątpliwości kieruję na inną osobę i kółko zamknięte- żadnego zaufania. Karma owszem się zwraca, ale zawsze trzeba patrzeć na siebie, dlaczego my okazaliśmy się w podobnej sytuacji? Dlatego, że nigdy nic nie weryfikowałiśmy i trafiając na spółkę, która właśnie wałczy w podobnej branży, oczarniamy wszystko i kazdego. Zachęcam zacząć od siebie. Szuka Pan wrogów w niewłaściwym miejscu.

@Serdeczny

Proszę o podanie namiarów do kogoś kto ma z nimi negatywne doświadczenia

@@Kasia

Tak ja jestem Polakiem,ale czytając twoją wypowiedź stwierdzam że ty nie jesteś. Na Słowacji biura też nie ma , myślisz że tego nie sprawdziłem. Sprawdziłem też to co podpisywałem, więc dajcie sobie spokój z tym feke'm. Sprawa jest w toku tak jak pisałem już tu wielokrotnie i z resztą nie tylko ja ale też inne osoby . Sprawę prowadzi Warszawa Śródmieście, a poszkodowani mogą pisać na ten adres biuro.podawcze.prwaw-sro@prokuratura.gov.pl. Mam kontakt z osobami i co więcej rozmawiałem z nimi osobiście, którzy jak ja stracili dwa razy pieniądze. Powiem to jeszcze raz Omega Inkasso wyłudza pieniądze od uczciwych ludzi. Dziękuję.

@Marta

Ja jestem taką osobą jak dobrze poszukasz to mnie znajdziesz , jeżeli ci się nie uda to podaj swój , a ja odpowiem na pewno.

@Serdeczny

Serdeczny, czy mógłbyś podać inny kontakt do siebie? również padłam ofiarą (usunięte przez administratora) i chcę już bezpośrednio zgłosić sprawę - tam gdzie już się toczy.

Klient

Jeśli pani chce zapraszam do kontaktu na adres mailowy nie.waski69@gmail.com

Janek
@Marta

Ja Pani odpowiem we wtorek i mogę dać namiary przedstawiając zaistniałą sytuację . ale czekam do wtorku zgodnie z umową jeśli się nie wywiążą chętnie opiszę całą moją sprawę

@Marta

Napisz Do mnie na maila nie.waski69@gmail.com , wyślij nr lub kontakt do ciebie, odrazu skontaktuje się z tobą i opowiem ci moją historię

@Marta

Daj do siebie jakiś kontakt Od razu się z Tobą skontaktuje i opowiem ci moją historię związaną z tymi oszustami

Serdeczny Nowy wpis
@Marta

Zawiadomienie zgłoś na ten adres e-mail co podałem a do mnie napisz na maila to dam Ci namiary na mnie depesz150@gmail.com

Tą Kasia co pisze to oni piszą ci (usunięte przez administratora) nie dajcie się nabrać na to kancelarie ta firma nie istnieje sprawa w sądzie już ruszyła jest już nr sygnatury jak chce ktoś wiedzieć dzwonic do Warszawy wśrodmiescie

Grzegorz

Może o faktach. KRS spółki: 0000238155 Wg KRS spółka od XII 2021 r. nie ma zarządu. Ostatnie sprawozdanie finansowe złożone w 2014 r. dot. 2013 r. ???

Grzegorz
@Grzegorz

https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/afera-w-lublinie-zamiast-inwestowac-wyludzali-pieniadze-co-najmniej-milion-zlotych,n,1000185684.html Imiona i inicjały zgadzają się...

Klient
@Grzegorz

Jak ich znalazłeś w krs ? Wpisuje NIP itp i nie ma nic , nawet nazwę firmi wpisywałem też brak wyników wyszukiwania… ktoś podawał tutaj biuro detektywów którzy sprawdzają tą firmę i zakładają pozwę jakieś namiary ? Proszę pisać na maila nie.waski69@gmail.com

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Kazimierz

Poszkodowany

L.

@ pracodawca

Ta firma próbowała mnie oszukać chciała wyłudzić odemnie 7200 zł . Każdego dnia zmieniała swoje umowy i warunki . Ponieważ mam swoich prawników w innym kraju i napisana przez niech umowa była , do końca uczciwa . Jeśli ktoś chce chętnie Pokarze mu co chcieli odemnie wyłudzić i w jaki sposób . Również nagrałam rozmowy . To bardzo nie uczciwa kancelaria . Moi adwokaci dzwonili tam nie można się do niech dodzwonić. NIE POLECAM TO NIE SĄ UCZCIWI LUDZE

Ty

Witam chcę każde ostrzec przed tą firmą windykacyjną omega inkasso to nie jest zadna firma tylko (usunięte przez administratora) którzy wyłudzają pieniądze na tak zwaną giełdę proszę nic im nie wpłacać bo żadnych pieniędzy nie odzyskacie każdy kto został poszkodowany prosze pisać pozwy do prokuratury w Warszawie biuro.podawcze.wzwaw@prokuratura.gov.pl to wszystko co mówią to bajki nie ma takiego czegoś że trzeba zapłacić żeby odzyskać pieniądze to jest wał mechanizm do wyłudzania pieniędzy

Magdalena

Jestem mega wdzięczna całemu zespołowi "Omega Inkasso"! Pomogli odzyskać pieniądze od nieuczciwego brokera! Już nawet nie liczyłam na to, że odzyskam swoje pieniądze! A tutaj wszystko poszło bardzo szybko. I co najważniejsze, mogą zagwarantować wynik! Bardzo polecam! Jeśli masz podobną sytuację, śmiało się zgłoś!

Magdalena

Skontaktowałem się z oszustem-brokerem i najgorzej, doładowałem swoje konto przekazem kryptowalutowym. Wszyscy, włącznie z policją, mówili, że nie ma szans. Ale na szczęście skontaktowałem się z "Omega Inkasso" i jakoś cudem sobie poradzili. Nie powiem, że wszystko odbyło się natychmiastowo, ale ostatecznie odzyskałem moje pieniądze. Polecam!

Piotr Kościelniak

Chciałem zarobić dodatkowe kilka tysięcy... i trafiłem na (usunięte przez administratora) Ani pieniędzy, ani zysków. Obiecali sprawdzony schemat, który na pewno przyniesie dochód. Włożyłem swoje oszczędności i zostałem z niczym... myślałem, że wszystko stracone, nie odzyskam. Kancelaria "Omega Inkasso" została polecona przez dobrych znajomych, którzy znaleźli się w takiej samej sytuacji jak ja. Początkowo nie wierzyłem. Ale na ich przykładzie zrozumiałem, że można im zaufać. Zwrócili wszystko do ostatniego grosza! Polecam!

@Małgosia

Witam bardzo serdecznie chciałabym bym zapytać czy pracuje u was Dominik Nawrocki ponieważ prowadzi teraz moją sprawę będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam

@@Małgosia

Dzień dobry, tak, Pan Dominik jest jednym z najlepszych pracowników!

Moja przygoda z firmą brokerską Jotuł capital rozpoczęła się od atrakcyjnych reklam na Facebooku. Zostawiłem swoje dane na reklamie. W krótkim czasie skontaktował się ze mną menadżer firmy Jotuł capital. Pokazał mi ich platformę i przekonał mnie, że po zainwestowaniu 250 dolarów skontaktuje się ze mną analityk, który pomoże mi handlować na giełdzie, wszystko, czego ode mnie wymaga, to zainstalować program Anydesk. Jestem osobą zieloną w tym temacie, więc wierząc w to wszystko, zainwestowałem 250 dolarów, a potem kolejne 6300 dolarów już po 2 miesiącach współpracy. (to już inna historia). Problemy zaczęły się podczas wypłaty zysków na moje konto. Nie rozumiem, jak, ale za pośrednictwem Anydesk udało im się wziąć kredyt i zabrać wszystkie moje oszczędności z mojej bankowości. O Omega-Inkasso dowiedziałem się przez internet, gdy szukałem dla siebie kogoś, kto mógłby mi pomóc. Policja mi nie pomogła. W ciągu miesiąca współpracy z Omega-Incasso udało im się odzyskać utracone pieniądze. Niestety nie udało się zwrócić całej kwoty, ponieważ oszustom udało się przenieść część kwoty do kryptowaluty. W dzisiejszych czasach, gdy policja jest bezsilna, byłem bardzo zadowolony ze współpracy z Omega. Przynajmniej można spróbować odzyskać utracone pieniądze, ponieważ Omega nie pobiera płatności za swoje usługi z góry, ale dopiero po zakończeniu pracy.

Kazi

Zawsze pamiętaj o jednej rzeczy. Nie współpracuj z żadnym brokerem bez sprawdzenia jego legalności. Nie podpisałem żadnych dokumentów z moim brokerem, wysyłałem pieniądze na konta bankowe osób fizycznych, korzystałem z programu anydesk. To będzie nauką w moim życiu. Nie miałem już nadziei i pieniędzy. Dowiedziawszy się, że Omega-inkasso nie pobiera żadnych przedpłat za swoje usługi, postanowiłem spróbować, ponieważ nie będzie mnie to kosztować absolutnie nic. Po pewnym czasie otrzymałem informacje od Omega-Inkasso że udało im się znaleźć moje pieniądze i wkrótce otrzymałem je z powrotem na moje konto. Wyrażam ogromną wdzięczność zespołowi Omega-Inkasso za udzieloną mi pomoc. To będzie dla mnie nauką na całe życie.

Ron Bartejewski

Rok temu rozpocząłem współpracę z brokerem z Baltic Pipe, na początku poprosili mnie o zapłacenie 150 dolarów, zapłaciłem i wszystko było w porządku, ale potem poprosili mnie o zainstalowanie oprogramowania Any Desk. Po zainstalowaniu tego programu straciłem 7000 zł z konta i okazało się, że wzięli na mnie pożyczki. Po tym przestali się ze mną kontaktować, jestem samotnym ojcem, nie chciało mi się żyć, ale znajomy polecił mi tę firmę, szczerze mówiąc nie wierzyłem, że uda mi się coś odzyskać, bo policja zamknęła sprawę, ale dzięki pracy a doświadczeniu Pani Aleksandry Starzak odzyskałem pieniądze, w stu procentach. Dziękuję za pomoc nawet w tak trudnych sytuacjach.

Komentarzy zostają usunięte tylko a wyłącznie w przypadku, kiedy nie udaje się ustalić tożsamość klienta. Co oznacza że publikację tych komentarzy są umieszczane nie przez naszych klientów, tylko przez konkurencję lub brokera z którymi się walczymy.

Andrzej Lis

Na początku stycznia 2024 skusiłem się zainwestować 9000 zł na przeudo inwestycje baltic pipe. Wyglądało wszystko wiarygodnie, reklama z Panem prezedentem, pozostawiłem zgłoszenie, odzwonił jakiś konsultant, przedstawił mi jak to będzie wyglądało i tak dalej, założył konto handlowe na platformie, dalej już wspówpracowałem, jeżeli to można tak nazwać z Panem Andrzejem Wiśniewskim, który przedstawiał się jako ekspert handlowy. Najpierw było dobrze, kapitał rósł, spróbowałem wypłacić 50 dollarów, wypłacili bez problemu. Dalej zainwestowałem jeszcze 8000 zł, do tego tysiąca co wpłaciłem na jakieś konta osób ze wschodnimi imionami i nazwiskami gdzieś na Litwę. Dalej mój kapitał doszedł do kwoty 14 000 dolarów, więc zdecydowałem wypłacić 10 000 dollarów, a 4000 dolarów chciałęm pozostawić na handel dalej i tutaj zaczęły się śmieszne preteksty do zapłaty podatku. Wiedziałem że podatek się płaci od przychodu oraz do swojego urzędu skarbowego, a nie do żadnej firmy, z którą nawet umowy nie miałem. Jak powiedziałem to do swojego przeudo analityka, to załął na mnie wydzierać się oraz wyzywać mnie od idiotów. Przez przypadek trafiłem na ogłoszenie Kancelarii Omega Inkasso, że mogą mi pomóc w odzyskaniu środków w tej sprawie, bo z tamtymi kontakt się urwał. Pani Oliwia Litwinowicz prowadziła moją sprawę i w ciągu 2 tygodni udało im się odzyskać mi 22 000 zł, z czego byłem niezmiernię szczęśliwy. Zdecydowanie polecam w takich sprawach Kancelarię Omega Inkasso oraz Panią Oliwię.

Komentarzy zostają usunięte tylko w przypadku kiedy nie zostaje ustalona tożsamość osoby publikującej komentarz, co oznacza, że nie jest to nasz klient tylko konkurencja która ma namiar nas oczerniać.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.?

Omega Inkasso Kancelaria Windykacyjna Sp. z o.o.