Komplex Torus

Opinie o Komplex Torus

koncernowy 2013-09-13 15:37:32
Daj sobie spokòj w Warszawie są dwa nieroby siedzą tylko w biurze i z tego co wiem nie ma z nich pożytku . Paru przedstawicieli ogòlnych przez nich odeszło z ktòrymi można było się porozumieć i wiele spraw załatwić .
zurek 2013-12-19 07:08:45
2 minuty zajela mi rozmowa na magazynie, nie dosc ze gosc w zajebistym czerwonym sweterku cicho gadal to niewyraznie. A ze macie tam zimno jak w psiarni zakrecilem sie na piecie i tyle mnie widzieli. Dwoch studenciakow zostalo, pewnie beda( usunięte przez administratora )w zimnie za grosze, a pozniej plakac ze jak maja robote to za mala kase ;) trzeba miec nierowno pod sufitem zeby sie godzic na taka prace, ale widac studenciaki spod radomia i innych wioch nawet( usunięte przez administratora )za pare zlotych :)
yadovic 2013-12-22 14:21:44
to prawda na magazynku nie jest idealnie ale to fajna zabawa jesli zalezy ci na pracy.Oczywiscie kierownik w czerwonym sweterku to buc i czlowiek ktory mysli ze jest tam najwazniejszy ale to naprawde pikus. Dobra atmosfera nie ma pospiechu siedzisz ile uwazasz za sluszne masz swoje tempo przerwy robisz kiedy chcesz ogolnie jedyne wady to zimno i stawka ktora jest zalezna od twoich wynikow pracy.Oczywiscie mozesz przejsc na prace godzinowa gdzie masz 9zl do reki za godzinke ale wtedy przerwy wyjscia i przyjscia masz juz odpowiednio regulowane. No i dobre sa soboty. Nie wazne ile zrobisz czy co bedziesz robil za sobote jest sto zlotych do kieszeni wyplacane 10 nastepnego miesiaca. Praca akordowa polega na wydawaniu towaru dla danej firmy przy pomocy skanera. Ile zrobisz tyle zarobisz. Srednia placa za jedna zrobiona linie to 25groszy ale im wiecej zrobisz sztuk tym ta stawka moze sie podniesc. Praca dla wytrwalych ktorzy chca zarobic poprzez prace a nie lenistwo.
terror 2014-01-24 22:46:52
Bylem dzis 1 dzien w tym magazynie i ostatni obecnie jest 27 gr za linijke towaru to jakas kpina przez 8 godzin nie bedac na przerwie udalo mi sie zrobic okolo 60 lini.Dlaczego tak malo?Dlatego ze towar czesto schodzacy nie jest usupelniany a na sciagniecie przez operatora czesto czeka sie 20-40min....to raz a 2 przy -5 stopniach na magazynie skanery wieszaja sie dosc czesto warunki zatrudnienia i warunki pracy nadaja sie do zgloszenia PIP co tez uczynie z samego poniedzialku.(yadovic) odrazu widac ze podobna Ci sie praca to pracuj sobie zapewne czeresniaku z Lublina i nie wprowadzaj tu ludzi w blad ze tam jest tak kolorowo.9zl na godzine to nikt tam na oczy nigdy nie widzial i nigdy nie zobaczy z tego co rozmawialem z dorobiajacymi tam.Ogolnie to wyglada tak ze kazdy sie zatrudnia na chwile i spada jak znajdzie normalna prace osobiscie nie polecam.Chyba ze masz tylko podstawowke jak kolega wyzej i brak perspektyw na normalna prace.Nie dziwie sie juz ze szafek nie daja 1 dnia po przyjciu do pracy bo jak kazdy normalny policzy sobie ile zarobil i ile moze zarobic to s....lalal po 1 dniu.A zeby bylo smieszniej kierownika na oczy nie widzialem.Info dla zlodzieji jest kontrola ale sprawdzaja tylko kieszenie nie macaja po spodniach bluzach etc prosza o wyjecie wszystkiego z kieszeni na magazynie nie ma zbyt wielu kamer tazkze tasmy w dlon panowie i panie bo chyba tylko w tem sposob da sie tam miec 9zl na godzine hahahahaha.
terror 2014-01-24 22:49:41
Dodam tylko ze magazyn ursus
yadovic 2014-02-07 16:41:43
kolego(usunięte przez administratora) skoro pracowales jeden dzien to znaczy ze wcale nie pracowales 60 lini w 8 h to zalosne. Nie raz i nie dwa przychodza takie miernoty zyciowe i mysla ze im sie cos poprostu nalezy bez pracy bez niczego. Zal czytac twoje wypociny zalosny kolego jestes.
kiki 2014-03-05 21:18:31
A ja pracuję już od jakiegoś czasu i jest raz lepiej i raz gorzej.Kasa dla miejscowego co ma blisko to jeszcze ujdzie.(1500-1800zł).
obserwator 2014-06-16 05:33:46
ten gość terror to chyba jakiś analfabeta nawet bez podstawówki a wnioskuje to z jego wypowiedzi wyżej bo nawet pisać poprawnie nie umie po prostu człowieczek ułomny pewnie mu się w życiu nie powiodło i myślę że już nie powiedzie
do obserwator 2014-06-16 11:58:14
@obserwator: wiecej zrozumienia, moze ma dysleksje. mój synek też tak pisze i to jest choroba. co ty na to?
Klient 2014-07-04 16:34:02
Osoba na dyspozytorni ubrana jakby szła na ulicę pracować.To jest wizytówka firmy,gdzie przychodzą klienci.Panie dyrektorze czas coś z tym zrobić.Wstyd na całą Warszawę.
oto ja 2014-08-10 11:40:13
Pracowałem tam codziennie przez pół roku, wcześniej dorabiając, pracując na stawce godzinowej da radę cokolwiek zarobic (1500 zl niecale), pracując na akord... najlepiej zarabiający akordowiec ma 1600-1700 zł, przeciętnie masz 900-1200, pracując 8h i więcej, pamiętam jednego gościa co go nie było 2 moze 3 dni w miesiącu, robił po 12 godzin, chodził szybko jak głupi, bez błędów robił i przyszedł dzień w którym wywieszali zestawieni kto i ile zrobił i wyszło mu 1100 zł... kilku stały pikerów dostaje dobre zlecenia a i tak robią je jak chcą i sie cieszą, a jak upomnisz gościa ze robi coś zle to jeszcze cie pobije...
jasiek 2014-09-05 15:30:49
zgadzam się z opinią @Klient, każdy pracownik to wizytówka firmy i powinni szefowie zwracac uwagę na to co noszą ich podwładni, wprowadzic jakis minimalny dress code, zasady ubioru, tak jak w normalnych firmach biurowych jest, nawet na budowie pracownicy mają określony strój, jakieś standardy mają narzucone.
sp.. 2014-10-06 18:38:00
Wiem o kogo chodzi paru ja miało nawet,ale najlepszą to była taka blondyna Agnieszka czy jakas tam taka z tatuazem na ramieniu,dawała i prowadzała sie z jakims dziadem 50 letnim,patologia po całosci w tym magazynie,
mietek 2014-10-10 15:00:30
no każdy wg swojego uznania wybiera partnerów życiowych, co zrobisz, a tutaj chyba nie po to jest forum o pracodawcach, żeby poruszać tego typu problemy, zgadza się? ja chętnie się dowiem jakie macie obowiązki, bo mówicie, że ciężko i z wyrobienie jakiegoś planu, a nie wiem czym konkretnie się zajmujecie tak naprawdę.
opserfator 2014-10-23 13:55:30
dziwi mnie tylko, że każdy narzeka a i tak pracuje. Zwolnić się i w domu siedzieć obiboki.
Yadovic 2014-11-17 18:34:01
Na tym magazynie mozna pracowac o ile masz cierpliwosc i checi do pracy.Na poczatku owszem jest trudno ale jak wpadniesz w rytm to odrazu lepiej sie dzieje.Wielu traktuje te prace jako dorywcza inni stala jeszcze inni przychodza i odchodza.Jest to praca dla desperatow.
witold 2014-11-28 14:29:49
no ale jeśli można traktować tę pracę jako stałą, to wydaje mi się, że nie jest tak, że jest to praca dla desperatów na pewno.. poza tym nie wiem czy zauważyliście, ale dobrze całkiem u nich płaca, więc ja na pewno bym został u nich chocciażby z tego podstaowego i w sumie najważniejszego powodu tak naprawde.
lubiacy 2015-01-23 11:49:33
bardzo polecam firme szczególnie osoby z kadry dyrektorskiej trktuja wszystkich tak jak ojciec traktował je przez okres dzieciństwa od tylu w dodatku liczy się każdy kto lubi szepnąć slowko na drugiego jeszcze raz polecam na pewno będziecie zadowoleni :)
kingston 2015-01-28 21:48:17
Ostatnio dowiedziałem się , że Komplex - Torus to największy dystrybutor chemii, kosmetyków i higieny na naszym rodzimym Polskim rynku. Nie spodziewałem się , że sklepy takie jak Alma, Hebe, MarPol, Topaz czy superpharm zaoatrują się właśnie w tym miejscu. Praca u nich musi być chyba cąłkiem przyjemna
Kasik 2015-02-13 14:24:44
wow, a przeciez firmy które wymieniasz są dosyć znane więc myślę że czeka ich długa przyszłośc. Co do zarobków to może zmieniło się coś w tym roku bo moi znajomi którzy pracują na produkcji dostali małą podwyżkę więc mam nadzieję że i tu już nie narzekacie; dobrze że wogóle jest ta praca. A na jakich warunkach pracują nowozatrudnieni?
Waniliowa 2015-02-23 01:39:05
WARUNKI LIPNE ALE JAK KTOS CHCE POKAZAĆ KLASĘ TO POLECAM SIĘ ŚCIAGAĆ!! lICZYSZ LINIE, SZYBKA ZBIÓRKA I JAZDA ;) PRACOWAŁEM TAM HEH SAM SIĘ DZIWIE ;P ŻE TYLE WYTRZYMAŁEM. CHCESZ ZAROBIĆ?? MUSISZ WYDAĆ 10.000-12.000 TYS. LINIJEK MIESIĘCZNIE.Wątpię że są tam jeszcze takie osoby.Początki są cięzkie ale jak udowodnisz że jesteś dobry to akordzik jest opłacalny ale trzeba dojść do perfekcji ;) Nie wiem jak jest teraz ale i taj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tą firmę.Pracy z Zimę nie polecam heheh POZDRO CZARNUCHY !!!
klarens 2015-02-27 19:41:39
nie polecasz ponieważ jak pisałeś/pisałaś powyżej nie miałaś szans na wyrobienie odpowiednich norm. Mi sprawiało to na początu duże problemy , ale potem wraz ze stażem pracy udawało mi się już bez większych problemów wyrabiać normy, a wtedy jak to pewnie wiadomo sytuacja z kasą również znacznie się poprawiała
dostawca 2015-03-07 21:26:48
ta firma to kpina. dostarczam to gówno już rok. ale juz mam na oku lepszy transport wiec nic tylko się zwijać
mMimi 2015-03-16 09:31:55
A co z nimi jest nie tak? Jeżeli finalnie w Warszawie można się przyzwyczaić i podciągnąć do wyrabiania wszelkich norm to chyba w porządku? Chyba, że oferują jakieś beznadziejnie niskie stawki, na które ludzie mimo braku środków do życia się godzą - ale pytanie czy to już tylko i wyłącznie wina pracodawcy, że takie słabe wynagrodzenia są - no raczej nie.
klon2 2015-03-22 21:37:35
w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta cała firma
karolinka 2015-03-30 13:42:12
dużo widzę się tu pisze o wynagrodzeniach ale niestety w tej dyskusji do tej pory nie padły żadne konkretny. czas to najwyższy zmienić więc niech ktoś proszę wreszcie poda informacje ile na początku chociażby będe w stanie zarobić w Komplex Torus bo nie wiem czy mi się opłaca do nich cv wysłać wogóle
koko 2015-04-17 17:57:00
Jedna wielka klika i oszustwo
były 2015-05-24 13:12:16
dyro z krzysiem kreca lody(gdzie sa saszetki persila?) o papierze nie wspomne i asortymrncie henkla swarzkopf tyle lat wyjezdza bokiem ale to sie odrobi ludziom kase zabiorą i braki wykupią
Sann 2015-06-18 17:19:11
@koko Dlaczego tak przedstawiasz sprawę bo zastanawiam się czy jest sens w ogóle z nimi podejmować współpracę. Pierwszy raz mam do czynienia z firmą, która ma podejrzenie nie bycia szczerą w swoich zachowaniach co na pewno psuje ich pozycję na rynku a przede wszystkim utrudnia współpracę z kontrahentami. Pewnie szans na pozytywne rozwiązanie tematu nie ma.
bogdan 2015-09-08 18:33:56
Ja w tej firmie pracowałem w 2011 roku z agencji pracy tymczasowej Colo-Colo (która zresztą ma tak samo niską ocenę).
Firma i zarządzający jakaś porażka! Pracowałem w zimę. W tym blaszanym magazynie bez ogrzewania było tak zimno, że miałem na sobie bluzę, polar i kurtkę i dopiero dało się wyrobić, oczywiście kierownictwo w ogrzewanym pomieszczeniu. Akord -lecisz z jednego końca magazynu na drugi po towar. Nie ma towaru, idziesz do operatora wózka widłowego od którego czuć alkohol, on ci szuka towaru =ty tracisz linijki. Zbierzesz towar, zostawiasz do sprawdzenia. Po sprawdzeniu wywołują ciebie przez głośnik podając twój numer. Idziesz foliujesz paletę i odstawiasz w miejsce =robisz to za free. Osoby z kontroli mieli stawkę godzinową. Wytrzymałem w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] półtora tygodnia za które dostałem 192 zł. Jak bym po miesiącu dostał nie całe 800zł to chyba bym tam kogoś rozszarpał.
Nie jestem osobą leniwą, następna praca też była na akord i średnio wyciągałem tam 1700-1800.
tomek 2015-09-11 15:55:21
to prawda, że zimną na magazynie bywa po prostu zimno, ale dzieje się tak z bardzo prostego powodu, tej hali produkcyjnej nie da się tak bardzo ogrzać, to by było niebepieczne na maszyn zapewne, one też musza w danej temeraturze pracować. Poza tym wszleki bluzy, polary i kurtki sa firmowe, wiec zapewniaja ogrzewanie.
Cheops 2015-10-23 11:05:11
Można zarobić w tym magazynie ale to wszystko zależy od chęci od przychodzenia od wielu czynników.Jeśli nie ma zamówień to wiadomo że nie ma kasy ale zawsze można zostać przekierowanym do pracy godzinowej. stawka 9zl/h.Początki sa trudne zwłaszcza dla nowych pracowników ale jeśli chce się zarobić nie należy poddawać się po jednym dniu. Średnia stawka za linie wacha się pomiędzy 25-30 groszy a takich linii w ciągu dnia możesz zrobić nawstepie 250. czyli około 60zł wpada do kieszeni trzeba tez mieć własne tempo pracy. pracuj systematycznie po 7-8 godzin zrób po 300 linijek masz prawie sto złotych.I to się sumuje. Co prawda jak w kazdej pracy s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] społeczne i osoby z którymi cięzko sie pracuje ale to chyba tak jest wszedzie. Na początek można zarobic około 1200zł ale nalezy liczyc ile linijek sie zrobiło w ciągu dnia by cie nie oszukali. Trzeba uwazac na możliwe błędy które mogą cie pozbawić 10% premii za całokształt pracy. Jedne miesiące sa lepsze inne gorsze jesli komuś zależy może wyciągnąć naprawdę poważne pieniądze w granicach 2000zl i to nie sa bujdy i propaganda komplexowska. Trzeba tylko pracować. Jesli ktoś przychodzi do pracy siedziec to wiadomo ze niczego nie zarobi. Robie już 3 lata i nie narzekam. Nie wchodze nikomu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak pisza tu niektórzy. Robisz to zarobisz. Jak dojdziesz do wprawy można zrobić nawet 400 lini i więcej dziennie. i trzeba tez pamiętac o ilosci sztuk im wiecej tym lepiej. Zima wiadomo jest nie do zniesienia ale jesli ma sie samozaparcie to wszystko można. oczywiście wiadomo ze pracodawca bedzie starał sie cie wykozystac do granic mozliwosci ale nalezy miec własne zdanie i postanowienia. Przerwe robisz kiedy ci sie podoba do domu tez wychodzisz kiedy chcesz. to tyle jesli chodzi o zarobki.
Umu 2015-10-23 11:09:57
@bogdan Czasy sie zmieniają. to co mówisz to już jest nie do przyjęcia. kontroli prawie nie ma Picker tylko zbiera towar Foliowaniem zajmuje sie foliujący.jak po takim czasie jak napisałes zarobiłes tak mało to naprawde watpie bys tam pracował na powaznie.Tak wiec nie wprowadzaj fermentu i nie udzielaj nieaktualnych imformacji mamy 2015 w ciagu 4 lat wiele sie zmieniło
kingston 2015-10-23 14:14:01
Witam serdecznie. Firma jak najbardziej moim zdaniem warta polecenia, pomimo , że niektórzy starają się przeforsować swoje inne zdanie. Nie warto ich słuchać. Warto samemu przyjść i spróbować. Jesli chodzi o zarobki to prawdą jest co piszę @cheops, także zdecydujcie teraz czy rzeczywiście chcecie za takie pieniadze pracować
Alexis 2015-11-13 22:38:35
Kolego
Musisz być bardzo młody.... to może tłumaczyć Twoją opinię...
Komplex Torus doszedł prawie do perfekcji w wyzyskuwaniu pracowników
Więcej wiary w siebie.... Zasługujesz na coś lepszego
nieznajomy 2015-11-14 02:11:38
A ja widziałem, że ostatnio pojawiły się oferty, że jest poszukiwany m.in przedstawiciel handlowy. Super, że zapewniają na takie stanowiska umowy o pracę no i samochód służbowy. Wymagań od kandydata nie mają zbyt dużych, nawet wykształcenie może być średnie, a o znajomości obcego języka nic nie wspominają.
ada 2015-11-16 11:48:50
czesto na tego typu sanowisko wymagaja tylko wyksztalcenia sredniogo i czesciej stawiaja na doswiadczenie i ktos jak umie sprzedac
michalina 2015-11-18 14:58:12
tak @ada, minim wykształcenie średnie jest wymagane, ale akurat u przedstawiciela licza się inne cechy i umiejętności
gzan 2015-11-20 17:59:11
Wystarczy, że się będzie robiło target i wszyscy będą zadowoleni. A jeżeli kandydat będzie efektywny to może jest szansa na podwyżkę.
Artek6819 2016-01-14 18:51:56
jestem ciekawy jak sie teraz pracuje, bo bym mogl tam dodatkowo popracowac jak nie ma ustalanych godzin...
kanał 2016-01-14 23:25:42
Widać, że byłeś z pracy zadowolony, skoro chcesz tam wrócić nawet do pracy dorywczej. Teraz co prawda szukają regionalnego kierownika, ale może z tą dodatkową pracą, to warto byś się tam przejechał i zapytał
magazynier 2016-01-24 17:15:19
@CHEOPS Zbytnio nie mowisz prawdy mozna zrobic tyle lini o ile ci dadza na dyspozytorni ludzie,duzo jest tam kontrolowane, chyba ze masz ugadane,a jak co to powiedza takie sa zamowienia czyli male,inni dostawali duze a ty pojedyncze i ganiales jak glupi jak ktos tam bedzie pracowal niech zaobserwoje ze niewszyscy maja duze zam. chodzi o szt.
kingston 2016-01-24 19:18:59
nie do końca @magazynier Cię zrozumiałem chyba, ale moim zdaniem wiele osób się z pracą tu nie wyrabia. Jeśli macie odpowiednie doświadczenie to aplikujcie bo akurat szukają kierowników sprzedaży
Dob 2016-02-16 18:32:57
Z chęcią bym aplikował na kierownika sprzedaży @kingston, ale ktoś musiał mnie ubiec... Mają tylko ofertę na przedstawiciela handlowego i przyznam, że nie wygląda tak źle. Nie mam porównania co do kierownika sprzedaży, ale tutaj dostaje się służbowe auto, laptop oraz telefon komórkowy i można się cieszyć zarobkami składającymi się z podstawy i prowizji.
miotek 2016-02-23 20:58:24
no ta oferta faktycznie jest całkiem spoko @Dob, zwłaszcza dlatego, że również szkolą swoich pracowników a nie tylko dają narzędzia do pracy, co oczywiście jest super, ale szkolenia też są mega ważne
edfg 2016-02-28 19:41:18
@miotek ale jest tez inna na stanowisko przedstawiecila handlowego w woj. łodzkim wymagana jest dyspozycyjność i samodzielność,ambicja i dynamika w działaniu
bronkson 2016-03-09 20:08:04
Ciekawi mnie jednak, że nie wspomnieli nic na temat wynagrodzenia @edfg, a z tego co wiem, to trzeba mieć minimum ten rok przepracowany na takim stanowisku
antek 2016-03-12 11:39:12
wiesz @bronkson trudno żeby podali konkretną stawkę w takim ogłoszeniu ale piszą o "atrakcyjnym wynagrodzeniu" a jako PH wiadomo, że opiera sie to od premii
wila 2016-04-11 11:48:21
atrakcYJNE Wynagrodzenie... to może po prostu nie piszą konkretów bo stawki są do negocjacji na rozmowie rekrutacyjnej. skoro piszą o sobie że aktualnie to największy dystrybutor chemii, kosmetyków i higieny na rynku tradycyjnym to pewnie dobrze płacą
mis 2016-05-09 10:22:15
a wczesniej widziałem, że mieli kilka ogłoszeń na przedstawicieli handlowych ,gdzie oferowali atrakcyjne wynagrodzenie ale nie wiem ile dawali i jaka oferowali umowę
Zostaw swoją opinię o Komplex Torus - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komplex Torus